מהו ביטקוין?

ביטקוין הוא סוג של כסף דיגיטלי או מטבע אלקטרוני (מטבע קריפטו). משמעות הדבר היא רשת תשלומים חדשנית המציעה תשלומים ברחבי העולם ועסקאות עמיתים לעמיתים מהירים עם דמי עיבוד נמוכים. זוהי רשת תשלומים עם קוד פתוח, כך שכולם יוכלו לגשת אליה. מערכת תשלומים זו תוכננה באופן ציבורי ואיש אינו בעל הסמכות לשלוט בה. זה לא מעודד שום תיווך בעסקאות. במקום זאת, הוא מציע עסקאות משתמש ישירות בלבד. צמתי הרשת עוקבים אחריהם ומוודאים כל עסקה ומתאימה לאותה רשת מסוימת ומחזיקה את פרטי העסקאות המאומתות ב- Blockchains..

מה זה ביטקוין

בלוקצ’יין אינו אלא ספר חשבונות מבוזר המקבל ביטקוין כיחידת החשבון שלו. משתמשים יכולים לגשת לביטקוינים מכל מקום בעולם. בהשוואה לזהב, הביטקוין מבטיח תנודתיות גבוהה פי שבע.

ההיסטוריה של הביטקוין:

ב- 31 באוקטובר 2008, הביטקוין הוצג לראשונה על ידי מתכנתים השייכים לסאטושי נקאמוטו לרשימת תפוצה של קריפטוגרפיה. בשנת 2009 הוכרז חוקית על ביטקוין כתוכנת קוד פתוח בחינם. מתכנת בשם האל פיני היה האדם הראשון שאימץ, תמך ותרם עסקת ביטקוין. זהו גם המטבע הקריפטוגרפי המקובל הראשון. בשנת 2011, מטבעות קריפטוגרפיים שונים אחרים הופיעו בנוסף לביטקוינים.

שיטות להרוויח ביטקוין:

ניתן להרוויח ביטקוין בצורה יעילה מהשיטות הבאות:

כריית ביטקוין – תהליך של אימות והקלטה של ​​עסקאות בלוקצ’יין של ביטקוין.

סחר בביטקוין – תהליך של החלפת ביטקוין בכמה מוצרים, מטבעות ושירותים אחרים.

ניתן לקנות ביטקוין בכרטיסי אשראי. הן אפשרויות מקוונות והן לא מקוונות זמינות לרכישה ומכירה של ביטקוין. ביטקוין אינו מטבע מודפס והוא שונה לחלוטין מסוג אחר של מטבעות כולל יורו או דולרים. המאפיין הבולט ביותר שלו הוא שמדובר במטבע מבוזר. מעבדי כרטיסי האשראי מטילים בדרך כלל דמי עיבוד בסביבות 2-3% בגין עיבוד ביטקוין. עלינו לבחור ארנק לאחסון הביטקוינים ולהכפיל אותם בהתאם לרצוננו.

ארנק ביטקוין:

ארנק אינו אלא תוכנה או יישום המשמשים לשמירת פרטי העסקה של הרכישות המקוונות שלנו. זה שומר את המידע החיוני הנדרש לעסקת ביטקוין. זה מאפשר למשתמשים להוציא ולגשת לביטקוינים שלהם בצורה יעילה.

בחירת ארנק ביטקוין:

בחירת ארנק היא פשוטה מאוד. אך בעת בחירת ארנק, עלינו להבטיח כי הביטקוין המושקע יישמר בצורה בטוחה ובטוחה. כמו כן, עלינו להבטיח כי הארנק שנבחר חייב להיות תואם למכשיר ה- Android, ה- iPhone והכוננים הקשיחים שלנו. האפשרות המומלצת הטובה ביותר להשקעה בביטקוין היא בנק המטבעות שכן הוא מציע ריבית גבוהה יותר בהשוואה לשיעורי הריבית שמציעים הבנקים המסורתיים.

אנא עיינו בארנק הביטקוין בסרטון למטה שנוצר על ידי 99 ביטקוין:

סוגי ארנקים של ביטקוין:

שני הסוגים העיקריים של ארנקי הביטקוין כוללים:

לקוחות קלים- הם שולחים ומקבלים עסקאות ביטקוין על ידי התייעצות עם הלקוחות המלאים ותואמים לכל מיני מכשירים, אפילו למכשירים עם רוחב פס נמוך. זה גם מאפשר התקנה פשוטה.

לקוחות מלאים- הם עוקבים ישירות אחר כל עסקאות הביטקוין ואינם תואמים לכל מיני מכשירים.

שימוש בביטקוין:

ביטקוין משמש בעיקר לצרכים עסקיים. עסקים רבים מציעים אמצעי תשלום אמין, מאובטח ומיידי יותר עבור ביטקוין.

הערכת השימוש בביטקוין נכון לשנת 2015: 

תשלומי ביטקוין בערך מתקבלים על ידי כ 100,000 איש עסקים החל משנת 2015.

פופולריות ביטקוין

מאז היווצרותו של הביטקוין, מילת המפתח לא הייתה מחפשת לעתים קרובות וכיסתה אחוז ריבית זניח על פי מגמות גוגל. הצמיחה המפתיעה עקפה את מנועי החיפוש לטראנס של 100% שיעור מגמה בגרף הפופולריות בדצמבר 2017 על פי מגמות גוגל. מדינות רבות אפילו ראו את זה כמונח החיפוש ביותר בקטגוריית הפיננסים. התנאי ביטקוין-קאופן, שמשמעותו רכישת ביטקוין הוא תנאי ההשקעה הנצפים ביותר בגרמניה. קנו ביטקוין באמצעות PayPal היא מילת מפתח נוספת שהתפתחה במהלך התקוממות מחיר הביטקוין.

עדות ביטקוין:

הקוד המשמש לביטקוין הוא XBT ^ [a] והסמל המשמש לביטקוין הוא BTC.

  • סאטושי מתייחס ליחידת משנה של 10 ^ -8.
  • Microbitcoin מתייחס ליחידת משנה של 10 ^ -6 והסמל המקביל שלה הוא μBTC.
  • Millibitcoin מתייחס ליחידת משנה של 10 ^ -3 והסמל המקביל שלה הוא mBTC.

מקווה שמבוא בסיסי זה יהיה שימושי למתחילים להבין את היסודות של ביטקוין וארנקי מטבעות הקריפטו. למידע נוסף על Bitocoins תוכלו לבקר ויקיפדיה דף ביטקוין.