מדריך מסחר מקיף בקרדנו (ADA): צעדים לרכישת קרדנו

בשנתיים האחרונות התפתחו באופן קבוע מטבעות קריפטוגרפיים חדשים וניסו להאיר את הקיימים. קרדנו הוא אחד מאותם מטבעות חדשים יחסית בשוק אשר זכה לתואר “רוצח אתריום” במהירות לאחר שחרורו.

לקנות מדריך צעד אחר צעד

הכינוי עשה לאנשים את הרושם ש- Cardano עשוי להיות המטבע ששווה להשקיע בו. עם זאת, לא רבים מכירים את תהליך הכרייה שלו ואפילו לא יודעים אם כרייה אפשרית בכלל. מסיבה זו הגענו לעומק מדריך לקרדנו והאופן שבו אתה יכול לשים את זה על היד.

מה זה Cardano?

Cardano היא פלטפורמת בלוקצ’יין הכוללת מטבע קריפטוגרפי בשם ADA. הוא מיועד בעיקר להעברת כסף, אך גם לאירוח חוזים חכמים ולהפעלת יישומים מבוזרים רבים.

מכיוון שמפתחים צופים כי Cardano ישגשג בעתיד, אנשים מתעניינים יותר בתהליך הכרייה של המטבע. עם זאת, Cardano שונה מהמטבעות הקריפטוגרפיים של בית הספר הישן מבחינת תהליך השגת המטבעות – לא ניתן לכרותם.

כלומר, Cardano משלבת את מדיניות “הוכחת ההימור”, בניגוד למטבעות קריפטוגרפיים אחרים המהווים חלק ממערכת “הוכחת העבודה”. המשמעות היא ש- Cardano אינה משתמשת בחומרה לכרייה, אלא משתמשת במטבעות ADA קיימים כבר באמצעותם היא מאשרת עסקאות.

במילים פשוטות, יש לך את הארנק המקוון של Cardano שבו אתה יכול להשתמש כדי לסחור במטבעות שלך בדיוק כמו שאתה סוחר בכל מטבעות פיאט סטנדרטיים.

כיצד אוכל לקנות קרדנו?

כשמדובר בקרדנו, תהליך השגתו דומה לקנייה או הימור. אם תקפיד על השלבים הבאים בקפידה, תוכלו ללמוד הכל על רכישת Cardano תוך זמן קצר. הנה מה שאתה צריך לעשות.

בחר ארנק Cardano

לפני שאתה קונה מטבעות ADA כלשהם, עליך לוודא שיש לך ארנק וירטואלי בטוח לאחסון, בדיוק כמו זה שאתה משתמש בו במטבע הפיאט שלך. כאשר מחליטים על הארנק, קחו בחשבון שהוא צריך להיות אמין, תואם ליותר ממערכת הפעלה אחת, מאובטח וקל לשימוש..

הארנקים גם שונים מהסוג שלהם, תלוי בדרך שאתה מתכנן להשתמש במטבעות ADA שלך. אתה יכול לבחור מחשב שולחני, אינטרנט או נייד, יחד עם כמה חלופות פחות פופולריות.

מוּמלָץ: רשימת הארנקים הטובים ביותר של Cardano (ADA)

הארנק הטוב ביותר שאושר על ידי Cardano blockchain הוא דדלוס, אפליקציית שולחן עבודה זמינה עבור Windows, macOS ו- Linux. עם דדלוס אתה מחזיק את המפתחות שלך ושולט בכל מה שקורה עם המטבעות שלך.

אפשרות נהדרת נוספת היא ארנק Yoroi המבוסס על דפדפן ומשובח על ידי בעלי Cardano רבים. לצד שני הארנקים המדורגים הגבוהים ביותר, Cardano מציעה מעטים נוספים ומבטיחה להרחיב את ההיצע בעתיד.

בחר בורסה אמינה

ברגע שתשיגו לעצמכם ארנק ADA, הגיע הזמן לבחור בורסת ADA מהימנה וליצור חשבון. הבחירה בבורסה הנכונה היא מכריעה, מכיוון שאינך רוצה בסופו של דבר לאבד את כל מטבעות ה- ADA שלך רק משום שחילופי מטבעות קריפטוגרפיים לא אמינים אקראיים הציעו שער מדהים.

האפשרויות הידועות שהוכיחו את מהימנותן עד כה הן ביטרקס ו- בינאנס. עם זאת, עם חלקם לא תוכלו לקנות ישירות מטבעות ADA. Binance, למשל, מחייבת מסחר מטבע קריפטוגרפי אחר עבור ADA.

בכל מקרה, בכל חילופי ADA שתבחרו, הקדש זמן לחקור אותו ובדוק האם ניתן לסמוך עליו או לא.

ממן את החשבון שלך

שלב מספר שלוש הוא על מימון חשבונך והתארגנות לסחר. לרוב, חילופי מטבעות מטבעות נוטים להעדיף רק פיקדונות במטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו ביטקוין או את’ריום. עם זאת, יתכן שתיתקל במספר מרכזיות התומכות בהעברות בנקאיות או ברכישת כרטיסי אשראי.

במקרה שההחלפה על פי בחירתך דורשת פיקדון קריפטוגרפי בהחלט ואין ברשותך כרגע, יש פיתרון. אתה יכול להשתמש בכמה משיטות התשלום הרגילות לרכישת BTC או ETH, ואז להשתמש במטבעות האלה כדי לקנות ADA.

תשיג לך מטבעות ADA

בהתחשב בעובדה שביצעת את כל השלבים הקודמים, כעת אתה אמור להיות מסוגל להיכנס לחשבון הבורסה הרצוי ולקנות את מטבעות ה- ADA שלך..

תהליך המסחר בכל מטבע או מטבע קריפטוגרפי עבור Cardano זהה לזה שעובר בעת החלפת מטבעות פיאט שונים. לפני המסחר תראה את המחיר הנוכחי, את השינוי בשוק ואת כל העובדות החשובות האחרות שאתה צריך להיות מודע אליהם.

לבסוף, זכרו תמיד להעביר את מטבעות ה- ADA לארנק, מכיוון שזו הדרך הטובה ביותר לשמור עליהם.