15 ארנקי אתריום הטובים ביותר | ארנק ETH עליון [מהדורת 2021]

מחפש את הארנק הטוב ביותר ב- ETH? ישנם ארנקים רבים של Ethereum הזמינים בחלל הצפנה. רשמנו כמה ארנקי ETH מהשורה הראשונה לאחסון את’ריום. אם אתם מחפשים את רשימת הארנקים הטובה ביותר של ERC20, קראו את הפוסט הזה.

ארנקי האתריום הטובים ביותר - ארנק ETH עליון 2019

ארנק הכרחי עבור משתמש מטבע קריפטו להחזיק במטבעות הקריפטו שלו כמו את’ריום, ביטקוין, וכו ‘בצורה בטוחה ומאובטחת. במאמרים הקודמים שלנו דנו בביטקוין (מטבע החיפוש הפופולרי ביותר) וגם בקשר לרכישת Ethereum בהודו. אתה יכול לקרוא את המאמרים הקודמים שלנו בנושא:

 • מבוא לביטקוין
 • כיצד לאחסן Bitcoins?
 • סוגי ארנקי ביטקוין

במאמר זה נדון ביסודות את’ריום ובכמה ארנקי את’רום פופולריים. ארנקי Ethereum אינם אלא ארנקים המשמשים לצורך אחסון וגישה (שליחה וקבלה) של Ethereum. Ethereum הוא מטבע וירטואלי או דיגיטלי בעל קוד פתוח וביטקוין. זה תלוי באסטרטגיה של בלוקצ’יין עם הפונקציונליות של סקריפטים. היא מציעה מכונה וירטואלית המכונה EVM להפעלת סקריפטים, כאשר EVM היא Ethereum Virtual Machine.

Ethereum מאפשר העברת ‘אתר’, שהוא אסימון ערך הדרוש לפיצוי של צמתים ברשת המעורבים בתהליך המתבצע ב- EVM. כאן נמנע מספאם ברשת באמצעות שימוש במנגנון הנקרא ‘גז’, שהוא מנגנון תמחור עסקאות.

ארנקי Ethereum הטובים ביותר (ETH) לשנת 2021

פתק: ארנקי חומרה הם הארנקים הטובים ביותר מבחינת אבטחת כספיכם. במקרה שאתה מחזיק כמות עצומה של קרן קריפטו, מומלץ תמיד להשתמש בארנקי חומרה. אנו מפרטים את Ledger Nano S / X ו- Trezor במאמר זה. ישנם יותר מ- 25 ארנקים אחרים של חומרה בשוק.

תוכלו לקרוא את המאמר שלנו ברשימה המלאה של ארנקי החומרה כדי לגלות את הארנק המתאים ביותר עבורכם. 

ארנק אטומי

אם אתם מחפשים דרך שימושית ומאובטחת לאחסון אתריום, ארנק אטומי הוא האפשרות המושלמת. ארנק זה מציע הרבה תכונות שימושיות, כמו תמיכה בלמעלה מ -300 מטבעות ואסימונים, אפשרויות החלפה מובנות וקניות קריפטו, Atomic Swaps ועוד ועוד. כרגע תוכלו ליהנות מארנק Atomic ב- Windows, MacOS ו- Linux, ואפליקציות מובייל לאנדרואיד ו- IOS ישוחררו בנובמבר.

בנוסף, ל- Atomic Wallet יש קהילה הולכת וגדלה, בעוד שצוות הפרויקט משפר ללא הרף את הארנק ומוסיף תכונות חדשות באמצעות עדכונים שבועיים..

ארנק אטומי

תבע את מטבע הארנק האטומי 15 (AWC) שלך בחינם:

 • הורד את הארנק האטומי והשלם את ההתקנה.
 • ללכת להגדרה->אוירדרופ
 • מלא את מזהה הדוא”ל שלך והשתמש בקוד קידום מכירות: 172G5R להשיג 15 מטבעות AWC בחינם.

 

בדוק את רשימת התכונות החשובות ביותר של ארנק האטומי:

 • מפתחות פרטיים מאוחסנים במכשיר המשתמש ונוצרים ממנמוניק.
 • מובנה Buy Crypto עם אפשרות כרטיס אשראי, המסופק על ידי Simplex
 • עדכונים שבועיים עם מטבעות חדשים, אסימונים ותכונות שימושיות
 • אפשרות להחלפה אטומית להחלפה עם עמלות נמוכות
 • מאפיין אסימון מותאם אישית – ניתן להוסיף ידנית כל אסימון ERC20 תוך שניות
 • החלפה מיידית דרך צ’אנג’לי ושפשיפט
 • תמיכה מיידית בשידור חי 24/7

Ledger Nano S / Nano X

Ledger-Nano-S

ארנקי חומרה הם האפשרות הטובה ביותר לאחסן את כספי הקריפטו שלך בצורה מאובטחת לטווח הארוך. Ledger nano s הוא ארנק החומרה הפופולרי ביותר בזכות מחירו הנמוך וביטחונו היוקרתי. הוא מופעל באמצעות קישוריות USB. משתמשים יכולים לחבר אותו לשולחן העבודה או למחשב נייד באמצעות כבל נתונים. הוא תומך במספר מטבעות ואסימונים כולל ביטקוין ואת’ריום. קבל את ספר החשבונות שלך עכשיו!!!

טרזור

מיטב ארנקי ETH 2018

Trezor הוא ארנק חומרה פופולרי נוסף התומך בביטקוין, LiteCoin, Dashcoin ומטבעות רבים אחרים יחד עם ETH. ניתן להשתמש במכשיר Trezor לניהול סיסמאות, תומך גם באימות דו-גורמי, וניתן להשתמש בו גם לחתימת מסמכים כהוכחת בעלות. קנו את טרזור ​​עכשיו!!!

ארנק לומי

ארנק לומי

יש חבורה של ארנקים שמציבים את האנונימיות בראש סדר העדיפויות שלהם. עם זאת, רק מעטים מהם מגבים את טענותיהם. אחת הדוגמאות האמיתיות לארנק קריפטו בטוח ואנונימי היא ה- ארנק לומי. היא משיגה את התוצאה על ידי הצפנה בצד הלקוח, כלומר כל הנתונים נשארים במכשיר המשתמש ואינם עוברים לצדדים שלישיים. פשוט צור ביטוי מזכר או הזן את הקיים – ואתה נמצא.

הארנק כולל ממשק חלק וכל האפשרויות הרצויות לשימוש בקריפטו יומיומי. אתה יכול לקנות קריפטו בכרטיס אשראי, להחליף אותו, לבדוק מחירים ואפילו לגלוש בדפים מבלי לעזוב את הארנק. לומי תומך במגוון רחב של מטבעות, כמו ביטקוין, ביטקוין מזומנים, אתריום, EOS, ERC20 ואסימונים EOS. זה ממשיך להוסיף מטבעות חדשים ובקרוב יהפוך למקור פתוח. ארנק לומי מגיע בצורה של אפליקציות אנדרואיד ו- iOS. יש גם גרסת ארנק רשת.

ארנק גווארדה

ארנק שומר

ארנק גווארדה הוא אחסון רב-פונקציונלי, חוצה פלטפורמות, עבור אסימונים מבוססי Ethereum ו- Ethereum (ומגוון רחב של נכסי קריפטו אחרים). הארנקים זמינים כגרסאות אינטרנט, שולחן עבודה, Chrome Extension ו- Mobile, וכולן אינן משמורנות.

ארנק Guarda מנהל מערכת יחסים מיוחדת מאוד עם Ethereum – הפרויקטים התחילו למעשה כארנק עבור אסימונים מבוססי ETH ו- Ethereum עוד בשנת 2017..

ניתן לאחסן, לשלוח, לקבל, להחליף ולרכוש את ETH ואת האסימונים בארנקי Guarda. הפקה וניהול של אסימוני ERC20 אפשרי גם באמצעות Guarda Token Generator.

התכונות העיקריות של ארנק Ethereum ב- Guarda הן:

 1. הצפנת גיבוי מאובטחת ומדיניות אחסון ללא משמורת
 2. שירותי רכישה והחלפה מובנים
 3. מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים עם מטבעות ואסימונים חדשים שנוספו ללא הרף
 4. קו תמיכת לקוחות 24/7 עם זמן התגובה המהיר ביותר בשוק הארנקים
 5. פעולות חוצות פלטפורמות – כל הארנקים מסונכרנים בקלות בין גרסאות זמינות
 6. תכונות ספציפיות למטבע של מטבעות נתמכים
 7. שירותים נוספים כגון מחולל אסימונים ERC20
 8. שילוב Ledger Nano S

מטמאסק:

15 ארנקי אתריום הטובים ביותר | ארנק ETH עליון [מהדורת 2021] 1

MestaMask היא גישה לדפדפן לרשת את’ריום. MetaMask הוא יותר מסתם ארנק Desktop Desktop, והוא מאפשר למשתמשים לאחסן ולשלוח את Ethereum, ומאפשר גם גישה לאפליקציות ETH מבוזרות. אתה יכול להתקין אותו כתוסף דפדפן Chrome!

CoinBase:

בסיס מטבעות

Coinbase הוא אחד מארנק האינטרנט / אפליקציות של קריפטוגרפים האותנטי, הפופולרי והוותיק ביותר. הוא תומך בביטקוין כמו גם במעט Altcoins הכוללת גם את’ריום. החיסרון עם Coinbase הוא שלא תהיה לך שליטה על המפתחות הפרטיים שלך. ובכל זאת, אם אתה מתחיל, לא מחזיק יותר מדי סכום או רוצה לקנות עם קריפטו, אני ממליץ על Coinbase בזכות המוניטין שלו..

Coinbase, שנוסד בשנת 2012, הוא ארנק ופלטפורמת מטבעות קריפטוגרפיים, בהם סוחרים ומשתמשים יכולים לבצע עסקאות באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים. Coinbase הוא הבחירה הראשונה שלי בגלל זמינותו דרך גרסת האינטרנט והאפליקציה. הוא מאובטח מאוד ומספק גם אימות של 2 גורמים ללקוחותיו.

מאפיין שימושי נוסף ב- Coinbase הוא שמשתמשים יכולים לא רק לאחסן מטבעות אלא גם לקבל את האפשרות לקנות בתוספת אפשרויות התשלום שלהם כגון העברה בנקאית. הירשם ל- Coinbase עכשיו!!!

MyEtherWallet

Myetherwallet מאפשר למשתמשים לשלוח נכסים ולקבל אותם בו זמנית בעזרת כתובת Ethereum. הוא תוכנן על בסיס JavaScript, שם הנתונים נשלפים בצד הלקוח. הוא תומך באסימונים של ETH, DGD או DigixDAO ו- DAO. עסקאות לא מקוונות אפשריות גם עם ארנק מסוג זה שכן ייצור הנתונים מתבצע בדפדפן ולא בשרת.

הסיבה לבחירת MyEtherWallet:

המשתמשים בדרך כלל הולכים על ארנק מסוג זה, כאשר הם לא רוצים להוריד תוכנה במערכות שלהם.

יציאת מצרים (ארנק שולחני)

מיטב ארנקי Ethereum

אקסודוס הוא ארנק שולחני רב-קריפטוגרפי, ויש לו גם שינוי צורה מובנה להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים בארנק. עם זאת, המשתמש צריך להיות מחובר לאינטרנט בזמן השימוש באקסודוס. יש לו עיצוב יפה וממשק אטרקטיבי כולל תרשים עוגה שיציג את כל תיק המטבעות כשאתה פותח את ארנק אקסודוס. Exodus תומך ברשימת מטבעות כולל Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash וכו ‘). היא זמינה עבור מערכת ההפעלה Windows, Mac ו- Linux..

EthereumWallet:

Ethereumwallet דומה ל- MyEtherWallet והוא הוצג על ידי קריפטוקיט השייך לקנדה. הוא תוכנן גם על בסיס JavaScript והנתונים נאספים בצד הלקוח. כאן נוצרת כתובת Ethereum שתומכת בעסקאות Ethereum.

האתר היה פעם מפורסם אך כעת נמצא בפיתוח (בדיקות בטא). אך הפונקציונליות של הארנק נותרה ללא השפעה למרות שהיא נמצאת בשלב ההתפתחות

Jaxx:

Jaxx הוא הארנק הכי נוח וידידותי למשתמש שמטפל במטבעות מרובים כמו Ethereum, bitcoin וכו ‘. בתחילה ארנק זה תמך בביטקוין היחיד, אך כעת הוא מורחב גם ל- Ethereum. הוא תומך גם באסימונים כמו Dash ו- DAO.

ארנק אתר jaxx

תכונות ייחודיות של Jaxx:

אפשרות קישור: ניתן לחבר את חשבון המשתמש הנוכחי למגוון מכשירים כמו IOS ו- Android. ההרחבה מקלה גם על Firefox ו- Chrome.

Jaxx גם מספקת תמיכה בחוזים הגונים ומחזיקה בכתובות דטרמיניסטיות היררכיות (HD)

עֲרָפֶל:

MIST הוא ארנק ברירת מחדל של Ethereum אשר הומצא ותומך על ידי קרן Ethereum. זה מתקשר עם חוזים ראויים ומאפשר אחסון ETH.

חילופי ETH או העברות מהירים יותר מקלים על ידי שילוב MIST עם ShapeShift. מיומנויות קידוד מסוימות חיוניות לגישה ל- MIST. נכון לעכשיו, הוא מתמכר לבדיקות בטא כך שהוא לא עובד כיישום מן המניין. אפשרות זמינה ב- Mist הנקראת ‘השתמש ברשת הבדיקה’ מסייעת בתהליך הבדיקה.

GETH:

גת ‘הוא הסוג הוותיק ביותר של הארנק התומך ביצירת חוזי את’ריום ומאפשר גם עסקאות את’ריום. זה זמין למשתמשי OS X, Linux ו- Windows

בתה:

ארנק ETHADDRESS Ethereum תוכנן על בסיס JavaScript, המאפשר הפקת נתונים בצד הלקוח. זה נראה כמו ארנק נייר התומך בסוגים אחרים של ארנקים כמו ארנקים קולקטיביים וארנקי מוח.

תודה שקראתם !!! מקווה שנהניתם מאמר זה ב ארנקי Ethereum הטובים ביותר. אם יש לך הצעה, אנא שלח לנו הודעה בסעיף ההערות למטה.