מהי הצבת Crypto וכיצד להרוויח מכך?

ישנן מספר דרכים של מטבעות קריפטוגרפיים שתוכל להרוויח מהם. הימור הקריפטו נותר אחת הדרכים היעילות והקלות ביותר להרוויח כסף באמצעות בלוקצ’יין. מרבית המשקיעים פונים למכרה זהב זה במטרה להשיג תשואות השקעה גבוהות. מכיוון שמטבעות קריפטוגרפיים ביטלו את הסתמכות היתר על סוכני מניות מסורתיים ובורסות, ההשקעה בתחום המטבע הקריפטוגרפי הופכת כעת למגמה חמה. ההאטה בתנודתיות הקשורה להשקעה בקריפטו גרמה למשקיעים לחפש אלטרנטיבות אחרות כדי לקרוע רווחים נוספים. מלבד כריית מטבעות קריפטוגרפיים ומסחר, מתודולוגיית הוכחת ההימור הציגה את העולם בהימורים. Staking אילצה משקיעים רבים להשתמש בזה בבטחה בעסק המסוכן של מסחר בקריפטו.

הימור הצפנה

ההוכחה לאלגוריתם של קונצנזוס של יתומים פועלת בדרך להבטיח שכל משתתפי הרשת מחזיקים כמות מסוימת של מטבעות בארנק קבוע למשך זמן מסוים..

מהי הקריפטו הימור?

ההימור כרוך בהחזקת מטבע דיגיטלי בארנק למשך זמן קבוע והשתכרות בו באופן רציף. הרווח הסופי הנובע מהימור של קריפטו תלוי בדרך כלל במשך החזקת המטבע. ככל שמשך הזמן גבוה יותר, כך הרווחים גבוהים יותר.

הרעיון של הימור הצפנה אינו מושג חדש, מכיוון שזה היה הרעיון העומד מאחורי הרווחת ריבית מדיבידנדים. השוק הארוך הקדמי הארוך כמעט הופך אותו לפחות בעל ערך להשקעה במסחר בקריפטו מכיוון שהרווחים בקושי פוריים. לכן, ההימור סוגר פער שוק לתגמול הנכסים הדיגיטליים הנקובים.

ההחזר ההימורי הוא בדרך כלל תוצר סופי של הוכחת הימור (קופה) אלגוריתם קונצנזוס. האלגוריתם הוצג על ידי סאני קינג וסקוט נדאל כשיטת עמיתים לעמית לאימות עסקאות.

מה קובע את כמות ההחזרות בהוכחת ההימור?

ישנם שני גורמים חשובים שישפיעו על כמות התגמול שאתה מרוויח מהימור בקריפטו. גורמים אלה כוללים;

ריבית פשוטה / מורכבת

עם עניין פשוט, מותר להשקיע מחדש לאחר פקיעת המטבע ההימור. ריבית מורכבת, תאפשר לך להשקיע מחדש בתגמול.

תקופת בגרות

ככל שמשך ההימור גבוה יותר; ככל שכמות ההחזרים גבוהה יותר. 12 חודשי ההימור יבטיחו לך החזר של 100% על הסכום שהושקע, 6 חודשים יחזירו 50%, בעוד ש -3 חודשים יחזירו 20%.

סוג המטבע

הערכת השווי של ההחזר על ההשקעה תלויה בדרך כלל בסוג המטבע שהושקע.

יתרונות ההימור של קריפטו

אין צורך במכונות כרייה

היתרון העיקרי בהימור הצפנה נותר בהימנעות מחומרת כרייה יקרה. הדרישה היחידה היא לקנות מטבעות קריפטו ולהחזיקם בארנק קבוע. לאחר הארנק, המטבעות יגדילו את ערכם. זה הופך את השיטה לדרך פשוטה למדי להרוויח כסף. במקרה שתכננתם לקנות חומרת כרייה, תוכלו לפנות לרכישת מטבעות בכסף במקום זאת. השיטה למעשה תבטיח לכם החזר השקעה.

יכולת לכרות מטבעות

עם הימור, אתה יכול גם לכרות מטבעות. כמות המטבעות הממוקשים בדרך כלל תושפע מכמות המטבעות המוחזקת בארנק.

אחריות לקבלת החזרות

הערכת השוק של המטבע עולה גבוה ובמקביל מעלה את ערך המטבעות שהונחו. לכן, הימור הצפנה מציע לך מקור מובטח וצפוי להרוויח ריביות עם הזמן. תוכלו להשוות זאת להצבת כספכם בחשבון בנק קבוע חזק, תמיד תהיה לכם התחייבות להחזיר את כספכם.

חסרונות

החיסרון היחיד בהנחת מטבע הוא שלא ניתן למכור את המטבע לאחר ההימצאות. עד לפדיון המטבעות או לתאריך התפוגה, האם תוכל לקבל את ההחזרות שלך ואז למכור את המטבעות אם תצטרך.

סיכום

ניתן לבסס את היתרונות של הימור הקריפטו גם בקרב אנשים ללא מעט ידע מסחרי. אתה לא צריך ללמוד ולהבין דפוסי שוק מורכבים כדי שתוכל להשיג רווח. הסיכונים היחידים הכרוכים בהימור הם פגיעות המערכות להתקפות סייבר. הימור קריפטו מחייב שהמחשב יישאר מקוון. לרוב, ההימור מחייב את המחשב שלך להישאר מקוון תמיד. זה הופך את מחשב הזייפן לפגיע לחשיפה לכתובת IP. פריצת המחשב שלך עשויה להקל על הגישה למפתח הפרטי שלך.