הדרך הטובה ביותר לקבל תשלומים בביטקוין בשנת 2020

יש רשימה ענקית של עסקים מקוונים או לא מקוונים המקבלים תשלומים בביטקוין. האם אתה בעל חנות או אתר? האם אתה מעוניין להוסיף תשלומי ביטקוין לאתרך או לחנות שלך, אך אינך יודע כיצד להתחיל לקבל תשלום בביטקוין? עבור כל עסק ועסק (במיוחד עסקים הקשורים למסחר), עסקאות תשלום הן היבטים חיוניים, מכיוון שבדרך כלל עסקים כוללים שתי אסטרטגיות חשובות הבאות:

  • ביצוע תשלומים עבור קניית טובין או שירותים הדרושים לעסק
  • קבלה או קבלת תשלומים למכירת המוצרים או השירותים לסוחרים.

על מנת שתבצעו עסקאות כאלה הוצג מטבע קריפטוגרפי חדשני בשם bitcoin (BTC). הביטקוין הוא המטבע הצפוני העליון ביותר המשמש את מרבית העסקים והסוחרים, בשל היכרותו ושימושיו הייחודיים.

קרא: רשימה של 17 שערי תשלום בקריפטו לקבלת תשלומי מטבעות קריפטוגרפיים

כיצד לקבל תשלומים במטבעות קריפטוקוין

מאפיינים ושימושים ייחודיים של ביטקוין:

  • ביטקוין הוא מטבע מקובל ברחבי העולם עם מתקן לשימוש קל.
  • חיובי העסקה של ביטקוין נמוכים יחסית לחיובי העסקה של מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.
  • עסקאות הנעשות באמצעות ביטקוין בדרך כלל בטוחות ומהירות יותר.

כיצד לקבל תשלומים בביטקוין?

השלבים הבאים יתנו לנו את השיטה לעיבוד תשלומי ביטקוין על ידי אנשי עסקים (קמעונאים מקוונים או מסעדנים):

יצירת כתובות ביטקוין:

אם משתמש רוצה ליזום תשלומי ביטקוין בעסק שלו, קודם הוא צריך ליצור כתובת ביטקוין, שאינו אלא הארנק המשמש לאחסון ביטקוין. הלקוחות ישתמשו בארנקי ביטקוין כאלה כדי להעביר את כספם לקמעונאים.

כמו כן, יש לנקות את הכסף הזמין בארנקי הביטקוין מדי פעם על מנת להתגבר על בעיות הבטיחות. המשמעות היא שבתום יום העסקים יש להפיל את הכסף לאותו יום מסוים מהארנק ולאחסנו במקום אחר (חשבון בנק). כמו כן, מומלץ שיהיה עדיף להחזיק רק כמות ניכרת של כספים בארנק. שאר הכספים יועברו כדי להבטיח ביטחון.

המשתמשים יכולים לנצל את הכסף הזמין בארנק שלהם כדי לענות על צרכיהם העסקיים היומיומיים. מלבד היצירה והתחזוקה של ארנקי הביטקוין, על המשתמשים גם להיזהר באבטחת הארנקים שלהם ללא כישלון.

מעבד תשלומים לקבל תשלומים בביטקוין

במקרים עסקיים מסוימים (במיוחד עסקים הקשורים לתהליכי מכירה), ביצוע תשלומים ישירות לארנקים של ביטקוין יהיה מעט מסובך לביצוע. במקרים כאלה, משתמשי הביטקוין צריכים ללכת על מעבד תשלומים, מה שלמעשה הופך את העסקאות לפשוטות ויעילות. מוקדם יותר פרסמנו מאמר מפורט על שערי התשלום של מטבעות Cryptocurrency Top 11. מעבדי התשלומים הטובים ביותר הקיימים בשוק בימינו כוללים:

המשתמשים יכולים גם ללכת למעבד תשלומים במקרה של ביצוע עסקאות מרובות במרווח זמן מסוים.

המשתמשים יכולים ליהנות משירותים בלתי מוגבלים המוצעים על ידי מעבדי תשלום באמצעות תשלום חיובים מסוימים. משמעות הדבר היא כי סכום משמעותי של תשלום חל על שימוש במעבדי התשלום, והוא אינו זמין ללא עלות. למרות שלא מדובר בשירות חינם, החיובים זולים יחסית לכל אפשרויות תשלום אחרות כמו תשלומי Paypal או תשלומי כרטיסי אשראי וכן הלאה..

יתרון מובהק של מעבדי תשלומים הוא בכך שהם יכולים לשמש גם להמרה מיידית של כסף לסוגים שונים של סוגי מטבעות פיאט הקיימים בשוק..

כמה שימושים נוספים אחרים במעבדי תשלום כוללים את הפעולות הבאות:

  • העברות חשבוניות בדוא”ל
  • הכנסת תוספי עגלת קניות לחנויות המקוונות המקוונות
  • הגדרות קופה במקרה של בית קפה או עסק של מסעדות.

פרסום קבלת ביטקוין:

כל מי שמעודד תשלומים בביטקוין צריך להשתמש באופציה הנקראת ‘ביטקוין מקובל כאן’, ובכך ליידע את הלקוחות על העובדה שאם הקמעונאי המסוים מקבל תשלומי ביטקוין או לא. כמובן, זה אינטימי מושלם לשימוש בביטקוין בעסקים.

ניהול מס ורשומות:

זה הכרחי ביותר לעסקים להחזיק או לעקוב אחר הרשומות (הפרטים) הקשורים לעסקאות התשלום, במיוחד עסקאות ביטקוין. לרוב מתקיימים רשומות כאלה בכדי להתגבר על בעיות חשבונאות, מה שבהחלט ימנע את הבעיות הכספיות בעתיד.

מלבד נושאי חשבונאות, המשתמשים חייבים גם להתמקד בנושאי מיסים, מכיוון שמסים ממלאים תפקיד מרכזי בפיתוח עסקי. עסק מצליח מסתמך על ניהול מס יעיל. אם המסים לא מנוהלים כראוי, העסק בהחלט יתמודד עם הרבה נושאים בצד הפיננסי שלו.