סקירת CoinCola: כיצד לקנות ולמכור ביטקוין בוונצואלה?

מטבעות קריפטו ממשיכים לצבור פופולריות ברחבי העולם, במיוחד לאחר שביטקוין הגיע לשיאו ההיסטורי של 20,000 דולר בשנה שעברה. מספר רב של משקיעים הצליחו להשיג רווחים אדירים, אשר בתורם משכו מיליוני משתמשים חדשים. בנוסף, בנקים כמו JPMorgan ו- Goldman Sachs משקיעים רבות בבלוקצ’יין ובקריפטו.

בקרו בבורסת Coincola

בעוד ביטקוין ואת’רום ממשיכים לשלוט בחלוקת השוק, מספר אלטקויונים קיבלו דריסת רגל במרחב הקריפטו מאז ריצת השוורים של 2017, מה שמקנה למשתמשים אפשרויות נוספות לבחירה.

פלטפורמות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים כמו CoinCola מאפשרות למשתמשים יומיומיים לעשות זאת לקנות ביטקוין באופן מיידי, כמו גם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כולל Ethereum, Dash, Tether ועוד. לאחר שהקימו את עצמם כמעצמת סחר בקריפטו באסיה, CoinCola משיקה כעת בינלאומית, החל מוונצואלה.

CoinCola מציעה מסחר זוגי בין מטבע למטבע עם ‘בורסת CoinCola‘(כמו Binance או CoinBase Pro) ומסחר ללא מרשם עם’ CoinCola OTC Marketplace ‘. החברה ידועה בעיקר בשירות ה- OTC שלה.

איך עובד OTC Marketplace של CoinCola?

במילים פשוטות, שוק OTC עבור מטבעות קריפטוגרפיים הוא פלטפורמה שבה ניתן להשתמש במטבע פיאט כמו דולרים, בוליבארים, יורו ועוד לרכישה ולמכירת מטבעות קריפטוגרפיים, ישירות עם משתמשים אחרים..

זה בחינם לקנות ולמכור בפלטפורמת OTC של CoinCola; המשתמשים מחויבים בתשלום עסקה קטן רק כאשר הם יוצרים פרסומות סחר וממשיכים לבצע עסקאות.

משתמשים יכולים לפרסם פרסומות ‘למכור’ או ‘לקנות’ המפרטות: מטבע הקריפטו שהם מוכרים או מטבע הקריפטו שהם רוצים לקנות, המחיר בו הם רוצים לסחור, סכומי המסחר המינימליים והמרביים ואמצעי התשלום המועדפים עליהם..

ניתן להשתמש במודעות אלה להתאמת משתמשים וליזום עסקאות. לאחר שהחלה סחר, נעשה שימוש בפקדון סחר מקוון המנוהל על ידי CoinCola להחזקת כספי הקריפטו של המוכר בצורה מאובטחת. מטבע הקריפטו משוחרר לקונה ברגע שהמוכר מקבל אישר תשלום של מטבע פיאט.

מדוע להשתמש במסחר OTC?

ישנן מספר סיבות מדוע מסחר OTC ב- CoinCola הוא בחירה טובה בהרבה מאשר שימוש בפלטפורמות אחרות:

השתמש במטבע מקומי

בראש ובראשונה, היתרון הגדול ביותר של מסחר OTC ב- CoinCola הוא בכך שהוא מאפשר לך להשתמש במטבע הפיאט המקומי שלך כמו בוליבאר בוונצואלה, יורו או פזו ארגנטינאי לרכישת ביטקוין, דאש, ביטקוין מזומן, קשירה, ליטקוין ואיתר..

מחירים טובים יותר

הבעיה בבורסות המסורתיות היא שלא תמיד יש בנזילות מספקת לעיבוד עסקאות גדולות. לפיכך, ביצוע עסקאות ניכרות באמצעות בורסה מסורתית יכול לגרום למחיר מטבע קריפטוגרפי לנוע בכיוון שלילי לפני השלמת המסחר. זה מכונה החלקה. באופן זה, הזמנות גדולות פרושות על הזמנות קטנות רבות ומובילות לעליית מחיר. באמצעות מסחר ב- OTC, סוחרים יכולים לקבל מחיר אחד עבור הזמנת רכש בודדת.

זמני מסחר מהירים יותר

לנזילות הקיימת בבורסות מסורתיות יכולה להיות השפעה על זמן ההשלמה של עסקאות גדולות. שוב, בעיה זו מתבטלת במסחר OTC, מה שאומר שיש לה זמני עיבוד מהירים יותר.

די לומר, פלטפורמת ה- OTC של CoinCola יכולה בהחלט להיות שימושית למי שרוצה להשקיע בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים אך לא רוצה להתמודד עם מגבלות הבורסות..

מדוע ונצואלה?

CoinCola הקימה לראשונה את פלטפורמת ה- OTC שלה בהונג קונג. מטרת החברה היא לספק שירותי מסחר מאובטחים ונוחים לאנשים בכל רחבי העולם. המשימה שלה היא ‘לחבר את כולם לכלכלת הנכסים הדיגיטליים החדשה’.

עם זאת, CoinCola מרחיבה את שירותיה במדינות שונות ברחבי העולם, החל מוונצואלה. המדינה הלטינו-אמריקאית המצורפת ממשיכה להילחם בהיפר-אינפלציה עם אזרחים המתמודדים עם מחסור חמור במזון ובשירותים בסיסיים אחרים.

CoinCola מאמינה כי אימוץ מוגבר של מטבעות קריפטוגרפיים עשוי לסייע במתן הקלה כספית לאזרחים מקומיים. מטבעות קריפטוגרפיים מציעים מאגר ערך טוב יותר יחסית לבוליבאר בוונצואלה. המטבע הלאומי של המדינה ממשיך לאבד ערך על בסיס יומיומי על רקע היפר-אינפלציה משתוללת. תשלומי העברות כספים חוצי גבולות באמצעות מטבע קריפטוגרפי מציעים אמצעי יעיל יותר להעברת כסף וניתן להשלים אותם בשיעור משתלם יותר.

הצעות למשתמשים בוונצואלה ושותפות דאש

לרגל חגיגת ההשקה הבינלאומית שלהם, CoinCola מציעה גם עמלת עסקאות OTC מוזלת של 0.5% עד ליום 31 באוקטובר 2018 (עמלה רגילה היא 0.7%).

סוחרים בוונצואלה יכולים גם להרוויח תגמולי עמלה באמצעות תוכנית CoinCola Refer a Friend. עבור כל סחר שחבר מפנה מבצע, אתה יכול להרוויח 50% מדמי העסקה. הצעה זו זמינה עד 31 בדצמבר 2018.

CoinCola הודיעה גם על שותפות אסטרטגית עם Dash. כחלק מהשותפות, CoinCola תוסיף את מטבע Dash לפלטפורמת ה- OTC שלהם ותציע עמלות של 0% עבור עסקאות Dash עד ה -31 באוקטובר 2018 (עמלה רגילה היא 0.7%).

מדוע לבחור ב- CoinCola?

בקצרה, CoinCola יכולה להיות פלטפורמת OTC מצוינת עבור אלה המחפשים פיתרון All-in-One למסחר במטבעות קריפטוגרפיים. אבטחה ואמינות הם בראש סדר העדיפויות של CoinCola, כפי שמעידים אלפי העסקאות שעזרו לבצע מאז ההשקה. יש להם גם אפליקציה ניידת נוחה לשימוש שיכולה לשמש לניהול הנכסים שלך ולסחר תוך כדי תנועה.

מבחינת עמלות המסחר, CoinCola מחזיקה כיום בשיעורים הנמוכים ביותר בשוק. נעשה שימוש בתהליך רישום ואימות קל וחלק ב- CoinCola כדי להפוך את הקנייה והמכירה של ביטקוין לחופשית ככל האפשר..

רוצה להתחיל? השאלה הבאה שעליך לשאול היא כיצד לרשום ולהתחיל לסחור ב- CoinCola. ואיך השירות המשני של CoinCola, ‘Exchange CoinCola’ עובד? עיין במדריכים המשלימים שלנו למטה למידע נוסף.

סקירת חילופי שורש

כיצד לקנות ביטקוין?

 1. הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לרשום חשבון ב- CoinCola. תהליך ההרשמה הוא כמו כל פלטפורמת מסחר אחרת בקריפטו וייתן לך גישה לארנק אינטרנט מאובטח שיכול לשמש לאחסון וניהול נכסי המטבעות שלך..

 1. לאחר שביצעתם חשבון, עליכם לבקר בדף OTC של CoinCola בו תוכלו לראות את הפרסומות שפורסמו על ידי מוכרי CoinCola. תוכלו לסנן פרסומות לפי המיקום, המטבע ואמצעי התשלום המועדפים עליכם.

 1. בחר את ההצעה מרשימת הפרסומות. לך עם סוחר עם ציון ‘אמון’ גבוה וכמות עסקאות גדולה. תוכל להציג מידע נוסף על המודעה על ידי לחיצה על כפתור ‘קנה BTC’.

 1. כעת תוכל לראות את תנאי הסחר המתוארים על ידי הסוחר ולעבור עליהם בקפידה לפני הגשת בקשת סחר. אם אינך אוהב את תנאי הסחר, תוכל לחפש פרסומת אחרת המתאימה לך.

 1. כשאתה מוצא מודעה שתנאי הסחר הנכונים לה, אתה יכול להזין את כמות הביטקוין שאתה רוצה ואת הכסף. לחץ על כפתור ‘קנה עכשיו’ והיה מוכן להעביר את התשלום למוכר. עיכוב יבטל את ההזמנה.

 1. לאחר ביצוע התשלום והסוחר אימת זאת, הביטקוין שלך יתקבל מהנאמנות ויהיה זמין באופן מיידי בארנק שלך ב- CoinCola.

כיצד למכור ביטקוין

 1. השלב הראשון הוא שיהיה לך חשבון ב- CoinCola מכיוון שזה נותן לך ארנק אלקטרוני לאחסון וניהול המטבעות הקריפטוגרפיים שלך.

 1. עליך לוודא כי יתרת הביטקוין בארנק CoinCola שלך זהה לסכום שברצונך לסחור בו.

 1. בקר בדף ה- OTC ב- CoinCola ובחר ‘SELL’. סנן את המודעות לפי העדפתך ודרישתך ותוכל לראות את המודעות העומדות בקריטריונים שלך.

 1. כשאתה מוצא הצעה שנראית מתאימה לך, עיין בתנאי הסחר. אתה יכול להחליט אם זה עובד בשבילך או לא.

 1. התחל את המסחר על ידי הזנת כמות הביטקוין שברצונך למכור וכמות הכסף שתרצה למכור. לחץ על כפתור ‘למכור עכשיו’ והיה מוכן לשלוח את הביטקוין לאחר שהתשלום קיבל. עם תחילת המסחר, הביטקוין יועבר לנאמנות מסחר מארנק CoinCola שלך.

 1. אתה יכול לנהל משא ומתן על אופן התשלום עם הקונה לאחר שליחת בקשת הסחר. לאחר אישור התשלום, לחץ על ‘שחרר BTC’ וזה ישלים את המסחר. אם נכסי הביטקוין לא ישוחררו תוך זמן קצוב, הסחר יבוטל.

כיצד פועלת בורסת המסחר הזוגית של CoinCola?

משלים את שוק ה- OTC של CoinCola הוא בורסת CoinCola. מדובר בבורסה של מטבע למטבע המאפשרת לסוחרים להחליף מטבע קריפטוגרפי אחד בשני על סמך מחירי השוק הנוכחיים. בורסות ובורסות קריפטוגרפיות דומות למדי באופן בו מחירי השוק בשניהם נקבעים באמצעות היצע וביקוש.

אם אתם מחפשים החלפת מטבעות קריפטוגרפיים, CoinCola יכולה להיות התשובה שלכם. המטבעות הבסיסיים בפלטפורמה זו הם ביטקוין (BTC) וקשירה (USDT) והסוחרים יכולים לבחור להחליף אותם עבור Litecoin (LTC), Ether (ETC) וביטקוין מזומן (BCH).

אחת הסיבות הגדולות שבגללן CoinCola הפכה לבחירה פופולרית של משקיעים וסוחרים הן העמלות הנמוכות. כאשר תחליט לסחור במטבעות קריפטוגרפיים ב- CoinCola, תחויב בסכום של 0.2 אחוז מהסכום שאתה מחליף. לא רק שאתה יכול לגוון את תיק ההשקעות שלך באמצעות שירותי המסחר של CoinCola, אתה יכול גם לסחור במטבע קריפטוגרפי אחד מול אחר ולהרוויח רווחים באמצעות תנועות המחירים שלהם.

למשל, אם מישהו מעוניין לרכוש Ether (ETH), הוא יכול לבחור לעשות זאת באמצעות Bitcoin (BTC) או Litecoin (Litecoin). בהנחה שעכשיו מחיר הביטקוין יעלה ב- 10 אחוזים בליטקוין לעומת מחיר ה- ETH, המסחר של הקודם באחרון יוביל ל -10 אחוז יותר אתרים מאשר אם הטרור היה מתנהל בליטקוין. יתר על כן, אם אחוז העלייה במחיר של אתר יעלה על זה של ביטקוין בעתיד, המסחר ייצר רווח גדול עוד יותר.