בנקאות קריפטוב וחוקים ברחבי העולם

מטבע מוצפן צברה את תשומת ליבם של סוחרים ומשקיעים בשוק העולמי בשנים האחרונות. אנשים רבים החלו להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים, בתקווה שערכם יעלה בבוא העת. עם השונות העצומה של מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם, מטבע הקריפטוגרפיה צבר אט אט את המוניטין של הפיכתו למטבע חלופי, שרוב המשקיעים מכוונים להשיג מכיוון שיש להם ערך גבוה יותר תלוי באיזו מטבע קריפטו הם משקיעים.

מביטקוין לאת’ריום, ישנם סוגים שונים של מטבעות קריפטוגרפיים בחלקים מסוימים של העולם וכולם משתנים בערכם. ביטקוין למשל מחזיק בשווי הגבוה ביותר של 6,036.03 דולר לביטקוין אחד, בעוד המתחרה שלו Ethereum עומד על 272.26 דולר. זו הסיבה העיקרית לכך שרוב המשקיעים משקיעים בביטקוין. עם זאת, כמה מועצות רגולטוריות ברחבי העולם הזהירו את המשקיעים מפני הסיכונים האפשריים של השקעה במטבע קריפטוגרפי, מכיוון שמטבעות קריפטוגרפיים מתקבלים באופן וירטואלי, מה שאומר שיש לו אפשרות גבוהה להגיע למעקב, להתעסק וגרוע מכך: פריצה, מה שמוביל לאובדן המשקיע כֶּסֶף.

בִּטָחוֹן

אבטחה היא אחד האיומים העיקריים האפשריים של מטבע הקריפטו, על פי אירוע שנערך לאחרונה ביוני בו משקיעים נקלעו להונאות מקוונות שונות הקשורות לקריפטוגרפיה, והאקרים גם התחזקו כאיום גדול על משקיעים שהשקיעו בקריפטו. זו הסיבה העיקרית מדוע CFTC או נציבות הסחר בחוזים עתידיים על סחורות הזכירו בהצהרה כי על המשקיעים להיות ערניים וזהירים בכל הנוגע להשקעה במטבעות דיגיטליים..

בנקים כמו גם מדינות שונות ברחבי העולם פרסמו הצהרה שאמרו לכולם שהם מטילים חוקים ותקנות שונים בכל הנוגע לקריפטוגרפיה. זאת כדי להגן על לקוחותיהם ולקוחותיהם בעת העברה, משיכה ואף המרת מטבעות הקריפטו שלהם מחשבונות הבנק שלהם.

הרעיון הוא למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של חשבונות כל משקיע בכל הנוגע להשקעה במטבעות קריפטוגרפיים, זה מספק עסקה ללא דאגות ומקסום את בטיחות ההשקעה שלהם..

חוקים ותקנות ברחבי העולם

עם האירועים האחרונים שהתרחשו במהלך החודשים האחרונים והצביעו על הסיכונים הגבוהים של השקעה במטבע קריפטוגרפי, מדינות מרחבי העולם פרסמו את החוקים והתקנות שלהן בכל הנוגע למטבעות וירטואליים, כל תקנות וחוקים שונים ממדינה למדינה אחרת, ובמקרים מסוימים במיוחד בארצות הברית ובאיחוד האירופי, חוקים ותקנות שונים בין מדינה למדינה אחרת.

סין, אחת הכלכלות הגדולות בעולם הוציאה בספטמבר 2017 איסור גורף על כל מטבעות הקריפטו הן בבורסות מקומיות והן בבורסות המסחר, מה שגרם למשקיעים ולסוחרים זועמים מכיוון שרובם משקיעים גם במטבעות וירטואליים. עם זאת, כעת מדווחים כי המדינה שוקלת מחדש את הרגולציה שלהם בנושא קריפטוגרפי, והיא צפויה לבטל את האיסור בהמשך השנה או בשנה הבאה..

בהתאם לכך, האיחוד האירופי טען כי הם מתכוונים להכניס חוקים ואמצעים להסדרת שוק הקריפטו, אם כי הם לא ציינו מתי תצוין תקנה זו. נכון לעכשיו, האיחוד האירופי אישר לגיטימציה לביטקוין, וזאת מכיוון שתחום השיפוט של האיחוד האירופי מחייב את המטבע הקריפטוגרפי לעבור את אותו תהליך KYC בדיוק כמו בנקים מסורתיים..

האיחוד האירופי גם אסר על חלק ממדינותיהן ליצור קריפטוגרפיה משלהן מאז 2017; לאחר מכן, כמה מדינות באיחוד האירופי מטילות פיקוח הדוק יותר על נגזרות הצפנה.

מאידך, משקיעים וסוחרים עוקבים כעת אחר ארצות הברית על חוקים ותקנותיהם הנוגעים למטבעות קריפטוגרפיים כמרבית המטבעות הווירטואליים בערכי greenback או בדולר ארה”ב. תקנות חדשות מהארץ ישפיעו על מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים, במיוחד הביטקוין. כמה מחלקות רגולטוריות במדינה כמו CFTC, ה- SEC, ה- FED וכן ה- IRS הצהירו על דעותיהם השונות והצעות רגולציה אותם תבחן המדינה..

CryptoBank

עם כל החוקים והתקנות השונים לגבי מטבעות קריפטוגרפיים, מבוא CryptoV8, המציעה מערכת תשלומים גלובלית מבוזרת המבוססת על טכנולוגיית הבלוקצ’יין המקדמה שלה הכוללת מטבעות שונים כגון CryptoEuro, CryptoDollar, CryptoYuan וכן CryptoRuble.

CryptoV8 מספקת עסקה מהירה ובטוחה יותר של קריפטו ללא סיכונים של חוסר יציבות בפלטפורמה אחת. נותן לכל משקיע את הביטחון והעסקה המהירה יותר שמגיעה לו.

איש קשר לתקשורת: