3 דרכים קלות להרוויח כסף מקריפטו בשנת 2020

יש הרבה יותר דרכים להרוויח כסף ממטבעות קריפטוגרפיים מאשר רק לאגור אותם כמו דרקון על ערימת הזהב שלו. כן אתה יכול להרוויח כסף מקריפטו על ידי HODLing אותו. אבל אתה יכול גם להרוויח כסף מקריפטו בכמה דרכים חדשות ויצירתיות. 

מטבעות קריפטוגרפיים הם תופעה חדשה החורגת מרוב המושגים והרעיונות המסורתיים שלנו להרוויח כסף. לכן חשוב לשאול את עצמך ולחקור “איך אני מרוויח כסף מביטקוין?”

במאמר זה, נבחן רק שלוש מהן. אם כי, כמו הקישור למאמר לעיל מציין … יש 10 דרכים להרוויח כסף מקריפטו. 

להרוויח כסף מקריפטו

DeFi: מימון מבוזר

אם יש לך חשבון חיסכון, כמה כסף אתה מרוויח ממנו מדי שנה? רוב הסיכויים שאתה מרוויח את הממוצע, שהם 0.09% בשנה.

בעולם המסורתי אנו מכירים ואוהבים וקיימים, אם הייתם מלווים את כספכם הייתם זקוקים לאיזה סוג של ביטחונות מצד האדם שהלוואתם אליו, משהו שווה או גדול יותר לסכום שנתתם להם לִלווֹת.

עכשיו, מה אם האדם שהנחתם ללוות את הכסף יפרע מההלוואה? אם היה לך משהו מהם לבטחונות, כמו מכונית, היית מתקשה לאסוף ולמכור את המכונית. היית צריך להחזיר אותו מחדש. אחרי זה כאב ראש שלם של דברים.

היכרות עם DeFi: מימון מבוזר

הכל קשור להלוואות מבוססות קריפטו וזה פשוט יכול להיות אפליקציית רוצחים. אתה יכול להיות מלווה ולהיות סמוך ובטוח שהכספים שלך והכל מנוהלים על ידי חוזים חכמים. לא ניתן לשנות, לזייף או לפרוץ את החוזים החכמים האלה.  

אתה מרוויח כסף על ידי רכישת מטבעות קריפטוגרפיים ואז הכנסתם לפלטפורמת DeFi שבחרת. פלטפורמת DeFi משתמשת אז בחוזים חכמים כדי לנהל את הכספים שלך.

פלטפורמת DefI מלווה את הכספים שלך תוך שמירה על קריפטוגרפי בטחונות מהלווים. אם ברירת המחדל שלהם, פלטפורמת DeFi תחסל את ההצפנה מהלווה ותשלם לך את הסכום שהלוו.

אז אם יש לך כסף יושב איפשהו, מדוע לא לשקול להמיר אותו לקריפטוגרפי ואז להשתמש בחלק ממנו כדי להעלות פלטפורמת הלוואות ביטקוין מכובדת?

אתה יכול להרוויח בין 5% ל -12% בשנה, תלוי בסוג המטבע הקריפטוגרפי שאתה מחליט להשאיל והתנאים סביבו. אבל זה בהחלט טוב יותר מ -0.9% הזעירים שמציע חשבון החיסכון שלך!

כריית ענן

בטח שמעתם הכל על כריית ביטקוין. אבל אתה לא רוצה לקנות את מכונות הכרייה של ביטקוין, להקים אותן, לתחזק אותן אם הן נשברות ואלף כאבי ראש אחרים … האם אתה?

דרך קלה יותר לנצל את כריית הביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים היא לחקור ולמצוא פלטפורמת כריית ענן המתאימה לתחומי העניין שלך ומכובדת.. 

ישנם 10 אתרי כריית ענן מלכתחילה והרבה יותר אם אלה לא מגרדים את הגרד. 

הנחת היסוד פשוטה: השקיעו את כספי הפיאט שלכם בחברה המכרה מטבעות קריפטוגרפיים. הם משתמשים בכסף שלך לרכישת ציוד, הסדרת עלויות חשמל ותחזוקה והוצאות תפעול אחרות. בתמורה הם חילקו את הרווחים של כל מטבע קריפטוגרפי שנכרה איתך.

גלוש באינטרנט באמצעות דפדפן אמיץ

השיטה הקלה ביותר ללא ספק היא פשוט לגלוש באינטרנט!

הדפדפן Brave הוא דפדפן אינטרנט הדומה ל- Chrome ו- Firefox, למעט במקום למכור את נתוני הגלישה שלך כמו Chrome ו- Firefox, Brave יעזור לך לשמור על החוויה והנתונים שלך. 

בנוסף, אם תצטרף למודעות, תקבל התראות על מודעות. אתה יכול לבחור להתעלם מהם, או אם תלחץ עליהם, תרוויח רק קצת מה- BAT האסימון האמיץ. 

עם מספיק גלישה, אינטרנט וצפייה במודעות, אוסף אסימוני ה- BAT שלך יתווסף בסופו של דבר ויהיה לך מספיק להוציא באמת על משהו.

לא תרוויחו הרבה כמו הלוואות קריפטו או כריית ענן, אבל זה בטוח יהיה המטבע הקריפטו הכי קל שהרווחתם אי פעם!

ועם זה, אנו מסיימים את המאמר. אלה רק שלוש מתוך עשרות הדרכים להרוויח כסף מקריפטו. זהו מעבר חדש ומלהיב בעולם הפיננסים. התעדכן בכל הדרכים בהן הקריפטו מעניק לאנשים חופש כלכלי על ידי מציאת כמה אתרי קריפטו ומדריכים טובים, ובעוד כמה שנים אתה תהיה קדימה!