SecuX: השילוב הראשון בעולם של ארנק ופתרון תשלומי החומרה של Crypto [בלעדי]

הXCLUSIVE: SecuX הופכת את הופעת הבכורה שלה לשילוב הראשון של ארנק החומרה של Crypto ופתרון התשלום כדי להגן על המערכת האקולוגית של Blockchain במטבעות הקריפטו ב- CES 2020

 

SecuX, שזכתה בארנק החומרה הצפוני הטוב ביותר בין פלטפורמות 2019, היא חברת סטארטאפ המתמקדת ביישום טכנולוגיית Blockchain לתעשיית הקמעונאות. SecuX תציג את הפיתרון החדיש ביותר שלה לגבי תשלום מטבעות קריפטוגרפיים בסנדס אקספו, באולמות A-D 45840 ובאולם G 51441 AI-2 של CES 2020, לאס וגאס, ארה”ב במהלך ה- 7-10 בינואר 2020.

 

הסינצ’ו, טייוואן, 7 בינואר – SecuX Technology Inc., חברת אבטחת בלוקצ’יין, תשיק פתרון חדש של All-in-One לעסקים קמעונאיים ב- CES 2020. זהו פיתרון אבני הבניין הפתוח והקצה לקצה הראשון להפעלת Cryptocurrency. תשלומים. בכל הנוגע לתחזית עבור המדינות המתעוררות, תשלומי הקריפטו תמיד צומחים במהירות ברחבי העולם. בינתיים, ישנם לפחות 18 בנקים מרכזיים המפתחים מטבעות דיגיטליים ריבוניים, דבר שיגרום לצמיחת דרישות אדירות במכשירי תשלומי קריפטו כגון מסופי התשלום של הדור הבא של SecuX.

 

נושא המפתח ביישומי בלוקצ’יין שונים הוא כיצד לנהל בבטחה וביעילות מפתחות פרטיים. למרות שישנן גישות שונות, ארנק החומרה הוא פיתרון מוכח לנושא זה. SecuX תציג באופן רשמי כיצד החדש פתרון תשלום מטבעות קריפטוגרפיים מוביל את ספק שירותי התשלום המסורתי לעולם המטבעות הקריפטוגרפי. ניתן ליישם את פתרון SecuX על כל אחד תרחיש לא מקוון, בעלות נמוכה יותר ונוחה לשימוש. הפתרון כולו כולל ארבע תכונות עיקריות: A. גישה מקוונת ועיצוב ממוקד אפליקציות תומכות בגמישות דינמית הנדרשת בעסקים הקמעונאיים; B. API פתוח התומך במספר מטבעות קריפטוגרפיים ויישומי ארנקים עם תווי לבן מאפשרים מעורבות רחבה ועמוקה יותר בתעשייה; ג. אבטחה מבוססת חומרה, הגדרת סטנדרט גבוה להגנה על נכסי הצפנה הללו; ד. מכשירי IoT אינטליגנטים ממלאים תרחישים שונים, כולל תא רחוב, חנות, מסעדה, מכונות אוטומטיות, שער חניה … וכו ‘..

פתרון תשלום Crypto SecuX_

 

SecuX מזמינה שותפי גבולות ברחבי העולם כולל מוסדות פיננסיים, ספקי שירותי תשלומים, קמעונאים שבבעלותם חנויות פיזיות ו חנויות רשת, ובריתות שמנפיקות מטבע / אסימון קריפטו ומעגל עסקי לדוכני SecuX ב- CES. תוכלו לראות כיצד SecuX תביא שותפים לחיבור תשלום הקריפטו למערכת קופה מדור קודם בדרך בעלות נמוכה יותר, נמוכה יותר ונוחה יותר לחוויית המשתמש. פיתרון SecuX יתמוך בשותפים בכניסה בקלות תהנה בבטחה מהבלוקצ’יין המתגבש עידן ולהגדיל את ההכנסות באמצעות המודל העסקי המהפכני ביותר.

 

“זה הזמן הנכון להשיק SecuX Crypto תשלום קמעונאי EcoSystem ב- CES 2020 לשותפינו העולמיים בלאס וגאס. כיום התשלום הסלולרי שורר והמטבעות הקריפטוגרפיים חמים באוויר, המשימה שלנו היא לבנות גשר כדי לספק פתרון תשלומי Crypto ב- All-in-One כדי לעמוד בדרישות השותפים שלנו. בסופו של דבר, שיתוף הפעולה המועיל הדדי ייעשה באמצעות השירותים הגמישים והדינמיים שלנו לבניית פיתרון המותאם אישית לשותפינו. אמר ג’יימס הואנג, סגן נשיא SecuX Technology Inc..

BestCrossPlatform

  • SecuX P22מסוף תשלומים P22
  • SecuX V20ארנק V20
  • ארנק חומרה SecuX W10ארנק W10

בינתיים, ל- SecuX יהיה הדגמה חיה בארנקי החומרה שלה V20, W20 ו- W10 בדוכן שהמבקרים עשויים לראות כיצד לבצע עסקאות ביטקוין או אלטקוי ארנקי חומרה של Crypto SecuX ולהשתמש SecuXcess יישום האינטרנט הבסיסי של מערכת ההפעלה של Chrome ו אפליקציית SecuX לנייד לנייד לחוות חוויה פיזית בנוגע לנוחות, לנוחות ולממשק המשתמש החדש האינטואיטיבי קושחת SecuX 2.0.

הערה: כבונוס לקוראי CoinFunda, אתה יכול לקבל הנחה של 15% מההזמנה שלך מ- SecuX על ידי הזנת קוד הקופון “CoinFunda”בקופה בכתובת https://secuxtech.com/shop/

 

אודות SecuX Technology Inc..

SecuX, כחלוצה בתחום האבטחה, היא זו שמקדישה להציע פיתרון לטכנולוגיית הבלוקצ’יין המתעוררת. תחילת יכולת הליבה של SecuX שהתחילה בשנת 2018 מגיעה על ידי קבוצה של אנשי מקצוע חדשניים ומנוסים, כגון FinTech, אבטחה, טכנולוגיית Blockchain, הנדסת חשמל וניהול עסקים בינלאומי. SecuX השיקה תשלומי Crypto חדשים המשולבים בארנקי חומרה המתאימים לכל תרחיש לא מקוון לאחר שהוענקה לארנק החומרה הטוב ביותר בין פלטפורמות על ידי מגזין CV. SecuX שומרת על התמקדות בפתרון בעיות וגורמת לבלוקצ’יין לנחות ביישום העולם האמיתי בחיי היומיום. למידע נוסף, בקרו בכתובת: www.secuxtech.com

 

ניתן למצוא את SecuX בכתובת:

  • טוויטר: https://twitter.com/SecuXwallet/
  • פייסבוק: https://www.facebook.com/secuxtech/
  • לינקדאין: https://www.linkedin.com/company/secuxtech/
  • יוטיוב: https://www.youtube.com/channel/UCfSfjbBHYgGIOcQJoB5hotQ
  • Reddit: https://www.reddit.com/user/SecuXwallet