חמשת המטבעות המובילים לסחר בשנת 2019 – מהימנים ואמינים

יש לנו מעל 1500 מטבעות קריפטוגרפיים בתחום הקריפטו וחדשים מוצגים כמעט כל יום. לא כולם, לעומת זאת, יכלו להגיע לבורסות הצפנה מכיוון שחלקם נשארים תקועים בשלב הפיתוח. להלן 5 מטבעות קריפטוגרפיים שתוכלו לסמוך עליהם ולסחור עם בורסות קריפטו מפורסמות או עם מתווכים פופולאריים של CFD. בואו נתחיל עם המטבע הקריפטוגרפי הרשמי הראשון בעולם, ביטקוין.

ביטקוין (BTC):

מאז שהוצג הביטקוין הוא נתן למשקיעים דופק של שמחה עצומה והתקף לב בו זמנית. הביטקוין הפך היום לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים והמגמות מצביעות על כך שעקומת המחירים של הביטקוין תציג סנטימנט חיובי. ישנם שלושה תאריכים חשובים בהיסטוריה של הביטקוין אשר יכולים להיחשב כנקודות מפנה לקריפטוגרפי הגדול בעולם. ההישג המדהים הראשון הושג ב- 29 בנובמבר 2013, כאשר מטבע אחד נסחר במחיר של 1,124.76 דולר. השנייה הייתה באמצע נובמבר 2015 כשהמחיר עבר 2200 דולר ולבסוף ב -15 בדצמבר 2017 כשהמחיר עלה על כל הציפיות וטיפס ל -19,500 דולר. ביטקוין, לעומת זאת, לא יכול היה להחזיק במחיר כה מדהים והרגיש בחזרה מתחת ל -7000 דולר ב -5 בפברואר 2018. למרות שהוא נסחר כעת בסביבות 4400 דולר, מומחים צופים כי ניתן להגיע שוב לשיא כל הזמנים של ביטקוין בסוף השנה..

את’ריום (ETH):

פרי מוחו של ויטליק בוטרין, את’ריום הוא המטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו בעולם על ידי הון שוק. את’ריום ידוע גם כ- ICO הראשון (הצעת מטבע ראשונית אי פעם) בו נוצר סכום עצום של 18,439,086 $ (60,102,216 מטבעות אתר בצורת ביטקוין). בתחילת אפריל 2017, האתר נסחר רק בסכום של 50 דולר ליחידה וכיום יחידה אחת של אתר תעלה לכם בסביבות 200 דולר, וזה הישג מדהים בפרק זמן כה קצר. העתיד של Ethereum והשימוש ביישומים מבוזרים הוא מבטיח למדי.

מזומן ביטקוין (BCH):

מטרת ביטקוין קאש לחסל את בעיית קנה המידה ואימוץ ההמונים של הביטקוין. ביטקוין קאש הופך פופולרי יותר ויותר והוויכוח בין רוג’ר ור (משקיע מוקדם בסטארט-אפים שקשורים לביטקוין ותומך בולט בביטקוין) לבין שמשון מואו (לשעבר סמנכ”ל של אחת מחילופי המטבעות הדיגיטליים הגדולים ביותר) שהתקיים ב- Deconomy או כלכלה מבוזרת בסיאול שבדרום קוריאה ב -5 באפריל מראה כי אימוץ ה- BCH וההרחבה שלה בעתיד הוא מאוד סביר.

מונרו (XMR):

מונרו הוא צאצא של מטבע קריפטוגרפי פחות מוכר בשם Bytecoin. Bytecoin נוצר בצורה שונה לגמרי מביטקוין, תוך שימוש בטכנולוגיה המכונה CryptoNote. היכולת של מונרו ליצור פרטיות בעסקאות הייתה פריצת דרך טכנולוגית שהוכרה בתוך קהילת נכסי הקריפטו והשווקים. בסוף שנת 2016, מונרו היה בעל ערך הרשת החמישי בגודלו של כל מטבע קריפטוגרפי והיה המטבע הדיגיטלי המוביל ביותר לשנת 2016, עם עליית מחירים של 2,760% במהלך השנה. נכון לעכשיו, מונרו מחזיקה במקום ה -13 מבחינת שווי שוק ומטבע אחד שווה סכום של 140 דולר. השיא של כל הזמנים היה מדהים $ 495.84 ב- 7 בינואר 2018. מונרו זמין במגוון מרכזיות פופולריות. מרבית נפח המסחר של מונרו מגיע מפולוניקס, HitBTC וביטרקס.

מקף (מקף):

Dash דומה למונרו במונח המטרה הסופית שלה לספק למשתמשים פרטיות מהשורה הראשונה, הוצאות הוכחה כפולות ואישורים מיידיות. דאש השיקה את הבלוקצ’יין שלה חודשים ספורים לפני מונרו, ב -19 בינואר 2014. בניגוד למטבעות קריפטו אחרים, דאש הקדיש איפה שנכרה 1.9 מיליון דאש תוך 24 שעות בלבד. מי ידע כי שגיאה פנומנלית של אינסטינמין תהפוך את דאש לפופולרי מספיק כדי להיות ברשימת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים! כיום ובעתיד דאש שואפת להיות המטבע הקריפטוגרפי הכי ידידותי למשתמש והניתן להרחבה ברשת.

סיכום – חמשת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ביותר לסחר בשנת 2019

לסיכום, העתיד של מטבעות קריפטוגרפיים אלה נראה בהיר וסביר מאוד כי מחירם ימשיך לצמוח. חמשת המטבעות הקריפטוגרפיים הללו הם, לעומת זאת, לא המטבעות היחידים ששווה לעקוב אחריהם. הקפד לבדוק גם מטבעות מבטיחים אחרים (למשל EOS, Stellar, Tron …) ואם אתה מחליט להשקיע במטבע כלשהו השתמש רק בכסף שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד..