המרת המטבעות המקוריים בקוד פתוח 2020

ישנם פרויקטים רבים של קוד פתוח להחלפת ביטקוין. ברשימה זו הוספנו בורסות קוד פתוח, מבוזרות ו- p2p לעבודה למסחר במטבעות קריפטוגרפיים.

תוכנת קוד פתוח הינה תוכנה מבוזרת אשר נועדה לקדם שיתוף פעולה ושיתוף וניתן לפרסום בקלות וזמינה לכולם בקהילה במקום עסק יחיד. מכיוון שהקוד הפתוח הוא מבוזר לחלוטין והוא זמין לכולם, הוא אינו מהווה שום מכשול להתפתחות המטבע הקריפטוגרפי.

בדיוק כמו רשת הביטקוין, תוכנת קוד פתוח היא מאמץ משותף ואינה מיוצרת על ידי אף עסק שמפעיל את המחשבים ברשת. הוא מבוזר לחלוטין ויכול להיות קשה לטיפול למי שלא מכיר את טכנולוגיית פיתוח התוכנה.

כיום עם העלייה במספר רשתות הבלוקצ’יין, חלה עלייה ניכרת בהשקת מטבעות קריפטוגרפיים חדשים בשוק. פרויקטים אלה של מטבעות קריפטוגרפיה מושכים משתמשים חדשים לתקשר ולהתחבר זה לזה ולהגיע להסכם ברשת הבלוקצ’יין.

מומלץ לקרוא: ארנק הקריפטו המקור הפתוח הטוב ביותר

החלפת המטבעות המקוריים בקוד פתוח

במאמרים הקודמים דנו במאמרים שנדונו:

  • רשימת ה- P2P הטובה ביותר
  • הבורסות הטובות ביותר למסחר נגזר ועתיד
  • רשימת החליפין המבוזרת הטובה ביותר

במאמר זה, רשמנו חילופי קריפטו של מקורות פתוחים. אנו נמשיך לעדכן מאמר זה בעתיד אז הישאר מעודכן איתנו. בואו נדון בחילופי קוד פתוח:

HollaEx

hollaex המרת המטבעות המקוריים בקוד פתוח

HollaEx מופעל על ידי bitHola היא פלטפורמת חילופי קוד פתוח שהושקה ב -1 בינואר 2020 בסיאול, דרום קוריאה. כמתנת השקה, HollaEx מציעה למשתמשים בה הנחה של 30% על דמי המסחר. אתה פשוט צריך להיכנס וללחוץ על קישור ההפניה כפי שמופיע בפלטפורמה. בעבר bitHola הציגה את HollaEx באוקטובר 2019 כנכס דיגיטלי חדשני ובהמשך בינואר 2020, הבורסה נפתחה לציבור..

HollaEx נבנה במטרה היחידה לספק חילופי חילוף גמישים ובו זמנית בעלת פלטפורמה קלה למשתמשי קריפטו ונבנתה על ידי מפתחי קריפטו מקומיים. הפלטפורמה נבנתה על ידי “HollaEx Kit”, תוכנת קוד פתוח עם קוד פתוח המאפשרת למשתמשים שלה ליצור ולהפעיל את חילופי הקריפטו והנכסים הדיגיטליים שלהם..

פלטפורמת החליפין של HollaEx.com תשיק גם את אסימון השירות שלה HollaEx (XHT) במכירה פומבית של HollaEx Wave, אחת ממכירות הפומביות הארוכות ביותר שפורסמו ברבים בשלוש השנים האחרונות. משתמשים יכולים גם לעקוב אחר ההיסטוריה של מכירות פומביות בגלים בטבלאות מכירה פומבית.

HollaEx.com באמצעות ערכת HollaEx מהווה דוגמה אמיתית לאופן שבו פלטפורמות חילופי קוד פתוח אמורות להראות ומציע ביצועים ללא דופי מסביב לשעון. הפלטפורמה תומכת כיום בכמה מזוגות הקריפטוגרפים הגדולים כמו ביטקוין, את’ריום, מונרו, קשירה, אדווה וכו ‘. הפלטפורמה מאפשרת עסקאות מהירות עם עמלות מינימליות.

HollaEx.com שואפת לספק פתרונות הצפנה לכל הפלטפורמות העסקיות כולל פיננסים ועסקי מסחר אלקטרוני.

BisQ.Network

חילופי ביסק

BisQ.Network היא פלטפורמת חילופי עמיתים לעמית (P2P) מבוזרת למטבעות קריפטוגרפיים. הפלטפורמה היא קוד פתוח לחלוטין כאשר כל הביקורות פתוחות לדיון ציבורי ב- GitHub. הפלטפורמה זמינה עבור מערכות הפעלה Windows, Mac ו- Linux.

פלטפורמת P2P הופכת עסקאות פחות יקרות מכיוון שאין חדירת מתווכים ומאפשרת עסקאות ישירות בין קונים ומוכרים. זה מקטין את הסיכונים לפריצות או להתקפות DDoS.

המשתמשים רשאים להירשם לפלטפורמה ואינם צריכים למסור פרטים אישיים לפני ההרשמה. כל המידע האישי כולל נתוני מסחר נשמר באופן מקומי במכשיר שלך, מוצפן לחלוטין ומאובטח על ידי שירותי האבטחה של Tor.

הפלטפורמה ממש פשוטה לשימוש ומבטיחה עסקאות מהירות בפחות מ -10 דקות. ב- BisQ אינך זקוק לשום ארנק של צד שלישי. אתה יכול לאחסן את הכספים שלך באופן מקומי במחשב בארנקים של BisQ Bitcoin או בחשבון הבנק שלך.

אחד החסרונות של BisQ הוא שהוא עדיין בשלב מוקדם וחלק מהתכונות המתקדמות עדיין אינן זמינות. חסרון נוסף הוא שתוך כדי השלמת עסקאות אתה צריך להיות מקוון ולהישאר מחובר לאינטרנט כל הזמן. חלק מהמשתמשים עשויים למצוא את זה מסוכן, אך BisQ עם שירותים מוסתרים של Tor מבטיח אבטחה מקסימאלית ואפס פריצה למשתמשים בו.