סקירת LocalBitCoins – קנו ומכרו ביטקוין באופן ישיר עמית לעמית

Localbitcoins.com היא פלטפורמה מקוונת או אתר המיועד למסחר (קנייה או מכירה) של מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין. באתר בלעדי זה, המסחר בביטקוין נעשה באמצעות אדם לאדם (מסחר P2P) והביטקוינים נשמרים בדרך כלל בארנק המקוון הזמין באתר. פלטפורמת חילופי ביטקוין זו משתמשת במנגנון עמית לעמית עבור כל העסקאות.

Localbitcoins-review-

כאשר משתמש מספק תשובה בחמש דקות לשותף המסחר שלו, נקודה ירוקה מופיעה בפלטפורמה. כמו כן, אם התשובה היא תוך 30 דקות, נקודה צהובה מופיעה על הרציף. נקודה אפורה מופיעה במקרה של קבלת תשובה לאחר 30 דקות.

פלטפורמה זו מאפשרת למשתמשים במדינות שונות להחליף או להמיר את סוגי המטבעות שלהם בביטקוין. הוא תומך במגוון אפשרויות תשלום (כ- 60 אמצעי תשלום) בכל רחבי העולם, כולל העברה בנקאית לאומית, העברה בבנק ספציפי, PayPal וכו ‘. כל שירותי הביטקוין המוצעים על ידי פלטפורמה זו תואמים מאוד אך בלתי הפיכים.

בפלטפורמה זו מוצגות גם פרסומות שונות הנוגעות לאפשרויות התשלום ושערי ההחלפה או ההמרה הקשורים למסחר בביטקוין. המשתמשים יכולים לעשות שימוש באותן פרסומות המוצגות באתר לצורך מסחר בביטקוין שלהם, מה שניתן לעשות באמצעות בנקאות מקוונת או אדם-אדם. לחץ כאן כדי בקר באתר LocalBitCoin.

הוא מציע מנגנון הגנה ברירת מחדל ספציפי הנקרא נאמנות עבור כל העסקאות המקוונות שנעשות באמצעות פלטפורמה זו, המגן אוטומטית על המשתמשים מפני הונאות. המשתמשים יכולים לפצל כל ביטקוין לחלקים קטנים יותר, שכל אחד מהם נקרא כסטושי אחד (שווה ל 0.00000001 BTC). 0.0002 BTC הוא המגבלה המינימלית למשלוח או העברת ביטקוין לארנק של localbitcoins.com. בפלטפורמה זו, עסקאות ביטקוין נעשות בדרך כלל תוך מגבלת זמן של 10 עד 60 דקות.

המטרה העיקרית של פלטפורמה זו היא לקשר בין כל עיר ועיריות לבורסות ביטקוין, ובכך לשפר את כלכלת העולם. ביטקוין הוא מפתח חיוני עבור כמה מדינות (בעיקר עבור מדינות מתפתחות כמו הודו), דרכו הם פורחים בעצמם ומשפרים את ערכם הכלכלי.

Localbitcoins.com הוא אתר סחר בביטקוין או שוק מקוון שמבוסס על פינלנד. הוא הושק בשנת 2012 עם ניקולאוס קנגאס כמנכ”ל (מנכ”ל). Localbitcoins שימושי לקנייה או מכירה של מטבעות קריפטוגרפיים. בעוד שחילופים כמו Binance, Bittrex וכו ‘שימושיים למסחר בקריפטו.

תכונות של LocalBitcoin

  • זו פלטפורמה מבוזרת למסחר בביטקוין.
  • זה לא מקל על תקורה ארגונית.
  • זה מבטיח תהליך מסחר מהיר, מיידי ופשוט בהשוואה לפלטפורמות המסחר האחרות בביטקוין שכן המסחר הוא בין אדם לאדם.
  • אפשרות התשלום הנתמכת על ידי localbitcoins.com מתאימה ביותר לקהילת המשתמשים שלה.
  • הוא מציע בטיחות והגנה חזקים למשתמשים אלה, הרוכשים ביטקוין על פני פלטפורמה זו.
  • מסחר בביטקוין נעשה בדרך כלל תוך מספר דקות, מה שאומר שהזמן שנדרש למסחר הוא פחות מאוד.
  • ניתן לבצע עסקאות מקוונות מיידיות בקלות עם ביטקוינים במקום להשתמש בבנקאות מסורתית.
  • זוהי פלטפורמה נטולת סיכון ושימוש בקלות.
  • הוא מכיל צוות תמיכה מקצועי ומסור.
  • למשתמשים ניתנת הסמכות להציג פרסומות על מנת לסחור בביטקוינים שלהם.

מערכות סחר הקשורות ל- Localbitcoins

להלן שני סוגי העסקאות השונים שבוצעו ב- localbitcoins.com:

עסקאות מקומיות:

סוגים אלה של סוחרים בדרך כלל מתמודדים עם פנים אל פנים (אדם לאדם). זה לא מאפשר הגנה על נאמנות באופן אוטומטי, ובכך מציע חוסר ביטחון למשתמשים.

עסקאות מקוונות:

סוגים אלה של סוחרים בדרך כלל עוסקים במתודולוגיית מסחר מקוונת והיא אינה כוללת קישוריות בין עמיתים לעמית. זה מאפשר הגנת נאמנות באופן אוטומטי, ובכך מציע אבטחה חזקה למשתמשים.

פרטי עמלה:

היא אינה מטילה חיובים או עמלות כלשהם עבור סחר בביטקוינים. במקום זאת, הוא מציע מתקני רישום ומסחר בחינם. אך רק דמי שירות של 0.5% מנוכים מחשבונם של המשתמשים בכל עסקה ופעולה שנעשית בפלטפורמה זו.

https://localbitcoins.com/?ch=c8hq

אני מקווה שזה סקירת Localbitcoins יעזור לך. אנא שתף ​​את הצעתך או משובך בקטע התגובות למטה.