סקירת TradeSanta | בוט למסחר במטבעות קריפטוגרפיים

שמעת פעם על מסחר אוטומטי מבוסס קריפטוקורסים בענן? ובכן, זה היה די פופולרי בשנים האחרונות וסוחרים חדשים רבים מעדיפים פתרון אוטומטי זה למסחר במטבעות קריפטוגרפיים. ישנם כמה כלים זמינים ברשת שעוזרים למשתמשים לבנות ולהתקין בוטים אוטומטיים למסחר. בוטים אלה הם רובוטים מתוכנתים המבצעים הזמנות קנייה ומכירה בהתאם להוראות המוגדרות מראש. במאמר זה על סקירת Tradesanta, נדון באחת הפלטפורמות הנקראות TradeSanta, המציעה תוכנית חינמית וגם בתשלום עבור המשתמשים..

סקירת TradeSanta

מה זה TradeSanta?

TradeSanta הוא שירות מסחר קריפטוגרפי פופולרי מבוסס ענן שנמצא בשוק כבר זמן מה ומטרתו לספק פתרונות מסחר אוטומטיים באמצעות מסחר בבוטים ושירותי תוכנה מובנים. סוחרים רבים ובמיוחד החדשים מוצפים לרוב מתפיסת המסחר בקריפטו ואינם יודעים היכן להתחיל. TradeSanta הוא פתרון קל לכל שאילתותיהם ויספק שירות אוטומטי באמצעות מסחר בבוטים.

בוטים המסחר יבצעו את המסחר בשם הסוחרים באמצעות אינדיקטורים ותוכנה מיוחדים. יש מדריך מסחר 24/7 אשר ידריך את הסוחרים ויהפוך את התהליך לפשוט וקל. נכון לעכשיו, הפלטפורמה נותנת גישה לפלטפורמות מסחר גדולות כמו Binance, Bittrex, HitBTC, Bitfinex Huobi, OKEx ו- BitMEX. באמצעות פלטפורמה זו, משתמשים יכולים כעת לסחור ברוב מטבעות הקריפטו הפופולריים בענף.

איך זה עובד?

לאחר הכניסה שלך לפלטפורמה, ממשק ידידותי מקבל את פניך לפלטפורמה. זה קל מאוד לשימוש. אתה רק צריך ליצור חשבון באמצעות כתובת הדוא”ל שלך. TradeSanta אינה מבקשת או שומרת את הנתונים האישיים שלך ברשת שלהם. ה שירות Bot Bot זו הזדמנות ייחודית שבה משתמשים יכולים לבנות את בוט המסחר המותאם אישית שלהם. אתה יכול להתאים אישית את הרובוטים שלך דרך כרטיסיית התפריט ולקבוע גם את יתרת החליפין ורמת הרווח שלך.

הרובוטים יעשו כעת מסחר בשמך על סמך אסטרטגיית המסחר לטווח הקצר או הארוך שתבחר. ישנה תכונה נוספת הנקראת “הזמנה נוספת” המציינת משתמשים בכל שינוי בערך השוק של המטבע הקריפטוגרפי שלהם. במקרה שיש שינוי כלשהו, ​​המשתמש יקבל הודעה מיידית והבוט יניע אותו לקנות את המטבעות במחיר נמוך יותר.

מאפיין חשוב נוסף הוא האפשרות “הזמנה חכמה” המסייעת למשתמשים אם הם מתכננים לקנות או למכור מטבעות קריפטוגרפיים בהיקפים גדולים. זה עוזר למשתמשים לבדוק את תנודות השוק ולמנוע אובדן סחר. נכון לעכשיו, תכונה זו זמינה רק עבור משתמשי מטבע Binance. מלבד זאת, ישנם שלושה פילטרים זמינים למסחר ב- TradeSanta אשר חוזים את מגמות השוק ומסייעים למשתמשים לקבוע מראש את אסטרטגיות המסחר..

סקירת Tradesanta: תכונות

  • תוכנת TradeSanta חופשית לשימוש לחלוטין. הירשם לפלטפורמה בחינם וחשוף את ההזדמנויות השונות שפלטפורמה זו מבקשת להציע.
  • ממשק ידידותי למשתמש שהופך אותך מוכן למסחר תוך מספר דקות.
  • שירותי אבטחה מהשורה הראשונה שבהם למשתמשים יש שליטה מלאה בכספים שלהם. הרובוטים פועלים באמצעות מפתחות API ו- TradeSanta לא יוכלו למשוך או להפקיד כספים ללא הסכמת המשתמש מראש. יתר על כן, תהליך אימות דו-גורמי מאמת כל עסקה מטעמכם.
  • ההזמנה החכמה מסייעת למשתמשים לסחור בסכומים גדולים באמצעות תכונות TWAP ו- VWAP. רק כמה לחיצות ובוטים המסחר שלך יעשו אוטומטית את כל הפעולות הטכניות שלך בתוך דקות.
  • ל- TradeSanta קהילת טלגרם שהולכת וגדלה. הפלטפורמה החינמית משכה משתמשים רבים והם רוצים לחקור את הרעיון החדש הזה של מסחר בקריפטו. יתר על כן, חלק השאלות הנפוצות של TradeSanta עונה על כל השאלות שלך במיוחד אם אתה מתחיל. גרסת הצ’אט שימושית ביותר בשיתוף ודיון בנושאים, מגמות טכניות ושאלות הנוגעות לפלטפורמת הקריפטו. זה מאוד מועיל למי שמחפש דרכים לפתח את אסטרטגיות המסחר שלהם בקריפטו.
  • תמיכה בשירות לקוחות 24/7 באמצעות טלגרם.
  • אין עמלות מסחר.
  • TradeSanta שותפה עם מספר פלטפורמות מסחר כמו Binance, Bittrex, Bitfinex ו- HitBTC ומתכננת להוסיף עוד רבות בזמן הקרוב..

הצטרף ל- TradeSanta עכשיו