סקירת Wirex: שלם בכרטיס Crypto קבל 0.5% CryptoBack

Wirex הוא פתרון כסף דיגיטלי כולל מבוסס בלונדון, המאגד מטבעות קריפטוגרפיים ושירותי מימון אישיים מסורתיים. מטרתם היא לעודד אימוץ נרחב של מטבעות דיגיטליים על ידי מתן פלטפורמה עולמית מאובטחת וקלה לשימוש. מאז 2014 Wirex צמחה במהירות וכעת היא מונה מעל 1.5 מיליון משתמשים ב -130 מדינות וניהלה יותר ממיליארד ליש”ט בעסקאות. הם ממשיכים להתרחב למדינות חדשות ולהוסיף כל הזמן תכונות ומוצרים חדשים. בסקירה זו של Wirex, נדון בתכונות, עמלות, יתרונות ודירוסים של כרטיס חיוב Wirex. בקר באתר Wirex

Wirex היא פלטפורמת בנקאות אישית מורכבת (מבוססת ענן) המסייעת למשתמש על ידי הצעת כרטיסי חיוב, העברות כספים ובנקאות סלולרית. שלושה מטבעות פיאט GBP, USD ו- EUR מותרים לעסקה באמצעות חיוב וכרטיסי אשראי. זה זמין הן ביישום שולחן העבודה והן בטלפון הנייד. הכנו רשימה של 26 כרטיסי החיוב הראשונים בביטקוין ו- WIrex הוא גם חלק מהרשימה הזו. באמצעות Wirex תוכלו לקנות, לאחסן, להוציא, לשלוח ולהמיר מטבעות ביטקוין ופיאט. הם משרתים מגוון לקוחות, כולל נוסעים תכופים, עובדים מרוחקים, חובבי קריפטו ואנשים באזורים ללא גישה לשירותים פיננסיים אמינים.

מאמר מומלץ: רשימת כרטיסי החיוב הטובים ביותר בביטקוין לשנת 2019

סקירת Wirex - כרטיס החיוב הטוב ביותר של קריוטו

סקירת Wirex – תכונות עיקריות של כרטיס חיוב Wirex

כרטיס Wirex פשוט כמו שימוש בכרטיס חיוב בכל מקום ובכל מקום. הוא מספק הן קנייה והן מכירה של ביטקוין על ידי קבלת העברה באמצעות חשבונות קישור בנקים ואמצעי תשלום חלופי אחר. הוא מציע שפע של הזדמנויות של רשת הטכנולוגיה של בלוק ביטקוין. ובכך לספק שירות זול ונטול טרחה. Wirex מציעה שלושה מוצרים משלימים עיקריים: כרטיסי תשלום של ביטקוין, חשבונות מטבע וארנקים מטבעות קריפטוגרפיים – בתוספת המרת ביטקוין. אתה יכול לנהל את חשבונך באמצעות האפליקציה החינמית שלהם (זמינה עבור iOS ו- Android) או על שולחן העבודה.

 • המירו באופן מיידי ובזבזו את הקריפטו שלכם
 • הרוויחו תגמולי Cryptoback ™ בלעדיים ברוכשים בחנות
 • השתמש בכל מקום כמו חנויות, כספומטים, משקיעים ומקוונים

כרטיס חיוב של Wirex Cryptocurrency

לזמן מה נראה היה שהחלום לשלם עבור הקפה של הבוקר שלך עם ביטקוין לעולם לא יקרה. Wirex משנה את זה. אתה יכול להשתמש בכרטיס התשלום לרכישות יום יומיות עם עסקאות מהירות וללא עמלות עסקה. בעתיד הקרוב יהיה זמין כרטיס ללא מגע בכדי להקל עוד יותר. גם זה לא כרטיס משולם מראש – הכספים יוצאים מחשבונך כמו כרטיס חיוב רגיל.

ברגע שאתה נרשם, תקבל כרטיס תשלום וירטואלי בחינם ותוכל לחבר עד שישה כרטיסים לחשבונך. הם מציעים כרטיס תשלום פיזי, כך שתוכלו לעשות קניות באינטרנט ולחנות כרגיל בביטקוין או פיאט. ניתן להשתמש בכרטיסי התשלום שלהם עם כל ספק המקבל ויזה, לא משנה היכן אתה נמצא בעולם. זה הופך את Wirex לאופציה טובה עבור מטיילים תכופים.

אתה יכול להפקיד מעל 50 אלטקוינים באמצעות שילוב Shapeshift של Wirex, ואז להמיר אותם לפיאט או ביטקוין. כרטיסים ללא מגע יהיו זמינים גם בעתיד הקרוב.

חשבונות מטבע: Wirex מציעה חשבון מטבע שעובד באופן זהה לחשבון בנק רגיל, עם מספר חשבון מוגדר וקוד מיון. אתה יכול לבצע ולקבל הפקדות, ולהשתמש בכרטיס חיוב מקושר לתשלומים רגילים. חשבונות מטבע הושקו בתחילה בבריטניה וכעת הם זמינים למשתמשים בכל אזור ה- EEA (האזור הכלכלי האירופי).

ארנקים מטבעות קריפטוגרפיים: Wirex מציעה ארנק קריפטוגרפי מאופשר ב- SegWit בנייד או בשולחן העבודה. זוהי דרך מאובטחת לאחסון ביטקוין והם שואפים להציע ארנקים עבור מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בעתיד הקרוב.

חילופי ביטקוין: לרכישת ביטקוין באמצעות Wirex, כל שעליך לעשות הוא לממן את חשבונך באמצעות העברה בנקאית, כרטיס אשראי, PayPal, altcoins או אמצעי תשלום אחר. לאחר מכן תוכל להמיר באופן מיידי את היתרה שלך בביטקוין בחינם. מכיוון שמדובר בפלטפורמה משולבת לחלוטין, תוכלו להוציא את הביטקוין באמצעות כרטיס התשלום כך שהכל במקום אחד.

מגבלות כרטיס Wirex

היתרה המרבית בחשבון היא 10,000 $ (7500 £, 8000 €) ואין מגבלות הוצאה או עומס. בעלי חשבונות מאומתים יכולים להרוויח עד 10,000 דולר בעסקאות ביום. באמצעות כרטיס מקומי חיצוני תוכלו לטעון עד 250 דולר ליום או להוציא עד 250 דולר לביטקוין. בשיטות תשלום חיצוניות כגון PayPal, מגבלת העומס וההוצאה היומית היא 500 $. 

אין מגבלה על עסקאות ePOS ו- POS. אתה יכול לבצע עד חמש משיכות כספומט ליום, עם מגבלת משיכה פרטנית של 1000 $ ומגבלת משיכה 24 שעות ביממה.

אגרות כרטיסי קריפטו Wirex

Wirex גובה עמלות תחרותיות – זה בחינם לפתוח חשבון, לקבל את הכרטיס הווירטואלי הראשון שלך, לבצע עסקאות, לקנות ביטקוין ולהעביר כספים בין חשבונות Wirex לכל מקום בעולם. כל העמלות שלהם מוסברות באתר כך שלא תתקשו לחשב כמה יעלה חשבונכם. ההעברות הבינלאומיות החינמיות מושכות במיוחד עבור אנשים עם משפחה בחו”ל ועובדים מרוחקים.

דמי ניהול החשבון שלהם הם £ 1 ($ 1.50, € 1.20) לחודש – זה מחויב מדי חודש, לא מדי שנה, כך שאתה לא נעול לשלם להם אם תחליט להחליף ספק. אין עמלת אי-פעילות, אך ייתכן שחשבונך ייסגר אם הוא לא פעיל במשך זמן רב, או אם יש לך יתרה שלילית למשך יותר מחודשיים..

עסקאות מקוונות עולות 0.28 $ עבור חשבונות דולר והן בחינם עבור חשבונות אחרים. אמנם זה בחינם להעביר בין חשבונות Wirex שאינם נתמכים על ידי BitGo, אך ייתכן שתשלם עמלת בלוקצ’יין. עסקה שנדחתה תעלה לכם 0.07 דולר. הכרטיס הווירטואלי הראשון הוא בחינם, אם תזדקק לכרטיס שני זה יעלה 3 דולר. מסירת כרטיס פיזי לא תעלה דבר, תלוי בשיטת המסירה שתבחרו.

תוכנית Cryptoback

סקירת כרטיסי Wirex

Wirex השיקה גם תגמולי Cryptoback הראשונים בעולם בכרטיס התשלומים של הדור הבא שלהם. הצעה ייחודית וחדשה זו למשתמשי כרטיסי Wirex, שם ישולמו להם 0.5% בביטקוין כפרס על כל הרכישות בחנות..

תהליך הרשמה ואימות

תהליך ההרשמה הוא פשוט יחסית: אתה רק צריך לספק את שמך וכתובת הדוא”ל שלך. לאחר שתשלח את פרטיך, תקבל בקשה לאשר את כתובת הדוא”ל שלך ואז אתה מוכן להתחיל. ניתן להשלים את התהליך כולו תוך פחות מדקה. אז עליך לספק את מספר הטלפון הנייד שלך לאימות דו-גורמי.

כדי להשיג פונקציונליות מלאה, יהיה עליך לספק הוכחת זהות והוכחת כתובת. אך אתה עדיין יכול להשתמש ב- Wirex מבלי לעשות זאת, בתנאי שתישאר בגבולות העסקה עבור חשבונות לא מאומתים.

תמיכה ויצירת Wirex

Wirex מציעה תמיכה 24/7 וניתן ליצור קשר בכדי לתת משוב או לשאול אותם באמצעות מגוון ערוצים בהתאם לצרכים שלך: דוא”ל באמצעות מרכז עזרה, ה- Wirex פורום קהילתי, אי-הסכמה, מברק ומדיה חברתית. האתר כולל מרכז עזרה מקיף העונה לרוב השאלות שיש לך. Wirex מגיבה גם לפוסטים ועונה על שאילתות ברשתות החברתיות ובפורומים של מטבעות קריפטו.

אבטחת Wirex

Wirex רשומה ברשות ההתנהלות הפיננסית והיא אחת האפשרויות הבטוחות ביותר עבור הכסף הדיגיטלי. Wirex משתמשת בהצפנת SSL של 256 סיביות לתעבורת רשת, אישור דוא”ל לפעילות חשבון, אימות דו-גורמי וטכנולוגיית ריבוי חתימות של BitGo. הם לא שומרים את פרטי התשלום שלך כך שלחברה אין גישה אליו והם מזהים כל פעילות חריגה בחשבון. ל- Wirex הסמכת PCI DSS, שהיא הרמה הגבוהה ביותר של הסמכת אבטחה לתעשיית כרטיסי התשלום.

אם הכרטיס שלך הולך לאיבוד או נגנב, תוכל לחסום אותו מיידית מהאפליקציה.

הטבות Wirex ומקלדות

היתרונות העיקריים של השימוש ב- Wirex כוללים:

 • מותג מבוסס – הם קיימים מאז 2014 ויש להם בסיס משתמשים משמעותי.
 • מוסדר לחלוטין ורשום ברשויות הרלוונטיות.
 • עמלות תחרותיות ותמחור שקוף.
 • העברות בינלאומיות בחינם בין חשבונות Wirex.
 • תמיכת לקוחות 24/7 ומגוון שיטות קשר.
 • הסמכת PCI DSS ותקני אבטחה גבוהים.
 • פלטפורמה משולבת הכוללת את הצרכים שלך ל- fiat ו- cryptocurrency.
 • בקרוב יש להוסיף ארנקים של ליטקוין – ארנקי אלטקוין אחרים נמצאים גם הם בצינור
 • USD, GPB, EUR כל המטבעות העיקריים הללו מתקבלים
 • הן iOS והן אפליקציות הנתמכות בפלטפורמת Android

סיכום:

ניתן להסיק כי Wirex Bitcoin Card הוא שירות תשלומים מוערך מאוד כאשר הוא משחק על הבמה העולמית. מקווה שזה סקירת Wirex יעזור למשתמש. אנא שתף ​​את המשוב והניסיון שלך בקטע התגובות למטה.