מהי רשת שתל? היכן ניתן לרכוש אסימונים של GRFT?

רשת גרפט היא פלטפורמה חדשה המשמשת אנשים רבים לצורך אופן התשלום ועיבוד התשלום. פלטפורמה זו מבוססת על Blockchain. כפי שכולנו יודעים ש- Blockchain היא רשימה הולכת וגדלה של רשומות המכונות גם “בלוקים” והם קשורים זה בזה ומוגנים בקריפטוגרפיה. יש לכך גם תכונה ייחודית לתשלום המקובלת בהגדרת כרטיסי האשראי. מתקן זה כולל את כל התהליכים בכרטיסי אשראי וכן מספר מטבעות קריפטוגרפיים, מטבעות אחידים ותזרים כרטיסי אשראי.

גרפט מובלת על ידי סלבה גומזין (בעל ניסיון של 15+ שנים בענף התשלומים עם NCR ו- HP), דן איטקיס (יזם סדרתי שבנה והביא לשוק למעלה מחצי תריסר מוצרים), ויטליוס P ובראד גליסון.

כל המשתמשים ב- Graft צריכים לעקוב אחר קניינים מסוימים לעיבוד תשלומים שהם מסורתיים ופשוטים. כולנו שמענו על כרטיס אשראי, כרטיס חיוב וכרטיס ששולם מראש. כל המשתמשים צריכים להשתמש בתהליך זה לצורך תשלום.

היכן ניתן לקנות אסימונים של גרפט (GRFT)?

להלן רשימת הבורסות בהן תוכלו לקנות אסימונים של GRFT:

למה לבחור שתל?

טכנולוגיות משולבות:

סוחרים רבים לא יוכלו לקבל מטבעות קריפטוגרפיים ללא הליך תשלום של צד שלישי. הסיבה לכך היא שרשתות הבלוקצ’יין בנויות בצורה יוצאת דופן. כאן כל תהליך העסקאות שונה משיטות תשלום אלקטרוניות מסורתיות. הרעיון של תשלומי כרטיסים אולי היה מיושן מכיוון שטכנולוגיות נכנסו לעולם הסוחרים והקיפו אותם עם ניסיון עצום ואמון עצום שלא ניתן לשנות אותם בן לילה.

שתל תומך בכל המטבעות:

גרפט אמור לתמוך בביטקוין ובכל שאר סוגי המטבעות הקריפטוגרפיים משני הצדדים, כולל נותנים כמו גם קונים. אנשים אינם זקוקים לעדכן את עצמם לשום אפליקציית תשלום אחרת ולבזבז את זמנם לצורך הרשמה או כניסה. לאנשים זכות להחליט לגבי תהליך התשלום. זה עוזר להבטיח שהאדם ישולם בסכום מדויק.

היתרונות של כרטיסי אשראי / חיוב:

פעולת תשלום גרפית יכולה להשתנות באינספור במקרה של מטבעות קריפטוגרפיים או מטבעות מקומיים אחרים בצורה של כרטיס אשראי או כרטיס חיוב כתהליך של עסקה. זה יעזור ל- Graft לאמץ את אמצעי התשלום על ידי עזרה לכל המשתמשים שאינם מכירים מספיק את מחזור המטבעות הקריפטוגרפיים, אך עדיין מרגישים מרוצים יותר מאמצעי התשלום המקורי. כל מה שחיפוש אחר הפרט הוא ביטחון ופרטיות.

יתרונות השתל

בואו ניכנס כעת לנקודות ההטבה של כונס הנכסים והקונים:

חוגגים / מקבלים

 • נעשה אימות מיידי של תהליך התשלום המאפשר תהליך מקוון רגיל.
 • יש עמלות עסקה מינימליות.
 • ישנן אפשרויות עסקאות שונות אשר ממש לא נמצאות בכל מטבעות קריפטוגרפיים
 • הוא מקבל את כל סוגי המטבעות הקריפטוגרפיים וכן כרטיסי אשראי וחיוב המסייעים בביטול הצרכים של אחזקת הארנק.
 • כל המשתמשים יכולים לאשר את אישיותם באמצעות תהליך אימות הגיל.

קונים / משתמשים

 • יש עמלות “NO”.
 • לא הסוחר ולא הקונים צריכים לשלם עמלות בגין עסקה.
 • מוגן לחלוטין במקרה של כל הפרטים האישיים של כל משתמש.
 • לכל המשתמשים יש את היתרונות של שימוש בארנק הסלולרי בכל מקום עם הארנק הרב-קריפטוגרפי.
 • לכל משתמש יש את הזכות לבדוק את “מסגרת האשראי” שלהם
 • כל משתמש יכול לאמת מבלי לנהל משא ומתן עם הגנת הפרטיות שלו.

מוצרי GRAFT

ל- Graft שלושה מוצרי ליבה, שאינם כוללים את כל היתרונות הכוללים:

מערכת נקודת מכירה ניידת ו- DAPI פתוחה:

גרפט מקבל כרטיסי אשראי ובראשם מטבעות קריפטוגרפיים עם אישור מקוון מיידי.

ארנק נייד רב מטבעות:

לכל משתמש יש ארנק סלולרי רב מטבעי, שבו הוא באמת יכול ליהנות מתשלומי עמלה אפסית. הם יכולים לבצע עסקה בחינם בין ארנקים לחילופים ישירים.

סיכום:

גרפט הוא שער תשלומים שמטרתו לאפשר לסוחרים לקבל פיאט ומטבעות קריפטוגרפיים ברמה גבוהה יותר של קלות. זה אפשרי בגלל מערכת הקופה היחידה הזמינה הן באופן מקוון והן במצב לא מקוון. מערכת הקופה מאפשרת העברות מיידיות למטבעות פיאט.