5 הארנקים הטובים ביותר של קוד פתוח לקורא-מטבע בשנת 2020

אם אתה מעוניין בארנקי הקוד הפתוח הבטוחים ביותר לאחסון ביטקוין / את’ריום (אלטקוין), קרא כדי לגלות את ארנק הצפנה המקוד הפתוח הטוב ביותר עבורך. הרשימה כוללת ארנקים לפלטפורמות שונות, עם מאפיינים שונים.

ארנקי מטבעות קוד פתוח - Bitcoin - Ethereum - Altcoins

פיתוח תוכנות קוד פתוח כמו פיתוח ארנקים מקוריים של קוד פתוח חיוני לבניית בטיחות ואמון ברשת הבלוקצ’יין. תוכנית המחשב של כל פרויקט קריפטוגרפי גדול נוצרת כתוכנת קוד פתוח. תוכנת קוד פתוח מיוצרת כמאמץ קהילתי המשותף באופן חופשי ומתפרסם בשקיפות. פרויקטים אלה פותחו כדי להיות מוצר קהילתי ולכן אין חברה, או אדם שיוצר אותה או מחזיק בבעלותה. אחת הדוגמאות הגדולות ביותר לתוכנת קוד פתוח היא הביטקוין עצמו. הביטקוין הוא קוד פתוח, אף אחד לא מחזיק בבעלות השליטה בביטקוין, העיצוב ציבורי, וכולם יכולים לקחת חלק.

אז אם אתם מעוניינים בארנקים מקוריים בחינם עם קוד פתוח המאחסן אתכם בבטחה, קראו את המאמר השלם וגלו את ארנק הביטקוין בעל הקוד הפתוח הטוב ביותר עבורכם.

מיטב ארנקי המטבעות המקור הפתוח

ארנק Copay

5 הארנקים הטובים ביותר למקור פתוח למקור פתוח בשנת 2020 1

קופיי הוא ארנק ביטקוין בעל קוד פתוח. השרת שלו הוא גם קוד פתוח כך שמפתחים ובעלי ביטקוין יוכלו להיות בעלי שליטה מלאה בפעילות שלהם. ארנקי Copay מאפשרים למשתמשים שליטה מלאה בביטקוין שלהם במקום להשתמש בארנק צד שלישי. זהו ארנק רב-סיג התומך במספר ארנקים נפרדים באותו יישום. זה זמין לפלטפורמות אנדרואיד, חלונות, מק, לינוקס ו- iOS. הוא תומך בייצור כתובות BIP32 HD כך שמשתמשים יכולים ליצור גיבוי לארנק. ארנק Copay תומך בקנייה ומכירה של כרטיס מתנה של Bitcoin ו- Amazon.com גם כן. הוא מציע תמיכה בארנקי החומרה Trezor ו- Ledger.

ארנק Copay הוא ארנק מאובטח מאוד, פרטי, בעל חתימה מרובה, אשר זמין למספר פלטפורמות. אך כרגע הוא תומך בביטקוין (BTC) ובביטקוין מזומן (BCH).

BreadWallet

ארנק לחם

לוח לחם הוא ארנק קריפטו בקוד פתוח שתוכנן על ידי חברת Bread בשנת 2015. אפליקציית ארנק הלחם משתמשת בממשק פשוט ומתחברת ישירות עם בלוק-צ’ינס כדי להפוך את מהירות העסקאות למהירה. ארנק לחם זמין לפלטפורמות ניידות ותומך בביטקוין, את’ריום, מטבע לחם וביטקוין מזומן. משתמשים יכולים להוריד את זה מחנות הפליי אנדרואיד ומחנות אפל. ארנקי לחם מאפשרים גם למשתמשים לקנות ביטקוין בארנק עצמו.

למרות ש- Breadwallet הוא מקור פתוח, חינמי ומתחבר ישירות לבלוקצ’יין של ביטקוין אך חסר יכולת ריבוי חתימות וגם אין דרך להפעיל אימות דו-גורמי.

ג’קסקס

jaxx

ג’קסקס הוא ארנק פופולרי עם קוד פתוח, רב-קריפטוגרפי, התומך במספר מטבעות, כולל אסימונים של ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, דאש, Zcash, ERC20 ורבים אחרים. Jaxx זמין עבור פלטפורמת Windows, Linux, Chrome (תוסף), Firefox, Android ו- iOS. הארנק משתמש בתפריט מאסטר בן 12 מילים שבאמצעותו משתמשים יכולים גם לשחזר את הארנק בכספם במקרה של אובדן מכשיר או קריסת מערכת. הוא מצויד גם בחילופי ShapeShift כך שמשתמשים יכולים להחליף את הקריפטו שלהם בארנק עצמו.

כתובת ירוקה

ארנק ירוק

GreenAdress הוא ארנק מטבעות קריפטוגרפי מרובה חתימות, בעל עט, שמבטיח אבטחה ברמה גבוהה בזכות צמדי מפתחות מיוחדים אמינים ECDSA להעברת הכספים. הארנק זמין עבור גרסאות שולחן עבודה, אינטרנט ומובייל. המשתמשים יקבלו לכל עסקה אימות של 2 גורמים עם אפשרויות רב חתימה בדוא”ל, SMS, שיחת רובוט ומאמת גוגל. הוא משתמש בתזכורות BIT-39 כדי לשלוח, לקבל ולשחזר ביטקוין. משתמשים יכולים להשתמש בברקוד למשלוח וקבלת כספים.

MyEthereWallet

כיצד להשתמש ב- myetherwallet

נוצר על ידי Kvhnuke ו- Tayvano, MyEtherWallet הוא כלי מקוון פתוח של צד הלקוח ליצירת ארנקי Ehtereum וביצוע עסקאות. הוא מספק ממשק אינטרנט גמיש לגישה ישירה לבלוקצ’יין את’ריום לצורך ביצוע עסקאות מאובטחות ברשת. הוא תומך במטבעות Ethereum ו- Ethereum Classic וכן באסימני ERC20 המופעלים על ידי Blockchain Ethereum.

משתמשים יכולים ליצור בקלות כתובת ארנק MEW באתר ויכולים לגשת לכספי הארנק באמצעות קבצי מפתח פרטיים, מאחסני מפתח. MyEtherWallet תומך גם בשילוב עם ארנקי חומרה כמו Ledger, FINNEY, Trezor, BitBox, Secalot ו- Keepkey.