כיצד לקנות אתריום המדריך האולטימטיבי לרכישת ETH

5 שלבים לרכישת Ethereum באמצעות eToro עכשיו

רכישת כל מטבעות קריפטוגרפיה באמצעות eToro היא קלה, פשוט בצע את השלבים הבאים:

 1. הירשם בחינם באמצעות eToro והזן את פרטיך בשדות הנדרשים.

 2. מלא את השאלון, זה גם חינוכי עבורך וגם עבור eToro.

 3. לחץ על ‘הפקדה’ ואז תישאל כיצד ברצונך לממן את חשבונך.

 4. בחר את אמצעי התשלום הנדרש שלך, בצע את השלבים הפשוטים לקישור התשלום שלך.

 5. הזן את הסכום שתרצה להפקיד ואתה יכול ללכת!

הפלטפורמה המומלצת שלנו לרכישת אתריום

אם אתה טירון מוחלט בכל הקשור לרכישת את’ר, עליך להמשיך לקרוא, ואנו נסביר את כל פרטי התהליך, כמו גם אפשרויות שונות שתוכל לבחור מתוך הדרך.

אם לעומת זאת כבר יש לך ניסיון בקניית מטבעות קריפטוגרפיים, כולל ETH, תוכל לדלג על הפרקים הבאים. במקום זאת, הרשו לנו להציג בפניכם את הבחירות המובילות שלנו בין פלטפורמות מסחר קריפטו זמינות, אליהן תוכלו ללכת לקנות ETH מייד..

היכן ניתן לקנות אתריום בשנת 2021

כדי לדעת לאן ללכת לקנות את’ריום, ראשית עליך להחליט על האסטרטגיה שאתה מעוניין להפעיל.

אתה מבין, יש הרבה אסטרטגיות השקעה ומסחר שונות, כאשר חלקן דורשות ממך לרכוש מטבעות, ואילו אחרות מאפשרות לך לסחור בחוזי נגזרות של מטבעות ETH. בדרך זו, אתה לא צריך להיות הבעלים של Ethereum בפועל, אבל אתה עדיין יכול להרוויח מזה.

לשתי הגישות היתרונות והפגמים שלהם. לדוגמא, בעלות על המטבעות הופכת אותם לשלך, כאשר אתה מושך אותם ממרכזיות ומכניס אותם לארנק הפרטי שלך. החיסרון הוא שעליך לדאוג לניהול ואבטחת המטבעות שלך לבד. שלא לדבר על כך שאם אתה קונה מטבעות ומחירם יורד, תראה הפסדים.

לחלופין, אם אתה רוצה להרוויח מבלי להחזיק מטבעות, אתה יכול לסחור בנגזרים, המאפשרים לך להרוויח בין אם המחיר עולה או יורד. עם זאת, הסיכון עדיין מעורב, ועליך לחזות מחירים מדויקים מאוד כדי לראות רווח בפועל.

לכן, תלוי באסטרטגיה שתרצה להפעיל, תבחר סוגים שונים של פלטפורמות מסחר. אבל, בכל מה שתבחרו, תצטרכו לדעת מה לעשות הלאה, וזה מה שאנחנו כאן כדי לעזור לכם.

כיצד לקנות אתריום עם מתווך

אם תבחר ללכת על מתווכי קריפטו ואינך מחזיק מטבעות ETH בפועל, אתה יכול לעשות זאת בהחלט. עם זאת, עם הפופולריות הרבה של תעשיית הקריפטו, יש גם תחרות גדולה.

הרבה אנשים השיקו תיווך, וכעת, בחירה נאותה הפכה למשימה לא קטנה. כמובן שכולם שונים בכל מיני היבטים, ואתה לא יכול פשוט להיתקל בשם ולהחליט שזה יהיה המתווך שלך.

במקום זאת, דאג להשוות את עמלותיהם, לראות באילו מטבעות הם מאפשרים לך להשקיע, עד כמה הפלטפורמות שלהם מאובטחות, בין אם הן מוסדרות ובין אם לא, ובמיוחד אם הן תומכות בשיטת התשלום המועדפת עליך או לא. לא יעזור לך למצוא מתווך ולהירשם רק כדי לגלות שאינך משתמש בשיטות התשלום שהוא תומך בהן.

ברגע שאתה עושה את המחקר שלך ומוצא מתווך שמתאים, הנה מה לעשות הלאה.

1. הירשם אצל המתווך

השלב הראשון הוא כמובן ההרשמה. עליך ליצור חשבון עם המתווך שלך, שאותו תממן אחר כך וישתמש בו לצורך חוזי מסחר ונתן הוראות למתווך שלך מה לעשות במצבים ספציפיים..

ההרשמה די פשוטה ברוב הפלטפורמות. לדוגמא, תוכלו פשוט ללכת לפלטפורמת eToro, להזין את שם המשתמש, הדוא”ל ולבחור סיסמה וזהו. כמה פלטפורמות אחרות אפילו לא זקוקות לך לעשות זאת, אלא במקום זאת הן מאפשרות לך להתחבר עם פייסבוק, גוגל או אולי עם רשת חברתית אחרת..

זה מהיר יותר, וזו בהחלט אפשרות שכדאי לשקול. עם זאת, בכל דרך שתעבור, השלב הבא הוא עדיין חובה והוא:

2. אמת את זהותך (תהליך KYC)

אימות זהות הפך לצעד חובה אצל מרבית המתווכים, אם לא כל אלה. לפחות כשמדובר במוסדרים. זה נדרש על פי החוק, כך שהמתווכים יוכלו לסייע במניעה (או דיווח) על פעילויות בלתי חוקיות, כולל הלבנת הון, מימון טרור וכדומה..

אתה יכול להשלים את ההליך על ידי העלאת תמונות של מסמכים רשמיים, המציגות את התמונה שלך, שם, כתובת ומידע אחר שיכולים לעזור לך לזהות אותך..

מספר המסמכים, כמו גם סוג המסמכים הספציפי שעליך להעביר יהיו שונים מפלטפורמה לפלטפורמה, כך שלא נוכל להגיד לך בדיוק מה אתה צריך אלא אם כן תגיד לנו באיזו פלטפורמה אתה מתכוון להשתמש. עם זאת, המתווך שלך יהיה מדויק מאוד לגבי מה שאתה צריך לספק, כך שלא אמור להיות שם שום בלבול.

3. הפקד כספים באמצעות אמצעי התשלום המועדף עליך

בשלב זה, אתה אמור להיות מוכן להשיג קצת כסף לפלטפורמה שבחרת ואז להתחיל לסחור.

כל שעליך לעשות הוא למצוא כפתור שאומר ‘הפקדת כספים’ או וריאציה כלשהי של זה, ולחץ עליו. לאחר מכן תועבר למסך חדש בו תוכל לבחור אמצעי תשלום וסכום שתרצה להפקיד.

בחירת אמצעי תשלום חשובה, כמו כן, מכיוון שהדבר יכריע כמה תצטרך לשלם בדמי העברה, כמו גם כמה תצטרך לחכות עד שהכספים יגיעו.

רק דאג לאבטח את המכשיר בצורה נאותה על ידי יישום תוכנת אנטי-וירוס טובה, או תוכנת אבטחה אחרת שתגן על הנתונים שלך מפני דליפה..

4. פתח תפקיד לאתריום ארוך / קצר

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא אם ברצונך להימשך זמן רב או קצר. זה יהיה תלוי מה אתה מצפה שיקרה עם מחיר ETH בעתיד הקרוב.

בעיקרון, אם אתה מצפה שהמחיר יעלה, תימשך זמן רב, מה שאומר שתקנה חוזי נגזרים כמו CFD (Contracts For Difference) או חוזים עתידיים שמהמרים שהמחיר יעלה.

דבר נוסף שכדאי לשים לב אליו הוא שאתה יכול אפילו לקנות מטבעות פיזיים בכמה פלטפורמות מתווך, וזה גם דבר שיש לקחת בחשבון אם אתה מצפה שהמחיר יעלה. קניית מטבעות כשהם זולים, ואז מכירתם לאחר עליית מחירם היא דרך טובה להרוויח. זה נעשה בדרך כלל בבורסות ולא בתיווך, אך ישנם מתווכים המאפשרים זאת ללא קשר, כגון eToro.

אם, לעומת זאת, אתה מצפה שהמחיר יירד, הרי שקניית מטבעות לא הייתה הגיונית במיוחד. במקום זאת, היית הולך קצר ובעצם מהמר שהמחיר יירד בעתיד. אם אתה צודק, תרוויח מהפרש המחירים.

רק זכור שחיזוי שגוי עלול לגרום לאובדן ההשקעה שלך. כדי למנוע זאת, אתה יכול להכניס אמצעים כגון עצירת הפסד והזמנות דומות. אלה מאפשרים לך לבחור רמה בה ההזמנה שלך תיסגר אוטומטית אם המחיר מתחיל לנוע בצורה לא טובה.

לכן, אם מחיר ה- ETH הוא 200 דולר, ואתה מהמר שהוא יעלה, עליך להציג רמת הפסד הפסד איפשהו מתחת ל 200 דולר, כך שההפסדים שלך לא יהיו גדולים מדי אם המחיר יתחיל לרדת..

5. סגור את עמדתך

כפי שהוסבר לעיל, אתה יכול להגדיר רמה בה המיקום שלך ייסגר אוטומטית אם המחיר יתחיל להתקדם אליו. עם זאת, אתה יכול גם לסגור את עמדתך באופן ידני, אם אתה מאמין שהמחיר עלה עד כמה שהוא יכול להגיע לפני שהוא יתחיל לרדת שוב, או אם אתה פשוט מרוצה מהרווחים שהשגת, ואתה לא רוצה להסתכן בהפסד כלשהו.

כיצד לרכוש אתריום בבורסה

אם אתה מעדיף להחזיק מטבעות מאשר להתמודד עם נגזרים, אתה תמיד יכול ללכת להמרת קריפטו כדי לקנות או למכור במהירות את ה- ETH שלך. הבורסות הן המקום העיקרי לעשות זאת, מכיוון שרבות מהן משדכות מטבעות את’ריום ישירות מול הדולר ומטבעות פיאט אחרים, מה שמקל וקל לקנות אותן.

עם זאת, רק וודא שאתה בודק היטב את חילופי הדברים שאולי אתה מעוניין בהם, וברר את כל הפרטים הדרושים. יש לקחת בחשבון דברים כמו עלות, אמצעי תשלום נתמכים, אבטחה וכל דבר אחר שעשוי להשפיע על החוויה שלך, לפני שתחליט על הפלטפורמה.

ברגע שאתה עושה, הנה מה שמגיע בהמשך.

1. הקים ארנק Ethereum

כאמור, בעת רכישת קריפטו ישירות, אתה אחראי על אבטחתו. פירוש הדבר שעליך להקים ארנק Ethereum מאובטח אליו תוכל להעביר את המטבעות שלך ולהיות הבעלים היחיד שלהם.

אתה יכול, כמובן, להשאיר את המטבעות בארנק הבורסה, למרות שאיננו ממליצים עליו. אם אתה משתמש בארנק של בורסה, אז הבורסה מחזיקה במפתח הפרטי והמטבעות שלך הם רק שלך בתיאוריה. בפועל, הבורסה יכולה להקפיא את חשבונך, להיפרץ, לסבול מקריסת אתר וכדומה, ובכל אחד מהאירועים האלה – ייתכן שלעולם לא תקבל שוב גישה לקריפטו שלך..

במקום זאת, עדיף להגדיר את הארנק האישי שלך ולהיות בעל המפתח הפרטי בעצמך. ישנם שני סוגים עיקריים של ארנקים שיש לקחת בחשבון – ארנקי תוכנה וארנקי חומרה.

ארנקי תוכנה הם ארנקים המגיעים בצורה של תוכנה, ואלה כוללים ארנקים מקוונים, ארנקים ניידים וארנקים שולחניים..

ארנקי חומרה יכולים להיות ארנקי נייר או התקנים כגון מקל ה- USB שאותם תוכלו לחבר או לצאת מהמחשב, ולנתק אותם לחלוטין מהאינטרנט..

ארנקים מקוונים הם הנוחים מבין החבורה, שכן הם תמיד מקוונים, בצורה של אתר או סיומת דפדפן. אבל זה גם הופך אותם למסוכנים ביותר, מכיוון שניתן לפרוץ אותם. ארנקי חומרה נקראים גם מחסני קירור, והם הבטוחים ביותר מכיוון שאין להם חיבור לאינטרנט כאשר הם אינם מחוברים למחשב מחובר. אבל זה גם הופך אותם לפחות נוחים מכולם.

ארנקים ניידים וארנקים שולחניים נמצאים איפשהו בין לבין, מכיוון שאתה יכול להתייחס אליהם כאל מחסני קירור אם אתה מתנתק מהאינטרנט, או ארנקים חמים אם אתה מחבר את הטלפון או המחשב שלך שוב..

2. בחרו והצטרפו לבורסה שמוכרת אתריום

השלב הבא הוא לבחור בורסה שמוכרת ETH, ובעוד שיש לנו רשימה שלמה מוכנה עבורך – כולל כמו Binance, Coinbase, Coinmama ואחרים – פחות או יותר כל בורסה מחזיקה את אתריום בימינו, ומצמידה אותה לאינספור קריפטוסים.

לכן, לא תהיה לך בעיה למצוא בורסה המפרטת ETH. אך דאג לבדוק את כל ההיבטים האחרים עליהם דיברנו לעיל, שכן מציאת פלטפורמה טובה היא חצי מהעבודה. אל תהסס ללכת על אחת הפלטפורמות שהוזכרו, מכיוון ששניהם מכובדים ומוכשרים.

רק וודא שאתה מבין כיצד להשתמש בהם, מכיוון שחלקם עשויים להיות מצוידים בכלי מסחר מתקדמים למדי שעלולים להיות מבלבלים מדי למתחילים.

3. בחר באמצעי התשלום שלך לרכישת אתריום

בהמשך, עליך להבין באיזו אמצעי תשלום להשתמש לרכישת ETH. כפי שדיברנו בעבר, חשוב לבדוק זאת בעת בחירת המרת מטבע, כדי לוודא שהוא תומך באמצעי התשלום שאתה מעדיף..

ושוב, עליך לשקול דברים שונים בבחירת אמצעי תשלום, כגון מהירות העסקאות, העמלות וכדומה. למשל, כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי משלימים את העסקאות במהירות רבה. עם זאת, הם מגיעים עם עמלות גבוהות יותר. העברות בנקאיות זולות יותר, אך הן נמשכות זמן רב. לכן, זה יהיה תלוי אם אתם ממהרים ואם אתם משקיעים בתקציב מוגבל מאוד.

4. בצע הזמנה לרכישת ETH

לאחר שתחליט על אמצעי התשלום שלך, אתה תהיה מוכן לקנות את’ר. התהליך הוא די פשוט ופשוט, ובדרך כלל, תתחיל בלחיצה על כפתור ‘קנה קריפטו’.

לאחר שתעשה זאת, המרת העברת תעביר אותך למסך הקנייה, שם תצטרך לבחור אמצעי תשלום, מטבע שברצונך לקנות והסכום. זה פחות או יותר כל מה שיש בזה, ובטרם זמן רב המטבעות שלך יהיו בטוחים בארנק שלך.

5. אחסון בטוח של האתריום שלך בארנק

בעוד שאנו נושאים לאחסון מטבעות בבטחה, כאן נכנס לתפקיד ארנק האתרים שהוגדר מראש. שים לב שזהו שלב אופציונלי לחלוטין, אך למען ביטחונך, אנו ממליצים להשלים אותו. אבל, כאמור, לא חייבים. רק דע שאתה מסתכן באיבוד המטבעות שלך אם יקרה משהו עם המרת.

הדרך לעשות זאת היא ללכת לארנק שלך, למצוא כתובת אתריום ולהעתיק אותה. ואז חזור לבורסה ומצא אפשרות משיכה. לחץ עליו, ותועבר למסך המשיכה, שם עליך להדביק את כתובת ה- Ethereum שהועתקת ולהזין את הסכום שברצונך למשוך.

זה פחות או יותר, ועל ידי מתן פקודת נסיגה, תסיים את התהליך. כל שנותר הוא לבדוק אם המטבעות נחתו בבטחה בארנק שלכם.

האם לקנות או לסחור באת’ריום?

אחת השאלות הגדולות שיש למשתמשי הצפנה החדשים היא האם עליהם לקנות או לסחור ב- Ethereum. קנייה, כפי שהסברנו, נעשית בבורסות, בעוד שניתן לבצע מסחר שם גם אם ברצונך להחזיק מטבעות. אם לא, כדאי ללכת למתווך לעסקאות ולהרוויח על ידי מסחר בנגזרים.

אך מה ההבדל בין השניים? על זה נדבר הלאה.

מה ההבדל בין חילופי אתרים לבין מתווך?

כאמור, אתה הולך לבורסה אם ברצונך לקנות מטבעות את’ריום. זה מה שאתה צריך לעשות אם ברצונך לבצע השקעה לטווח ארוך. לחלופין, תיווך הוא דרך טובה יותר להשיג רווח קטן יותר, אך לעשות זאת מהר יותר.

הכל תלוי באסטרטגיה שלך, שגם אתה צריך לבחור על סמך מה שאתה רוצה לעשות. הבורסות גם מחייבות אותך להקים ארנק משלך ולדאוג לכספים הדיגיטליים שלך, בעוד שאתה לא צריך לטרוח עם זה אם אתה פשוט סוחר CFD ועתיד. זה משהו שהמתווך יעשה בשבילך, ואתה פשוט מסתלק עם הכסף שעשית מסחר.

השקעה ארוכה לעומת קצרת טווח

כשמדובר בהשקעות, הן יכולות להיות ארוכות טווח או קצרות טווח. השקעות ארוכות טווח כוללות קניית מטבעות והחזקתם למשך חודשים, או אפילו שנים, כשאתה ממתין למחירם לזנק. לדוגמא, מי שקנה ​​מטבעות באמצע 2018, כאשר מחירם הגיע למטה, מחכה לריצת השור הגדולה הבאה כאשר ETH עשוי לחזור לגובה של 1,000 דולר למטבע במקום 200 דולר בלבד..

אם זה יקרה, הם ירוויחו רווח עצום על ידי מכירתו באותה תקופה, אך הם נאלצו להמתין לפחות שנתיים או שלוש לפני שיעשו זאת. בתנאי שמחיר ETH יעלה שוב כל כך גבוה, כמובן.

השקעות לטווח קצר הן דרך בטוחה הרבה יותר להרוויח על ידי ניצול התנודתיות של תעשיית הקריפטו. לדוגמה, אם אתה קונה ETH ב -198 דולר ומוכר אותם ב -230 דולר, אתה עדיין יכול להרוויח סכום כסף ראוי אם קנית מספיק מטבעות.

הכל נסוב אם יש לך מספיק סבלנות ואם אתה מוכן לחכות שנים, או אם אתה רוצה להרוויח קצת כסף מהר יותר.

מהם היתרונות והחסרונות של רכישת אתריום?

כשמדובר בהשקעה בכל הקשר, חשוב שתקבל הבנה ברורה של היתרונות והפוטנציאל להחזר, יחד עם הסיכונים הנלווים להשקעה. שקיפות כזו תעזור לכם לקבל החלטות נבונות יותר בהשקעה ב- ETH ובקריפטו, תוך ביטול הפסדים פוטנציאליים בעת קנייה ומכירה. Ethereum הוא הצעה שונה במקצת לביטקוין, מכיוון שבלוקצ’יין כולל מיזמים ורעיונות עסקיים רבים ושונים. משמעות הדבר היא כי המטבע הקריפטו דה-פקטו של רשת את’ריום (את’רום) משמש עבור הרבה יותר מסתם תשלומים בין יחידים לחברות. עם זאת, בדקנו את היתרונות והחסרונות של רכישת Ethereum;

יתרונות

 • מטבעות קונבנציונליים כמו לירה, אירו ודולר נשלטים על ידי מוסד מרכזי. כאשר מוסד לאומי מקבל את ההחלטה להוריד או להעלות את הריבית, המטבע הנלווה חווה שינויים משמעותיים בערך באופן מיידי. בניגוד למטבעות פיאט קונבנציונליים, את’ריום אינו נשלט על ידי רשות מרכזית ולכן חסין מפני שינויים ערכיים נדיפים כאלה. זה מכונה ‘ביזור’.
 • בעלות יחידה על אחזקות ופוטנציאל למסחר אנונימי הופכת את את’רום לסיכוי מפתיע להשקעה.
 • Ethereum הוא בלוקצ’יין שמפעיל לא רק מטבע מטבע, אלא הרבה דברים שונים. רוצה להשקיע בחיות מחמד דיגיטליות שניתן לאסוף? באת’ריום יש את זה. רוצה לקנות אסימון ICO? באת’ריום יש את זה. בסך הכל, אם את’ריום הופך לבלוקצ’יין המועדף על כל הפרויקטים הללו, ערך המטבע צפוי לעלות ולעלות לאורך תקופה ארוכה יותר..
 • חוזים חכמים. דברים אלה פתחו לחלוטין דרך חדשה של אנשים להשקיע בפרויקטים ועסקים חדשים. ICOs מנוהלים כולם ברשת את’ריום, כלומר המטבע יהיה חיוני לצמיחה הסופית של שוק המטבעות..

חסרונות

 • אנשים חדשים בקריפטו אינם עשויים להיות מוכנים לאופי המתקדם מעט של רשת את’ריום. ביטקוין הוא סיכוי קל בהרבה להבנה; בלוקצ’יין אחד, מטבע אחד, רעיון אחד. רכישת Ethereum אינה רק השקעה בנכס בפועל, אלא גם הצבעת אמון עבור רשת Ethereum הרחבה. זה עולם מסובך וצריך להבין אותו טוב על מנת להרוויח כמו שצריך.
 • לחוסר רגולציה של סקטור הקריפטו השלכות על רכישת Ethereum. ללא גופי שלטון המפקחים על הדברים, תמיד יש סיכוי שהמחירים יעלו פתאום או יקרסו במידה ניכרת. עם זאת, אתה יכול לסחור במחיר של Ethereum עם מתווכים מוסדרים לחלוטין – ואז זה מקטין את הסיכון שלך כאשר אתה מתמודד עם מטבעות קריפטוגרפיים כמו Ethereum..
 • למרות שלאת’רום יש הרבה יותר התקדמות טכנית ביחס לביטקוין, ערכו אינו מובן כל כך. זה יכול לגרום למחיר להשתנות אך ורק על סמך חדשות ולא על שינויים בטכנולוגיה.

מה העמלות הכרוכות בקניית אתריום?

בכל הקשור לרכישת את’ריום, אין מנוס מלהיתקל בעמלות. ככלל, עמלות העסקה הוגנות ולא יפגעו בהחזר ההשקעה שלך בצורה ניכרת מדי. הסיבה שהם קיימים נובעת אך ורק מהאופי של עיבוד תשלומי blockchain. בעיקרו של דבר, ה- blockchain משתמש במשתמשים רבים כדי לתרום כוח חישובי לרשת לעיבוד תשלומים. כדי לתמרץ זאת, אתריום משלם לאנשים אלה סכום של אתריום. תהליך זה מכונה אחרת ‘כרייה’ ורשתות חסימות רבות משתמשות בו כדי לגרום למשתמשים שלהם לתרום כוח מחשוב. ישנם מספר סוגים של עמלות המשויכים בדרך כלל לכל רכישה של Ethereum.

דמי עסקה

רוב המטבעות הקריפטוגרפיים שם נושאים בתשלום נמוך עבור כל עסקה אחת שמתבצעת. זאת בשל תמריצי הכרייה הנדרשים בכדי לשמור על פעולת רשת הבלוקצ’יין. את’ריום אינו שונה, ודמי העסקה אפויים באופן שבו פועלת בלוקצ’יין את’ריום. אם אתה מעוניין לקנות את’ריום, תמיד תראה דמי עסקה כלשהם, אך בדרך כלל מדובר בסכום קטן מאוד ומגיע ישירות לכורים שתרמו כוח חישוב כדי “לכרות” את העסקה..

דמי הפקדה

אין זה דמי פיקדון מפתיעים בעולם הקריפטו. אחרי הכל, פלטפורמות המסחר והבורסות זקוקות להכנסה על מנת להישאר בתפעול. חיוב המשתמשים בתשלום קטן בעת ​​ביצוע ההפקדה יכול לייצר הכנסה משמעותית לפלטפורמות ולהחלפות, אם כי סכומי העמלות משתנים בין ספק לספק למשנהו, לכן עשו שיעורי בית כדי לקבל את העסקה הטובה ביותר. כמו כן, אל תניח באופן אוטומטי שפלטפורמות אלה ללא דמי הפקדה הן האופציה הטובה ביותר. הצורך לשדרג שום דבר להפקיד עשוי להיראות מפתה, אך הפשרה עשויה להיות עלייה בעסקאות נוספות / נפוחות או דמי משיכה..

דמי נסיגה

בכל הקשור לרכישה או מכירה של Ethereum, הרבה פלטפורמות מסחר או בורסות יגבו ממך סכום קטן כדי למשוך את כספך מהפלטפורמה שלך. הם בדרך כלל מגלגלים את זה יחד עם עמלת שער כלשהי, אבל בסך הכל הם לא כל כך גבוהים. לעיתים יש עלות הקשורה להעברת כסף, ורוב הפלטפורמות משתמשות בעמלה זו בכדי לכסות את גבם בכל עסקאות.

עמלות וממרחים

מרווח הוא ההפרש בין המחיר המבוקש של מטבע לעומת הסכום בפועל עליו הצעת מחיר. זהו מרווח זעיר שמתווסף לכל עסק, וכל המתווכים משתמשים בזה כדי להרוויח על השימוש בשירות שלהם. ניתן לדמות זאת להבדלים המוזרים הקטנים בקזינו, מה שאומר שהבית יבצע עמלה על כל הימור. בעולם המסחר ניתן לראות את הפער בהבדל בין מחיר הקנייה הנוכחי לעומת מחיר המכירה הנוכחי. תמיד יש פער קטן, וזה השוליים הקטנים שמתווכים יניחו כדי להרוויח עמלה על כל עסק אחד. יש מתווכים או פלטפורמות פשוט שמים סכום מבוסס אחוז מעל כל העסקאות. בדרך כלל זה נקבע מראש וניתן לראות בו עמלה המועברת ישירות למתווכים.

3 טיפים לרכישת אתריום

יש לנו שלושה טיפים נוספים לחלוק איתך בנוגע לרכישת Ethereum, אם כי אתה יכול ליישם אותם בקלות על כל קריפטו שם ואפילו על נכסים אחרים. אלה הם כדלקמן:

בחר את הזמן הנכון ובצע את המחקר שלך

הטיפ הראשון שלנו הוא לחשוב בעצמך. לעולם אל תשקיע עקב עצה של מישהו אחר לעשות זאת או אל תעשה זאת. קל לעקוב אחר ההוראות של מישהו אחר ולעשות טעות. בצע את המחקר שלך ובחר את הזמן הטוב ביותר לקנות, וזה בדרך כלל כשהמחיר יהיה נמוך ככל שיהיה – שוב, על פי המחקר וההערכה שלך..

השוואת עלויות לקנות אתריום

הזכרנו זאת בקצרה לפני כן, אבל בואו נעשה את זה רשמי – אל תשתמשו רק במתווך או בבורסה הראשונה שנתקלתם בה. כולם מציעים תעריפים, עמלות והיבטים אחרים שחשובים לכם כסוחרים. השווה בין העסקאות וההיצע שלהם, ובחר את העסק שיעזור לך להרוויח (ולהשאיר) הכי הרבה כסף.

בטיחות וביטחון

לבסוף, לעולם אל תמעיטו בבטיחות ובביטחון. כלומר אבטחת הארנק שלך, שימוש בתוכנת אבטחה מתאימה להגנה על המידע שלך, אל תכתוב את המפתח הפרטי של הארנק בטלפון או במחשב האישי שלך, אל תמנע אימות דו-גורמי מכיוון שזה מציק להקליד קוד שנשלח אל שלך. טלפון בכל פעם שאתה נכנס, ובדומה. הימנעות מאלה תחסוך לך שניות מילוליות, ובסופו של דבר תעלה לך אלפי דולרים אם חשבונך או הארנק שלך נפגעים.

מהי אמצעי התשלום הטוב ביותר לרכישת אתריום?

ישנן מספר אמצעי תשלום שבהם אתה יכול לקנות ETH, כולל:

 • קנו את’רום במזומן: תוכלו לקנות אתריום במזומן, אך למעשה זה דבר קשה מאוד לעשות זאת. בניגוד לביטקוין, Ethereum נפוץ הרבה פחות בעולם הלא מקוון, ואין שם הרבה שירותים שיכולים להקל על המפגש והתשלום של Ethereum באמצעות מזומנים. בעיקרו של דבר, תצטרך לקנות ישירות ממוכר, באופן אישי, הכל במצב לא מקוון כדי לרכוש את אתריום בפועל במזומן. כספומטים של Ethereum וטכנולוגיות ביטקוין שונות אחרות אינן קיימות בשום מקום ברמה שעושות חלופות הביטקוין. זה הופך את רכישת Ethereum במזומן למשימה כמעט בלתי אפשרית.

 • קנו את’ריום בכרטיס אשראי: כמו כל רכישה מקוונת אחרת, קניית אתריום בכרטיס אשראי או כרטיס חיוב תהיה אפשרות התשלום המועדפת על רוב האנשים. למרות שרכישת כל מטבע קריפטוגרפי בכרטיס היא ללא ספק אמצעי תשלום נוח ורצוי, קיימות הרבה מגבלות ותקנות שהונחו במקום, מה שאומר שהספקים אינם נפוצים כמו שחושבים. העמלות הכרוכות בעסקאות כרטיסים משתנות. חלק מהספקים גובים הרבה עבור עסקאות מטבעות קריפטוגרפיים בגלל הסיכון הנוסף הכרוך בכך. למעשה, חלק מחברות כרטיסי האשראי מסרבות לבצע כל סוג של רכישת מטבעות קריפטוגרפיים – מה שכמובן משאיר את האפשרויות שלך מוגבלות.

 • קנה את’ריום באמצעות העברה בנקאית

 • קנו ETH עם ביטקוין

 • קנו את’רום עם PayPal: אין הרבה בורסות שמציעות בפועל את האפשרות לקנות את’רום עם PayPal. תיווך הוא סיפור אחר, מכיוון שהם בדרך כלל מוסדרים על ידי גוף ממשל, כלומר PayPal נוטים יותר להתמודד איתם. מכיוון ש- PayPal היא עסק מוסדר בעצמה, עליו לשים בדיקות קפדניות על הבורסות והתיווך – כדי לוודא שהוא שומר על תאימות. ברור ש- PayPal היא בחירה נוחה ופופולארית במיוחד לתשלומים מקוונים. עם זאת, לא הכי קל לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות השירות, כלומר רוב הרכישה של Ethereum היא פשוט למטרות מסחר. מרבית המתווכים המפוקחים יציעו את היכולת לסחור במטבע בקנייה באמצעות PayPal, אך ישנם כאלה שלא.

יש, כמובן, גם דרכים אחרות לשים את היד על ETH, כך שייתכן ויהיה מעוניין לשקול את הדברים הבאים:

דרכים אחרות לקנות אתריום

אם אינך רוצה להשתמש בברוקרים או בבורסות, או שאין לך גישה לבורסות שאתה אוהב, או שהם פשוט לא מציעים עסקאות טובות, תוכל להשיג ETH על ידי:

 • קניית אתריום בבורסות P2P

 • שימוש בחילופי מבוזרים

 • כריית אתריום

 • הקצאת ETH

 • קניית ETH באמצעות כספומטים בהצפנה

 • הפעלת המוח

 • השגת ETH נוסף על ידי השאלתו וגביית ריבית

 • ועוד.

אז, אתה מבין, לקנות, לסחור או להרוויח Etheruem בדרך אחרת זה לא כל כך קשה. כבר לא, לפחות. תעשיית הקריפטו נעשתה מאוד נגישה, וכל שנותר הוא שתעשו מחקר נוסף, ותבצעו את הצעד שלכם.

שאלות נפוצות

 1. 1. האם אתריום הוא חוקי לבעלותו?

  כן, אתה יכול לקנות, למכור, לסחור או להחזיק אתטרום באופן חוקי כמעט בכל מקום בעולם.

 2. 2. מה לגבי השימוש ב- Ethereum לתשלומים?

  ברוב המקומות, אתה יכול להשתמש ב- Ethereum כאמצעי תשלום כל עוד אתה יכול למצוא מישהו שמוכן לקבל את זה ככזה. עם זאת, ישנם אזורים שאינם מאפשרים זאת, כולל רוסיה, סין ואולי מדינות במזרח התיכון.

 3. 3. האם Ethereum הוא בחירה טובה לתשלומים?

  באופן כללי, לא. מטרתו של את’ריום אינה לשמש לקניית סחורות ולתשלום עבור שירותים, אלא לפעול בתוך המערכת האקולוגית שלה, ליצירת מטבעות חדשים, שימוש ב- dApps וביצוע חוזים חכמים.

 4. 4. האם עלי לקנות מטבע ETH שלם?

  לא, ניתן לפרק את אתריום לשברים זעירים מאוד שתוכלו לקנות בסנטים מילוליים. עם זאת, זכור כי העמלות הרגילות עדיין יחולו.

 5. 5. האם את’ריום היא השקעה טובה?

  בעבר את’ריום הראתה את היכולת לצמיחת מחירים גדולה, ובעתיד צפוי להתקיים שיפוץ משמעותי בבלוקצ’יין שלה שיהפוך אותו לטוב יותר, ולקוות, ליותר יקר. עם זאת, עליכם לקבל את ההחלטה על סמך מחקרים ועובדות.