12 המרת המטבעות הטובים ביותר בהמרות בהודו 2021

מעוניין לקנות ביטקוין בהודו? או מחפשים חילופי קריפטו הכי טובים בהודו? הנה רשימה של 12 בורסות קריפטוגרפיות (Bitcoin) תפעוליות שעובדות עדיין בהן משתמשים יכולים לקנות ולמכור ביטקוין (+ Altcoin) בהודו. אם אתם מחפשים את בורסת המטבעות הטובה ביותר בהודו לרכישת ביטקוין, ישנן מספר חילופים המאפשרים פיקדון ומשיכה גם ברופי באמצעות מודל עמית לעמית..

המרת מטבעות ההמרה הטובה ביותר בהודו 2019 (עודכן) - קנה ביטקוין בהודו

כיום, המסחר בביטקוינים וקנייה או מכירה שלהם הולך וגדל בהודו. אתרים שונים מציעים שירותי מסחר בביטקוין ובאלטקוין מסוגים אלה, אך רק אתרים מסוימים מסווגים בקטגוריה המהימנה ביותר תוך התייחסות לשימוש הקל והפופולריות שלהם. יש הרבה אתרי אינטרנט ואפליקציות מובייל לרכישת ביטקוין בהודו. הנה הרשימה המלאה של חילופי המטבעות הטובים ביותר בהודו (Bitcoin + Altcoins).

מאמרים מומלצים להחלפה:

 1. בורסות המטבעות המבוזרות הטובות ביותר (DEX): עבור משתמשים מתקדמים, מסחר בבורסות מבוזרות יכול להיות רעיון טוב לביטחון טוב יותר של הקרנות מכיוון שהקרן נשארת בארנקים בלבד. זה לא מומלץ למשתמשים ברמת הכניסה.
 2. חילופי הצפנה הטובים ביותר ב- P2P: חילופי P2P עובדים על מודל עמית לעמית בו משתמשים מעבירים כספים ישירות לצד השני.
 3. סוגים שונים של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים

חילופי הקריפטו הטובים ביותר בהודו

הכנו רשימה של בורסת המטבעות ההודית הטובה ביותר, כך שתוכלו לבחור את בורסת הקריפטו הטובה ביותר בהודו לרכישת ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים..

WazirX – חילופי הקריפטו הטובים ביותר בהודו

בורסת הביטקוין הטובה ביותר ב- Wazirx בהודו

WazirX is היא בורסת הקריפטו הפופולרית ביותר בהודו, שהחלה להיסחר החל מה- 8 במרץ, שואפת להפוך לבורסת הקריפטוגרפים האמינה ביותר הפועלת בהודו. היא מתכננת להשיק בורסת קריפטו מתפקדת לחלוטין שתתמוך בזוגות קריפטוגרפיים שונים. WazirX הציגה גם אסימון משלה, מטבע WRX, תוכל להרוויח 100 WRX חינם על ידי הצטרפות לבורסה זו. לאחרונה, WazirX נרכשה על ידי הבורסה הגדולה בעולם Binance. הוא הציע רשימה ענקית של מטבעות נתמכים.

תכונות מדהימות:

 • בורסת גובה עמלה של 0% על עסקאות P2P ועמלה של 0.2% על עסקאות נקודתיות.
 • בורסת המטבעות הגדולה ביותר בהודו (נרכשה על ידי Binance)
 • תומך בהימור, משתמשים יכולים להרוויח הכנסה פסיבית בגין החזקת מטבעות PoS.

BuyUCoin

buyucoin

החל מ -2016, BuyUCoin היא בורסת ההצפנה הוותיקה ביותר רב נכסים שעדיין פועלת בהודו לאחר איסור ה- RBI. BuyUcoin הוא אחד המובילים בשוק של הודו בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. הוא מספק פלטפורמה קלה ואמינה לרכישה, סחר, אחסון וקבלת מטבעות קריפטוגרפיים רבים כמו ביטקוין, את’ריום, את’ריום קלאסי, רשימה, NEM, סיוויק, ליטקוין, ביטקוין מזומן, ועוד רבים אחרים..

BuyUcoin מונה יותר מ -250 אלף משתמשים המסחרים יותר מ -30 נכסי קריפטו בפלטפורמה. משתמשים יכולים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים בעזרת כרטיסי האשראי שלהם ישירות בבורסה. קנה לך מטבע הוסיפו גם את התכונה של רכישות חוזרות, כך שמשתמשים יכולים להשקיע כ- SIP בקריפטו. BuyUcoin פיתחה והציעה מסגרת “ארגז חול” להסדרת מטבעות קריפטוגרפיים בהודו כדי למנוע אפשרות של איסור גורף על קריפטוסים בהודו.

תכונות מדהימות:

 • הם גובים עמלה של 0% באמצעות פלטפורמת EZ ודמי 0.24% על המסחר.
 • מאחסן 95% מהכספים שלך במצב לא מקוון כדי לספק אבטחה בלתי ניתנת לפיצוח.
 • פיקדון ומשיכת מטבע של Fial (INR) זמין ללא כל עמלה.

CoinDCX

coindcx

CoinDCX היא עוד חילופי מטבעות קריפטוגרפיים גדולים בהודו. CoinDCX מספק המרות מיידיות לקריפטו בתשלום אפס, כך שמשתמשים יוכלו לקבל גישה למגוון מגוון של מוצרים ושירותים פיננסיים המגובים בתהליכי אבטחה מובילים בתעשייה והגנה על הביטוח. CoinDCX מציעה למשתמשים חבילת מוצרים משולבת, כולל DCXinsta, היא ה- P2P החנות המקיפה שלך לרכישה של יותר מ- 100 מטבעות קריפטוגרפיים באופן מיידי עם INR.

ביטבנים

bitbns p2p exchange בורסה לקנות ביטקוין

Bitbns (תחשוב BITcoin Buy and Sell) היא בורסת מטבעות קריפטו מבוססת הודו, אשר הוקמה על ידי בוגרי IIT בשנת 2017. לאחר איסור RBI P2P היא הדרך היחידה לקנות ולמכור ביטקוין. מעטות הבורסות ההודיות, כולל Bitbns, עובדות עם מודל P2P, בו משתמשים יכולים לקנות ישירות ולמכור מטבעות קריפטו ישירות בהודו. משתמשים יכולים להתחיל להשתמש ב- Bitbns לאחר השלמת ה- KYC שלהם.

תכונות מדהימות:

 • BitBnS גובה עמלה אחידה של 0.25% על המסחר שהוא גבוה יותר מבורסות אחרות.
 • בורסה ראשונה להשקת רכישה חוזרת כ- SIP בקריפטו.

רמיטנו

לקנות ptp הודו

רמיטאנו היא בורסת מטבעות קריפטו מבוססת סיישל הפועלת ב -30+ מדינות כולל הודו. זוהי החלפת עמיתים לעמית פשוטה ובטוחה שבה המשתמשים יכולים לקנות, למכור ולסחור במטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים שלהם כולל ביטקוין. הוא מציע ממשק משתמש אטרקטיבי ותמיכה 24 × 7 למשתמשים. אמצעי תשלום זמינים הם העברה בנקאית, הפקדה במזומן לחשבון וכסף נייד. Remitano מציעה גם יישומי אנדרואיד ו- iOS כדי לגשת לחשבונך בדרכים.

ג’וטוס

חליפת גיוטוס

Giottus היא חילופי מטבעות קריפטוגרפיים חדשים שעובדים גם עם מודל P2P. יש להם תהליך KYC מהיר וחובה לכל המשתמשים. מבחינתי זה לוקח בערך 5 דקות לנקות את דרישת KYC עם עותק של PANCARD ו- ADHAR. נכון לעכשיו, בורסה זו תומכת ברשימת מטבעות כולל ביטקוין, Ethereum, BCH, Ripple ו- Litecoin. הם גובים עמלה אחידה של 0.25% עבור הזמנות קנייה ואין תשלום עבור הזמנות מכירה. פלטפורמת Giottus מופעלת על ידי מנוע התאמת הזמנות במהירות גבוהה המסוגל לעבד עסקאות של 50,000 לשנייה. הם מאפשרים לך למשוך מזומנים דרך תשלומי Gateways, NEFT, IMPS ו- RGTS.

Cashaa הודו

Waht is Cashaa - מיטב תווי ה- CASA של ארנקי Cashaa

Cashaa הוא פיתרון בנקאי קריפטוגרפי מבוסס בריטניה שהושק בהודו בשנת 2019. Cashaa הוא בורסת מטבעות קריפטוגרפית המאפשרת למשתמשים לקנות 7 ביטקוין (BTC), Ethereum (ETH, USDT ו- CAS עם INR והרשימה הולכת וגדלה. Cashaa (CAS) מטבע הקריפטו הוא המטבע המקורי של הפלטפורמה הזו. CashaaCashaa עוקב אחר KYC קפדני וכל החשבונות מאומתים באותו יום. Cashaa India נמצאת במומבאי. כאמור באתר Cashaa, כרטיס מפתח עם מפתחות יסופק למשתמשים כך הם יכולים לגבות את כספם.

זבפיי

zebpay

זבפיי היא אחת מחילופי המטבעות הוותיקים והגדולים בהודו. בשל האיסור שהטיל RBI, עבר Zebpay למלטה והיה לו גם משרד אחד בסינגפור וכרגע הוא תומך ביותר מ -150 מדינות. Zebpay גובה עמלת מסחר בסכום של 0.15% עמלת יצרן ודמי נוטל של 0.25%. הם גם גובים דמי משיכה שונים עבור מטבעות קריפטוגרפיים שונים. אפליקציית Zebpay זמינה גם לטלפונים ניידים עם Android ו- iOS. הורד אפליקציה

קולודקס

קולודקס

נוסדה בשנת 2017 על ידי צוות CrypDates, קולודקס היא בורסת B2P (Broker to Peer) המאפשרת לסוחרים הודים להפקיד ולמשוך את INR בצורה חלקה. המתווכים הם סוחרים בתדירות גבוהה המסונפים לבורסה שלנו. המשתמשים יצטרכו להשלים את KYC כדי לסחור בפלטפורמה שלנו. הפנה חברים עכשיו כדי להרוויח עד 10,000 אסימוני NPXS. אתה יכול לסחור במטבעות קריפטוגרפיים מובילים בקולודקס כמו Bitcoin (BTC), Ripple (XRP), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) וכו ‘.. בקר באתר Exchange

Unocoin

זוהי חברת ביטקוין ידועה בהודו ומומלצת מאוד למשתמשי ביטקוין חדשים בזכות הממשק הידידותי למשתמש ומתקן השימוש הקל שלה. דבר אטרקטיבי של Unocoin הוא כי עדכונים נעשים מעת לעת עם יישום תכונות נוספות שונות. זו פלטפורמה בלעדית עבור אותם משתמשים שביצעו השקעות בביטקוין כתוכנית השקעות מערכת (SIP). כאן סכום ההשקעה המקסימלי הוא 50 ק ‘וההשקעות נעשות לרוב על בסיס חודשי, שבועי או יומי. האפליקציה הסלולרית שמספקת Unocoin תומכת בעסקת ביטקוין דרך טלפונים ניידים. הורד מחנות האפליקציות.

unocoin

תכונות של Unocoin:

 • מספק אבטחה בעזרת אפשרות הנקראת ‘אימות דו שלבי’.
 • מוכר ביטקוין באופן אוטומטי.
 • מציע ‘מסחר ללא מרשם’ או מסחר ב- OTC.
 • מציע מתקן אינטגרציה חזק של API לצורך תשלומי ביטקוין.
 • מעביר כתובות ארנק ביטקוין לקריאה אנושית בעזרת אפשרות הנקראת ‘נטקי’.

היסטוריה של Unocoin:

Unocoin הושק בבנגלור ב- 28 בספטמבר בכנס הביטקוין העולמי. זה התחיל בהשקעה של כ -1.5 מיליון דולר אמריקאי (1.5 מיליון דולר) שהושקעו על ידי אזרחי ארה”ב והודים. בזמן תחילתו היא מעסיקה כ -30 עובדים ו -100,000 משתמשים באופן מוחלט.

מאפיינים של תוכנית SIP או השקעות מערכת:

 • זו מתודולוגיה שמרנית של רכישת ביטקוין.
 • הוא מציע סיכון נמוך ומצמצם ביעילות את ההוצאות הכספיות.
 • זה דורש מהמשתמש סכום השקעה קבוע במרווחי זמן קבועים.

LocalBitcoins

LocalBitcoins היא בורסת עמיתים לעמית של Bitcoins. זהו שוק שבו אתה יכול לקנות ולמכור ביטקוין למשתמש ומשתמש אחר באתר זה. LocalBitcoins היא בורסת p2p עולמית שבה המשתמש יכול להחליף את הביטקוינים שלהם במטבע פיאט ללא ערוץ ביניים נמלים. קרא עוד על LocalBitcoins.

סקירת Localbitcoins - קנו ביטקוין פנים אל פנים באופן מקומי

זה עובד באופן דומה למושג Quickr המסווג בהודו, סוחרים, יוצרים מודעות עם המחיר ומפרטים את אמצעי התשלום שהם רוצים להציע. אתה יכול לגלוש ב- LocalBitcoin למודעות סחר ולברר רישומים באמצעות אמצעי תשלום שאתה רוצה.

CoinSwitch

ביקורת מטבעות

Coinswitch היא חילופי קריפטו מיידית המסייעת למשתמשים לסחור בין 400 מטבעות קריפטוגרפיים. יש לו ממשק פשוט מאוד וידידותי למשתמש. משתמשים יכולים גם לקנות מטבע קריפטוגרפי ב- Coinswitch עם כרטיסי האשראי שלהם.

אנו נעדכן מאמר זה לאחר שנברר כל חילופי מטבעות חדשים בהודו. אנא ספק את המשוב שלך בנושא ההחלפות הנ”ל בסעיף ההערות למטה.