כיצד לקנות IOTA | המדריך האולטימטיבי לרכישת MIOTA

5 שלבים לרכישת IOTA באמצעות eToro עכשיו

רכישת כל מטבעות קריפטוגרפיה באמצעות eToro היא קלה, פשוט בצע את השלבים הבאים:

 1. הירשם בחינם באמצעות eToro והזן את פרטיך בשדות הנדרשים.

 2. מלא את השאלון, זה גם חינוכי עבורך וגם עבור eToro.

 3. לחץ על ‘הפקדה’ ואז תישאל כיצד ברצונך לממן את חשבונך.

 4. בחר את אמצעי התשלום הנדרש שלך, בצע את השלבים הפשוטים לקישור התשלום שלך.

 5. הזן את הסכום שתרצה להפקיד ואתה יכול ללכת!

הפלטפורמה המומלצת שלנו לרכישת MIOTA

אם אתה רק מתחיל שרוצה ללמוד את העניינים כיצד לקנות MIOTA, עליך פשוט להמשיך לקרוא את המדריך כאשר אנו מציגים את כל היסודות של רכישת MIOTA באופן צעד אחר צעד. עם זאת, אם אתה כבר מודע ליסודות כיצד לרכוש אסימונים של MIOTA ופשוט רוצה את המלצתנו לגבי חילופי הפלטפורמות הטובים ביותר, בחרנו כמה עבורך..

סקרנו את החילופים והפלטפורמות הבאים על בסיס סבירות, אמינות, אבטחה, נוחות ורב-תכליתיות.

היכן ניתן לרכוש MIOTA בשנת 2021?

כאשר מתחיל חושב לרכוש MIOTA או כל מטבע מטבע אחר לצורך העניין, הם מאמינים שהם הולכים להיות הבעלים של האסימונים, וזה נכון למדי. עם זאת, בעת רכישת אסימון IOTA, עליך לזכור כי ישנן יותר מדרכים אחת להשקיע. למרות שיש לך אפשרות לרכוש IOTA על הסף, אתה יכול גם לקנות מכשירים פיננסיים כמו חוזה להבדלים (CFD) ועתיד של MIOTA המציעים יתרונות מרובים.

אם האסטרטגיה שלך היא להשיג רווחים קצרים עד אמצע טווח, עדיף לך ללכת בדרך המכשירים הפיננסיים. קל לרכוש אותם, ולא תצטרך להתמודד עם כל תהליך הרכישה, האבטחה והחזקת אסימוני IOTA. במקום זאת, אתה פשוט משער על המחיר של MIOTA, וברגע שאתה מאמין שהמטבע הגיע למחיר הגבוה ביותר, תוכל למכור את המכשירים הפיננסיים שלך על ידי סגירת עמדתך..

עם זאת, אם יש לך בראש אסטרטגיה ארוכת טווח ואתה רוצה להחזיק במטבעות ה- MIOTA שלך, הרי שרכישת האסימונים מועילה יותר. במקום לנסוע לפלטפורמת מסחר, תצטרך לבחור בורסת מטבעות קריפטו בה תוכל לקנות אסימונים של MIOTA ולאחסן אותם בבטחה בארנק שלך. בדרך זו, אתה יכול להחזיק אותם במשך חודשים ובמקרים מסוימים שנים כדי להניב רווח ארוך טווח.

אל תשכח שהשקעה בקריפטוגרפים יכולה להיות מסוכנת כמו השקעות קונבנציונליות אחרות, במיוחד מכיוון שמחיריהם של אסימונים אלה הם תנודתיים למדי. לכן חשוב מאוד לוודא שאתה מגוון את תיק ההשקעות שלך על ידי השקעה במטבעות קריפטוגרפיים ונכסים שונים. זה יעזור לך לנהל את הסיכון שלך ולייעל את הרווחיות שלך.

איך לקנות MIOTA עם מתווך

כאשר אתה מעוניין לסחור ב- IOTA, עליך להיות בררן מאוד לגבי פלטפורמת המסחר שאתה בוחר. אתה רוצה להשקיע באמצעות פלטפורמה בעלת מוניטין רב ומוסדרת. מלבד זאת, עליך לקחת בחשבון גורמים אחרים הקשורים לחוויית השקעה, כגון אבטחת המידע האישי שלך והכספים שלך, יחד עם ידידותיות למשתמש, אמינות ומשתלם. זכור לבדוק את ההמלצות והביקורות המקוונות שנכתבו על ידי משתמשים אמיתיים כדי להבטיח שאתה נותן את אמונך בפלטפורמת המסחר הנכונה.

ניסיון מסחרי או ניסיון השקעה לקוי יכולים לפגוע ברצינות בסיכויי הרווחים שלך מכיוון שאתה מתמקד יותר בטיפול בנושאים הטכניים מאשר להפנות את כל תשומת הלב שלך למסחר.

1. הירשם אצל המתווך

בכל הנוגע לרישום חשבונך אצל מתווך קריפטו, כל שעליך לעשות הוא לספק מידע בסיסי. לדוגמא, אחת מפלטפורמות המסחר המובילות, eToro דורשת רק את שם המשתמש שלך, מזהה הדוא”ל שלך וסיסמה חזקה. הסיסמה צריכה להכיל לפחות אות גדולה, ספרה ותו מיוחד, והיא צריכה להיות באורך של 6 עד 20 תווים. חלק מפלטפורמות המסחר גם נותנות לך אפשרות להירשם באמצעות חשבון פייסבוק או גוגל שלך לנוחות נוספת.

2. אמת את זהותך (תהליך KYC)

מתווכים מוסדרים חייבים לעמוד בתקנות Know Your Customer (KYC) והלבנת הון (AML) כדי להבטיח את בטיחות המשתמשים. זו הסיבה שהמתווך שלך יבקש ממך לספק תיעוד המזהה אותך באופן אישי, כולל הדרכון שלך, עותק של רישיון הנהיגה שלך, או כל סוג אחר של תעודה מזהה. למרות שהמתווך מחויב על פי החוק לעמוד בהנחיות אלה, תקנות אלה גם מגנות על המידע האישי והפיננסי שלך.

למותר לציין כי התהליך עשוי לארוך קצת יותר זמן ממה שציפית, אך זה לטובתך. לאחר אימות חשבונך על ידי המתווך, אתה תהיה מוכן להתחיל לסחור.

3. הפקד כספים באמצעות אמצעי התשלום המועדף עליך

לאחר שנרשמת ועברת את כל תהליך האימות, הגיע הזמן לבצע את ההפקדה המינימלית כדי שתוכל להתחיל לסחור. לפלטפורמות שונות יש מינימום שונה ולכן יהיה עליכם לפקוח על כך גם. המתווכים מציעים בדרך כלל מגוון רחב של מצבי תשלום, כולל העברה בנקאית, כרטיסי בנק ואמצעי תשלום אלקטרוני. עליכם לקחת בחשבון את גורמי הנוחות, הנגישות, העלות והמהירות לפני שתבחרו את אמצעי התשלום שלכם.

לדוגמא, משקיעים רבים היו רוצים ללכת עם PayPal, אך בגלל מורכבות רגולטורית מסוימת, אפשרות התשלום אינה זמינה בפלטפורמות רבות. באופן דומה, חלק ממשקיעי ה- IOTA משתמשים בכרטיס האשראי או החיוב שלהם להפקדת ההון החוזר שלהם שיכול להיות יקר מבחינת עמלות אך גם מהיר ונוח. זה תלוי בך מה אתה מעדיף ואיך תרצה לסחור.

4. פתח תפקיד ל- MIOTA ארוך / קצר

לפני שאתה פותח תפקיד, בין אם זה קצר או ארוך, עליך להבין מה המשמעות של שתי העמדות. עמדה ארוכה נפתחת על ידי שוורים או משקיעים שחושבים שמחיר ה- MIOTA ימשיך לעלות, ולכן הם קונים ומחזיקים את המטבעות כדי לקצור את הפירות. לעומת זאת, פוזיציות קצרות נפתחות על ידי דובים או סוחרים המאמינים כי מחירו של MIOTA יירד והם יוכלו להרוויח כסף על ידי ניצול ההפחתה במחיר..

לאחר שהבנת את ההבדל בין עמדות קצרות וארוכות, אתה תהיה במצב הרבה יותר טוב לדעת אם עליך לקצר IOTA או ארוך. יש לזכור כי למתווכים המובילים כמו eToro ו- Plus500 יש תכונות לניהול סיכונים, כולל עצירת הפסד וקבלת רווח.

5. סגור את עמדתך

כדי למזער את הסיכון שלך, עליך תמיד להגדיר את הפסד העצירה שלך ולקחת מגבלות רווח מכיוון שהם מאפשרים לך לסגור אוטומטית את העמדות שלך כאשר מגיעה למגבלה מסוימת. זה עוזר לך לנהל את הסיכון שלך תוך מתן שליטה בענייני המסחר שלך.

זכור כי מגבלות אלה קיימות כדי לייעל את הרווח שלך ולמזער את ההפסד. אתה עדיין שולט במסחר, ואם אתה מאמין שאתה רוצה לסגור את התפקיד מוקדם מהמגבלה שנקבעה, אתה רשאי לעשות זאת. למשל, אם אתה חושב שהסחר הפתוח שלך ב- MIOTA הניב מספיק רווחים ושמירה עליו פתוחה תחשוף את המסחר לסיכון רב יותר, תוכל לסגור את העמדה ולפרוע.

מומלץ לעבור על המדריכים וחומר העזרה שלנו, במיוחד בנושא פתיחת וסגירת עמדות סחר לפני שתתחיל לסחור או לקנות MIOTA או כל אסימון אחר..

כיצד לקנות MIOTA בבורסה

אם אתם מחפשים להחזיק את אסימוני ה- MIOTA שלכם לאורך זמן, מומלץ להשתמש בבורסת מטבעות קריפטו במקום ברוקר. כאמור, שיטת קנייה זו מיועדת לאותם סוחרים שמשחקים במשחק ההשקעה הארוך או רוצים להפגין את תמיכתם בבלוקצ’יין על ידי החזקת המטבע המקורי שלהם. תהיה הסיבה אשר תהיה, עליכם לבחור את חילופי הדברים בקפידה בכדי להבטיח שתקבלו את העסקה הטובה ביותר.

בדיוק כמו שתשקול מגוון מגוון של גורמים בעת בחירת מתווך, יהיה עליך לקחת בחשבון מספר גורמים לפני שתבחר בבורסת ההצפנה שלך. אלה עשויים לכלול תאימות רגולטורית, מוניטין, עלות מסחר, נוחות השימוש בפלטפורמה, אמינות, אבטחה ותמיכת לקוחות. אל תשכח שחילופי חילופי מטבעות מסוימים אינם מצייתים להנחיות הרגולציה ועשויים להישמע מבטיחים, אך הם גם הופכים את ההשקעה שלך לפגיעה יותר..

1. הגדר ארנק של MIOTA

אתה פשוט לא יכול לצאת לקנות MIOTA סתם ככה, במיוחד אם אתה מחפש להחזיק אותו לזמן מה. תזדקק לתוכנה ייעודית (נייד או שולחן עבודה) או ארנק קר שיבטיח את ביטחונם של מטבעות ה- IOTA שלך. זה אולי נראה כמו טרחה, אך לרוב זה תהליך די פשוט. בהתאם לאסטרטגיית ההשקעה שלך, אתה יכול לבחור סוגים שונים של ארנקי הצפנה, כולל:

 • ארנקי חילופי / אינטרנט – מדובר בארנק הנגיש ביותר אך אינם מציעים את האבטחה הטובה ביותר לאחסון ה- MIOTA לתקופות ארוכות יותר. כמה בורסות הצפנה מציעות יוזמות אבטחה נוספות, אך הן עדיין לא יכולות להתאים לאבטחה של ארנק ייעודי.
 • ארנקים למחשבים שולחניים / ניידים – אתה יכול להשיג ארנק שולחני או נייד לכל פלטפורמה, כולל Windows, macOS, Android ו- iOS. הם מציעים תכונות נוחות מרובות ואבטחה ראויה למטבעות ה- MIOTA שלך.
 • ארנקי חומרה – ידועים גם כארנקים קרים, אלה הפיתרון הטוב ביותר להחזקת אסימוני IOTA. הם כוללים את החומרה לאבטחת המטבעות הקריפטוגרפיים שלך, והם מנותקים לחלוטין מכל רשת כדי להגביל את הפגיעות. ארנקים אלה נראים לעתים קרובות ככונני פלאש לאחסון מאובטח וניידות.

מלבד שמירת המטבע הקריפטוגרפי שלך בארנק, עליך גם לשים לב כדי לשמור על אבטחת אסימוני ה- IOTA שלך. השתמש ב- 2FA וביטוי סיסמה כדי להבטיח שאין הפרת אבטחה שיכולה לאפשר גישה לא מורשית לאסימוני IOTA שלך.

2. בחר והצטרף לבורסה שמוכרת את MIOTA

בכל מה שקשור לבורסות קריפטו, ישנם שחקנים פופולריים רבים בשוק, כולל Coinmama, Coinbase, Binance, CEX.io ועוד. לא רק שאתה יכול לקנות ולמכור שם את MIOTA, אלא גם מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. ודא שאתה מעריך את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם לפני שתבחר.

יהיה עליכם לקחת בחשבון מגוון רחב של גורמים כגון עמלות עסקה, חיובי פיקדון / משיכה, שירות לקוחות, ידידותיות למשתמש, אמינות, עמידה בתקנות ועוד על מנת להבטיח כי אתם מבצעים את השיחה הנכונה..

3. בחר באמצעי התשלום שלך לרכישת MIOTA

בורסות קריפטו מציעות דרכים רבות לביצוע עסקאות, ועליך להעריך את כולן כדי להבטיח שאתה בוחר במחיר המשתלם והנוח ביותר. זה גם תלוי מה אתה הכי מעריך. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בכרטיס חיוב להפקדת כספים שיהיו יקרים יותר אך גם יבטיחו עסקאות מיידיות.

שיטה נוספת היא לחבר את חשבון הבנק שלך לפרופיל חילופי הקריפטו כדי להפיק את המרב מתשלומים ומשיכות חלקים. תוכל להשתמש בכסף המקובל שלך לרכישת MIOTA בכל עת שתרצה. לא משנה בכל אמצעי התשלום שתבחר, עדיף לבחור אחד שיעביר אותך בתהליך אימות בכדי לשמור על כספיך.

4. בצע הזמנה לרכישת MIOTA

כדי לקנות MIOTA, ייתכן שתצטרך לרכוש מטבע פופולרי יותר כמו ביטקוין או את’ריום בהחלפת קריפטו. מצד שני, כמה בורסות יאפשרו לכם לקנות אסימונים של IOTA ישירות עם כספי הפיאט שלכם.

כדי לבצע הזמנה, בחר את מטבע הפיאט שלך (אל תשכח לבדוק את שערי החליפין) והחליט כמה מטבעות IOTA אתה רוצה לקנות. מחשבון יודיע לך כמה MIOTA אתה יכול לרכוש בסכום שהוספת. לאחר שתהיה מרוצה, תוכל לעבד את בקשת הרכישה שלך והמטבעות יופיעו בחשבונך תוך מספר דקות. אם הפעלת אימות דו-גורמי, יהיה עליך לספק את קוד האימות לפני עיבוד העסקה.

5. אחסון בטוח של ה- MIOTA בארנק

אם קניתם אסימוני IOTA למספר ימים, זה בסדר בהחלט להחזיק אותם בארנק הבורסה שלכם מכיוון שהוא גם יחסוך לכם דמי משיכה. אבל אם אתה רוצה להחזיק את אסימוני ה- IOTA שלך לאורך זמן, עליך להעביר אותם לתוכנה הייעודית שלך או לארנק הקר כדי להבטיח אבטחה טובה יותר. יהיה עליך להזין את המפתח הציבורי בשדה כתובת הנמען ולהכניס את הסכום שאתה רוצה להעביר לארנק שלך.

שוב, אם ה- 2FA שלך מופעל, יהיה עליך להזין את קוד האימות לפני ביצוע פעולת ההעברה שלך. זה עשוי להוסיף שלב נוסף, אבל זה גם מבטיח את בטיחות הכספים שלך. ייתכן שיהיה עליך להיות מודע לעובדה שחילופים מסוימים כגון Binance אינם מאפשרים לך לשלוח את אסימוני ה- MIOTA שלך לארנק שלך או לכל מקום אחר רק לאחר 24 שעות מרגע הרכישה..

אתה צריך לקנות או לסחור ב- MIOTA?

זה משהו שרק אתה יכול להחליט. כל שעליך לעשות הוא לזכור כי קניית מטבעות IOTA פירושה שבעצם תהיה בעלות האסימון ולשם כך החלפת קריפטו היא בחירה טובה יותר. מצד שני, המסחר הוא בעיקר על ספקולציות מחירים הנעשות באמצעות מכשירים פיננסיים כמו CFD אשר פלטפורמות המסחר או הברוקרים מתאימים יותר עבורם..

מה ההבדל בין בורסת IOTA לבין מתווך?

בורסת IOTA היא פלטפורמה המאפשרת לך לקנות או להחליף מטבעות קריפטוגרפיים פחות מוכרים או אלטקוינים כנגד אסימונים פופולריים יותר כמו את’ריום וביטקוין. אם אתה רוצה להחזיק ולהחזיק את MIOTA ולחפש את שערי החליפין הטובים ביותר, אז חילופי מטבעות קריפטו הם הפלטפורמה המתאימה עבורך.

מצד שני, אם אתה פשוט רוצה להרוויח רווחים מהירים על ידי תנודתיות מחירי MIOTA, למתווך יש כלים ותשתית טובים יותר כדי להקל על המסחר. בדרך זו, אינך צריך להתמודד עם הבעיות הקשורות בארנקי הצפנה והעברת אסימונים לחשבון המתווך שלך וממנו. המתווכים מאפשרים לך גם לעסוק במסחר ממונף, כלומר תמורת סכום של 1 דולר תוכל לפתוח עמדה של 10 דולר ואף יותר. עם זאת, זה טומן בחובו סיכונים רבים, ורק סוחרים בכירים שיודעים מה הם עושים צריכים לעסוק במסחר ממונף.

השקעה ארוכת טווח קצרה

ההשקעה לטווח הארוך מבוצעת על ידי המשקיעים כאשר הם באמת מאמינים בפרויקט ואמינים במה שהיזמים עושים. הם חושבים כי בטווח הארוך, המחיר ימשיך לנוע מעלה, ולכן הם נאחזים באסימוני ה- IOTA שלהם. למטרות השקעה מסוג זה, חילופי מטבעות קריפטו הם בחירה טובה יותר.

ההשקעה לטווח הקצר מבוצעת על ידי הסוחרים שפשוט רוצים להשתמש בתנודתיות בשוק כדי להרוויח רווחים מהירים. הם אינם מעוניינים בסיכויים לטווח הארוך של המטבע. עבור משתמשים כאלה, מתווכים מוסדרים ובעלי מוניטין הם בחירה אידיאלית.

יתרונות וחסרונות

בדיוק כמו כל הדברים הגדולים בחיים, ל- IOTA עדיין יש יתרונות וחסרונות. התארנו כמה מיתרונות וחסרונות הליבה להלן;

יתרונות

 • טכנולוגיה עצמית: מרבית רשתות המטבעות הקריפטוגרפיים תלויות בבלוקצ’יין. לפיכך, עליהם לגבות מהמשתמשים עמלה לביצוע עסקה ברשת שלהם. רשת IOTA, לעומת זאת, פועלת בטכנולוגיית הטיפול בעסקאות משלה, Tangle. זה מאפשר עסקה בחינם ברשת עמית לעמית.
 • ללא כרייה: לכרייה יש שלוש השפעות עיקריות על מטבע. ראשית, הכוח הנדרש לכריית גוש יכול להפוך את המטבע לסביבתי בסופו של דבר. שנית, דמי העסקה עולים כדי לכלול את שכר הכורים. לבסוף, כרייה בלתי מוגבלת מובילה לירידת ערך מטבע. מפתחי IOTA נמנעו מכל אלה על ידי כריית כל המטבעות לפני שהשיקו את הרשת.
 • מדרגיות: רשת ה- IOTA ניתנת להרחבה. ככל שמספר המשתמשים גדול יותר, כך מספר העסקאות שהמערכת יכולה לאמת יותר מכיוון שכל משתמש צריך לאמת שתי פעולות עבור כל עסקה..

חסרונות

 • טכנולוגיה שלא נבדקה: הטענה העיקרית נגד כדאיותה של רשת IOTA היא הטכנולוגיה החדשה שלה, Tangle. רוב המומחים והמומחים כתבו נגדו. אמנם זה נכון, אך אין זו סיבה חותכת להכפיש את הקריפטו. ביטקוין ואת’רום עברו גם תקלות טכנולוגיות. הם שרדו את הר. שערוריית גוקס ופריצת ה- DAO, בהתאמה. IOTA עשוי גם לעבור.

מהם העמלות הכרוכות בקניית IOTA?

 • דמי עסקה: אמנם אין עמלות על עסקאות ברשת IOTA, אך תשלמו עמלה בקנייה מהבורסה. הסכום משתנה בין חילופי דברים אחרים.
 • דמי הפקדה: חלק מהבורסות גובות עמלה עבור כל הפקדה שתבצע בפלטפורמה ללא קשר למטבע או אמצעי התשלום. זה יכול להיות קבוע או להשתנות בהתאם לסוג המקור המפקיד.
 • עמלות משיכה: מלבד עמלות העסקה, תשלמו גם אחוזים כאשר תמשכו מטבעות IOTA ממרכזיה לארנק המטבעות שלכם או ממרכז אחר..
 • מרווחים ועמלות: החיובים נפוצים בפלטפורמות המסחר. התפשטות היא ההבדל בין מחירים לקנייה ומכירה. זה קטן יותר בבורסות ומשתנה מאוד בפלטפורמות המסחר.

עליכם לזכור שעמלות לא צריכות להיות הסטנדרט היחיד לבחירת בורסה מתאימה. פלטפורמות עם חיובי פיקדון נמוכים מפצות על כך עם דמי עסקה או משיכה גבוהים ולהיפך.

3 טיפים לרכישת MIOTA

בשלב זה, בוודאי הבנתם את היסודות של רכישת MIOTA וכיצד ניתן לרכוש אותה בדרכים שונות למטרות שונות. אנו הולכים לחלוק איתכם כמה עצות שימושיות ותובנות.

בחר את הזמן הנכון ובצע את המחקר שלך על MIOTA

אל תסמוך על שמיעה או מקור מידע פשוט. קרא מאמרים שונים של אנליסטים שונים והחליט להחליט על תנועות המחירים. בדרך זו, תוכלו להיות במצב טוב יותר לקבוע אסטרטגיות מסחר מוצלחות.

השוואת עלויות לרכישת MIOTA

משקיעים חדשים לרוב אינם ערניים מספיק בכדי לבחון את מבני התמחור והעמלות שבסופו של דבר מנצלים את רווחיהם. השווה תמיד את העלויות בין בורסות ומתווכים שונים, כולל עמלות, מפיצים, חיובי עסקה ודמי פיקדון / משיכה.

בְּטִיחוּת & אבטחה בקניית IOTA

כמשקיע, אתה אחראי להבטיח את אבטחת אסימוני ה- IOTA שלך. ודא שיש לך את הארנק הטוב ביותר, ואתה ממזער את הסיכון שלך באמצעות תיק מגוון. אל תשבית תכונות כמו 2FA והגנה על ביטוי סיסמה.

מהי אמצעי התשלום הטוב ביותר לרכישת MIOTA?

 • קנו MIOTA במזומן – אתה נדרש לקנות ביטקוין תחילה במזומן באמצעות כספומט, ואז תוכל להמיר אותו ב- MIOTA.

 • קנו MIOTA בכרטיס אשראי / חיוב – אחת השיטות הידידותיות והמהירות ביותר לרכישת MIOTA אם כי מעט יקרה.

 • קנו MIOTA באמצעות העברה בנקאית – קל וחסכוני אך יכול להיות איטי יותר משיטות תשלום אחרות.

 • קנו MIOTA עם ביטקוין – פשוט החלף ביטקוין ב- IOTA.

 • קנו את MIOTA עם PayPal – נגישות מהירה ומשתלמת אך מוגבלת ותלויה באזור.

דרכים אחרות לקנות MIOTA

אתה יכול לקנות אסימונים של IOTA בשיטות האמורות לעיל, אך ישנם מקורות פחות ידועים אחרים שבהם אתה יכול לרכוש MIOTA. אף על פי שאלה לא יכולות להיות נוחות כמו אפשרויות אחרות, עדיין מדובר בשיטות קיימא שעליהן אתה יכול לסמוך.

 • חילופי עמיתים לעמית (P2P) – אלה אתרים שנותנים פלטפורמה לקונים ומוכרים של מטבעות קריפטוגרפיים. במקום לקנות דרך הפלטפורמה, אתה מתמודד עם המוכרים האישיים. היתרון הוא שאתה יכול לציין את תנאי הקנייה שלך עד שתמצא את העסקה הנכונה. הקפד לבדוק את המוניטין של המוכר לפני ביצוע הרכישה.

 • כל אסימוני ה- MIOTA נמצאים כרגע במחזור ולכן אינך יכול לכרות אותם נכון לעכשיו.

כעת, לאחר שכיסינו את כל ההיבטים של רכישת אסימוני IOTA, אתה מוכן להתחיל את מסע ה- MIOTA שלך. זכור שכבר ביצענו ביקורות על מגוון רב של פלטפורמות, כולל בורסות ומתווכים, הממליצים על שירותי השירותים הטובים ביותר המציעים את מיטב האמינות, הזולה והתאימות לרגולציה..

שאלות נפוצות

 1. 1. האם אוכל לקנות MIOTA ללא תשלום עמלות?

  זה אפשרי. מרכזיות רבות שהמלצנו עליהן אינן לוקחות עמלה כלשהי ברכישת MIOTA.

 2. 2. מה ההבדל בין קנייה למסחר ב- MIOTA?

  הקנייה נועדה כאשר ברצונך להחזיק את מטבע ה- IOTA להשקעה ארוכת טווח. המסחר הוא כאשר אתה משער על המחיר כדי להרוויח מהיר, ואינך צריך להחזיק את האסימון עצמו, אז אתה עושה זאת באמצעות מכשירים פיננסיים כמו CFD..

 3. 3. מה הזמן הנכון לקנות MIOTA?

  זו החלטה שתצטרך לקבל בעצמך לאחר שתעבור על כל חומר ההדרכה, החדשות, ההתפתחויות האחרונות וצפייה בתנועות המחירים..

 4. 4. מהי מגבלת הקנייה המינימלית עבור MIOTA?

  אסימון IOTA במחיר לאחרונה נמוך למדי שאינו משקף את הפוטנציאל שלו. אתה יכול לרכוש 40 אסימוני IOTA תמורת 10 דולר.

 5. 5. האם זה חוקי לקנות MIOTA?

  למעט המדינות שאסרו על מטבעות קריפטוגרפיים והמסחר שלהן, ניתן לרכוש ולסחור MIOTA באופן חוקי.