כיצד לקנות דאש המדריך האולטימטיבי לרכישת DASH

5 שלבים לרכישת Dash עם eToro עכשיו

רכישת כל מטבעות קריפטו באמצעות eToro היא קלה, פשוט בצע את השלבים הבאים:

 1. הירשם בחינם באמצעות eToro והזן את פרטיך בשדות הנדרשים.

 2. מלא את השאלון, זה גם חינוכי עבורך וגם עבור eToro.

 3. לחץ על ‘הפקדה’ ואז תישאל כיצד ברצונך לממן את חשבונך.

 4. בחר את אמצעי התשלום הנדרש שלך, בצע את השלבים הפשוטים לקישור התשלום שלך.

 5. הזן את הסכום שתרצה להפקיד ואתה יכול ללכת!

הפלטפורמה המומלצת שלנו לקנות דאש

אם אתה עובר במדריך זה כדי לקבל תשובות הנוגעות לבורסות ולפלטפורמות הסחר הטובות ביותר כיום לרכישת Dash, יתכן שכבר תהיה לך הבנה חיונית כיצד קניית DASH צריכה לעבוד. לאנשים שיוצאים לבחון את תחום הכסף הדיגיטלי, הם רק צריכים להמשיך במדריך שלנו כדי לצבור מידע מהיר על המטבע וכיצד הם יכולים לקנות ולסחור בו..

משקיעים פיננסיים וסוחרים שכבר מודעים ליסודות הרכישה והמסחר של DASH יכולים לראות את הבורסות ואתרי התיווך שנבחרו ומוערכים בכוונה..

היכן ניתן לרכוש דאש בשנת 2021

לפני קנייה או מסחר של אסימוני Dash, עליכם לזכור שישנן יותר מדרכים אחת להשקיע. המתודולוגיה שבחרת לרוב מסתמכת על ההון, סיבות ההשקעה ומשך ההשקעה. השיטה העיקרית היא לקנות את אסימוני ה- DASH, אותם תוכלו להחליף, למכור ולהחזיק. שיטה נוספת היא ספקולציות על מחיר מטבעות DASH על ידי פתיחת עמדות מסחר באמצעות מכשירים פיננסיים כגון חוזה להבדלים (CFD) ואופציות..

כשאתה צריך להשקיע בדש לטווח הרחוק מכיוון שאתה מאמין שמחיר המטבע יראה עלייה בשבועות הקרובים, עדיף לך לקנות אסימונים של דש על הסף. זה גם אומר שעליכם להשתמש בבורסת קריפטו בה תוכלו לרכוש קריפטוסים ידועים כמו ביטקוין ואת’רום ולאחר מכן להחליף אותם תמורת אלטקוינים, כולל דאש. בכדי להחזיק את המזומנים בבטחה, תזדקק לארנק קריפטו שישמור על נכסיך עד שתגיע ההזדמנות למכור אותם ולקצור רווחים..

מצד שני, כאשר אתה רק צריך להשתמש באסימונים של DASH לצורך הכנסה משנית מהירה, גישת המסחר תהיה יעילה יותר לתוכנית ההשקעה שלך. לשם כך, מומלץ להסתמך באתר תיווך המאפשר לך לפתוח ולסגור הזמנות מסחר למגוון רחב של אסימונים כולל DASH באמצעות מכשירים פיננסיים. שירותים אלה הופכים את הפעילות שלך להרבה יותר פשוטה מכיוון שאתה יכול לרכוש מכשיר, למשל, CFD שאתה יכול למכור ללא מאמץ מבלי לדאוג לביטחונו. זה גם נותן לך גישה נוחה ומשתלמת הרבה יותר לסחר באסימונים של DASH.

עליכם לזכור כי בכל הליך השקעה שתבחרו, בתחילה עליכם להשקיע את המינימום שאתם יכולים לשאת להפסיד. שוק הכסף הדיגיטלי אינו צפוי בצורה יוצאת דופן וזכור כי זה יכול להועיל לך כספית, והוא יכול גם למחוק את כל ההון שלך כמעט תוך זמן קצר. הגישה האידיאלית היא להכניס משאבים למטבעות מבטיחים שונים ולסגור את המיקום בזמן המושלם.

איך לקנות דאש עם מתווך

בתרחיש שבו ברצונך לעסוק במסחר מכוון רווחים לטווח קצר, עליך לבחור את התיווך שלך בחוכמה על ידי הערכת מספר רב של היבטים באיכות השירות שלהם. זה עשוי לכלול קלות שימוש, קלות ממשק משתמש, סיוע ללקוחות, תרשימי מסחר ונתונים, חשבון הדגמה ותכונות אבטחה. זה רק קצה הקרחון. לעולם אל תשכח שזה רעיון חכם לבחור פלטפורמת מסחר המחויבת לשמור על תאימות רגולטורית.

1. הירשם אצל המתווך

לאחר שבחרתם בפלטפורמת המסחר שלכם, הגיע הזמן להצטרף ולעבור את תהליך ההרשמה. רוב אתרי התיווך המובילים יבקשו את הנתונים הבסיסיים שלך, כולל שם, דוא”ל וסיסמה. הקפד להשתמש בסיסמה חזקה המשלבת תערובת של אותיות קטנות ורישיות, תווים מיוחדים וספרות. מספר פלטפורמות מסחר מאפשרות לך גם להצטרף לשירות שלהן באמצעות חשבון Google או פייסבוק שלך.

2. אמת את זהותך (תהליך KYC)

למרות העובדה שזה אולי לא נראה ידידותי למשתמש בכלל, זה לטובתך. פלטפורמות מסחר מוסדרות מחויבות באופן חוקי לקיים תקנות נגד הלבנת הון (AML) ולדעת את הלקוחות שלך (KYC) כדי להימנע מהתחמקות ממס, הימנעות ממס, הונאה והחלפות בלתי חוקיות באתר. אימות זהותך אינו למעשה דבר רע שכן הוא יבטיח את אבטחת המידע שלך כמו גם את כספי ה- DASH שלך.

כדי לסיים את התהליך, המשתמש יצטרך להגיש הוכחה תיעודית המאמתת את זהותם האישית, למשל תעודת זהות, רישיון נהיגה או חשבון שירות..

3. הפקד כספים באמצעות אמצעי התשלום המועדף עליך

לפני שתבצע הפקדה לחשבונך, עליך לבחור את מצב התשלום בזהירות. המתווכים הגדולים מציעים מגוון רחב של אפשרויות תשלום ללקוחותיהם, אך מבנה העמלות משתנה בהתאם למצב התשלום. ודא שאתה רואה כיצד מצטרפות עלויות המסחר וזכור לעיין באותיות הקטנות. חשוב על מהירות, נוחות ועלות עסקה לפני שתבחר את אמצעי התשלום והאסטרטגיה שלך. למשל, שימוש בכרטיס בנק עשוי להיות יקר במקצת, אך הוא מבטיח העברה מיידית של כספים.

כמו כן, מוצע בחום שתתחיל לסחור עם הפיקדון הבסיסי. בדרך כלל, זה בטווח של 200 $ ו 500 $ תלוי המתווך. נסו לא למקם טונות של כסף בחשבונכם עד שאספתם את כל מה שקשור לפלטפורמה ויש לכם מספיק ניסיון כסוחר לביצוע הזמנות גדולות..

4. פתח מיקום ל- DASH ארוך / קצר

העמדות הקצרות נפתחות על ידי אנשים המכונים דובים מכיוון שהם חושבים שמחיר מטבע ה- DASH יפחת בשבועות הקרובים. אז הם מהמרים על ירידת המחיר כדי להביא את הרווחים שלהם. מנגד, פוזיציות ארוכות נפתחות על ידי משקיעים פיננסיים המכונים שוורים, והם מאמינים כי המחיר יעלה בשבועות הקרובים. עליך להיות בעל הבנה בסיסית של עמדות קצרות וארוכות, כך שתוכל להמציא מיזם השקעות משכנע.

לאחר שבניתם הבנה מהותית בשיטות ההשקעה הללו, יהיה לכם הרבה יותר פשוט לזהות אם עליכם לפתוח משרה קצרה או ארוכה. מספר פלטפורמות המסחר המובילות שאנו מציעים, למשל, eToro מציעות אפשרויות למיתון סיכון שתוכלו לפרוס לטובתכם, למשל, לעצור הפסד ולקחת תכונות רווח.

5. סגור את עמדתך

אפשרויות מזעור הסיכון כגון הפסד הפסד וקבלת רווח כלולות כדי להבטיח את בטיחות הקרן שלך. זה לא אומר שאתה מאבד את הסמכות על המסחר שלך, למעשה מוגדר לך רשת אבטחה אם השוק לא מגיב על פי התחזיות שלך. זה מעודד אותך להגביל את ההפסדים שלך ולקחת רווחים.

כאשר אתה מרגיש שהעמדה הפתוחה שלך הניבה רווחים מספקים ושמירה עליה פתוחה תהיה מסוכנת מאוד, אתה יכול לנצל את התכונה לקחת רווח כדי לסגור את התפקיד שלך. באופן דומה, אם אתה חושב שהמחיר לא יעלה ורק איבדת חלק מההון שלך, תוכל להשתמש בתכונת הפסד הפסד ולסגור את עמדת המסחר שלך..

כיצד לקנות דאש בבורסה

כאשר אתה מקווה להעביר את מטבעות ה- Dash שלך להשקעה נמשכת, השימוש בבורסת הצפנה הוא הגישה הטובה ביותר. אלה מיועדים לסוחרים שמקבלים את מחיר אסימוני DASH ימשיכו לעלות בחודשים הקרובים או לאוהדי הצפנה שיש להם אמון במיזם DASH. לפני שתבחר חילופי הצפנה, עליך להעריך כל אחד מהם בכדי לאמוד מספר תכונות כולל ממשק משתמש, טיפול בלקוחות, מצבי תשלום זמינים, עלות עסקה ועוד. עליכם להיזהר גם מחילופים מסוימים שאינם תואמים את הרגולציה ואולי אינם מאובטחים כמו חלק מהשירותים המובילים.

1. הגדר ארנק דאש

לפני שאתה קונה אסימונים של DASH, עליך לוודא שאתה מחזיק בארנק קר או תוכנה כדי להחזיק את האסימונים שלך בצורה מאובטחת. שלב זה עשוי לתת רושם שהוא תהליך מורכב כבר מההתחלה; עם זאת, התעשייה התקדמה משמעותית והליכים אלה קלים מתמיד. תלוי בטווח הזמן שבו אתה צריך לאחסן את ה- Dash שלך, אתה יכול לבחור בין סוגים שונים של ארנקי קריפטו:

 • ארנקי Exchange / אינטרנט – מדובר בארנקי הצפנה בדפדפן המגיעים בצורה של אתר, הרחבה של דפדפן או כלולים באתר ההחלפה שלך..
 • ארנקי תוכנה – אלה מגיעים כיישומים שולחניים או ניידים ומציעים אבטחה סבירה לצד מגוון מגוון של תכונות.
 • ארנקי חומרה – כאשר אתה מעדיף לא להתפשר על אבטחת מטבעות ה- DASH שלך, ארנקים קרים הם הגישה הטובה ביותר מכיוון שהם מופרדים לחלוטין מכל רשת ויש בהם ציוד לשמירה על הנכסים הדיגיטליים שלך..

2. בחרו והצטרפו לבורסה שמוכרת DASH

בכל הנוגע להצטרפות לבורסת קריפטו, ישנם מספר רב של שירותי נהיגה בתעשייה, בהם אתה יכול לסמוך, כולל CEX.io, Binance ו- Coinbase. אתה יכול לקנות את אסימוני Dash שלך ממרכזיות אלה, אולם לפני שתחליט, וודא שאתה בוחר את המרכזיה העומדת בדרישותיך. כמה אתרים עשויים להזדקק לנתונים בודדים נוספים ולגבות ממך עמלות גבוהות בעוד שאחרים עשויים להיות סובלניים יותר בשערי החליפין. עליכם לאמוד את החסרונות והחסרונות של כל בורסה לפני שתצטרפו. אם פלטפורמת המסחר מוסדרת, תצטרך לאשר את זהותך על ידי הצגת הוכחה, למשל, רישיון נהיגה או שטר שירות.

3. בחר באמצעי התשלום שלך לרכישת מקף

לאחר שבחרת בחילופי המניות, הגיע הזמן להעריך את מבחר מצבי התשלום המוצעים על ידי השירות שבחרת ואיזה מהם יהיה בחירה מעולה בהתאם ליעדי ההשקעה שלך. לדוגמה, אתה יכול לבחור העברה בנקאית, חיוב או כרטיס אשראי ושיטות תשלום אלקטרוני אחרות לרכישת אסימונים של DASH, אולם תחילה תצטרך למצוא שילוב אידיאלי של הוצאות מהירות, נוחות ועסקה.

4. בצע הזמנה לקנות דש

כדי לקנות DASH, בתחילה ייתכן שתידרש לרכוש מטבע ידוע כמו ביטקוין או את’ריום דרך הבורסה שבחרת. כמה שירותים עשויים למכור לך אסימונים של DASH תמורת מזומנים מסורתיים, אך חלקם עשויים שלא. יהיה עליך גם לבחור את כספי הפיאט שתשתמש בהם כדי לקנות את הנכסים שלך. האתר יגיד לך את מספר אסימוני ה- DASH שתוכל לרכוש עבור סכום זה. כשתעבור התקדמות זו, תוכל לשלוח את בקשת הקנייה שלך.

אם הפעלת הרשאה דו-גורמית, המכונה 2FA, תקבל OTP אותו עליך להזין לפני עיבוד העסקה. זה מבטיח אבטחה משופרת.

5. אחסון בטוח של המקף בארנק

אם גישת ההשקעה שלך מבוססת על גישה ארוכת טווח, לא כדאי להשאיר את אסימוני ה- DASH בארנק האתר או בחשבון. אמנם הם מאובטחים במקצת, אך בנוסף הם נמצאים בסיכון גבוה להתקפות סייבר ונתקלים בבעיות טכניות. זו הסיבה מדוע חשוב שתעביר את מטבעות ה- DASH שלך לארנק קריפטו מאובטח יותר.

שוב, אם הפעלת את 2FA, תצטרך להזין את ה- OTP כדי לאשר את ההעברה.

אתה צריך לקנות או לסחור מקף?

עליכם לזכור שרכישה ומסחר של Dash הן שתי גישות מיזם ייחודיות. אתה צריך לרכוש את Dash כאשר אתה צריך להחזיק אותו לטווח ארוך או אמון בפרויקט. אבל אם אתה פשוט צריך לפדות את חוסר היציבות בשווי השוק, זו תוכנית טובה יותר לסחור באסימונים של DASH באמצעות אתרי מסחר המשתמשים ב- CFD..

מה ההבדל בין חילופי מקף לבין מתווך?

בורסת קריפטו של Dash היא פלטפורמה המאפשרת לסוחרים לרכוש אסימני קריפטו או אלטקוינים פחות מוכרים עבור המיינסטרים ביותר כמו ביטקוין ואת’ריום. זו הסיבה לכך שרומזים בהם ‘חילופי מטבעות קריפטוגרפיים’. כאשר אתם הולכים לגישת השקעה לטווח ארוך, עליכם לבחור בורסה מכיוון שהם מוכרים את מטבעות ה- DASH אשר תהיה לכם הזכות להחזיק, להזיז, למכור ולהעביר מתי שרק תרצו..

מעניין שאם אתה פשוט צריך לקבל הכנסות נוספות שיכולות להשלים את ההכנסה העיקרית שלך, המסחר הוא אפשרות קיימא יותר עבורך. למסחר ב- DASH, עליכם לבחור בתיווך קריפטו שבו תוכלו לרכוש ולמכור במהירות מכשירים פיננסיים של DASH, למשל חוזים עתידיים, אופציות ו- CFD. במצב זה, הרצון שלך הוא ליהנות מתנודתיות בשוק הכסף הדיגיטלי.

השקעה ארוכת טווח קצרה

עליכם להכניס את הונכם ל- DASH לטווח ארוך כאשר אתם באמת מאמינים שמחיר המטבע ימשיך לעלות בעתיד הקרוב, או שתצטרכו להיות חלק ממאמצי הפרויקט. כאשר אתה הולך לגישה ארוכת טווח, חילופי הצפנה הם אפשרות נאותה מכיוון שאתה יכול לרכוש ולהחזיק את אסימוני Dash.

כאשר כל מה שאתה מחפש הוא רווחים מהירים, מסחר ב- DASH באמצעות CFDs ומכשירים אחרים הוא גישה פרודוקטיבית משמעותית בהשוואה לרכישה ולבעלות עליהם. אתה יכול להשתמש בתנודתיות בשוק לסחר, אך עליך לוודא שאתה רוכש ומכור בזמן הנכון בכדי להביא רווח עודף. זה גם ירחיק אתכם מהטרחה בניהול ארנקי קריפטוגרפיה ייעודיים.

יתרונות וחסרונות של קניית מקף

יתרונות

 • קלות הרכישה: ניתן לרכוש מקוון בקלות דרך חברים ועסקים. ניתן לעבד אותו גם באמצעות כספומטים בשותפות עם פלטפורמות בנקאות מקוונות עולמיות.
 • תשלומים בעולם האמיתי: Dash יכול לשמש כאמצעי תשלום בכל ספק או חנות עם גישה ל- Dash; כרטוס, תשלום חשבונות שירות, רכישת סחורות בפלטפורמות מסחר אלקטרוני, ועוד רבים אחרים.
 • אפליקציות סלולריות: ל- Dash יש אפליקציה למכשירי Android ו- Apple כאחד. זה מבטיח שניתן לבצע עסקאות בכל מקום ובכל זמן.
 • בִּטָחוֹן: אבטחת הפלטפורמה מפני גישה לא מוצדקת ופשעי סייבר מרשימה.
 • שירות לקוחות: לפלטפורמה יש גם מחלקת שירות לקוחות רב-תכליתית, המאיישת מדיה חברתית ופלטפורמות תקשורת ישירות.

חסרונות

 • נעילת החלפה: נכון לעכשיו, אין דרך לקנות ישירות את Dash. עליכם להשתמש ב- eToro כמדיום לרכישה לפני שתמירו לכספים זמינים או לחסימות. נוהג זה מייקר את עלות העסקה והמרה.
 • הֲמָרָה: פלטפורמת ההמרה אינה מוכרת ישירות את התמורה של Dash ללקוחותיה. היא מוכרת רווחים שמקורם במכירת המטבע הקריפטוגרפי.

מהם העמלות הכרוכות בקניית מקף?

על פי רוב הרכישות והעסקאות של קריפטוגרפי, יש עמלות הקשורות לקנייה ומכירה של Dash. פירטנו את סוגי דמי הליבה שלהלן.

 • דמי עסקה: עמלות אלה הן הסכום הקטן שמנוכה מסכום העסקה הכולל כמנחה לשינוי המטבע מצורה אחת לאחרת. אלה הם סטנדרטיים בכל הבורסות & חסימות.
 • דמי הפקדה: כאשר תחילה מכניסים מטבע פיאט לפלטפורמת חליפין או מסחר, חלקם יגבו מכם הכנסת כסף. דמי עסקה מסוג זה הם נדירים מאוד, ולעיתים יכולים להיות מעט בלתי אמינים..
 • דמי נסיגה: כאשר מעבירים את Dash שנרכשת לבורסה אחרת או ממירים אותה למטבע פיאט, רוב הבורסות ופלטפורמות המסחר יגבו ממך עמלה על מנת לעשות זאת..
 • מרווחים: המרווח הוא ההבדל הקטן מאוד בין מחיר הקנייה למחיר המכירה שמתווכים המסחריים מציבים למערכות שלהם. זהו למעשה דמי העסקה של עולם הסחר.

חשוב לנתח את כל מבנה העמלות של בורסה או תיווך לפני שתסתפק בזה. פלטפורמות מסוימות משתמשות בעמלות נסתרות כדי לפצות על העמלות הראשוניות הנמוכות בסכום שאתה רואה לראשונה. לפלטפורמות המסחר יש שיטות תשלום ועמלות טובות יותר מאשר בורסות, כלומר בדרך כלל הרבה יותר קל להתחיל להשקיע בקריפטוגרפיה בפלטפורמת מתווך.

3 טיפים לרכישת דאש

מכיוון שבנית מושג בסיסי כיצד ניתן להשתמש בשירותי תיווך קריפטו ובורסות לגישות השקעה שונות, הנה שלושה טיפים משמעותיים מאתנו שיעזרו לך להתמודד עם הסיכון שלך בצורה יעילה באופן משמעותי ולהפוך את ההשקעה שלך ל הרבה יותר בטוח. זכור את המצביעים החשובים האלה בעת הכנסת ההון שלך לדאש.

בחר את הזמן הנכון ובצע את המחקר שלך

כדי לנצל את שוק הקריפטו ההפכפך, עליכם לרכוש ולמכור אסימונים של Dash בזמן הנכון. אתה יכול לבנות את הדחפים הכספיים האלה על ידי קריאת כל חומר ההדרכה והנגיש באתר שלנו וצפייה בחדשות הקשורות למטבע. זכרו שגם שמועות קלות יכולות להשפיע לפעמים על מחיר ה- DASH או אסימונים אחרים.

השוואת עלויות לקניית DASH

אם אתה מזניח להתמודד עם עלויות העסקה שלך, הם עשויים לאכול חלק עיקרי מרווחי ההשקעה שלך. סוחרים חדשים רבים הופכים לקורבנות של הוצאות גבוהות ועלויות עסקה. ודא ששקלת הכל, כולל פריסה, עמלה, הוצאות סחר, חיובי חנות / משיכה והוצאות אחזקה. הוצאות אלה נוטות לאכול את הרווחים שלך.

בטיחות וביטחון

כשאתה קונה או סוחר דש או מטבע דיגיטלי אחר, עליך לדעת שלא כל הדברים ייעשו עבורך. לדוגמה, עליך להבטיח את אבטחת המטבעות שלך על ידי בחירת סיסמאות מוצקות, שימוש ב- 2FA וביטויי סיסמה חזקים.

מהי אמצעי התשלום הטוב ביותר לרכישת דש?

 • קנו דאש במזומן – ראשית, עליכם לרכוש ביטקוין במזומן דרך כספומט וכעבור זמן מה להחליף אותו ב- DASH. לא שיטה קיימא במיוחד.

 • קנו מקף באמצעות כרטיס אשראי / כרטיס חיוב – אחד מצבי התשלום המרכזיים ביותר לרכישת DASH אך קצת בצד היקר.

 • קנו דש באמצעות העברה בנקאית – נוח וחסכוני ביותר בכל הנוגע לעמלות; עם זאת, מצב התשלום איטי בהשוואה לשיטות תשלום אחרות.

 • קנו דאש עם ביטקוין – פשוט החליפו ביטקוין עבור דאש.

 • קנו Dash עם PayPal – מצב תשלום מהיר ובקיא אך זמינות מוגבלת.

דרכים אחרות לקנות דאש

השיטות שציינו לעיל הן הגישות המשתלמות והמשתלמות ביותר לרכישת DASH באתרים שונים. כעת, אתה מוכן להתחיל לסחור באסימונים של DASH ולהכניס את כספי ההשקעה שלך למטבעות שונים לאחר קריאת המדריך הזה. נסיים את המדריך עם כמה אפשרויות פחות מוכרות שתוכלו להשתמש בהן כדי לקבל DASH.

 • בורסות Peer-to-Peer (P2P) – אלה אתרים המפגישים בין מוכרים וקונים קריפטו בפלטפורמה אחת. במקום להצטרף לפלטפורמת מסחר, אתה יכול לרכוש מאדם. עם זאת, עליכם לוודא שבדקתם את הביקורות שלהם ובדקתם גם את היסטוריית המסחר של האדם איתו אתם מתמודדים. החלפת P2P היא לא רק קלה להבנה וגמישה, אלא גם יעילה מאוד.

 • מכיוון שאסופי Dash מוקששים מראש, אינך יכול להשיג אותם באמצעות כרייה.

שאלות נפוצות

 1. 1. האם אוכל לקנות DASH ללא תשלום עמלות?

  הצענו הרבה חילופי קריפטו מובילים שבהם תוכלו לקנות DASH מבלי לשלם עמלה כלשהי. עם זאת, ישנן עדיין הוצאות אחרות שתצטרך לשלם עליהן.

 2. 2. מה ההבדל בין רכישת DASH למסחר DASH?

  רכישת DASH מיועדת לסוחרים ארוכי טווח שמעוניינים להחזיק ולהחזיק במטבעות מכיוון שהם חושבים שהמחיר יעלה בעתיד. עם זאת, המסחר ב- DASH נבחר על ידי הסוחרים שרק רוצים לנצל את התנודתיות בשוק הקריפטו כדי להשיג רווחים מהירים. הם אינם הבעלים של האסימונים בעצמם, במקום זאת, פשוט משערים על המחירים באמצעות מכשירים פיננסיים.

 3. 3. מהו הרגע הנכון לרכישת DASH?

  הרגע הנכון לרכישת DASH או כל מטבע מטבע אחר יכול להיקבע רק על ידך. ודא שאתה לא קונה שום מטבע במהלך עצרת מחירים מכיוון שהם לרוב קצרי טווח.

 4. 4. מהי הבורסה הטובה ביותר לקנות DASH?

  המרכזיות הטובות ביותר שאנו ממליצים עליהן כוללות את CEX.io, eToro, Binance ו- Coinbase. הצענו הצעות אלה לאחר הערכת מגוון רחב של תכונות, כולל ידידותיות למשתמש של הפלטפורמה, מבנה עמלה, תמיכת לקוחות וארנק מובנה..

 5. 5. האם מותר לרכוש DASH?

  איסור אזורים ומדינות שאסרו על מטבעות קריפטוגרפיים ומסחר בהם, DASH זמין וניתן לסחירה כדין.