איך לקנות NEO | המדריך האולטימטיבי לרכישת NEO

5 שלבים לרכישת ניאו עם eToro עכשיו

רכישת כל מטבעות קריפטוגרפיה באמצעות eToro היא קלה, פשוט בצע את השלבים הבאים:

 1. הירשם בחינם באמצעות eToro והזן את פרטיך בשדות הנדרשים.

 2. מלא את השאלון, זה גם חינוכי עבורך וגם עבור eToro.

 3. לחץ על ‘הפקדה’ ואז תישאל כיצד ברצונך לממן את חשבונך.

 4. בחר את אמצעי התשלום הנדרש שלך, בצע את השלבים הפשוטים לקישור התשלום שלך.

 5. הזן את הסכום שתרצה להפקיד ואתה יכול ללכת!

הפלטפורמה המומלצת שלנו לרכישת NEO

אם אתה נמצא בעמוד הסיוע הזה ואתה צריך לראות את חילופי המטבעות הדיגיטליים המובילים והצעות המתווך שלנו, ייתכן שכבר הבנת את היסודות. אחרת, אנשים שצריכים להיכנס לרכישת NEO ולסחר בהם ולא היה להם שום ידע קשור צריכים להמשיך לקרוא את המאמר כדי לבנות ידע ראוי כיצד פועל שוק המטבעות הדיגיטליים..

לקוחות שכבר מודעים למורכבות השוק יכולים לראות את הפלטפורמות והמתווכים שלנו שנבחרו בקפידה.

איפה ניתן לקנות NEO בשנת 2021

כשרוצים לקנות NEO, ראשית עליכם לדעת שהדרך היחידה לעשות זאת היא לרכוש את האסימונים ממרכזיה. ישנם שני מסלולים משמעותיים דרכם ניתן לסחור באסימני קריפטו, כולל NEO. המסלול העיקרי הוא לרכוש באמת מטבעות NEO ולהחזיק אותם. תתבע כל סמכות למכור, להחליף ולהחזיק אותם כרצונך. מסלול חלופי הוא סחר באסימני NEO מבלי להחזיק אותם. לשם כך, עליך לרכוש מכשירים פיננסיים כמו חוזה להבדלים (CFD) עבור NEO המאפשרים לך להמר על מחיר האסימון ולהשתמש בתנודתיות בשוק לטובתך..

מכיוון שאתה יודע שישנן שתי דרכים שונות להשקיע, הגיע הזמן ללמוד איזו גישה היא הבחירה האידיאלית עבורך. אם יש לך חלק בקרן NEO או שאתה רוצה להכניס את ההון שלך למטבע לטווח ארוך, זה חכם יותר להשתמש במסלול הראשון ולרכוש אסימונים של NEO באמצעות חילופי דברים. השירות יאפשר לך לרכוש אסימונים של NEO באמצעות מטבע פופולרי יותר, למשל, Ethereum או Bitcoin. תדרוש את התוכנה הדרושה או ארנק קר בכדי לאחסן את אסימוני ה- NEO שלך בצורה בטוחה ומאובטחת. בהמשך תוכלו למכור את המטבעות ברווח.

אם מתודולוגיית ההשקעה שלך נוגעת להרוויח רווחים מהירים, המסלול השני לסחר באסימונים באמצעות מכשירים פיננסיים הוא חלופה מעולה. לשם כך, אתרי תיווך ופלטפורמות מסחר הם בחירה סבירה יותר. מכיוון שאתה בעצם לא הבעלים של האסימונים, אתה לא צריך לנהל את הוצאות החליפין שלהם, וגם לא צריך להתמודד עם הטרחה שיש לך ונהל ארנק קריפטו. המכשירים הפיננסיים, למשל, CFDs הם אך ורק קשים לרכישה ולמכירה במהירות ובאופן נבון יותר.

ללא קשר לגישת ההשקעה, חובת ההתמודדות עם הסיכון מוטלת עליך לחלוטין. וודא שאתה רק מוציא סכום שהפסדו לא יביא אותך לאתגרים פיננסיים אמיתיים. שווקי המטבעות הדיגיטליים אינם צפויים, וזכור כי הם מועילים לרכישת רווחים מהירים באמצעות עליות מחירים פתאומיות, מחירים מתרסקים יכולים גם הם להטביע את ההון שלך. עליך להכניס את ההון שלך לאסימונים שונים כדי לגוון את תיק ההשקעות שלך ולהגביל את הסיכון שלך.

איך לקנות NEO עם מתווך

אתה לא צריך פשוט להמשיך להירשם לאתר מתווך כלשהו ללא התחשבות. כאשר אתה זקוק לחוויית מסחר קריפטו יוצאת דופן, עליך לבחור את פלטפורמת המסחר שלך לאחר הערכת תכונות שונות ומוניטין של המתווך. הדבר העיקרי שעליכם לחפש הוא האם הוא מוסדר או לא ועומד בחוקים האזוריים. עליכם לשקול גם את המוניטין שלו, אותו תוכלו לגלות על ידי בחינה של ביקורות ומשוב מקוונים. בנוסף, עליך לחשוב על תכונות שירות, למשל, ידידותיות למסחר, הוצאות עסקאות, טיפול בלקוחות, נתונים וניתוח ועוד..

1. הירשם אצל המתווך

הרשמה היא ההיבט המאמץ ביותר בכל המחזור. רוב המתווכים המובילים, כולל Plus500 ו- eToro, רק מבקשים פרטים חיוניים כמו כתובת הדוא”ל שלך, השם והסיסמה שלך. עם זאת, זכור כי עליך להיות בעל סיסמאות ייחודיות לחשבונות שונים ולהשתמש בשילוב של תווים מיוחדים, ספרות, אותיות קטנות וקטנות. כמה פלטפורמות מסחר יאפשרו לך ליצור איתן חשבון באמצעות פרופיל Google או פייסבוק שלך.

2. אמת את זהותך (תהליך KYC)

כשאתה מצטרף לפלטפורמת מסחר מוסדרת, עליך לעבור מעגל של אימות זהות. זה חובה מאחר והמתווכים צריכים לשמור על עמידה בתקנות נגד הלבנת הון (AML) ולדעת את תקנות הלקוחות שלך (KYC) כדי להבטיח את ביטחונם של לקוחותיהם ונכסיהם. למרות העובדה כי זה אולי לא נראה ידידותי למשתמש, זה לטובתך מאחר ואימות זהות מונע התנהגות פלילית, העלמת מס, הלבנת הון והונאה.

עליך להגיש מסמך לגיטימי כראיות זהות שיכולות להיות כל דבר מהיתר הנהג שלך ועד הוכחת שכר. התהליך עשוי להימשך כחצי שעה; עם זאת, זה בהחלט מוצדק לאור הביטחון והשקט הנפשי שאתה מקבל.

3. הפקד כספים באמצעות אמצעי התשלום המועדף עליך

אם אתה הולך עם מישהו מהמתווכים המובילים, למשל, eToro, הם מציעים מספר מצבי תשלום לטובתך. לפני שבוחרים אמצעי תשלום כלשהו, ​​עליכם לבחון את מבנה ההוצאות של אותו אמצעי תשלום ספציפי. וודא כי עלויות האחסון, המשיכה, העסקה ועלויות שונות אינן גבוהות מדי או שהחיובים האלה יפחיתו את הרווחים שלך. עליכם לקחת בחשבון גם את קלות השימוש ומהירות ההעברה. לדוגמה, העברות בנקאיות זולות, אך הן יכולות להיות איטיות למדי בהשוואה לאמצעי תשלום אחרים.

עליך להתחיל בהפקדת הבסיס לפני שתכניס הון רב יותר ל- NEO. סכום הבסיס הנדרש הוא בדרך כלל עד 200 עד 500 דולר תלוי בפלטפורמת המסחר שבחרת. נסו לא לאחסן הרבה מאוד כסף עד שצברתם מספיק מיומנות וניסיון להתמודד עם עסקאות השקעות גדולות.

4. פתח מיקום ל- NEO ארוך / קצר

לפני שתסחר בניאו, עליך להבין מהן עמדות קצרות וארוכות. עמדות קצרות נפתחות על ידי סוחרים שאנו מכנים דובים. הדובים חושבים שמחיר ה- NEO יירד בעתיד הקרוב בעוד פוזיציות ארוכות נפתחות על ידי סוחרים המכונים שוורים שמאמינים בדיוק ההפך, כלומר המחיר יראה טיפוס. אתה יכול להביא רווחים על ידי פתיחת אחת משתי העמדות הללו תוך הסתמכות על גישת ההשקעה שלך.

כאשר אתה מבין את הניגוד בין עמדות קצרות וארוכות, אתה תהיה במצב משופר כדי להחליט אם עליך לפתוח תפקיד קצר או ארוך למסחר NEO. מתווכים רבים, למשל, eToro מציעים תכונות המאפשרות לך לנהל את הסיכונים שלך הקשורים להשקעה, כולל אפשרויות הפסד והפסד רווח.

5. סגור את עמדתך

שימוש בהפסקת הפסד או נקיטת אמצעי רווח אינו אומר שהכנעת את שליטתך בסחר. אפשרויות אלה קיימות כדי למלא את תפקיד המגן ולהבטיח את הונך בהתאם למגבלות שלך. אם אתה מסכים שהסחר הפתוח שלך הרוויח מספיק רווחים (או שראה מספיק הפסד) ושמירה על הפוזיציה תהיה כרוכה בסיכון, תוכל לסגור את עמדתך בכל עת. מותר להחליף את התכונות Stop Loss ו- Take Profit.

איך קונים NEO בבורסה

אם אתה מאותם מתווכים או משקיעים שסומכים על פרויקט הקרן NEO או שאתה מאמין שמחיר מטבע ה- NEO ימשיך להשתפר בתקופה הקרובה, רכישת אסימונים של NEO והבעלות עליהם באמצעות המרת קריפטו היא אפשרות מעולה עבור אתה. עם זאת, אינך יכול פשוט לבחור שום חילופי חילוף, ועליך לאמוד את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם כדי לגלות איזה שירות משרת את הדרישות שלך בצורה הטובה ביותר. חלק מהתכונות לחיפוש כוללות מוניטין מעולה, ממשק מוסדר, פשוט ללמוד, שירות לקוחות ותשלומים סבירים. שים לב שהעסקאות שאינן שומרות על עמידה ברגולציה עשויות לתת רושם של פיתוי, אך הן מהוות סיכון רציני יותר למסחר שלך.

1. הגדר ארנק NEO

כאשר סוחרים חדשים חושבים להשתמש בארנק מטבעות קריפטוגרפיים, הם בדרך כלל מאמינים שזה הולך להיות תהליך ממושך ומסובך. פשוט להשתמש בארנק שלך לאחסון אסימוני NEO. בהתאם לטכניקת ההשקעה ולתנאי ההבטחה שלך, אתה יכול לבחור כל ארנק. חלק מאפשרויות הארנק מתוארות להלן:

 • ארנקי Exchange / אינטרנט – ארנקים מבוססי דפדפן, הרחבות דפדפנים והארנקים הנלווים לחשבון פלטפורמת המסחר נקראים כארנקים מכיוון שהם זמינים דרך האינטרנט.

 • ארנקי תוכנה – אלה תוכנות או אפליקציות למחשבים השולחניים והמכשירים הניידים שלך שניתן להשתמש בהם כדי לאחסן אסימונים של NEO. יישומים אלה מציעים תכונות אבטחה טובות לאחסון מטבעות NEO.

 • ארנקי חומרה – כאשר הדאגה העיקרית שלך היא אבטחה, אין ברירה מועדפת על פני ארנק חומרה. הם משלבים חומרה ייעודית לשמירה על נכסיך ואינם מחוברים לרשת. הם ניידים ובטוחים יותר.

2. בחר והצטרף לבורסה שמוכרת NEO

מכיוון ש- NEO הוא אחד האלטקוינים המבוקשים ביותר, הוא נגיש בדרך כלל בכל הבורסות, כולל הטובות ביותר כמו Binance, Coinbase ו- CEX.io. לפני שתבחר שירות כלשהו, ​​העריך כל אחד מהם על נקודות החוזק והחולשה שלו, כך שתוכל לבחור את השירות המתאים יותר לאסטרטגיית ההשקעה שלך. לדוגמא, מספר חילופי דברים דורשים מעט נתונים אישיים, בעוד שחלקם יאשרו את זהותכם לפני הפעלת החשבון. זה רעיון הרבה יותר בטוח וחכם להשתמש בבורסת קריפטו העומדת בחוקי הרגולציה מטעמי אבטחה.

3. בחר באמצעי התשלום שלך לרכישת NEO

לאחר שהצטרפתם לבורסה, עליכם להעריך את כל מצבי התשלום שהם מציעים. זכור שלכל אמצעי תשלום יש חסרונות וחסרונות, ואתה צריך להתמודד עם הוצאות העסקה שלך כדי לשמור על שולי הרווח שלך ברמה מקסימאלית. למשל, כרטיס אשראי הוא אמצעי תשלום יתרון; עם זאת, זה קצת יקר. העברה בנקאית היא די משתלמת, אך לכספך עשויים להימשך ימים עד שהם יופיעו בחשבונך.

4. בצע הזמנה לקנות NEO

בבורסות רבות לא תהיה לך אפשרות לרכוש את NEO ישירות, ותצטרך בתחילה לקבל אסימון מיינסטרים, למשל, Ethereum או Bitcoin. לאחר מכן תוכלו להחליף אותו תמורת altcoin כולל NEO. כמה מרכזיות עשויות למכור לך אסימוני NEO ישירות; עם זאת, עליכם לזכור כי הוצאות עסקאות מסוג זה עשויות להיות גבוהות. כדי להכניס את בקשת הקנייה שלך, בחר את כספי הפיאט ואת הסכום שאתה צריך להשתמש בו כדי לשלם עבור ההשקעה, וזה ייתן לך את מספר מטבעות ה- NEO שתוכל לקבל. כלול את הסכום ושלח את דרישת הקנייה שלך. ייקח כמה רגעים עד שהמטבעות יופיעו בארנק החליפין שלך.

אם 2FA מופעל בחשבונך, תקבל סיסמה חד פעמית (OTP) שעליך להקליד כדי לאשר את העסקה שלך.

5. אחסון בטוח של ה- NEO שלך בארנק

אם אתה לא רוצה להחזיק אסימונים של NEO לתקופה ארוכה, זה בסדר לגמרי להחזיק את המטבעות שלך בארנק האינטרנט. בדרך זו, לא תצטרך להילחץ מחיובי בטיחות ומשיכה. מצד שני, אם אתה צריך להחזיק את מטבעות ה- NEO שלך לתקופה ארוכה יותר (שבועות או חודשים), עדיף להעביר את אסימוני ה- NEO שלך לארנק הצפנה. לשם כך, עליך להזין את המפתח הציבורי לפני העברת מטבעות ה- NEO. אם 2FA מופעל, עליך להזין את סיסמת ה- One Time (OTP) לאישור ההעברה.

האם לקנות או לסחור ב- NEO?

זה רעיון חכם לרכוש אסימונים של NEO עבור אותם משקיעים פיננסיים שאמונים על קרן NEO או מרגישים שמחיר המטבע ימשיך לעלות בתקופה הקרובה. עם זאת, עבור אותם משקיעים אשר פשוט צריכים להשתמש בחוסר היציבות בשוק לתועלתם הפיננסית הפוטנציאלית, מסחר ב- NEO באמצעות מכשירים פיננסיים, כולל CFD, הוא גישה טובה יותר. בדרך זו, לא תצטרך להחזיק או לאחסן מטבעות.

מה ההבדל בין בורסת NEO לבין מתווך?

בורסת NEO היא שירות מקוון המאפשר למשתמשים לקנות אלטקוינים או מטבעות דיגיטליים, למשל, NEO כנגד אסימונים רגילים במיוחד כמו ביטקוין ואת’רום. זו הסיבה שאלו נקראות חילופי מטבעות קריפטוגרפיים. עבור מיזם השקעות לטווח ארוך, עליכם להיות תלויים בבורסה מכיוון שהם מוכרים את אסימון ה- NEO עבורו תשמרו על כל הסמכות להעביר, לעבור, להחליף ולאחסן..

אבל אם אתה מעדיף לא להחזיק את האסימון לטווח ארוך אלא פשוט צריך לנצל את חוסר היציבות בשוק כדי להשיג רווחים מהירים, פלטפורמת מסחר כמו eToro היא בחירה מעולה עבורך. הם לא מציעים מטבעות לרכישה. במקום זאת, הם מאפשרים לך להמר על מחירם של אסימונים אלה באמצעות מכשירים פיננסיים כמו CFD, עתיד ואופציות. אלה מבטלים את המכשול של עלויות המסחר והכנסת מטבעות בבטחה לארנק.

השקעה ארוכת טווח קצרה

מיזמים להשקעה ארוכת טווח מבוצעים על ידי אותם סוחרים שבאמת נותנים אמון בפרויקט NEO ורוצים לתמוך בו או מאמינים שמחיר המטבע ימשיך לעלות לאורך זמן. הם נמצאים בו לאורך זמן ולרוב הם סוחרים שקטים. עבור מומחים פיננסיים כאלה, החלפות הן הבחירה הנכונה.

מיזמי השקעות לטווח הקצר מבוצעים על ידי אותם סוחרים הזקוקים לנצל את התנודתיות של מחיר ה- NEO לרווחיהם הפוטנציאליים. הם תלויים בתנודות מהירות במחיר בכדי לבצע את הצעד שלהם והם, לרוב, מונעים מרווח. עבור סוג זה של סוחרים, פלטפורמות מסחר ואתרי תיווך מתאימים יותר מכיוון שהם מציעים מכשירים כספיים או צורות כסף דיגיטליות.

יתרונות וחסרונות של קניית NEO

יתרונות

 • הוכחה עתידית: הגישה הטכנית של NEO הופכת אותו למטבע העונה לצרכים העתידיים של השוק. זה אולי לא מצליח לעמוד בדרישות השוק הנוכחיות, אך הפתרון הכלכלי החכם שלה מציב אותו כקריפטו המוביל בעתיד.
 • פוטנציאל השוק: למרות שסין אסרה על מטבעות קריפטוגרפיים, המדינה עשויה לפתוח את הדלתות למטבע שלה, כפי שעשתה בפני WeChat. NEO תיקח את עולם הקריפטו בסערה כשזה יקרה.
 • שותפויות: ל- NEO תמיכה מכמה חברות מובילות, כולל מיקרוסופט סין. זוהי גם רשת הקריפטוגרפים הסינית הראשונה שהצטרפה ל- Hyperledger. Hyperledger עובד על פרויקטים שמטרתם לשלב מערכות בלוקצ’יין בעסקים.

חסרונות

 • ללא כרייה: החיסרון הגדול ביותר הוא ש- NEO אינו כרייה, ולכן כורי קריפטו אינם יכולים להשקיע בהם. לדברי היזמים, 100 מיליון מטבעות נוקשו מראש לפני השיגור. מפתחים וכל השאר המשתמשים במחשבים שלהם לתחזוקת הרשת, לעומת זאת, מקבלים תגמולים בצורת אסימון בשם GAS. זהו מטבע נוסף בו משתמשת קרן NEO להפצת מטבעות ה- NEO שלה.

מהם העמלות הכרוכות בקניית NEO?

על פי רוב הרכישות והעסקאות של קריפטוגרפים, יש עמלות הקשורות לקנייה ומכירה של NEO. פירטנו את סוגי דמי הליבה שלהלן.

 • דמי עסקה: עמלות אלה רווחות כמעט בכל הבורסות ופלטפורמות המתווכים. כל עסקה אחת שמתבצעת כרוכה בתשלום עמלה קטן, אשר נלקח מהשולח והמקבל.
 • דמי הפקדה: כאשר אתה מפקיד כסף מה- SEPA, מכרטיס האשראי או מכל אמצעי תשלום אחר לבורסה, לעיתים תידרש לשלם דמי הפקדה. לרוב הבורסות והפלטפורמות המתווכות האמינות והמוכרות אין דמי פיקדון.
 • דמי נסיגה: כאשר ברצונך להוציא את המטבע הקריפטוגרפי שלך מחליפין או תיווך, חלקם גובים דמי משיכה קבועים בעוד שאחרים גובים חיובים משתנים. זה משתנה גם עם אמצעי התשלום, במיוחד כאשר אתה מושך במטבע פיאט.
 • מרווחים ועמלות: אלה חלים בפלטפורמות מסחר ותיווך. מרווח ועמלה הם דרכים עבור מתווכים לעשות מרווח נוסף על כל עסקאות – אלה למעשה דמי העסקה של עולם המסחר והמתווכים..

3 טיפים לרכישת NEO

אני מקווה שבנית הבנה מהותית כיצד תוכל להשתמש בהון שלך להשקעה ב- NEO ובאסימונים שונים. אנו חולקים את שלושת המצביעים המשמעותיים ביותר הקשורים למסחר בקריפטו, ולעולם אין להתעלם מהם.

בחר את הזמן הנכון ובצע את המחקר שלך

מספר רב של סוחרים פיננסיים חדשים מסיים רכישה במחיר מופרז ומאבד מזומנים בעסקאותיהם. חיוני שתבחר את הזדמנויות הרכישה והמכירה שלך בצורה מדויקת ותוכל לעשות זאת אם בדקת את המטבעות, קרא את כל חומר ההדרכה שלנו והקפד לחדשות הקשורות למטבע..

השוואת עלויות לרכישת NEO

משקיעים חדשים מתעלמים בנוסף מההשפעה של הוצאות העסקה שיכולות להצטבר ולהקטין את ההכנסות נטו שלך. בחר בזהירות את אמצעי התשלום וזמני המשיכה שלך, כך שתוכל להגביל את הוצאות העסקה ולהרחיב את שולי הרווח שלך.

בטיחות וביטחון

אתה אחראי על שמירת האסימונים שלך ב- NEO בבטחה. ודא שהפעלת אימות 2FA, יש לך סיסמאות חזקות ומשתמש בביטויי סיסמה חזקים.

מהי אמצעי התשלום הטוב ביותר לרכישת NEO?

 • קנו NEO במזומן – ראשית, אתם נדרשים לרכוש ביטקוין במזומן דרך כספומט, ולאחר מכן תוכלו להמיר אותו ב- NEO. דרך לא נוחה לקנות NEO.

 • קנו NEO בכרטיס אשראי / חיוב – אחד מאופני התשלום הידועים ביותר לרכישת NEO; עם זאת, זה יקר יותר משיטות תשלום אחרות.

 • קנה NEO בהעברה בנקאית – משתלם למשתמש ובמחיר סביר מבחינת העלות, אולם בדרך כלל מתעכב ככל שההפקדה משקפת בימים..

 • קנו NEO עם ביטקוין – פשוט החלפו את הביטקוין שלכם ב- NEO.

 • קנה NEO עם PayPal – מהיר מאוד ובעל ערך אך אינו נגיש בכל רחבי העולם.

דרכים אחרות לקנות NEO

השיטות שדנו בהן לרכישת NEO לעיל הן ככל הנראה השיטות הידועות, החסכוניות והנוחות ביותר. עם זאת, יש כמה גישות פחות מוכרות ומוערכות פחות לרכישת NEO בהן תוכל להשתמש אם תרצה.

 • חילופי עמיתים לעמית (P2P) – אלה אתרים או שירותים הממלאים תפקיד של איש ביניים בין רוכשי קריפטו למוכרים. אתה יכול לבחור כאן את תנאי הקנייה שלך ואת מצב התשלום המועדף עליך. ישנם מאות, אפילו אלפי סוחרים, כך שההסתברות למצוא את ההתאמה הנכונה היא גבוהה למדי.

 • מכיוון שאסוף NEO מוקשים מראש, אינך יכול להשיג אותם בתהליך כרייה.

אנו מסורים לספק את המידע הטוב ביותר והעדכני ביותר לקוראינו אודות מטבעות קריפטוגרפיים וכיצד לרכוש ולסחור במטבעות אלה. זו הסיבה שנמשיך לעדכן את המדריך הזה ככל שמתרחשים יותר ויותר נתונים, עדכונים, חדשות, שיפורים ופיתוחים.

שאלות נפוצות

 1. 1. האם אוכל לקנות NEO מבלי לשלם עמלות?

  הצענו מספר רב של מתווכים ובורסות בהן תוכלו לרכוש NEO מבלי לשלם עמלה כלשהי. בכל מקרה, זכרו שאולי יש חיובים אחרים.

 2. 2. מה ההבדל בין קניית NEO למסחר ב- NEO?

  כשאתה קונה NEO, אתה מחזיק באסימון. אתה יכול למכור, להחליף או להחזיק אותו בכל עת. זה נעשה בדרך כלל על ידי סוחרי הטווח הארוך. מצד שני, משקיעים קצרי טווח נסחרים ב- NEO על ידי הימור על מחיר האסימון באמצעות מכשירים פיננסיים כמו CFD.

 3. 3. מהו הזמן הנכון לקנות NEO?

  זו שיחה שאף אחד, אלא רק אתה לא יכול לבצע. קרא את חומר ההדרכה שלנו והיזהר אחר החדשות והתפתחויות המחיר האחרונות כדי לזהות את הרגע הנכון לפתיחת תפקיד.

 4. 4. מהי הבורסה הטובה ביותר לרכישת NEO?

  זו בחירה שעליך לעשות. שקול משתנים שונים כמו עקביות באיכות השירות, תאימות רגולטורית, מוניטין, מבנה הוצאות, עלויות עסקאות ושירות לקוחות כדי לברר את ההתאמה הנכונה לאסטרטגיית ההשקעה שלך..

 5. 5. האם זה חוקי לקנות NEO?

  מלבד כמה מדינות שאסרו על מטבעות דיגיטליים ועל המסחר שלהן, NEO נגישה וניתן לסחירה באופן לגיטימי במגוון הרחב של מדינות שונות..