המדריך האולטימטיבי שלב אחר שלב להשקעה בביטקוין ובמטבעות קריפטוגרפיים

אם נחתת בדף זה, רוב הסיכויים שכבר שמעת על עליית המטבעות הקריפטוגרפיים. למען האמת, הם אחד מנכסי ההשקעה המקוונים החמים ביותר הקיימים כיום, ומציעים כמה מהתשואות הטובות ביותר האפשריות, הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך. תומכי מטבעות מטבעות קריפטוגרפיים מאמינים שיגיע זמן בעולמנו בו הנכסים הדיגיטליים הללו יחליפו מטבעות פיאטיים כמו GBP, USD ו- EUR כדי ליצור חינם, כלכלה דיגיטלית מבוזרת.

אם אתה חושב לשלב מטבעות קריפטוגרפיים כחלק מתיק ההשקעות המקוון שלך, אתה צריך להיות מוכן למסע רגשות לבן. זהו סוג נכס שאינו מיועד לבעלי לב חלש. עם זאת, למרות שהם נחשבים לנכסים תנודתיים מאוד, הם יכולים לספק תשואות עצומות על ההשקעה. זה לא נדיר שסוחרים יעשו זאת לקצור את הפירות של החזר השקעה של 3-400% בתוך כמה ימים.

הרבה זה תלוי לדעת את מטבעות הקריפטו הנכונים להשקיע בהם ואת המקומות הטובים ביותר לעשות זאת. לשם נכנס …

תאר לעצמך, קח את הכסף שהרווחת קשה והכנס אותו לנכסים דיגיטליים ללא ערך מהותי אמיתי. תצטרך להיות משוגע. אבל משוגע או לא, היית בחברה טובה. כל יום אנשים קולקטיביים לוקחים מיליונים ומשקיעים בקריפטו. זה בא לידי ביטוי בשווי השוק הכולל, שממשיך להשתנות בשוק תנודתי גבוה.

הביטקוין נמצא היטב ובאמת בתחום הציבורי. האדם הממוצע שאיתו אתה מדבר ברחוב מעולם לא שמע על אלטקוין, ואופתע יותר אם הם מודעים ל פוטנציאל ארוך טווח של הבלוקצ’יין. לדעת על מטבעות קריפטוגרפיים זה מוקדם מעמיד אותך ביתרון מסיבי. רכישת Ethereum, IOTA, Ripple, Power Ledger או Civic עכשיו, היא הזדמנות טובה, אם לא טובה יותר, כמו רכישת ביטקוין ב -2011 – 2013. אבל בשוק דובים עם מחירי מבצע, אולי ביטקוין עכשיו הוא הזדמנות מצוינת..

השקעה בביטקוין ובמטבעות קריפטוגרפייםפדרוסק / Shutterstock.com

מדוע להשקיע בביטקוין?

מדוע הביטקוין נחשב כעת כהשקעה בת קיימא? כשאתה משקיע בנכס כלשהו, ​​אתה משער שהמחיר יעלה עם הזמן. אתה חייב להרגיש שיש ערך מובנה בנכס שהשקעת בו.

עבור נאמני השקעות ומשקיעים גדולים אחרים, עליהם לראות ערך בביטקוין. והם נכונים בהשקפה זו. הביטקוין הוא המטבע הציבורי הראשון שפותח, הוא היה חלוצה של הבלוקצ’יין. הבלוקצ’יין הוא הערך הגלום שיש לביטקוין, בהיותו כזה רעיון חדשני עורר שינוי בחשיבה במגזר הפיננסי. זהו מגזר שנתקע במשך שנים בהליכים מסורתיים ועקשן לשנות.

ציטוט ביטקוין של ביל גייטס

הביטקוין הצטרף למסיבה וטלטל את הסירה במידה ניכרת. יש מנכ”לים מעופפים גבוהים שיוצאים בטריקת ביטקוין ויש אחרים שיוצאים עם שום דבר מלבד שבחים.

מנכ”ל ג’יי.פי מורגן, ג’יימי דימון, טוען כי הביטקוין הוא ‘הונאה’ שבסופו של דבר תפוצץ אולם ראש לשעבר AOL IM, צ’מת פאליהפיטיה, אומר כי “מדובר בעסקת ענק, עסקת ענק ענקית”. ובעצם ממשיך לומר “בבעלותי ביטקוין בקרן הגידור שלי, בבעלותי ביטקוין בקרן שלי, בבעלותי ביטקוין בחשבוני הפרטי”.

ולמעשה, למרות טענותיו של ג’יימי דימונס, ג’יי פי מורגן מסייעת למעשה ללקוחותיה לקנות ולהשקיע בביטקוין. נאמני השקעות בביטקוין הופכים זמינים ללקוחות ואנשים מקבלים כעת חשיפה לביטקוין באמצעות מניות אמון השקעות בביטקוין!

כיצד להתחיל עם מטבעות קריפטוגרפיים על ידי השקעה מקוונת

ישנן שתי שיטות עיקריות להשקעה במטבעות קריפטוגרפיים באינטרנט:

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים

בורסות קריפטו הופכות לשוק המוביל לרכישה ומכירה של נכסים דיגיטליים. לאחר ביצוע עסקאות על ידי משקיעים בודדים, כל רכישה נרשמת ונשמרת באמצעות רשת הבלוקצ’יין המתאימה. לחילופי מטבעות קריפטוגרפיים מסוימים יש גם ארנקי קריפטו ייעודיים משלהם, בהם תוכלו לאחסן את הנכסים שקונים בפלטפורמה.

מכיוון שבורסות הצפנה הללו גדלו בהתמדה, הפופולריות שלהן גם מגוון זוגות המסחר הזמינים התרחב עם הזמן. צמד מסחר הוא מחירם של שני נכסים ביחס זה לזה למשל. BTC / USD (ביטקוין / דולר אמריקאי). צמדי מסחר קיימים בין מטבעות קריפטוגרפיים למטבעות פיאט, כמו גם זוגות מסחר בקריפטו / קריפטו למשל. BTC / ETH (Bitcoin / Ethereum).

מתווכי מטבעות קריפטוגרפיים

האפשרות השנייה עבור משקיעי מטבעות קריפטוגרפיים היא לקנות ולמכור נכסים דיגיטליים באמצעות חוזי דיוק (CFD). מסחר ב- CFD הוא מוצר מסחר ממונף ביותר, שעלול להרוויח. CFD מאפשרים למשקיעים לשער על תנועות המחירים של נכס דיגיטלי כגון ביטקוין, במקום להחזיק ולאחסן פיזית BTC. סוחרי CFD לעולם אינם הבעלים של נכס הבסיס והם אינם סוחרים ישירות בנכס המדובר; הם רק משערים אם שווי השוק שלה יעלה או יירד עם הזמן.

חשוב לציין שלמרות שסחר ב- CFD יכול להיות רווחי מאוד, משתמשים יכולים לעמוד גם בהפסד יותר מההון הראשוני שלהם. לכן חיוני לסחור ב- CFD מטבעות קריפטוגרפיים עם מתווך אחראי ומוסדר היטב.

השקעה במטבעות קריפטוגרפיים היא השקעה בבלוקצ’יין

שווקי המטבעות הקריפטוגרפיים עשויים לתמוך ולהפיח חיים בבלוקצ’יין אבל הם גם מסיחים את הדעת עד כמה הטכנולוגיה הזו מונומנטלית. הקצה כמות קבועה של גז כדי להבטיח שחוזים דטרמיניסטים לא יתקעו בלולאה אינסופית, אין לזה אותה טבעת כמו לקנות ביטקוין ולהחזיק. מדריך הביטקוין הוא משאב נהדר למתחילים או למשקיעים מנוסים.

אפשר לטעון שאף אחד לא מכיר יותר הזדמנות להשקעה מאשר ריצ’רד ברנסון. היזם הסדרתי עשה לעצמו שם בזיהוי פערים בשוק והבנת איך להרוויח מהם. הוא צוטט באומרו “בלוקצ’יין הוא מהפכה כלכלית” ומדגיש במיוחד את תעשיית הענק סביב הביטקוין.

בלוקצ’יין: מהפכת הטכנולוגיה

למעשה הבלוקצ’יין משנה את הסטטוס קוו בתעשיית הטכנולוגיה. חברות גדולות כמו IBM, מאסטרקארד, מיקרוסופט ופייסבוק מפתחות פתרונות מבוזרים המבוססים על טכנולוגיית הבלוקצ’יין. פתרון משבש זה אינו רק ההטבה הגדולה ביותר של ביטקוין אלא שהוא זמין עבור אלטקוינים ובעצם, לכל מערכת המותאמת לביזור. למידע נוסף במדריך הבלוקצ’יין שלנו.

מערכת אקולוגית צומחת

בנינו תת-תרבות שלמה סביב הכסף וצמצמנו את נקודת המבט של אנשים על הבלוקצ’יין. ישנם מאות, אלפים ומיליוני מטבעות קריפטוגרפיים ביום אחד, כל אחד עם מקרה השימוש הייחודי שלהם לבלוקצ’יין.

אבל היי אתה רק רוצה להרוויח כסף ולהשקיע במטבעות קריפטוגרפיים מדוע אכפת לך מהבלוקצ’יין?

אתה צריך להבין איך הכל משתלב. אפגוש את המשקיע הבור באמצע הדרך. זה פומו (פחד להחמיץ) והייפ שמפמפם מטבעות, אך אנשים מחזיקים וסומכים על המטבעות שהם רואים בהם ערך.

הערך נוצר על ידי הקשר בין הטכנולוגיה, האנשים והמוסדות. מה עושה הקריפטו הזה? איך משתמשים בזה? מי הולך להשתמש בזה? 

עשה מחקר משלך!

ישנם כל מיני גורמים המשפיעים על ערך המטבעות הקריפטוגרפיים. זו הסיבה שעליך לחקור בהרחבה כל מטבע שאתה משקיע בו. נראה כי הפיצוץ האחרון של ביטקוין הוא תוצאה של אימוץ המיינסטרים ושחרורו המתמשך של רשת ברק. אם אתה לומד וחוקר קריפטו באופן פעיל, היה לך סיכוי גדול יותר לקנות ביטקוין לפני הפריצה.  

חדשנות או חדשות על חדשנות מעלה את מחיר המטבעות הקריפטוגרפיים

חסרון גדול בבלוקצ’יין של ביטקוין הוא הזמן שלוקח להשלמת העברות. הבלוקצ’יין צפוף מאוד וזה מעכב את האימוץ שלו מכיוון שאנשים ממתינים שעות ולפעמים ימים כדי לקבל את המטבעות שלהם.

תאר לעצמך את כל הביטקוינים שלא נקנו, כל העסקאות שמעולם לא נשלחו וכל ההזדמנויות שהוחמצו בגלל זמן העסקה האיטי הזה. זה לא כל כך קפיצה להגיד ששיפור הטכנולוגיה יגדיל את הערך הזה. משהו שאתה צריך להבין הוא שהפרוטוקול טרם פורסם.

אז למה המחיר כל כך עלה?

זהו הסכם הדדי שלא נאמר והקונצנזוס הכללי בקרב הסוחרים שכולם יקנו מטבעות קריפטוגרפיים ויחזיקו לפני שחרור גדול שמעלה את המחיר. אנשים קנו כי הם ידעו שאנשים אחרים יודעים שאנשים אחרים הולכים לקנות.

שימו אוכפים על אותם כבשים ורכבו עליהם למרעה ירוקה יותר.

השקיעו ב- BTC לעומת Trade BTC

ההבדל העיקרי בין השקעה למסחר הוא סולם הזמן.

השקיעו בביטקוין

כמשקיע, אתה מסתכל לטווח הארוך יותר. לעיתים קרובות זה מכונה יותר משישה חודשים אולם אם היית מדבר עם משקיעים גדולים כמו ג’ורג ‘סורוס או וורן באפט, הם היו אומרים לטווח ארוך זה 10 שנים פלוס. וורן באפט מתפרסם באומרו “קנו רק משהו שהייתם שמחים להחזיק בו אם השוק ייסגר בעוד עשר שנים”.

זה רלוונטי לביטקוין מכיוון שאם הבורסות ייסגרו, המטבע עדיין יכול לשמש לרכישת מוצרים ושירותים. לא רק זאת אלא שהטכנולוגיה של הבלוקצ’יין אמורה להישאר לטובה.

סחר בביטקוין

מסחר בכל דבר מתייחס למישהו שמנסה לנצל את תנודות המחירים בשוק. הכיוון לא משנה, פשוט שהם יכולים להרוויח בטווח הקצר היא המטרה.

המסחר יכול להימשך שניות או חודשים, ככל שתחזיקו זמן רב יותר כך הוא יהפוך להשקעה ולא רק לספקולציות. המסחר יכול להיות משתלם מאוד, כאשר סוחרים מקצועיים בוחנים להרוויח 10% בחודש, אולם זה מחייב אותם להיות על מסך המחשב ברוב הפעמים. לעומת משקיע שיכול פשוט לקנות את הנכס ויש לו זמן פנוי ככל שהם רוצים. יש אז פשרות למי שרוצה להרוויח משניהם.

ספקים כמו eToro מציעים מסחר בהעתקה, שם תוכלו להעתיק את אותם סוחרים מקצועיים, ובמקביל להשקיע בקריפטו-פונדס, שיעזור לכם לגוון את תיק ההשקעות שלכם..

היכן להשקיע בביטקוין?

השקעה בביטקוין היא כמו השקעה בכל דבר, ישנן מספר דרכים בהן אתה יכול להרוויח מהצמיחה של מטבע קריפטוגרפי זה. אתה יכול להשקיע במטבע הקריפטוגרפי עצמו, אתה יכול לקנות מניות במשהו שיש לו חשיפה לביטקוין, אתה יכול לנגזר של המטבע עצמו. אפשרויות אלה נפוצות למדי בכל הנכסים, איזה מהם מתאים לתיק ההשקעות שלך יהיה תלוי בדרישות שלך.

להשקיע ולהחזיק בביטקוין

אתה יכול להחזיק ביטקוין ישירות. בעלות על הנכס מחייבת אותך לפתוח ארנק, שיכול להיות מורכב, אם כי יש כיום שירותים שם שיכולים לדבר איתך לאורך כל התהליך

בורסות הן הדרך הנפוצה ביותר לרכוש ביטקוין ישירות ויש שני סוגים של חליפין; מרכזיות מרכזיות (CEX) ובורסות מבוזרות (DEX).

 • לבורסות ריכוזיות יש רשות מרכזית השולטת בבורסה, ומוודאת שעסקאות מבוצעות לפי ההזמנה.
 • נדיר יותר מבוזר מכיוון שהם פשוט מתאימים קונה למוכר ומאפשרים לשני הצדדים להחליט על מחיר.

סוג זה של השקעה אינו מוסדר, ולכן פותח אותך לסיכון של הצד הנגדי. אם יקרה משהו לארנק או לסיסמה שלך, אין ארגון מרכזי המחזיק את הבורסות או ספקי הארנק בחשבון, כך שתוכל לאבד את כל תיק ההשקעות שלך..

השקיע בקרנות Cryptocurrency

קרנות מטבעות קריפטוגרפיות או נאמני השקעות בביטקוין מעוצבות באופן זהה לקרנות נאמנות או קרנות סל (ETF).

אתה יכול להפקיד את המטבע הקריפטוגרפי שלך בחשבון שמנוהל על ידי מנהל השקעות מנוסה או צוות מנוסה. הם יכולים, בשמך, לסחור במטבע הקריפטוגרפי שלך. הם ייקחו עמלה על רווחים וככל הנראה יגבו ממך עמלה. אפשרות זו משמשת לרוב רק בעלי תיקים משמעותיים של מטבעות קריפטוגרפיים מכיוון שהעמלות ימחקו חלק גדול מהרווח עבור בעלי חשבונות קטנים יותר..

אתה יכול גם לקנות מניות בחברות שיש להן חשיפה למטבעות קריפטוגרפיים. חברה זו עשויה בהחלט להיות חברת השקעות הנסחרת באופן פעיל בביטקוין או במטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

חשיפה לביטקוין פירושה בעצם כי אם מחיר הביטקוין ינוע, תיק ההשקעות שלך מושפע, באופן שלילי או חיובי.

השקיעו ב- CFDs ובנגזרות אחרות

השקעה בנגזרות ביטקוין היא סוג של השקעה בה משתמשים רבים. זה כרוך בקנייה כלשהי של חוזה שמסכים לרכישה במחיר מסוים. כתוצאה מכך אתה לא מחזיק בפועל בנכס הבסיס או בקריפטוגרף הבסיסי. ניתן לרכוש CFDs של ביטקוין, חוזי ביטקוין להבדל, ולהפיק רווח על תנודות המטבע הקריפטוגרפי.

יתרונות לרכישת Bitcoin CFD

 • מינוף – אתה יכול להשתמש במינוף שמספק המתווך שאיתו אתה משקיע. המשמעות היא שאינך צריך לחזות את כל גודל המיקום. כשקונים ביטקוין ישירות עליכם להעלות את כל הכסף כשמשקיעים ב- CFD- ביטקוין, אתם רק צריכים להוריד חלק קטן. המתווך יפצה את השאר בהתאם לרמות המינוף שאתה מסכים.
 • רגולציה – כפי שהודגש קודם, מרבית חילופי הקריפטו אינם מוסדרים. פירוש הדבר באופן אוטומטי שיש להשקעה שלך מרכיבי סיכון אחרים שיש לקחת בחשבון לפני תנודות המחירים.
 • פוטנציאל תשואה גבוה יותר – אם אתה הבעלים של ביטקוין ישירות והוא מכפיל את ערכו בחודש אחד, ההשקעה שלך תכפיל. אם אתה משקיע באמצעות CFD ואתה ממונף 2: 1, ההשקעה שלך יכולה להכפיל את עצמה. יתר על כן, יש להיזהר, כאשר תשואות גבוהות יותר מגיעות סיכון גבוה יותר. אתה יכול לאבד את ההשקעה שלך מהר יותר.
 • עמלות נמוכות יותר – קרנות מטבעות קריפטוגרפיות יכולות להיות יקרות מאוד וגובות אחוזים גבוהים מהתשואה שלך, בעוד שחילופי מטבעות קריפטוגרפיים יכולים לגבות את מה שהם אוהבים בעמלות העסקה. קנייה דרך מתווך זולה במידה ניכרת, כאשר מתווכים כמו eToro גובים רק פריסה וללא עמלות נוספות.

השקעה בביטקוין נשמעת מעניינת, אבל מה עם האלטקוינים?

כל מטבע קריפטו אחר השונה מביטקוין נקרא altcoin. אלטקוינים חדשים יותר הם השקעה בסיכון גבוה, אך יש להם גם אפשרות חזקה יותר לעלות משמעותית. יש אנשים שאוהבים להשקיע באלטקוינים מבוססים כמו Ethereum או Ripple ואילו אנשים אוהבים קטנים יותר כמו IOTA, 0x או אסימון תשומת לב בסיסי. המשקיעים ללא חת ממשיכים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים לפני שהם מגיעים לשוק, במהלך הנפקת המטבע הראשונית (ICO). עם זאת, בחר באסטרטגיה משלך, ערוך מחקר נכון ונהל את הסיכון בהתאם.

מחסור במחזור וכרייה

כל מה שדיברתי עליו עד כה מתמקד במה שמשפיע על הביקוש ומה גורם לסוחרים לקנות, אבל סוחרים הם רק חצי מהמשוואה.

המחיר של מטבע קריפטוגרפי מושפע גם מההיצע?

כורים, גושי מוקשים, והם מתוגמלים במטבעות. כמות כוח המחשוב וההיסטרה קובעים כמה קשה לכרות בלוק.

מהו חסימה בבלוקצ’יין הביטקוין

 • כורים מכניסים בלוקים חדשים לפנקס
 • בלוק הוא חלק מהשרשרת (בלוק-שרשרת)
 • חסימות מכילות את העסקאות והן מעדכנות את ספר החשבונות לפי קושי חישובי
 • כורים פותרים חסימות באמצעות פרוטוקול הוכחת עבודה
 • בלוקים נעשים קשים יותר לשלי

זה נהיה קשה יותר מכרה לכרות את הביטקוין וליצור חסימות חדשות. האם זה כבר לחץ? ככל שהביטקוין מאומץ באופן נרחב יותר והביקוש גדל, ההיצע יקטן בהדרגה. זו הסערה המושלמת להתנהגות שורי, וכמו כן הדבר שלא באמת קיים יוצר מחסור ומעניק לעצמו ערך.

כיצד להשקיע בביטקוין ובמטבעות קריפטוגרפיים אחרים?

כדי להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים אתה צריך תחילה מקום לקנות בו מטבעות קריפטוגרפיים. ישנן מספר דרכים לעשות זאת. חילופי מטבעות קריפטוגרפיים כמו אטורו, ביטרקס, LocalBitcoins, ו- Coinbase הן בורסות פופולריות בהן תוכלו לקנות מטבעות קריפטוגרפיים ולהוציא כסף למטבע מקומי.

אפשרות מצוינת נוספת לרכישת פיאט היא Luno.com חלופה מתפתחת של Coinbase המשרתת אזורים חשובים באירופה, אסיה ואפריקה. לונו מוכרת ביטקוין ואת’רום. יש להם פלטפורמת אינטרנט מעולה ואפליקציה לנייד, שניהם עם פונקציונליות מלאה. גם במדינות כמו ארה”ב בהן השירות אינו זמין, ארנק לונו עדיין מוצע. לפרטים נוספים, קרא כאן את המדריך שלנו או למד באתר Luno.com.

Luno Exchange נעשה קל

אימות

בהתאם לבורסה ולכללים והתקנות בכל מדינה בה אתה גר, ייתכן שתצטרך לאמת את זהותך לפני שתוכל לסחור בבורסה. זה יכול להימשך בין מספר שעות ליומיים. קרא ומבין את תהליך האימות לפני התחייבות לחילופי דברים. חלקם יבקשו ממך להעלות תעודת זהות, כמו רישיון נהיגה, ואחרים אפילו יתמכו בך עם תמיכת הלקוחות שלהם לפני שיסירו את מגבלות העסקה שלך.

שיטות תשלום

שיקול חשוב נוסף בעת רכישת מטבע קריפטוגרפי הוא אם בורסת המטבעות תקבל את אמצעי התשלום המועדף עליך. קל לשמצה ליזום החזר כספי על תשלומי כרטיסי אשראי, ולכן הבורסות לא ששות לתת לך לקנות מטבע-מטבע עימם..

אם אתה משתמש בשיטת תשלום לא ברורה, תמיד יש לך אפשרות לבצע עסקאות מקומיות או Localbitcoins.com. אתה יכול לקנות מטבעות קריפטו בפלטפורמת ההחלפה מסוחרים אחרים, וזה אומר שאתה יכול לקנות ביטקוין עם כל דבר, החל מהפקדות בנקאיות ישירות ועד שוברי מתנה של אמזון..  

המרת מטבעות מטבעות מקומיים של Bitcoin

אתה יכול גם לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות PayPal באמצעות eToro. כתבנו מדריך שמראה לך כיצד לעשות זאת, ואני חושב שזו הדרך הטובה ביותר להשקיע בביטקוין באמצעות אמצעי התשלום הפופולרי..

דוגמה מהירה להשקעה בביטקוין באמצעות eToro

השיטה המועדפת של Coinlist להשקיע בביטקוין ובמטבעות קריפטוגרפיים היא שימוש בנגזרים. אתה יכול להשתמש באופציות, חוזים עתידיים או נכסי בסיס. היתרון הגדול של נכסי הבסיס של eToro הוא שאתה יכול להמיר את “אנשי הקשר” למטבעות קריפטו אמיתיים באמצעות התכונה החדשה של ארנק eToro. אם ברצונך להשקיע בקריפטו עם eToro, התהליך הוא כדלקמן:

 1. פתח חשבון תיווך.
 2. מימן עם הסכום שאתה מתכוון להשקיע בביטקוין.eToro - הפקדה
 3. זהה רמה שאתה לא מוכן לתת לשוק להגיע לנקודה לצאת מהשוק אם אסון יתרחש.זהה רמה
 4. פתח עסקאות ביחס לגודל חשבונך. הצב הפסד עצירה בנקודה זו שזיהית בנקודה לעיל.eToro - כרטיס אישור
 5. עזוב לבד על סמך תוכנית ההשקעה שלך. תוכנית השקעה תהיה פרק זמן קבוע מראש שאתה מתכוון להחזיק בו או רמה קבועה מראש שאתה מצפה שהשוק יגיע, למשל, ל -20,000 דולר במקרה של ביטקוין..

כיצד להחזיק מטבעות מטבעות בארנק

לאחר שמצאתם חליפין וכולכם אימתתם, אתם זקוקים לארנק לאחסון המטבעות. ארנק הוא פיסת תוכנה המשמשת למשלוח וקבלת עסקאות. יש לך כתובת ארנק וזה מה שאתה נותן לבורסה כשאתה רוצה לשלוח את המטבעות שלך. כמו כן, אתה זקוק לכתובת הארנק של מישהו אחר אם אתה רוצה לשלוח להם מטבעות.

להרבה מרכזיות יש ארנקים חמים באתר הממשי. אתה יכול לשמור את המטבעות שלך בארנקים האלה, ואם אתה סוחר יומי ורוצה להמיר במהירות את altcoins כדי לעקוב אחר המשאבות זו דרך טובה. החיסרון הוא שממוקדים חילופים על ידי האקרים וארנק החליפין שלך תמיד מחובר לאינטרנט.  

ארנקים חמים נגד קרים של קריפטו

ואז יש לך מרכזיות כמו Coinspot שיש בהן ארנקים, אבל הם מאחסנים מטבעות במצב לא מקוון בארנקים הקרים שלהם.  

כיצד לבנות תיק מטבעות רווחי

אולי רק התחלת לסחור, או אולי אתה בונה לאט את תיק ההשקעות שלך ומפריש מעט מתלוש השכר השבועי שלך.

אני אתן לך כמה טיפים מועילים לבניית מה שלדעתי תיק מוצק. אבל ראשית, כתב ויתור: אני לא יועץ פיננסי מורשה. הדעות המובעות כאן הן שלי. אין לי הסמכת מסחר אחת או רקע אקדמי במימון, השקעות או קריפטוגרפיה.

כן, יש לי תיק מצחיק וחוויה בעולם האמיתי. לא הייתי כותב את זה אם לא הייתי חושב שזה יכול לעזור למישהו.  

מדוע עליכם לגבות את התיק ולהשקיע בביטקוין או באת’ריום – כוונו ל -40% – 50%

תיק מגוון המשקיע במטבעות קריפטוגרפיים

דוגמה לפורטפוליו של סאטושי פאי

תיק מגוון המשקיע במטבעות קריפטוגרפיים

נחשב מאוד לתיק של רדיטור

תיק מגוון המשקיע במטבעות קריפטוגרפיים

אסטרטגיית ההשקעות של קרן אסימון

מה משותף לכל התיקים הללו?

לכולם יש בין 29% – 50% ביטקוין, וכפי שהשוק כרגע זה פשוט הגיוני. אני ממליץ לך בחום לעשות את אותו הדבר.

אתה עשוי לחשוב ש- IOTA היא רכישה טובה של מטבעות קריפטוגרפיים. לכו על זה השקיעו בכל ה- ICO והאלטקוינים שאתם רוצים אבל ביטקוין ואת’ריום הם הזהב והשמן של עולם הקריפטו.

באילו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כדאי להשקיע

בואו נחזיר את התרשים לשנייה.

תיק מגוון המשקיע במטבעות קריפטוגרפיים

המטבעות הקריפטו-מטחיים הבאים הכי “הודדלים” (מוחזקים) בתיק האופייני שלך הם Ethereum.

Etheruem לעומת ביטקוין

אם אתה עוקב אחר מישהו מהסוחרים המומחים ב- Etoro או סורק את Reddit שעה אחר שעה, תלמד כי אתר הוא גם מטבע יציב מאוד. כל מי שהוא מישהו צופה שהמטבע הזה הולך למקומות, ואף שהוא אינו מיינסטרים כמו ביטקוין, יש מאחוריו טכנולוגיה פנומנלית.

למה כדאי להשקיע באת’ריום?

שתי סיבות, חוזים חכמים ואסימוני ERC20.

מטרת Ethereum הייתה לבנות יישומים מבוזרים על בלוקצ’יין. זה רעיון די מסובך, וההחלטה של ​​כל סוחר לדעת עליו כמה שפחות או מעט שהם רוצים, אבל כאשר ויטליק בוטרין, AKA Crypto Jesus, הציע במקור את הרעיון של את’ריום בשנת 2013, הוא התחיל משהו.

ויטליק בוטרין

הביטקוין יעשה אתכם עשירים, אבל זה לא הולך לשנות את העולם; Ethereum פשוט יכול.

ל- Ethereum שני סוגים של חשבונות. הראשון הוא רק חשבונות רגילים המוחזקים על ידי אנשים. יש להם כתובת והם יכולים לשלוח ולקבל אתר.

סוג החשבון השני מכיל חוזה. עדיין יש לה כתובת, ואת’ריום מתייחס אליה כמו סוג החשבון הראשון, אך הוא מכיל קוד. הצהרת סגנון Ethereum אם / אחר שיכולה לשלוח אתרים לכתובת אחרת ולבצע פונקציות דומות למחשב. הפוטנציאל האמיתי של הבלוקצ’יין הוא מחשוב ומידע מבוזר, ואת’ריום עזר לאנושות לממש מטרה זו.

מה עם אסימוני ERC20 של Ethereum?

ה אסימונים ERC20 כוח DApps (אפליקציות מבוזרות) בבלוקצ’יין את’ריום. אסימונים כמו Golem ו- Power Ledger משתמשים באסימונים אלה לכל מיני יישומים. זהו תקן רשמי הקובע כיצד אפליקציות מושקות בבלוקצ’יין, והם משמשים לעשות דברים מגניבים כמו לעקוב אחר חשמל ולהפיץ מידע למכשירי IoT (Internet of Things)..

Ethereum הוא המטבע הצפוני ביותר

Ethereum מעבד יותר עסקאות מביטקוין וכל מטבע דיגיטלי אחר יחד עם מספר הולך וגדל של ICO המשיקים ברשת את’ריום הראשית הודות לחוזים שלהם ואסימונים של ERC20, זה כנראה ימשיך להיות המצב. אז אתה מבין, את’ריום היא השקעה די נשמעת.

עסקאות בבלוקצ'יין את'ריום תוך 24 שעות

מה עם IOTA?

גרף IOTA

IOTA הוא פרויקט מרגש שמנסה לבסס את עצמו כשיטת עסקאות בין מכשירי אינטרנט של דברים (IOT). ה- IOT הוא סיוט ביטחוני.

מחשבים ורשתות נפרצים באמצעות מחשבים, מצלמות רשת ונתבים. זו בעיה יקרה ש- IOTA מקווה לפתור; רצוי לפני שיהיו לנו מקררים חכמים ומכוניות בנהיגה עצמית.

מה שהופך את IOTA לייחודי הוא השימוש שלה בטכנולוגיית DAG או כמו ש- IOTA אוהבת לקרוא לזה Tangle.

סבך הוא כמו בן הדוד המרוחק. זה לא הוכח, אבל יש צוות מרשים שעובד על זה, והם טוענים כמה טענות מרשימות.

היא משווקת כקריפטו הדור השלישי, אבל מה סבך?

ייצוג חזותי של סבך של DAG

סבך דומה לבלוקצ’יין אך אין כורים, אגרות או בלוקים. היא עושה שימוש בקריפטוגרפיה, קונצנזוס מבוזר להוכחת עבודה, והיא עדיין רשת מבוזרת של צמתים.

הסבך נקרא כראוי DAG או Directed Acyclic Graph. אם היא עושה את מה שהם טוענים, זה בעצם פותר את שלוש המגבלות הגדולות ביותר של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. זה כמו להכות שתי ציפורים עם רשת של מיליוני צמתים מבוזרים (להתכווץ)  

Blockchains שלוש בעיות גדולות ביותר על פי IOTA

 1. יכולת הרחבה
 2. זמני העסקה
 3. אגרות ומיקרו-עסקאות

15 המטבעות המובילים להשקעה

 • ספר חשבונות
 • אֶזרָחִי
 • מונרו
 • NEO
 • קרדנו
 • אַדְוָה
 • גלים
 • BitBay
 • מִשְׂחָק
 • SiaCoin
 • הוכרז
 • MaidSafeCoin
 • OmiseGO
 • ארק
 • מוֹדֶם

כתב ויתור

לדעתי, כל אלה הם רכישת קריפטוגרפיה טובה. אם אתה משקיע במטבעות קריפטוגרפיים, זכור כי ICOs ו- altcoins כמו אלה שהוזכרו עלולים לשאת סיכון רב יותר, אך סיכון גבוה יותר יכול להוביל לתשואה גבוהה יותר. כניסה למטבע שלא נבדק היא חלק חיוני בהשקעה של מטבעות קריפטוגרפיים, אך אם אתה מתכוון לאמץ אסטרטגיות בסיכון גבוה ולהשקיע במטבע קריפטוגרפי לפני ההמונים, עליך להיות אסטרטגי עם רכישת המטבעות שלך..

שתי הפילוסופיות שלי לא לאבד את כל הכסף שלך בעת השקעה במטבעות קריפטוגרפיים

1) קנה מטבעות קריפטוגרפיים נמוכים ומכור אותם גבוה

וורן באפט אמר כי “שוק המניות הוא מכשיר להעברת כסף מהקוצר רוח לחולה.” הדבר נכון גם לגבי הצפנה.

כאשר אתה מתחיל לסחור אתה בתקופת ירח הדבש. זה טבעי להוציא מכסף את זה ולהכניס אותו לזה וזה נעלם. מסחר יומי נהדר לרווחים לטווח הקצר, אך עליכם לדעת באמת מה אתם עושים.

אם אתה רוצה להרוויח כסף באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים, אתה צריך לתת לזה זמן. השקיעו במטבעות עם צוותים טובים, טכנולוגיה סולידית, וכמות מכובדת של הייפ מאחוריהם ופשוט ללכת. אחסן אותם על ארנק נייר, הכנס אותו לתיק, וקבר אותו בגינה. סגנון פבלו אסקובר.

שווי השוק הכולל של הקריפטו מתפוצץ וכל מה שטוב עולה. אם אתה סבלני, תגמול לך.

2) למד כל מה שאתה יכול

סר איסאק ניוטון אמר כי “אם ראיתי הלאה זה על ידי עמידה על כתפי ענקים.” עקוב אחרי המשפיעים בטוויטר, רדף אחרי ההייפ ב- Reddit, קרא את כל מה שאתה יכול לשים עליו יד והקש על השווא העיקרי של הקריפטו.

Etoro הוא משאב נהדר והחלפה חברתית עבור סוחרים מומחים הבאים. אבל ברצינות מי יודע לאן תוביל המסע שלך. אתה יכול להשיק ICO משלך, יום אחד, או לקבל את אסדת ה- ASIC האחרונה וליצור הכנסה פסיבית בזמן שאתה ישן. אנו חיים בתקופות פנטסטיות וכל המידע שאתה זקוק לו נמצא ממש בהישג ידך.

כמה מחשבות אחרונות על השקעה במטבעות קריפטוגרפיים

אז החלטתם להשקיע מטבע קריפטוגרפי? קראת את המדריכים שלנו לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים והגיע הזמן לצלול. בפעם הראשונה שאתה משקיע בקריפטו אתה עכשיו חלק ממשהו גדול ממך. בהכרח תצטרך לשכנע את כל החברים שלך לקנות גם מטבעות קריפטוגרפיים, אבל אני מבטיח לך שזה משכר. לא משנה אם תבחר להשקיע מטבע קריפטוגרפי כאילו זו קרן פרישה, או שאתה רוצה לסחור ביום, יעברו הרבה חודשים לפני שהדבר הראשון שאתה עושה בבוקר הוא משהו אחר מלבד לבדוק בתרשימים כדי לראות היכן השוק נמצא ב. זכור, שים לב לתרשימים, התערב בקהילה. מהרגע שלמדת לקנות מטבעות קריפטוגרפיים ועד למכור את כולם ולעבור לירח, אתה לא מפסיק ללמוד.

השקעות על שאלות נפוצות מקוונות

האם השקעות במטבעות קריפטוגרפיים בסיכון נמוך?

לא נכון היה להציע שהשקעה מקוונת במטבעות קריפטוגרפיים הייתה אסטרטגיה בסיכון נמוך. נכסים דיגיטליים אלה נמצאים בחזית המהפכה של פינטק חדש, עם פוטנציאל ליצור כלכלה דיגיטלית באמת. עם זאת, עם המהפכה מגיעה אי הוודאות, ומחירם של ביטקוין ומטבעות קריפטו מובילים אחרים משתנה בפראות לפעמים בשל אופיים חסר התקדים..

האם חשוב שתהיה אסטרטגיית יציאה בעת השקעה מקוונת בקריפטוסים?

בהחלט יהיו אסימוני קריפטו שלא תרצו לאחסן לנצח. למעשה, כמה אתה יכול להחזיק בו רק למספר שעות בגלל התנודתיות שלהם. זו בהחלט תוכנית טובה כשמשקיעים באופן מקוון כדי לקבוע תוכנית ללקיחת רווחים או ליישום הפסדי עצירה אם מחיר הנכס שלך הולך נגדך.

מה המשמעות של מינוף מסחר בהשקעה מקוונת בתשחץ?

כמה בורסות וברוקרים של קריפטו יאפשרו לסוחרי קריפטו למנף או מרווח. במילים פשוטות, משקיעי קריפטו יכולים למנף את המטבע הקריפטוגרפי שלהם או מטבע פיאט על ידי לווי כספים כדי לשפר את כוח ההשקעה שלהם. לדוגמה, אם תשקיעו 25 ליש”ט ותמנפו 5: 1 לרכישת Ethereum (ETH) בשווי 100 ליש”ט, הבורסה שלכם תתעקש להחזיר להם 100 ליש”ט בתוספת דמי עסקה. מינוף נותן למשקיעים הזדמנות למקסם את הרווחים, אך הוא יכול גם להגדיל את ההפסדים.

מדוע מטבעות קריפטוגרפיים מסוימים מתויגים כ”בועה “?

בתקופה האחרונה מומחים פיננסיים – שחלקם ניבאו משברים פיננסיים גלובליים קודמים – השוו את ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים מובילים אחרים לבועות. בהקשר של הכלכלה העולמית, בועה היא נכס שבו מחירו עולה בהרבה על ערכו הפנימי. מומחים מאמינים שדווקא ביטקוין הם בועות פשוט מכיוון שבסיס ערכו אינו ברור, מלבד היצע וביקוש. את ערך המטבעות הקריפטוגרפיים באופן כללי קשה לקבוע מכיוון שהם חסרי תקדים כל כך. זה מה שהופך אותם לנכסים כה נדיפים אך מרגשים להשקעה ברשת.

כמה מטבעות קריפטוגרפיים קיימים להשקעה ברשת?

כל יום נראה כאילו נכס דיגיטלי חדש משוחרר לעולם. בזמן כתיבת שורות אלה יש יותר מ -1,600 מטבעות קריפטוגרפיים פעילים שניתן להשקיע בהם ברשת. הביטקוין הוא הגדול ביותר לפי שווי שוק, ואחריו את’ריום, ריפל וביטקוין מזומנים.

האם יש דרך לזהות מטבע קריפטוגרפי טוב להשקיע בו?

הדרך הטובה ביותר לאתר רכישת קריפטוגרפיה טובה היא לחקור דברים כמו הצוות שעומד מאחוריה, מקרה השימוש ולגלות אם יש להם מוצר עובד. לעתים קרובות אני משקיע במטבעות קריפטוגרפיים שעדיין אין להם מוצר עובד, אבל אני רוצה לראות אב טיפוס או לכל הפחות רק התקדמות טובה לכיוון אחד.

כיצד לגשת להשקעה בקריפטו?

התקרב להשקעות מטבעות קריפטוגרפיים כמו שהיית משקיע במניות או באג”ח. קניית מטבעות קריפטוגרפיה היא מרגשת יותר, וקנייה טובה של מטבעות קריפטוגרפיים יכולה להעריך את ערכה מהר יותר מהנתח הממוצע שלך, אך זה עדיין ייקח זמן. אחת הטעויות הנפוצות ביותר שנעשו על ידי סוחרים חדשים כאשר הם מתחילים להשקיע במטבע קריפטוגרפי היא שהם מתקלפים מדי. בעת רכישת מטבע קריפטוגרפי עליך להתחייב למטבע זה. אם אתה תמיד שולף את הכסף שלך ושם אותו במשאבה הבאה, אתה תפסיד כסף לדמי עסקה, וזה הופך את הקנייה לקריפטוגרפיה למסוכנת מאוד..

מה עלי לדעת לפני שאני משקיע בביטקוין ובאלטקוינים?

כל מה שאתה יכול. אם המנטליות שלך מהירה ‘השקיע מטבעות קריפטוגרפיים עכשיו’, לא התפנת ללמוד על השוק. עליכם לדעת באילו מטבעות קריפטוגרפיים כדאי לצפות, ובמטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר להשקיע בהם. הצהרות פבלום כמו לקנות נמוך ולמכור גבוה זה הכל טוב ויפה, אבל אם אתם לא מבינים את שווי השוק ומה נותן מחיר למטבעות הקריפטוגרפיים, אתם תתקשו להגיע למסקנות משמעותיות לגבי השוק.

מהם המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר להשקעה?

המטבעות הקריפטוגרפיים שיש להשקיע בהם הם אלה שמחירי מטבעות קריפטוגרפיים נמוכים שאינם מייצגים את ערכם. קחו לדוגמא את אומיסגו (OMG), זה אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לצפייה וקריפטוגרפיה טובה לרכישה כי יש לה מקרה שימוש מרשים, ולמעלה מ- 50,000 סוחרים שכבר מתכננים להצטרף לפלטפורמה ברגע שצד המשתמש יישום. יוצא ברבעון הראשון של שנת 2018.