כיצד לקנות מזומן ביטקוין המדריך האולטימטיבי לרכישת BCH

5 שלבים לרכישת ביטקוין מזומן באמצעות eToro Now

רכישת כל מטבעות קריפטו באמצעות eToro היא קלה, פשוט בצע את השלבים הבאים:

 1. הירשם בחינם באמצעות eToro והזן את פרטיך בשדות הנדרשים.

 2. מלא את השאלון, זה גם חינוכי עבורך וגם עבור eToro.

 3. לחץ על ‘הפקדה’ ואז תישאל כיצד ברצונך לממן את חשבונך.

 4. בחר את אמצעי התשלום הנדרש שלך, בצע את השלבים הפשוטים לקישור התשלום שלך.

 5. הזן את הסכום שתרצה להפקיד ואתה יכול ללכת!

הפלטפורמה המומלצת שלנו לרכישת ביטקוין מזומן

אם אתה כבר יודע את כל מה שיש כשמדובר איך לקנות ולמכור ביטקוין מזומן, אתה יכול כנראה לדלג על הסעיפים הבאים במדריך זה. במקום זאת, כדאי פשוט לדעת אילו פלטפורמות הן הטובות ביותר לרכישה, מכירה או מסחר במטבעות.

אם זה המקרה, הנה רשימת הפלטפורמות הטובות ביותר שתרצה לשקול.

אם אתה מתחיל חדש בתעשיית הקריפטו ואתה זקוק למעט עזרה בנוגע ל- BCH, נוכל לעזור לך גם בכך. המשיכו לקרוא, וכל מה שיש לכם כיצד לטפל במטבע החמישי בגודלו.

היכן ניתן לרכוש ביטקוין מזומן בשנת 2021

הדבר הראשון שצריך לשים לב לגבי הרווח מהביטקוין מזומן הוא שיש שתי דרכים לעשות זאת. הם עשויים להיראות דומים בהתחלה, אך ישנם כמה הבדלים חשובים מאוד.

אתה יכול לבחור לקנות ולחזק את המטבע, או להרוויח מתנועות המחירים שלו. שניהם פשוטים למדי, אם כי ייתכן שתפיש הרכישה וההחזקה של המטבע יהיה מוכר יותר. במילים פשוטות, אתה קונה BCH, אתה מאחסן אותו במקום בטוח, ומחזיק אותו ומחכה למחירו שיגדל. ברגע שזה קורה, אתה מוכר את זה ומרוויח.

לחלופין, אתה יכול להרוויח פחות אך לעשות זאת הרבה יותר מהר, על ידי סחר בחוזים נגזרים, כגון חוזים עתידיים או חוזים להבדל (CFD). בתרחיש זה, אתה לא באמת קונה מטבעות, אלא מהמר באיזו דרך המחיר שלהם ינוע. אם אתה צודק, אתה מרוויח, וזהו.

שתי הגישות הן חיוביות ושליליות. קניית מטבעות פירושה שעליך להכין מקום בטוח לאחסונם, מכיוון שאתה אחראי על אבטחתם. כמו כן, אם המחיר יירד, במקום לגדול, תוכלו לראות הפסדים.

ההימור על תנועת המחירים טומן בחובו גם את הסיכון להפסד אם תחזית שגויה. בנוסף, ישנם עמלות נוספות שאתה צריך לשלם למתווכים שלך, שאותם אתה צריך לפתוח חשבון. בסופו של דבר, הכל תלוי באיזה סוג סוחר אתה, מה האסטרטגיה שלך, ומה אתה עצמך רוצה לעשות.

עכשיו, בואו נראה מה עליכם לעשות בכדי להשתמש בשיטות אלה לרכישת ביטקוין מזומן. אנו נסקור את שניהם, בעבודה עם מתווכים, כמו גם את השיטה האחרת לרכישת מטבעות בפועל מהבורסה.

כיצד לקנות מזומן ביטקוין עם מתווך

השיטה הראשונה היא רכישת BCH עם מתווך. מתווכים הם בעצם שירותים המאפשרים לך לפתוח חשבון, להפקיד את הכספים שלך ואז להשתמש בכספים אלה כדי להמר על תנועות מחירים או אפילו לקנות קריפטו, במקרים מסוימים.

החלק החשוב ביותר הוא לבחור את הטוב ביותר עבורך, בהתבסס על עמלות, אבטחה, אמצעי תשלום זמינים והיבטים דומים אחרים שעשויים להשפיע על החוויה הכוללת שלך. עליכם להקפיד לעבוד רק עם מתווכים מוסמכים ומוסמכים כדי להימנע מרמאים שאולי רק מנסים להערים עליכם לתת להם את הכסף שהרווחתם קשה..

לאחר מכן, להלן הצעדים שעליך לנקוט.

1. הירשם אצל המתווך

השלב הראשון לאחר מציאת מתווך הוא כמובן להירשם אצלם וליצור חשבון. זה קל מספיק לעשות, ויש הרבה פלטפורמות נהדרות לבחירה.

חלקם, כמו eToro, זקוקים רק להזנת הדוא”ל שלך, לבחור סיסמה ולהעלות את שם המשתמש שלך, וזהו. אחרים, כמו פפרסטון, אפילו לא צריכים את זה. הם מאפשרים לך להיכנס עם פרופיל הפייסבוק שלך, ועם זה אתה מוכן לשלב הבא, שהוא:

2. אמת את זהותך (תהליך KYC)

הדבר הבא שעליך לעשות הוא לאמת את זהותך. זה חשוב מכיוון שהוא מבטיח את ביטחונכם וביטחונכם וגם של המתווך. אם המתווך שלך מוסדר, החוק מחויב להטיל הליך זה. באופן זה, זה יכול לסייע במניעת פעילויות פליליות, כגון הלבנת הון, שהפכה לבעייתית למדי מאז שצמחה תעשיית הקריפטו..

עם זאת, אתה לא צריך לדאוג, ההליך אינו כולל הרבה יותר ממה שאתה מסר תמונות של המסמכים שהמתווך מבקש שתעלה. בהתאם למתווך, ייתכן שיהיה עליך להעלות תמונה של תעודת הזהות שלך בלבד, או מספר מסמכים שונים שיאשרו את זהותך. אז מה שאתה צריך לספק תלוי בחברה שאתה בוחר.

3. הפקד כספים באמצעות אמצעי התשלום המועדף עליך

לאחר יצירת חשבונך ואומתו, אתה תהיה מוכן להפקיד כסף ולהתחיל להשתמש בו לצורך הכנסת יותר כסף. כעת, מכיוון שלא כל המתווכים תומכים בכל אמצעי התשלום, עליכם לזכור לבדוק האם המתווך מציע את אמצעי התשלום המועדף עליכם בזמן שאתם בוחרים בשירות להצטרף..

זכור כי אמצעי תשלום שונים כוללים יתרונות וחסרונות שונים וכי יש לקחת בחשבון כמה דברים. זה כולל את מהירות העסקאות, העמלות הנלוות, וכמובן, האבטחה של כל אמצעי תשלום.

4. פתח עמדה למזומן ביטקוין ארוך / קצר

כאשר כספך מופקד בחשבונך, אתה מוכן להתחיל להשתמש בשירותי המתווך במלואם.

דבר אחד שיש לציין כאן הוא שכמה מתווכים, כמו eToro, מאפשרים לך גם לקנות מטבעות ולבעלות אותם באופן רשמי. אתה לא צריך ללכת לבורסת Bitcoin Cash בשביל זה. עם זאת, ישנם גם כאלה שלא, ואם בחרתם בהם, סביר להניח שתוכלו לרכוש רק CFD וחוזים עתידיים מבוססי מזומנים..

כל שנותר עכשיו הוא להבין איזה סוג של תפקיד אתה רוצה לפתוח. זה יהיה תלוי בציפיות שלך מהתנהגות המחירים העתידית של BCH. אם אתה מצפה שמחירו של המטבע יירד, תרצה להגיע לקצר, ולהמר שהמחיר יירד. אם אתה צודק, תרוויח.

אם אתה מצפה שהוא יגדל, תרצה להימשך זמן רב, ולהמר שהוא יגדל. שוב, דיוק התחזית שלך ירוויח לך כסף, בעוד שתנועת המחירים ההפוכה תביא להפסדים.

באפשרותך למזער הפסדים אלה על ידי הנהגת מספר אמצעי בטיחות, כגון עצירת הפסד או הפסקה נגררת, והזמנות אחרות. פירוש הדבר שתבחר מחיר מעל או מתחת למחיר שיש למטבע ברגע שאתה פותח עמדה והופך את הרמה הזו למעין רשת ביטחון..

זה עובד ככה: אם אתה מהמר שמחיר ה- BCH יגדל, עליך לבחור רמה מתחת למחיר הכניסה ולהורות למתווך לסגור מיד את עמדתך אם המחיר מתחיל לרדת, והוא יגיע לרמה משנית זו. בהתחשב בתנודתיות ובחיזוי של תעשיית הקריפטו, מומלץ להשתמש באמצעי זהירות אלה, למקרה.

5. סגור את עמדתך

כאמור, ניתן לסגור את עמדתך באופן אוטומטי אם המחיר מתחיל לנוע בכיוון לא רצוי, והוא מפעיל את אמצעי הבטיחות. זה יביא להפסדים, אם כי ככל הנראה ההפסדים שלך יהיו מינימליים, בהשוואה למחיר שיורד בחופשיות עד הפעם הבאה שתבקר בפלטפורמה.

לחלופין, אתה תמיד יכול לסגור תפקיד ביד אם תחליט שזה הזמן הנכון לכך. אם אתה עוקב מקרוב אחר השוק ואתה מסיק ש- BCH עלה עד כמה שיכול היה וכי בקרוב יבוא תיקון, זה הזמן הנכון לסגור את עמדתך וללכת עם הכסף שהרווחת. עד לאותה נקודה.

כיצד לקנות מזומן ביטקוין בבורסה

אם אתה רוצה לקנות ביטקוין מזומן ולהחזיק אותו לבד, אז תרצה ללכת ולעשות את זה בבורסת הצפנה. כאמור, ישנם מתווכים שיאפשרו לך לקנות את זה תוך כדי שימוש בשירותיהם, אך בדרך כלל הבורסות הולכות לאנשים לקנות ולסחור במטבעות, כך שסביר להניח שתקבל BCH הרבה יותר קל ומהיר שם..

שוב, בחירת פלטפורמת חליפין היא הצעד החשוב ביותר, שבו תצטרך לשקול עמלות, אבטחה, בין אם זה מוסדר ובין אם לאו. כמו כן, וודא כי חילופי הקריפטו תומכים בשיטת התשלום המועדפת עליך, וכי היא משרתת את אזורך.

בהתחשב בכך שאנחנו דנים בביטקוין מזומן, סביר להניח שלא תהיה לך בעיה למצוא בורסה שמציעה את המטבע הזה, מכיוון שהוא פופולרי למדי ומופיע כמעט בכל מקום..

עם זה מהדרך, בואו נראה איך תוכלו להשתמש בו ומה עליכם לעשות בכדי לשים את ידיכם על כמה מטבעות BCH במהירות האפשרית.

1. הגדר ארנק ביטקוין מזומן

השלב הראשון הוא הכנת אחסון בטוח עבור מטבעות ה- BCH שלך. זהו אחד החסרונות שבבעלותך על מטבעות משלך – אתה גם זה שצריך לאבטח אותם. הפוך, ברגע שאתה עושה זאת – אף אחד לא יכול לקחת אותם ממך, להקפיא את חשבונך וכדומה.

לכן, לפני שתתחיל לקנות מטבעות, ראשית עליך להקים ארנק שתומך בביטקוין מזומן, ואז תוכל להמשיך לבורסה.

2. בחר והצטרף לבורסה שמוכרת ביטקוין מזומן

מטבע הדברים, לפני שתעבור לבורסה, תצטרך לבחור תחילה את זה שתרצה להשתמש בו. כמו תמיד, אנו ממליצים לבחור פלטפורמה מכובדת שקיימת כבר שנים, במקום חילופי מראה מוצל שלא היה קיים יומיים לפני כן, ומסתיר את כל המידע על בעליו וצוותו.

יש הרבה פלטפורמות אמינות לבחירה, כגון Binance, Coinbase, Coinmama, CEX ועוד. פשוט בדוק אילו משרתים את האזור שלך, איזה מהם הוא הטוב ביותר מבחינת עמלות וכדומה, והפוך את חשבונך.

3. בחרו בשיטות התשלום שלכם לרכישת מזומן ביטקוין

בשלב זה, עליך לבחור אמצעי תשלום שבו ברצונך להשתמש לרכישת מטבעות. רוב הבורסות תומכות במספר שיטות תשלום שונות, כגון כרטיסים, העברות בנקאיות וכדומה.

אתה צריך למצוא אחד שאתה מרוצה ממנו, אך גם לזכור דברים כגון זמן, עלות ונוחות. לדוגמא, כרטיסי אשראי מציעים העברות מהירות, אך הם כרוכים בעמלות גבוהות. כמו כן, הם מאפשרים לך לקנות מטבעות גם אם אין לך כסף בהישג יד, אך תצטרך להחזיר את הכסף שבו השתמשת בהמשך.

כרטיסי חיוב מאפשרים לך להשתמש רק בכסף שבבעלותך, כך שלא תצטרך לחשוש לעבור את ההשקעות שלך. כמו כרטיסי אשראי, הם מהירים אך יכולים להיות יקרים. העברות בנקאיות זולות בהרבה, אך גם לוקח זמן רב יותר עבור הכסף שלך להגיע לבורסה ולהשלים את הרכישה.

4. בצע הזמנה לרכישת BCH

לאחר שתמצא את אמצעי התשלום שלך, אתה תהיה מוכן להתחיל לקנות מטבעות. כל שעליך לעשות הוא לחפש את כפתור ‘קנה מטבעות’, או גרסה כלשהי שלו, תלוי איך חילופי הבחירות שלך החליטו לקרוא לו. לחץ עליו, ותועבר למסך הקנייה.

כאן עליך לבחור את המטבע שברצונך לקנות, את הסכום ולהזין את פרטי התשלום שלך. זה כל מה שיש בזה, ולאחר שתלחץ על כפתור ‘קנה’ המטבעות שלך יהיו שלך.

5. אחסון בטוח של מזומני ​​הביטקוין בארנק

כאמור, על מנת שהמטבעות שלך יהיו באמת שלך, עליך למשוך אותם מהבורסה לארנק הצפנה האישי שלך. זוהי הדרך הבטוחה ביותר לטפל בקריפטוסים, מכיוון שניתן לפרוץ בורסים, הם יכולים להקפיא את הכספים שלך, להיסגר פתאום או לקרוס את האתר שלהם. אם כל זה יקרה, המטבעות שלך יימצאו לידך.

אינך צריך להעביר את ה- BCH שלך מחוץ למרכזיה אם אינך רוצה, אך מומלץ לעשות זאת. שמור את הסכומים הקטנים שאתה מתכנן לסחור רק בארנק הבורסה.

האם לקנות או לסחור במזומן ביטקוין?

אין כאן תשובה נכונה או שגויה; יש רק את הכוונה והאסטרטגיה שלך. אם ברצונך להחזיק מטבעות, עליך לקנות אותם. זו שיטה טובה למשקיעים ארוכי טווח, שלא אכפת להם לחכות לתקופה ארוכה יותר.

אם אתה לא רוצה להיות בעל קריפטו או אם אתה רוצה להרוויח מהר, אתה יכול פשוט לסחור בנגזרות של Bitcoin Cash ולהמר על תנועת המחירים של המטבעות, כפי שדנו לעיל. קנייה ומסחר של מטבעות נעשית בצורה הטובה ביותר בבורסה, בעוד שמתווכים של BCH הם המקום ללכת למסחר בנגזרים.

מה ההבדל בין בורסת מזומנים של ביטקוין לבין מתווך?

לסיכום, חילופי הצפנה מאפשרים לך לרכוש במהירות או לסחור במטבעות ולהחזיק מטבעות קריפטוגרפיים בפועל, שאותם תוכל למשוך ולאחסן או להשתמש בהם. יש מתווכים שמאפשרים לך לעשות זאת גם, אך רובם נמצאים בחוזים המשתמשים רק ב- BCH כנכס בסיס.

בימינו, שני סוגי הפלטפורמות ברובם מוסדרים ובטוחים למדי, ולכן השאלה הגדולה היא האם אתה רוצה בעלות על המטבעות או סתם רווח מהיר.

השקעה ארוכה לעומת קצרת טווח

השקעות לטווח הארוך הן דרך טובה בשבילך להשקיע בעתיד. הם סובבים סביב קניית מטבע מסוים – בתנאי שאתה מצפה שיש לו פוטנציאל לראות צמיחת מחירים בעתיד – לאחסן אותם במקום בטוח ולשכוח מהם לזמן מה. אם תעשה זאת, עליך לצפות להשאיר אותם נעולים לאורך זמן, אולי אפילו שנים.

החיסרון כאן הוא שאתה אחראי על האבטחה והניהול שלהם.

השקעה לטווח קצר עשויה לכלול שימוש ב- CFD ועתיד, כמתואר לעיל, או בקניית מטבעות בכוונה להרוויח תנודות מחירים קטנות יותר..

יתרונות וחסרונות של קניית ביטקוין מזומן

יתרונות

 • חילופי עמיתים לעמית: ביטקוין קאש הוא בין המטבעות הקריפטוגרפיים הבודדים שהחליפו עמית לעמית. LocalBitcoins מאפשר לך למכור או לקנות במהירות ביטקוין מזומנים ממשתמשים אחרים המשתמשים במטבע פיאט. כל מה שאתה צריך זה להפקיד את הכסף שלך, לבצע הזמנה או לבחור הזמנה שאתה יכול להרשות לעצמך.
 • עסקאות מהירות: אף על פי שביטקוין הגדיל את גודל החסימה ל -2 מגה-בייט, הוא עדיין מחזיק במהירויות העסקיות של 8 מגה-בייט של BCH. בעיקרו של דבר, ביטקוין מזומן מעבד עסקאות פי ארבע מהביטקוין.
 • שווי שוק: השקעה בקריפטוגרפיה מבוססת היא בטוחה יותר מאשר בחדשות. זה משתפר אם המטבע הוא בין האלטקוינים המובילים בעולם. Bitcoin Cash אינו אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הוותיקים ביותר, אך אימוץו ושוויו מראים כי מדובר בנכס דיגיטלי יקר ערך.
 • הבחירה של הכורה: כריית מטבעות קריפטוגרפיים קשה, ולכן כורים מחפשים תמיד מטבעות שיכולים להרוויח כסף בזמן קצר יותר או עם פחות משאבים. Bitcoin Cash מאפשר לכורים להרוויח מהר יותר מביטקוין בשל גודל החסימה שלו. מסיבה זו, רוב הכורים עברו מ- BTC ל- BCH.

חסרונות

 • מונופוליס אפשרי: ביטקוין קאש אמור להיות רשת מבוזרת ללא גוף ספציפי שיש לו כוח מספיק כדי לשלוט בכורים אחרים או בעתיד המטבע. עם זאת, זה היה חלום חמקמק. שלוש בריכות כרייה תרמו לכ -51% מסך מטבעות ה- BCH בשנת 2019. תרחיש כזה מפחיד מכיוון שהוא מגביל את עתיד האלטקוין לבריכות מגה אלה..

מה העמלות כרוכות בקניית מזומן ביטקוין?

ישנם סוגים שונים של עמלות שאתה צפוי להיתקל בהם בעת ניסיון לקנות ביטקוין מזומן. רשמנו את העמלות העיקריות בהמשך;

 • דמי עסקה: כל עסקה בפלטפורמת Bitcoin Cash שבחרת תדרוש עמלת עסקה. זה למעשה זהה גם בעולם מטבעות הפיאט, אך העמלות בדרך כלל מועברות לעסק ולא ללקוח. בעולם הקריפטו אין עסקים, וכל דמי העסקה מחולקים בין כל לקוח.
 • דמי הפקדה: זו העלות שאתה משלם עבור הפקדת כסף לבורסה או לתיווך. לא כל הבורסות גובות דמי פיקדון ואלו שמשתנות זאת בהתאם לאמצעי התשלום.
 • דמי נסיגה: כמעט כל הפלטפורמות גובות משיכות מהארנק לארנק מטבע פרטי או לחשבון בנק. החיובים משתנים גם בין חילופי דברים אחרים.
 • מרווחים ועמלות: המרווח הוא הערך הנוסף שפלטפורמת המסחר מוסיפה על הערך האמיתי של המטבע. בורסת המסחר פועלת גם כמתווכת ולכן גובה עמלה על כל רווח שאתה מרוויח מפעילות המסחר שלך.

3 טיפים לרכישת ביטקוין מזומן

לקראת סוף המדריך הזה, הרשו לנו להציג בפניכם כמה טיפים נוספים בנוגע להשקעה ומסחר בביטקוין מזומנים. אתה, כמובן, חופשי לעקוב אחריהם או להתעלם מהם לחלוטין. אבל, מכיוון שתעשיית הקריפטו כבר תהיה כאוטית ומורכבת כמו שהיא, אנו בוחרים לשתף אותם בכל מקרה, בתקווה שהם יהיו שימושיים עבורך..

בחר את הזמן הנכון ובצע את המחקר שלך

לעתים קרובות תראו טענות לפיהן ביטקוין מזומן הוא השקעה נהדרת בקריפטו, ורוב האנשים יסכימו עם זה. עם זאת, אתה לא צריך להשקיע ב- BCH על סמך המלצות של אנשים אחרים. עשה את המחקר שלך וודא שאתה מאמין שזו השיחה הנכונה לפני שאתה עושה את זה. ואז, כל שנותר הוא לחכות בזמן הנכון לקנות, כלומר כדאי לקנות כשהמחיר נמוך, ולחכות שהוא יעלה שוב לפני שתמכר.

השוואת עלויות

דבר נוסף שכדאי לשים לב אליו הוא שבורסות שונות מציעות שערי חליפין שונים. לכן, ערכו השוואה בין פלטפורמות שונות לפני שקונים מטבעות. כך תוכלו לקנות יותר בפחות, ברגע שתמצאו את המקום הנכון לעשות זאת.

בטיחות וביטחון

אנחנו לא יכולים להדגיש מספיק עד כמה חשוב לוודא שאתה משתמש בכל אמצעי הזהירות הדרושים לפני שקונים או מוכרים מטבעות. וודא שאתה משתמש בפלטפורמות הבטוחות ביותר, כי אבטחת את ארנק הצפנה שלך בצורה מספקת, והגדרת את כל אמצעי האבטחה, כגון אימות דו-גורמי, כדי להבטיח שאיש לא יגנוב ממך את המטבעות שלך..

מהי אמצעי התשלום הטוב ביותר לרכישת ביטקוין מזומן

כאמור, ישנן שיטות תשלום רבות, והאחת בה תשתמש תלויה כמה מהר אתה רוצה שהכסף יופקד, וכמה אתה מוכן לשלם בעמלות. עם זאת בחשבון, אתה יכול:

 • קנה מזומן ביטקוין במזומן: אלא אם כן חבר, בן משפחה או מכר מהימן הוא זה שמוכר BCH במזומן, לא מומלץ לרכוש שום מטבעות קריפטו מראש במזומן. עם זאת, יש פלטפורמות עמיתים לעמית מכובדות שמאפשרות רכישת ביטקוין מזומן במזומן.

 • קנה ביטקוין מזומן בכרטיס אשראי: למרות שבנקים יכולים לחסום עסקאות מטבעות קריפטוגרפיים, קיימות שם לא מעט בורסות ומתווכים המאפשרים להשתמש בכרטיסי אשראי כאופציית תשלום. זה הרבה יותר קל לעשות זאת בפלטפורמות מתווכים, מכיוון שאלו מוסדרים על ידי גופים פיננסיים ולבנקים לא תהיה שום בעיה להשקיע בקריפטוגרפיה בפלטפורמות אלה..

 • קנו ביטקוין מזומן באמצעות העברה בנקאית

 • קנו BCH עם ביטקוין

 • קנו ביטקוין מזומן באמצעות PayPal: פייפאל ומטבעות קריפטוגרפיים אינם הולכים יד ביד, דבר המקשה על רכישת ביטקוין מזומנים בבורסה באמצעות חשבון הפייפאל שלך. עם זאת, חילופי עמיתים לעמית של BCH מציעים דרך לעקוף מכשול זה. אתה יכול למצוא מוכר בפלטפורמה שמקבל תשלומי PayPal. עם זאת, אתה יכול לעשות זאת רק במצב לא מקוון, שיש בו בעיות אבטחה. חוץ מזה, המוכרים שמקבלים PayPal גובים דמי פרמיה בגלל הסיכון הגבוה לרכישות חוזרות.

דרכים אחרות לרכישת ביטקוין מזומן

מלבד השיטות שהוזכרו לעיל, אתה יכול גם לשים יד על ביטקוין מזומנים באמצעים אחרים. כמה שיטות כוללות:

 • שימוש בפלטפורמות P2P

 • כרייה BCH

 • הפעלת Masternodes ברשת BCH

 • קניית BCH בכספומטים

 • גוזל BCH ומקבל תגמולים

 • הלוואת BCH והכנסות באמצעות ריבית

 • ועוד.

שאלות נפוצות

 1. 1. האם אוכל לקנות ביטקוין מזומן באמצעות ביטקוין?

  כן, בהחלט, למרות שמקורו בבלוקצ’יין של ביטקוין, Bitcoin Cash הוא מטבע קריפטוגרפי נפרד לחלוטין בשלב זה.

 2. 2. האם זה חוקי לקנות ולהחזיק בביטקוין מזומן?

  כן, BCH הוא נכס דיגיטלי חוקי לחלוטין שתוכל לקנות, להחזיק ולמכור בכל מקום בעולם.

 3. 3. מה אוכל לעשות עם מטבעות ה- BCH שקניתי?

  זה תלוי בך. תוכלו לאחסן אותם בתקווה שהם יהיו שווים יותר בעוד כמה שנים, או שתוכלו לסחור בהם, למכור אותם או להשתמש בהם עם סוחרים המקבלים BCH.

 4. 4. האם עלי לקנות מטבע שלם של ביטקוין קאש?

  לא, ביטקוין מזומן ניתן לקנות בכל כמות שרק תרצו, מכמה סנטים ועד מאות מטבעות. המגבלה היחידה היא זו שהמרכזיה שלך קבעה.

 5. 5. מה הזמן הטוב ביותר לקנות ביטקוין מזומן?

  הזמן הטוב ביותר יהיה כאשר מחירו נמוך, אם כי ישנן אסטרטגיות שמאפשרות לך לקנות בכל עת ועדיין לראות רווח ראוי בבוא העת..