כיצד לקנות EOS המדריך האולטימטיבי לרכישת EOS

5 שלבים לרכישת EOS באמצעות eToro עכשיו

רכישת כל מטבעות קריפטוגרפיה באמצעות eToro היא קלה, פשוט בצע את השלבים הבאים:

 1. הירשם בחינם באמצעות eToro והזן את פרטיך בשדות הנדרשים.

 2. מלא את השאלון, זה גם חינוכי עבורך וגם עבור eToro.

 3. לחץ על ‘הפקדה’ ואז תישאל כיצד ברצונך לממן את חשבונך.

 4. בחר את אמצעי התשלום הנדרש שלך, בצע את השלבים הפשוטים לקישור התשלום שלך.

 5. הזן את הסכום שתרצה להפקיד ואתה יכול ללכת!

הפלטפורמה המומלצת שלנו לרכישת EOS

אם אתה נמצא בדף העזרה הזה ופשוט רוצה לראות את ההמלצות המובילות שלנו בנושא חילופי מטבעות ופלטפורמת מסחר, ייתכן שכבר ידוע לך על היסודות של מסחר במטבעות חליפין. עם זאת, אנשים שרוצים להיכנס למסחר ב- EOS ולא היו להם שום ניסיון קודם צריכים להמשיך לקרוא את המדריך הזה כדי לפתח תחושה טובה של שוק המטבעות..

משתמשים שכבר מודעים למורכבויות השוק יכולים לראות את פלטפורמות המסחר והבורסות שנבדקו ובחרנו בחריצות לאחר הערכת גורמים מרובים.

היכן ניתן לרכוש EOS בשנת 2021

אם ברצונך לרכוש EOS, עליך לזכור כי הדרך היחידה לעשות זאת היא לקנות את האסימונים מהבורסה. ישנן שתי דרכים עיקריות בהן ניתן לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, כולל אסימוני EOS. השיטה הראשונה היא לרכוש בפועל מטבעות EOS ולבעלותם. אתה שומר לעצמך את הזכות למכור, לסחור ולהחזיק אותם כרצונך. השיטה השנייה היא לסחור באסימוני EOS מבלי להחזיק אותם. על מנת לעשות זאת, תצטרך לקנות מכשירים פיננסיים כמו חוזה להבדלים (CFD) עבור EOS, המאפשרים לך לשער על המחיר ולהרוויח כסף.

עכשיו שאתה יודע שישנן שתי דרכים להשקיע, הגיע הזמן להבין איזו גישה מתאימה לך. אם אתה מאמין בפרויקט EOS או רוצה להשקיע במטבע לטווח ארוך, עדיף להשתמש בגישה הראשונה ולקנות אסימונים של EOS באמצעות חילופי מטבעות. הבורסה תאפשר לך לרכוש אסימונים של EOS באמצעות מטבע פופולרי כגון Ethereum או Bitcoin. תזדקק גם לתוכנה או לארנק קר בכדי לאחסן את האסימונים שלך בצורה בטוחה. לאחר שהגעת לנקודה בה אתה מאמין שאתה צריך למכור את מטבעות ה- EOS, אתה יכול לעשות זאת בקלות.

מצד שני, אם אסטרטגיית ההשקעה שלך עוסקת ברווחים קצרי טווח, הגישה השנייה של מסחר באמצעות מכשירים פיננסיים היא אפשרות טובה יותר. לשם כך, פלטפורמות מסחר ואתרי תיווך הן פלטפורמות מתאימות. מכיוון שאינך הבעלים של אסימוני המטבע, אינך צריך להתמודד עם עמלת עסקת הרשת שלהם כמו גם הטרחה בקבלת ארנק קריפטו. קל לרכוש או למכור את המכשירים הפיננסיים כגון CFDs, וניתן לעשות זאת כלכלית יותר.

ללא קשר לגישת ההשקעה שאתה נוקט, האחריות לניהול הסיכון שלך מוטלת עליך. וודא שאתה מוציא רק סכום שאובדן זה לא יביא אותך לקשיים כלכליים חמורים. שווקי המטבעות הקריפטוגרפיים הם תנודתיים מאוד, ובעוד שהם תורמים להרוויח רווחים מהירים באמצעות עליות פתאומיות, קריסות מחירים יכולות גם לשקוע בהון שלך. ודא שאתה משקיע במספר אסימונים כדי לגוון את תיק ההשקעות שלך ולמזער את הסיכון שלך.

כיצד לקנות EOS עם מתווך

אתה לא יכול פשוט להירשם באתר מתווך כלשהו. אם ברצונך לחוות חווית מסחר נעימה, עליך לבחור בתיווך שלך לאחר הערכת היבטים מרובים של השירות שלה. השיקול העיקרי צריך להיות אם הוא מוסדר או לא ומקפיד על חוקים אזוריים. ואז מגיע חלק המוניטין אותו תוכלו לברר על ידי בדיקת ביקורות מקוונות. עליך גם לקחת בחשבון מאפייני שירות כגון נוחות המסחר, הוצאות העסקה, תמיכה בלקוחות וניתוח נתונים.

1. הירשם אצל המתווך

ההרשמה היא החלק הקל ביותר בתהליך כולו. כל שירותי התיווך המובילים כולל Plus500 ו- eToro, פשוט בקש מידע אישי בסיסי כמו כתובת הדוא”ל שלך, השם והסיסמה שלך. זכור, שיהיה עליך סיסמאות שונות לחשבונות שונים ולהשתמש בשילוב של תווים מיוחדים, ספרות, אותיות קטנות וקטנות. חלק מהמתווכים יאפשרו לך ליצור איתם חשבון באמצעות פרופיל Google או Facebook שלך.

2. אמת את זהותך (תהליך KYC)

כאשר אתה נרשם למתווכים מוסדרים, עליך לעבור תהליך של אימות זהותך. זה חובה מכיוון ששירותי הברוקרים חייבים לציית לתקנות נגד הלבנת הון (AML) ולדעת את הלקוחות שלך (KYC) כדי להבטיח את בטיחות המשתמשים והכספים שלהם. למרות שזה אולי לא נראה ידידותי למשתמש, זה לטובתך מאחר ואימות זהות מונע פעילות בלתי חוקית, הלבנת הון, הימנעות ממס והונאת מס..

יהיה עליך לספק תעודת זהות תקפה שיכולה להיות כל דבר, החל מהיתר הנהג שלך ועדות להכנסה. התהליך עשוי להימשך עד 30 דקות.

3. להפקיד כספים באמצעות אמצעי התשלום המועדף עליך

אם אתה הולך עם אחת מפלטפורמות המסחר המובילות כגון eToro, הם מציעים מאות מצבי תשלום לנוחיותך. עם זאת, לפני שבוחרים אמצעי תשלום בדחף, עליכם לבדוק את מבנה העמלות עבור אותו מצב תשלום מסוים. ודא שההפקדה, המשיכה והוצאות אחרות אינן גבוהות מדי, אחרת חיובים אלה יפחיתו את הרווח שלך. אתה צריך לקחת בחשבון גם את הנוחות ואת מהירות העסקה. למשל, העברות בנקאיות זולות, אך הן יכולות להיות איטיות בהשוואה לכרטיסי אשראי.

כדאי גם להתחיל עם ההפקדה המינימלית לפני שתשקיע ב- EOS. הסכום המינימלי הנדרש הוא בדרך כלל עד 200 עד 500 דולר, תלוי בתיווך שבחרתם. אל תפקידו הרבה כסף עד שהפכתם למומחים מספיק בכדי לטפל באלפי דולרים של השקעה.

4. פתח מיקום ל- EOS ארוך / קצר

לפני שתסחר, עליך להבין מהן עמדות קצרות וארוכות. פוזיציות קצרות נפתחות על ידי דובים שמאמינים כי מחיר ה- EOS יירד בשבועות הקרובים בעוד פוזיציות ארוכות נפתחות על ידי משקיעים המכונים שוורים שמאמינים אחרת – כלומר המחיר יהיה עד לעלייה. אתה יכול להרוויח כסף על ידי פתיחת שתי הפוזיציות תלוי מהי אסטרטגיית ההשקעה שלך.

ברגע שתבין את ההבדל בין פוזיציות קצרות וארוכות, אתה תהיה במצב הרבה יותר טוב כדי לקבוע אם ברצונך לפתוח פוזיציה קצרה או ארוכה למסחר ב- EOS. פלטפורמות מסחר רבות כגון eToro מציעות כלים לניהול סיכונים, כולל תכונות Stop Loss ו- Take Profit אשר יכולות לעזור לך למזער את הסיכון שלך בהשקעה..

5. סגור את עמדתך

יישום אובדן עצירה או נקיטת אמצעי רווח אינו אומר שוויתרת על שליטתך בסחר. תכונות אלה קיימות כדי לשמש אמצעי הגנה ולהגן על ההון שלך על פי המגבלות המוגדרות שלך. אם אתה מאמין שהסחר הפתוח שלך הרוויח מספיק רווחים או שלקחת מספיק הפסד ושמירה על התפקיד תהיה מסוכנת יותר, תוכל לסגור את עמדתך בכל עת. אתה רשאי לעקוף את התכונות Stop Loss ו- Take Profit.

כיצד לקנות EOS באמצעות Exchange

אם אתה אחד מאותם סוחרים או משקיעים שמאמינים בפרויקט הפיתוח של EOS או חושבים שמחיר אסימון ה- EOS ימשיך להשתפר במהלך החודשים הקרובים, אז לקנות אסימונים של EOS ולהחזיק אותם באמצעות המרת מטבעות קריפטו. מתאים יותר עבורך. עם זאת, אתה לא יכול פשוט לבחור כל חילופי ערך שאתה רוצה, ותצטרך לשקול את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם כדי לגלות איזו פלטפורמה משרתת את הצרכים שלך בצורה הטובה ביותר. התכונות שצריך לחפש כוללות מוניטין יוצא דופן, מצב רגולטורי, קלות שימוש, תמיכה בלקוחות ועסקאות משתלמות. שים לב כי הבורסות שאינן עוקבות אחר תאימות הרגולציה עשויות להראות מפתות יותר, אך הן גם מהוות סיכון גדול יותר להשקעה שלך.

1. הגדר ארנק EOS

כאשר משקיעים חדשים שומעים על אחסון ה- EOS שלהם או אסימונים אחרים בארנק הצפנה, הם בדרך כלל מדמיינים תהליך מורכב וטכני. עם זאת, זה הפך להיות יותר ויותר קל ופשוט להשתמש בארנק שלך לאחסון הכספים שלך. בהתאם לאסטרטגיית ההשקעה שלך ולדרישות האבטחה שלך, אתה יכול לבחור באחד מארנקי ה- EOS הבאים:

 • ארנקי Exchange / אינטרנט – ארנקים מבוססי דפדפן, תוספים וארנקים המגיעים עם חשבון פלטפורמת המסחר מכונים ארנקי אינטרנט מאחר שהם נגישים באופן מקוון.

 • ארנקי תוכנה – אלה יישומי תוכנה עבור שולחן העבודה והמכשירים הניידים שלך שניתן להתקין לאחסון אסימוני EOS. יישומים אלה מביאים הרבה תכונות בעלות ערך מוסף ומציעים אבטחה סבירה למטבעות שלך.

 • ארנקי חומרה – כאשר העדיפות העליונה שלך היא אבטחה, אין אפשרות טובה יותר מארנק חומרה קר. הם כוללים חומרה ייעודית לשמירת כספיך וללא קישוריות רשת כדי למנוע פגיעות כלשהן.

2. בחר והצטרף לבורסה שמוכרת EOS

מכיוון ש- EOS הוא אחד האלטקוינים הפופולריים ביותר בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים, הוא זמין בדרך כלל בכל הבורסות, כולל אלה המובילות כמו Binance, Coinbase ו- CEX.io. אך לפני שתבחר כל מרכזיה, בדוק אותם על יתרונותיהם וחסרונותיהם כדי שתוכל להחליט איזו חילוף מתאים יותר למקרה השימוש שלך. לדוגמא, חילופים רבים דורשים מידע מינימלי, בעוד שחלקם יאמתו את זהותכם. זה רעיון טוב יותר להסתמך על חילופי דברים ששומרים על עמידה בתקנות מטעמי אבטחה.

3. בחר באמצעי התשלום שלך לרכישת EOS

לאחר שנרשמתם לבורסה, עליכם להעריך את כל מצבי התשלום שהם מציעים. זכור שלכל אמצעי תשלום יש את היתרונות והחסרונות שלו, ותצטרך גם לנהל את הוצאות העסקה שלך כדי למקסם את הרווח. לדוגמא, כרטיס אשראי הוא אמצעי תשלום נוח אך הוא גם מעט יקר. באופן דומה, העברה בנקאית היא חסכונית, אך כסף יכול לקחת ימים עד שיופיע בחשבונך.

כדי להקל על המסחר, חלק מהבורסות מאפשרות לך גם לקשר את חשבון הבנק שלך עם חשבון הבורסה, כך שתוכל לקבל את המטבע המקובל שלך תמיד לרכישת אסימוני EOS..

4. בצע הזמנה לרכישת EOS

בבורסות רבות לא תוכלו לקנות EOS ישירות, ותצטרכו לרכוש אסימון פופולרי כמו Ethereum או Bitcoin. ואז תוכלו להחליף אותו באלטקוין כמו EOS. כמה בורסות עשויות למכור את EOS ישירות, אך עלות העסקה עשויה להיות גבוהה למדי. כדי לבצע את הזמנת הרכש שלך, בחר את מטבע הפיאט שבו ברצונך להשתמש כדי לשלם עבור ההשקעה, והוא יראה לך כמה מטבעות EOS תוכל לקבל לאחר התאמת שער החליפין. הוסף את הסכום ושלח את בקשת הרכישה שלך דרך. יידרשו מספר דקות עד שמטבעות יופיעו בחשבונך.

אם אפשרות 2FA מופעלת בחשבונך, תקבל סיסמה חד פעמית (OTP) שתצטרך להכניס לפני שתעבד את העסקה שלך..

5. אחסון בטוח של ה- EOS בארנק

אם אתה לא הולך להשקעה ארוכת טווח ב- EOS, זה בסדר לחלוטין להחזיק את המטבעות שלך בארנק החליפין. בדרך זו, לא תצטרך לדאוג לחיובים בטוחים באחסון ובמשיכה. עם זאת, אם ברצונך להחזיק את מטבעות ה- EOS שלך לתקופה ארוכה יותר (שבועות או חודשים), מומלץ להעביר את מטבע ה- EOS שלך לארנק ייעודי. על מנת לעשות זאת, יהיה עליך להזין את המפתח הציבורי לפני העברת מטבעות ה- EOS. שוב, אם אפשרות 2FA מופעלת, יהיה עליך להזין את ה- OTP לצורך אימות העסקה.

האם אתה צריך לקנות או לסחור ב- EOS?

מומלץ לקנות EOS עבור אותם משקיעים שמאמינים בפרויקט או חושבים שמחיר האסימון ימשיך לעלות בחודשים הקרובים. אך עבור אותם משקיעים שרק רוצים להשתמש בתנודתיות השוק ובחיזוי לטובתם, מסחר ב- EOS באמצעות מכשירים פיננסיים כמו CFD הוא רעיון טוב בהרבה. בדרך זו, לא תצטרך להחזיק או לאחסן את המטבעות שלך.

מה ההבדל בין Exchange EOS וברוקר?

בורסת EOS היא שירות דיגיטלי המאפשר למשקיעים לרכוש אלטקוינים או מטבעות קריפטוגרפיים פחות פופולריים כמו EOS כנגד אסימונים פופולריים במיוחד כמו ביטקוין ואת’רום. לכן שירותים אלה נקראים חילופי מטבעות חליפין. לגישה של השקעה לטווח ארוך, עליכם להסתמך על בורסה מכיוון שהם מוכרים את אסימון ה- EOS אשר עבורו תשמרו את הזכות להחזיק, להעביר, לסחור ולאחסן..

מצד שני, אם אתה לא רוצה להחזיק את האסימון למשך זמן ארוך אלא רק רוצה לנצל את התנודתיות בשוק כדי להרוויח רווחים, מתווך הוא אפשרות טובה יותר עבורך. הם אינם מציעים מטבעות לרכישה; במקום זאת, הם מאפשרים לך להמר על מחירם של אסימונים אלה באמצעות מכשירים פיננסיים כמו CFD. אלה מסירים את המכשול בעלויות העסקה ואחסון מטבעות בצורה מאובטחת.

השקעה לטווח קצר לעומת זמן ארוך

השקעה לטווח הארוך מבוצעת על ידי אותם משקיעים שמאמינים בפרויקט EOS או שחושבים שמחיר האסימון ימשיך לעלות בטווח הארוך. הם נמצאים בו לאורך זמן ולרוב הם משקיעים סבלניים עם מזג גדול. עבור משקיעים כאלה, חילופי מטבעות קריפטו הם הבחירה הנכונה.

ההשקעה לטווח הקצר מבוצעת על ידי אותם סוחרים שרוצים להשתמש בחוסר הצפוי של מחיר אסימון EOS לטובתם ולהרוויח רווחים מהירים. הם מסתמכים על עליות זמניות והתרסקויות כדי לבצע את הצעד שלהם ובדרך כלל מונעים מהרווח. עבור משקיעים מסוג זה, מתווכים ופלטפורמות מסחר מתאימים יותר מכיוון שהם מציעים מכשירים פיננסיים של מטבעות קריפטוגרפיים.

היתרונות והחסרונות של רכישת EOS

יתרונות

 • לְעַצֵב: העיצוב של EOS כולל פונקציות מובנות שמאפשרות למפתחים לעבוד איתם. המשמעות היא שעדכונים ושיפורים הם בלתי נמנעים.
 • מהירות עסקה: המהירות של רשת EOS היא אחת הפניות העיקריות שלה. בשל טכנולוגיית העיבוד שלה, מהירות אימות העסקה נחשבת למיליונים לשנייה.
 • מערכת הצבעה: פירושו של מודל הממשל המסומן הוא כי כל מי שיש לו אסימון EOS יכול להיות זכאי לקחת חלק בהצבעה הקובעת כיצד פועלת ממשלת הרשת. בקיצור, ככל שאתה מחזיק יותר אסימונים, כך יש לך יותר יתד.
 • שיווק: לבסוף, זו הייתה ההצלחה המדהימה המוקדמת של גיוס התרומות של EOS שהופכת אותה ללקוח כל כך מושך את העין. לפני שה EOS אפילו הושקה בשנת 2018, היא גייסה למעלה מ -4 מיליארד דולר באמצעות ICO (הצעת מטבע ראשונית) שהעניק למשקיעים אסימונים המתאימים להשקעה..

חסרונות

 • ביזור: עם 21 מפיקים בלבד, אתה לא יכול באמת לטעון שהוא מבוזר לחלוטין באופן שבו מטבעות בלוקצ’יין אחרים הם. בהשוואה לאת’ריום, למשל, הוא כמעט ולא מבוזר כלל.
 • מתחרים: ל- EOS יש גם כמה מטבעות קריפטוגרפיים מתחרים דומים שלמרות שהם לא בהכרח מציעים את אותו הדבר כמו EOS – ניתן לראות בהם איום לטווח ארוך. מלבד את’ריום הנ”ל, יש לשקול מטבעות קריפטוגרפיים כמו Golem (GNT), Elastos (ELA) ו- NEO (NEO).

מהם העמלות הכרוכות בקניית EOS?

כשאתה קונה EOS באמצעות מטבע פיאט, יתכנו חיובים מרובים מהבנק שלך, מהבורסה / מתווך ומרשת הבלוקצ’יין עצמה. פירטנו כמה מסוגי דמי הליבה שאתה צפוי להיתקל בהם בעת רכישת EOS.

 • דמי עסקה: פשוטו כמשמעו העמלות שאתה גובה לכל עסקה. זה עשוי להיות קבוע או גמיש, תלוי בהיקף הרכישה ובבורסה או למתווך בו אתה משתמש.
 • דמי הפקדה: זהו אחוז מהסכום הכולל שנוכה כדמי עיבוד כאשר אתה מפקיד כסף לראשונה לבורסה או לתיווך.
 • דמי נסיגה: אם ברצונך למשוך את ה- EOS שלך, אתה יכול לצפות לחייב אותך בזכות. עמלות אלה נפוצות בעיקר בעולם הבורסות.
 • מרווחים ועמלות: מרווח הוא ההבדל בין מחיר הקנייה למחיר המכירה שמשמש פלטפורמת מסחר כדי להרוויח את כספם. זו בעצם הגרסה שלהם לדמי העסקה שנאפה בכל עסק. עמלות הן עמלה נדירה, אך בדרך כלל מיועדות לתיווך בהזמנה אישית סכום באחוזים מעל מחיר ה- EOS – משלם להן על שירותך כלקוח.

3 טיפים לרכישת EOS

אם קראת עד לנקודה זו, פיתחת הבנה בסיסית כיצד תוכל להשקיע ב- EOS ואסימונים אחרים. אנו חולקים את שלושת הטיפים החשובים ביותר למסחר בקריפטו שלא כדאי לכם להתעלם מהם.

בחר את הזמן הנכון ובצע את המחקר שלך

משקיעים חדשים רבים בסופו של דבר קונים במחיר גבוה ובסופו של דבר מפסידים כסף בעסקאות שלהם. חשוב שתבחר בדיוק ברגעי הקנייה והמכירה שלך ותוכל לעשות זאת רק אם חקרת את המטבעות, עברת את כל ההנחיות שלנו ועקבת אחר החדשות הקשורות למטבע..

השוואת עלויות לרכישת EOS

משקיעים חדשים גם ממעיטים בהשפעת הוצאות העסקה, שיכולות לצבור ולהקטין את שולי הרווח שלך. בחר בחוכמה את אמצעי התשלום וזמני המשיכה שלך, כך שתוכל למזער את הוצאות העסקה ולמקסם את הרווח שלך.

בטיחות וביטחון

עליך להיות מודע ולנקוט באמצעים להבטחת בטיחות נכסי הצפנה שלך כמשקיע. ודא שהפעלת אימות דו-גורמי, באמצעות סיסמאות שונות וחזקות, והפעלת ביטוי סיסמה לארנק שלך.

מהי אמצעי התשלום הטוב ביותר לרכישת EOS?

 • קנו EOS במזומן ראשית, אתה נדרש לקנות ביטקוין במזומן דרך כספומט ואז להחליף אותו תמורת EOS. זו לא שיטה נוחה עבור רוב המשתמשים.
 • קנו EOS באמצעות כרטיס אשראי / חיוב אחד מאמצעי התשלום הפופולריים ביותר לרכישת EOS, לעומת זאת, קצת יותר יקר משיטות תשלום אחרות.
 • קנו EOS באמצעות העברה בנקאית ידידותי למשתמש ובמחיר הוגן מבחינת הוצאה, אך איטי יחסית.
 • קנו EOS עם ביטקוין – פשוט סחר בביטקוין שלך ב- EOS.
 • קנו EOS עם PayPal – מהיר מאוד וחסכוני אך לא זמין בכל מקום.

דרכים אחרות לרכוש EOS

הדרכים עליהם דנו לעיל הן חלק מהשיטות הפופולאריות, המשתלמות והנוחות ביותר לרכישת אסימוני EOS. ישנן גם כמה שיטות פחות מוכרות לרכישת EOS בהן תוכלו להשתמש אם תרצו.

 • חילופי עמיתים לעמית (P2P) – אלה אתרים או פלטפורמות המשמשים כמתווך בין רוכשי קריפטו למוכרים. תוכלו לבחור כאן את תנאי הקנייה ואת אמצעי התשלום המועדף עליכם. ישנם מאות, אפילו אלפי, מוכרים, כך שהסיכוי למצוא התאמה נכונה הוא גבוה. חילופי P2P זולים יותר ורב-גוניים.

 • מכיוון שאסופי EOS נוקשו מראש, אינך יכול להשיג אותם בתהליך כרייה.

אנו מתחייבים לספק את המידע הטוב ביותר והעודכני ביותר למשתמשים שלנו אודות מטבעות קריפטוגרפיים וכיצד לקנות ולסחור במטבעות אלה. זו הסיבה שנמשיך לעדכן את המדריך הזה ככל שיותר ויותר מידע, עדכונים, חדשות, התפתחויות וביקורות נכנסים הקשורים ל- EOS.

שאלות נפוצות

 1. 1. האם אוכל לקנות EOS ללא תשלום עמלות?

  המלצנו על בורסות ופלטפורמות מסחר רבות בהן תוכלו לרכוש EOS מבלי לשלם עמלה כלשהי. עם זאת, זכור כי ייתכן שיש חיובים אחרים.

 2. 2. מה ההבדל בין רכישת EOS למסחר ב- EOS?

  כשאתה רוכש EOS, אתה הבעלים של האסימון כדי שתוכל למכור, לסחור או להחזיק אותו לפי רצונך. זה נעשה בדרך כלל על ידי משקיעים ארוכי טווח. אבל אם אתה סוחר ב- EOS, אתה משער על מחיר האסימון כדי להשיג רווחים מהירים באמצעות מכשירים פיננסיים.

 3. 3. מהו הרגע הנכון לרכישת EOS?

  זו שיחה שרק אתה יכול לבצע. קרא את כל חומר ההדרכה שלנו ופקח אחרינו את החדשות ותנועות המחירים כדי למצוא את הרגע הנכון להיכנס אליו.

 4. 4. מהי הבורסה הטובה ביותר לקנות EOS?

  שוב זו החלטה שתצטרך לקבל בעצמך. קח בחשבון גורמים שונים כמו עמידה ברגולציה, מוניטין, מבנה עמלה, עלות עסקה, תמיכת לקוחות ועוד כדי למצוא את התמורה המתאימה להשקעה שלך..