איך לקנות Zcash המדריך האולטימטיבי לרכישת ZEC

5 שלבים לרכישת Zcash באמצעות eToro עכשיו

רכישת כל מטבעות קריפטוגרפיה באמצעות eToro היא קלה, פשוט בצע את השלבים הבאים:

 1. הירשם בחינם באמצעות eToro והזן את פרטיך בשדות הנדרשים.

 2. מלא את השאלון, זה גם חינוכי עבורך וגם עבור eToro.

 3. לחץ על ‘הפקדה’ ואז תישאל כיצד ברצונך לממן את חשבונך.

 4. בחר את אמצעי התשלום הנדרש שלך, בצע את השלבים הפשוטים לקישור התשלום שלך.

 5. הזן את הסכום שתרצה להפקיד ואתה יכול ללכת!

הפלטפורמה המומלצת שלנו לרכישת Zcash

אם אתה קורא מדריך זה כדי לברר אודות פלטפורמות המסחר וההחלפה הטובות ביותר בשנת 2020 לרכישת Zcash (ZEC), ייתכן שכבר תהיה לך הבנה בסיסית לגבי אופן הרכישה של ZEC. עבור אלה שרק התחילו לבדוק את מי המסחר בקריפטו, הם פשוט צריכים להמשיך לקרוא על מנת לאסוף מידע תובנה על מטבע זה..

משקיעים שכבר יודעים על יסודות הקנייה והמסחר של ZEC יכולים לסמוך על פלטפורמות המסחר שנבחרו ונבדקו בקפידה ובורסות הצפנה..

היכן ניתן לרכוש את Zcash בשנת 2021

לפני רכישה או מסחר של אסימוני Zcash, עליכם להבין שישנן יותר מדרכים אחת לעשות זאת. הגישה שתבחר תהיה תלויה בהון, בסיבות הבסיסיות ובאסטרטגיית ההשקעה שיש לך בראש. הגישה הראשונה היא לרכוש את המטבע על הסף – כלומר אסימונים של ZEC, בהם תוכלו לסחור, למכור ולהחזיק. הגישה השנייה היא ספקולציות על מחירם של אסימוני Zcash על ידי פתיחה וסגירה של עמדות מסחר באמצעות מכשירים פיננסיים.

כאשר אתה רוצה להשקיע ב- Zcash לטווח הארוך, מכיוון שאתה עשוי להאמין שמחיר האסימון יראה עלייה בשבועות או החודשים הקרובים, עדיף לך להיות בעלים של אסימוני ZEC. פירוש הדבר שתצטרך להשתמש בשירותי חילופי מטבעות קריפטוגרפיים, שם תוכל לקנות קריפטוסים פופולריים כמו ביטקוין ואת’רום ואז להחליף אותם באלטקוינים כגון Zcash. כדי להחזיק את המטבע לטווח הארוך, תזדקק גם לארנק קריפטו שישמור על כספיך עד שהגיע הזמן למכור אותם ולקחת רווחים..

עם זאת, אם אתה רק רוצה להשתמש באסימוני Zcash כדי להשיג רווחים מהירים, אסטרטגיית המסחר תתאים יותר לגישת ההשקעה שלך. על מנת לעשות זאת, מומלץ לסמוך על מתווך המאפשר לך לפתוח ולסגור הזמנות מסחר למגוון רחב של אסימונים, כולל Zcash באמצעות מכשירים פיננסיים. פלטפורמות מסחר אלו מקלות על עבודתך הרבה יותר מכיוון שאתה יכול לקנות מכשיר כגון Contract for Difference (CFD) שאותו תוכל למכור בקלות מבלי שתצטרך לדאוג לביטחונו. זה מספק לך דרך הרבה יותר נוחה ומשתלמת לסחור.

עליכם לזכור כי בכל אסטרטגיה שתבחרו, עליכם להוציא רק על השקעה את מה שאתם יכולים להרשות לעצמכם להפסיד. שוק המטבעות הקריפטוגרפיים הוא מאוד תנודתי, ולמרות שזה יכול להועיל לך מבחינה כלכלית, הוא גם יכול למחוק את כל ההשקעה שלך בתוך דקות. תמיד לנהל את הסיכון שלך, להשקיע במטבעות מבטיחים שונים ולצאת בזמן הנכון.

איך לקנות Zcash עם מתווך

אם אתה משקיע או סוחר לטווח קצר, עליך לבחור את המתווך שלך בחוכמה לאחר הערכת מגוון היבטים של איכות השירות שלהם. זה עשוי לכלול ידידותיות למשתמש, ממשק משתמש אינטואיטיבי, תמיכת לקוחות, תרשימים וכלים למסחר, חשבון הדגמה ואבטחה גבוהה. זכרו שתמיד מומלץ לבחור מתווך מוסדר ובעל מוניטין כוכבי.

1. הירשם אצל המתווך

לאחר שבחרתם את המתווך שלכם, הגיע הזמן להירשם ולפתוח חשבון. רוב פלטפורמות המסחר המובילות, כמו eToro, יבקשו רק את המידע הבסיסי שלך, כולל שם, דוא”ל וסיסמה חזקה. הקפד להשתמש בסיסמה הכוללת שילוב של אותיות קטנות וקטנות, תווים מיוחדים וספרות. כמה מתווכים יאפשרו לך גם להירשם בפלטפורמה שלהם באמצעות פרופיל המדיה החברתית שלך לנוחות נוספת.

2. אמת את זהותך (תהליך KYC)

למרות שזה אולי לא נראה התרחיש האידיאלי, זה לטובת המשקיעים. מתווכים מוסדרים מחויבים על פי החוק להבטיח עמידה בתקנות נגד הלבנת הון (AML) ולהכיר את הלקוחות שלך (KYC) כדי להתמודד עם הלבנת הון, הימנעות ממס, הונאת מיסים ועסקאות בלתי חוקיות בפלטפורמה. אימות זהותך אינו בדיוק תהליך מייגע, והוא יבטיח את בטיחות הנתונים האישיים שלך כמו גם את כספיך.

להשלמת התהליך, המתווך ידרוש ממך לספק כל ראיות הקובעות את זהותך התקפה כגון תעודת זהות, רישיון נהיגה, חשבון שירות או אימות כתובת מגורים..

3. להפקיד כספים באמצעות אמצעי התשלום המועדף עליך

לפני שתבצע הפקדה, יהיה עליך לבחור את מצב התשלום שלך בקפידה. כל פלטפורמות המסחר והמתווכים העיקריים מציעות מגוון רחב של אפשרויות תשלום למשתמשים שלהן, אך מבנה העמלות שונה משיטה אחת לשנייה. וודא שאתה מבין כיצד עובדות הוצאות העסקה ואל תשכח לקרוא את האותיות הקטנות אם יש. שקול מהירות, נוחות ועלות לפני שתבחר אמצעי תשלום. לדוגמא, שימוש בכרטיס אשראי יכול להיות מעט יקר, אך הוא מבטיח הפקדה כמעט מיידית.

יתר על כן, מומלץ מאוד להתחיל לסחור עם סכום ההפקדה המינימלי. בדרך כלל זה נמצא בין 200 ל -500 דולר תלוי בפלטפורמה. אל תכניס לחשבונך הרבה כסף עד שלמדת הכל על הפלטפורמה וצברת מספיק ביטחון כדי לקבל החלטות השקעה מושכלות.

4. פתח מיקום ל- ZEC ארוך / קצר

עמדות קצרות נפתחות על ידי סוחרים המכונים דובים, והם מאמינים שמחירו של מטבע ZEC יירד בימים הקרובים. אז הם הימרו על התרסקות המחיר כדי להרוויח את הכסף שלהם. מנגד, פוזיציות ארוכות נפתחות על ידי משקיעים המכונים שוורים והם חושבים שהמחיר יעלה בימים הקרובים. עליכם להבין הבסיסי לגבי עמדות קצרות וארוכות טווח כדי שתוכלו לתכנן אסטרטגיית השקעה יעילה.

לאחר שפיתחת הבנה בסיסית בגישות ההשקעה הללו, יהיה לך הרבה יותר קל לזהות אם אתה צריך לפתוח תפקיד קצר או ארוך. מספר גדול מהמתווכים המובילים שאנו ממליצים עליהם, למשל, eToro מציעים תכונות להפחתת סיכונים שתוכלו ליישם לטובתכם כמו עצירת הפסד וקבלת אפשרויות רווח.

5. סגור את עמדתך

מאפייני ניהול הסיכונים של עצירת הפסד וקבלת רווח נמצאים שם כדי להבטיח שלא תגזימו יותר מדי בידך. זה לא אומר שאתה מאבד שליטה על המסחר שלך. במקום זאת, פשוט יש לך רשת ביטחון כאשר הנסיבות אינן משחקות בהתאם לציפיות שלך. זה עוזר לך למזער את ההפסדים שלך ולקחת רווחים בזמן שיש לך עדיין סיכוי.

אם אתה מאמין שהעמדה הפתוחה שלך הניבה מספיק רווחים ושמירה עליה פתוחה תהיה מסוכנת למדי, תוכל לבטל את מפרט הרווח לקחת ולסגור את עמדתך. באופן דומה, אם אתה חושב שהמחיר לא הולך לעלות וכבר איבדת חלק מההון שלך, תוכל שוב לעקוף את הפסד ההפסד.

כיצד לקנות Zcash עם Exchange

כשאתה מחפש להחזיק את מטבעות ה- Zcash שלך להשקעה ארוכת טווח, השימוש בשירות חליפין הוא הדרך ללכת. אלה מיועדים למשקיעים שמאמינים כי מחירם של אסימוני ZEC ימשיך לעלות בשבועות ובחודשים הקרובים או לחובבי הטכנולוגיה המאמינים בפרויקט. לפני שתבחר את חילופי ההצפנה שלך, עליך לעבור שלב הערכה כדי לשקול מספר רב של תכונות, כולל ממשק משתמש אינטואיטיבי, תמיכה בלקוחות, מצבי תשלום נגישים, מגוון מטבעות קריפטוגרפיים, עלות עסקאות ועוד. עליך גם להיות מודע לחילופי חילופים שאינם תואמים את הרגולציה ואולי אינם מאובטחים כל כך.

1. הגדר ארנק Zcash

לפני שאתה רוכש את ZEC, עליך להבטיח כי ברשותך ארנק מטבעות קריפטוגרפי להחזיק את האסימונים שלך בצורה מאובטחת. נראה שזה נראה תהליך מורכב בהתחלה, אך תעשיית הקריפטו עשתה דרך ארוכה, והצעדים הללו פשוטים וידידותיים יותר מבעבר. בהתאם למשך הזמן שבו ברצונך לאחסן את ה- Zcash שלך, אתה יכול לבחור בין סוגים שונים של ארנקי הצפנה:

 • ארנקי Exchange / אינטרנט – מדובר בארנקי קריפטו מוכווני דפדפן המגיעים בצורה של אתר, הרחבה או מובנים באתר התיווך או החלפה שלך..

 • ארנקי תוכנה – כפי שהשם מרמז, אלה מגיעים בצורה של יישום שולחני או נייד ומציעים אבטחה ראויה יחד עם תכונות אחרות.

 • ארנקי חומרה – כאשר אינך מעוניין להתפשר על אבטחת הכספים שלך, ארנקי החומרה הם הדרך ללכת מכיוון שהם מנותקים לחלוטין מכל רשת ויש בהם חומרה כדי לשמור על כספיך..

2. בחרו והצטרפו לבורסה שמוכרת את Zcash

בכל הנוגע להרשמה לבורסת מטבעות קריפטוגרפיים, ישנן פלטפורמות רבות מהמובילות בתעשייה בהן אתה יכול לסמוך, כולל CEX.io ו- Coinbase. אתה יכול לרכוש מהם את אסימוני Zcash שלך, אך לפני שתבחר, ודא שאתה בוחר את המתאים לצרכים שלך. חלק מהבורסות עשויות לרצות מידע אישי מפורט והפקדות גבוהות, בעוד שאחרות עשויות להיות מקלות יותר עם עמלת העסקה. עליך לשקול את היתרונות והחסרונות של כל חילופי מכירות לפני שתירשם. אם החליפין מוסדרים, יהיה עליך לאמת את זהותך על ידי מתן הוכחות כגון רישיון נהיגה או דרכון.

3. בחר באמצעי התשלום שלך לרכישת Zcash

לאחר שעברתם את תהליך בחירת הבורסה שלכם, הגיע הרגע להעריך את המגוון המגוון של מצבי התשלום המוצעים על ידי הפלטפורמה שבחרתם ולהחליט איזה מהם יתאים יותר ליעדי ההשקעה והאסטרטגיה שלכם. לדוגמה, אתה יכול לבחור העברה בנקאית, חיוב או כרטיס אשראי, ואמצעי תשלום אלקטרוני אחרים לרכישת אסימונים של ZEC, אך ראשית, תצטרך למצוא את האיזון הנכון של עלויות מהירות, נוחות ועלויות עסקאות..

כמה חילופי מטבעות קריפטוגרפיים עושים מאמצים רבים כדי להקל על משתמשיה וגם מציעים את האפשרות לשלב את חשבון הבנק שלך בחשבון הבורסה. זה נותן לך את האפשרות לקבל גישה לכספי הפיאט שלך כל הזמן לנגישות קלה.

4. בצע הזמנה לרכישת Zcash

לרכישת מטבע Zcash, תוכלו להשתמש במטבע פופולרי כמו ביטקוין או Ethereum ולהחליף אותו ל- Zcash דרך הבורסה שבחרתם. כמה בורסות עשויות למכור לך אסימונים של ZEC ישירות תמורת כסף קונבנציונאלי, אך חלקן אולי לא. ראשית עליך לבחור את מטבע הפיאט שבו תשתמש להפקדת כספיך. מחשבון יודיע לך כמה אסימונים של ZEC יכולים להיות לך בסכום זה. לאחר שעברת שלב זה, תוכל להגיש את הזמנת הקנייה שלך.

אם הפעלת הרשאה דו-גורמית, הידועה בכינויו 2FA, תקבל OTP אותו תצטרך להזין לפני עיבוד העסקה. זה מבטיח אבטחה משופרת.

5. אחסון בטוח של ה- Zcash בארנק

מכיוון שאסטרטגיית ההשקעה שלך ארוכת טווח, לא כדאי להשאיר את אסימוני ה- ZEC בארנק של הבורסה. הם אמנם מאובטחים באופן סביר, אך הם גם נמצאים בסיכון גבוה להתקפות סייבר ולחוות בעיות טכניות. זו הסיבה שחשוב שתעביר את ה- Zcash שלך לארנק קריפטו ייעודי. כל שעליך לעשות הוא לספק מפתח ציבורי והמטבעות יופיעו בארנקך.

עם זאת, אם הפעלת את ה- 2FA שלך, שוב תצטרך להיכנס ל- OTP כדי להעביר את Zcash דרך.

אתה צריך לקנות או לסחור ב- Zcash?

עליכם לזכור כי רכישה ומסחר של Zcash הן שתי גישות השקעה שונות לחלוטין. אתה צריך לקנות Zcash כאשר אתה רוצה להחזיק אותו לטווח ארוך או להאמין בפרויקט. עם זאת, אם אתה רק רוצה להרוויח כסף מהתנודתיות במחירי Zcash, זה רעיון טוב יותר לסחור ב- ZEC באמצעות אתרי תיווך באמצעות CFD..

מה ההבדל בין Exchange Zcash וברוקר?

בורסת קריפטו של Zcash היא פלטפורמה דיגיטלית המאפשרת לסוחרים לקנות ZEC עבור הפופולריים ביותר כמו ביטקוין ואת’ריום. לכן פלטפורמות אלה מכונות חילופי מטבעות קריפטוגרפיים. אם אתם הולכים לגישה של השקעה ארוכת טווח, עליכם לבחור בבורסה מכיוון שהם מוכרים את מטבעות ה- ZEC שעבורם תהיה לכם הזכות להחזיק, להעביר, למכור ולאחסן..

לעומת זאת, אם אתה רק רוצה לקבל הכנסה פסיבית שיכולה להשלים את ההכנסה העיקרית שלך, המסחר הופך להיות אפשרות טובה יותר עבורך. למסחר ב- ZEC, עליכם לבחור מתווך קריפטו שבו תוכלו לקנות ולמכור מכשירים פיננסיים במהירות של ZEC, למשל, חוזים עתידיים, אופציות ו- CFD. בתרחיש זה, אתה מצפה להרוויח מחוסר החיזוי של שוק הקריפטו.

השקעה ארוכת טווח קצרה

עליכם להשקיע ב- ZEC לטווח ארוך רק אם אתם באמת מאמינים שמחיר המטבע ימשיך לעלות בשבועות הקרובים או אם תרצו לתמוך במאמצי הפיתוח של הפרויקט. אם אתם הולכים לגישת השקעה לטווח ארוך, החלפת מטבעות קריפטו מתאימה לכם יותר מכיוון שתוכלו לקנות ולבעלות את אסימוני ZEC..

עם זאת, כאשר כל מה שאתה מחפש הוא רווחי טווח קצר, סחר ב- ZEC באמצעות מכשירים פיננסיים הוא דרך יעילה בהרבה להתמודד עם מטבעות קריפטוגרפיים מאשר להחזיק בהם. אתה יכול להשתמש בתנודתיות בשוק כדי לפדות כסף, אך יהיה עליך להבטיח שתקנה ותמכור ברגע הנכון כדי להרוויח כסף. שיטה זו לא תדרוש להקים ארנק ייעודי ולקצץ בעלויות העסקה שלך.

יתרונות וחסרונות של רכישת Zcash

יתרונות

 • פרטיות מבוקרת: Zcash מספק פשרה בין פרטיות אולטימטיבית לבין חשיפה בלתי מוגבלת. בעולם שבו ביטחון הוא דאגה משמעותית, זה יתרון. אתה יכול לבחור איזו עסקה להישמר למעקב ואלה לבצע פרטיות.
 • רישום תאומים: מזל תאומים הוא אחד מהבורסות המוסדרות ביותר בעולם הקריפטו. זה מורכב ממעט מאוד מטבעות קריפטו שרובם בעלי יכולת רווחיות ארוכת טווח. Zcash הוא אחד ממטבעות הפרטיות הבודדות בפלטפורמה. זה לא רק מוכיח את הפוטנציאל של המטבע אלא גם מצביע על כך שהוא עומד בתקנה של סוכנויות ממשלתיות מסוימות.
 • בְּרִיחַ: Zcash מתכננת לצאת לעסקאות Blind Off-Chain Lightweight (BOLT) בכדי לתקן את דרישת החישוב הגבוהה שלה לעסקאות פרטיות. אני מקווה שיהיה הגיוני כלכלית להשתמש בעסקה מוגנת של Zcash, שהייתה רק 12% מסך עסקאות ZEC בשנת 2019..
 • ערך סימן: לכל מטבע קריפטוגרפי מצליח יש ערך סימן. כמטבע פרטיות, רוב האנשים השתמשו במטבעות ZEC כדי לתמוך בהגנתו של מנכ”ל WikiLeaks, ג’וליאן אסאנג ‘. המהלך העניק למטבע ערך סימן של חופש והתנגדות נגד משטרים אוטוריטריים וניאו-ליברליזם. למרות שחלקם אולי לא יאהבו את זה, זה יזכה את Zcash בקהילה של משתמשים ייעודיים לטווח ארוך.

חסרונות

 • בדומה לתחרות: הבלוקצ’יין הציבורי שלה עובד בדומה לביטקוין. שירות העסקאות המוגן שלה מתמודד גם עם תחרות קשה מצד מונרו ו- DASH. גרוע מכך, את’ריום וביטקוין מתכננים ליצור חסימות פרטיות.
 • אפשרויות רכישה מוגבלות: כמו רוב המטבעות הקרובים, אתה לא יכול לרכוש את Zcash ברוב הבורסות. ברוב הפלטפורמות, אתה צריך לסחור עבור מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, שמגיעים עם דמי עסקה נוספים.

מהם העמלות הכרוכות בקניית זקש?

העמלות הבאות חלות כאשר אתה קונה את Zcash מבורסה או מתיווך. הערכים בפועל משתנים מפלטפורמה לפלטפורמה:

 • עלויות העברה: זהו העמלה שגובה פלטפורמת בורסה או תיווך בכל עסקה. לחילופין מסוימים יש שיעור אחיד, בעוד שאחרים גובים שיעורים משתנים בהתאם לגורמי השוק.
 • דמי הפקדה: זה הסכום שנגבה על כל פיקדון. לרוב הבורסות המכובדות כגון Coinbase אין חיובים בגין פיקדונות.
 • דמי נסיגה: כל הפלטפורמות גובות אחוז על משיכות הרחק מהפלטפורמה שלהן. זה סטנדרטי בכל תעשיית הקריפטו.
 • מרווחים ועמלות: הם נפוצים בפלטפורמות המסחר. זה נע בין 0.2% ל -1%.

3 טיפים לרכישת Zcash

כעת, לאחר שפיתחתם הבנה בסיסית כיצד ניתן להשתמש ברוקרים ובורסות קריפטו לגישות השקעה שונות, הנה שלושה טיפים בעלי ערך רב מאיתנו שיעזרו לכם לנהל את הסיכון בצורה הרבה יותר יעילה ולהפוך את ההשקעה שלכם לבטוחה הרבה יותר. . אל תשכח את המצביעים החשובים האלה כשאתה משקיע בזקש.

בחר את הזמן הנכון ובצע את המחקר שלך

על מנת להפיק את המרב משוק תנודתי, עליכם לקנות ולמכור אסימוני Zcash בזמן הנכון. אתה יכול לפתח את האינסטינקטים של המשקיעים על ידי עיון בכל המדריכים וחומר הקריאה הקיים באתר האינטרנט שלנו ולעקוב אחר החדשות הקשורות למטבע. אפילו שמועות יכולות להעלות את המחיר בשוק הקריפטו.

השוואת עלויות לרכישת Zcash

אם אתה לא מצליח לנהל את עלויות העסקה שלך, הם עשויים לאכול 30% עד 50% מהרווחים שלך. משקיעים חדשים רבים הופכים לקורבנות של הוצאות עסקה גבוהות. וודא שלקחת הכל בחשבון, כולל פריסה, עמלה, עמלת חליפין, חיובי פיקדון / משיכה ודמי אחסון. העלויות הנלוות יכולות להסתכם במהירות בכדי לאכול את הרווחים שלך.

בטיחות וביטחון

כאשר אתה סוחר ב- Zcash או בכל מטבע קריפטוגרפי אחר, עליך להבין שלא הכל ייעשה בשבילך. למשל, יהיה עליכם לתרום להבטחת אבטחת המטבעות על ידי בחירת סיסמאות חזקות, שימוש ב- 2FA וביטויי סיסמה.

מהי אמצעי התשלום הטוב ביותר לרכישת Zcash?

 • קנו את Zcash במזומן – ראשית, אתה נדרש לקנות ביטקוין במזומן דרך כספומט ולאחר מכן להחליף אותו תמורת ZEC. אפשרות אפשרית אבל לא ממש נוחה.
 • קנו את Zcash בכרטיס אשראי / חיוב – אחד מצבי התשלום הפופולריים ביותר לרכישת ZEC אם כי קצת בצד היקר.
 • קנו את Zcash באמצעות העברה בנקאית – מאוד נוח וסביר מבחינת עלות העסקה; עם זאת, הוא איטי בהשוואה למצבי תשלום אחרים.
 • קנו את Zcash עם ביטקוין – פשוט סחר בביטקוין שלך עבור Zcash.
 • קנו את Zcash עם PayPal – מצב תשלום מהיר ויעיל אך מוגבל לנגישות.

דרכים אחרות לקנות Zcash

השיטות שציינו לעיל הן הנוחות והחסכוניות ביותר לרכישת Zcash ולמסחר ב- ZEC במספר פלטפורמות. כעת, אתה מוכן יותר לקנות ZEC ולהשקיע במטבעות אחרים לאחר שעברת על המדריך המקיף הזה. נסיים מדריך זה עם כמה חלופות פחות פופולריות שתוכלו להשתמש בהן לרכישת Zcash.

 • חילופי עמיתים לעמית (P2P) – אלה אתרים או פלטפורמות המחברות בין מוכרי קריפטו לקונים. במקום להירשם לבורסה, אתה יכול לקנות ישירות מאדם. עם זאת, עליך לוודא שאימתת את תקינותם באמצעות ביקורות והיסטוריית עסקאות. המסחר ב- P2P אינו רק ידידותי למשתמש ורב-תכליתי, אלא גם חסכוני למדי.

 • מכיוון שאסופי Zcash מוקצבים מראש, לא ניתן להשיג אותם בתהליך כרייה.

אנו מתחייבים לספק לכם את המידע העדכני ביותר על כל מטבע, כולל Zcash, ונמשיך לעדכן את המדריך הזה ככל שייכנסו חדשות, עדכונים ונתונים על האסימון..

שאלות נפוצות

 1. 1. האם אוכל לקנות Zcash מבלי לשלם עמלות?

  חלק מחילופי הקריפטו שהמלצנו אינם גובים כל תשלום עבור קניית אסימונים של ZEC. עם זאת, צפו לשלם דמי שירות אחרים בפלטפורמה.

 2. 2. מה ההבדל בין רכישת ZEC למסחר ב- ZEC?

  רכישת ZEC מיועדת למשקיעים ארוכי טווח שרוצים להחזיק באסימונים שכן הם מאמינים שהמחיר יעלה בטווח הארוך. עם זאת, המסחר ב- ZEC נעשה על ידי הסוחרים שפשוט רוצים לנצל את התנודתיות בשוק כדי להשיג רווחים מהירים. אלו גישות השקעה לטווח קצר.

 3. 3. מה הרגע הנכון לרכישת Zcash?

  רק אתה יכול להחליט את הרגע הנכון לקנות את אסימוני ZEC. ודא שעברת על כל חומר ההדרכה הקיים באתר שלנו.

 4. 4. מהי הבורסה הטובה ביותר לקנות Zcash?

  שוב אתה זה שתחליט על חילופי הצפנה הטובים ביותר לאחר הערכת מספר רב של גורמים, כולל עלויות עסקאות, תמיכה בלקוח, ממשק משתמש אינטואיטיבי, נוחות ותכונות אחרות.

 5. 5. האם מותר לרכוש את זקש?

  Zcash אינו זמין וניתן לסחירה באופן חוקי, במדינות ובמדינות שהגבילו לחלוטין את מטבעות הקריפטוגרפיים ואת המסחר שלהן.