מדיניות פרטיות נתונים

 1.      מבוא

זוהי מדיניות פרטיות הנתונים של Investoo Group (“Investoo”).

Investoo מכבדת את פרטיותך ומחויבת להגן על הנתונים האישיים שלך. מדיניות פרטיות זו תודיע לך כיצד אנו מטפלים בנתונים האישיים שלך כאשר אתה מבקר באחד מאתרי האינטרנט שלנו (ללא קשר לאן אתה מבקר בהם) ותספר לך על זכויות הפרטיות שלך וכיצד החוק מגן עליך.

 1.      מידע חשוב: מי אנחנו

מטרת מדיניות פרטיות זו

מדיניות פרטיות זו נועדה לספק לך מידע על האופן שבו Investoo אוספת ומעבדת את הנתונים האישיים שלך באמצעות השימוש שלך באתר זה, כולל כל מידע שתמסור דרך אתר זה כאשר אתה מספק את פרטיך האישיים או הסכמתך לקבלת חומרים נוספים מאיתנו או מעסקנו. שותפים.

אתר זה אינו מיועד לילדים ואנו לא אוספים ביודעין נתונים הנוגעים לילדים.

חשוב שתקרא מדיניות פרטיות זו יחד עם כל מדיניות פרטיות אחרת או מדיניות עיבוד הוגנת שאנו עשויים לספק באירועים ספציפיים כאשר אנו אוספים או מעבדים נתונים אישיים אודותיך, כך שתהיה מודע לחלוטין כיצד ומדוע אנו משתמשים בנתונים שלך. . מדיניות פרטיות זו משלימה הודעות ומדיניות פרטיות אחרות ואינה מיועדת לעקוף אותן.

בקר

Investoo היא המפקחת על המידע האישי שלך ואחראי עליו (המכונה גם “אנו”, “אנחנו” או “שלנו” במדיניות פרטיות זו).

קבוצת Investoo עשויה להרכיב מעת לעת ישויות משפטיות שונות. מדיניות פרטיות זו מונפקת מטעם כל חברת קבוצת Investoo ולכן כאשר אנו מזכירים את Investoo, “אנו”, “אותנו” או “שלנו” במדיניות פרטיות זו, אנו מתייחסים לחברה הרלוונטית בקבוצה האחראית להפעלת אתר זה, לעיבוד הנתונים שלך.

מיננו מנהל הגנת נתונים (“DPM“) האחראי לפיקוח על שאלות ביחס למדיניות פרטיות זו. אם יש לך שאלות לגבי מדיניות פרטיות זו, כולל בקשות למימוש זכויותיך החוקיות, אנא פנה ל- DPM באמצעות הפרטים המפורטים להלן..

פרטי יצירת קשר

אם יש לך שאלות לגבי מדיניות פרטיות זו או נוהלי הפרטיות שלנו, אנא פנה ל- DPM שלנו בדרכים הבאות:

השם המלא של היישות המשפטית: Investoo Ltd.

כתובת דוא”ל: [מוגן בדוא”ל]

מספר טלפון: (+44) (0) 20 3488 2091

יש לך את הזכות להגיש תלונה בכל עת במשרד נציב המידע (“ICO”), רשות הפיקוח בבריטניה בנושאי הגנה על נתונים (www.ico.org.uk). אנו, עם זאת, נעריך את ההזדמנות להתמודד עם חששותיך לפני שתפנה ל- ICO, אנא אנא פנה אלינו בשלב ראשון.

שינויים במדיניות הפרטיות וחובתך להודיע ​​לנו על שינויים

אנו שומרים על מדיניות הפרטיות שלנו בבדיקה קבועה. אנו עשויים לעדכן מדיניות זו מעת לעת על ידי פרסום גרסה חדשה באתרנו. עליך לעיין בדף זה מדי פעם כדי לוודא שאתה מרוצה מכל שינוי במדיניות זו. אנו עשויים להודיע ​​לך על שינויים במדיניות זו בדוא”ל.

חשוב שהנתונים האישיים שאנו מחזיקים אודותיך יהיו מדויקים ועדכניים. אנא עדכן אותנו אם הנתונים האישיים שלך משתנים במהלך מערכת היחסים שלך איתנו.

קישורי צד שלישי

אתר זה כולל קישורים לאתרי צד שלישי, תוספים ויישומים. לחיצה על קישורים אלה או הפעלת קשרים אלה עשויה לאפשר לצדדים שלישיים לאסוף או לשתף נתונים אודותיך. איננו שולטים באתרי צד שלישי ואיננו אחראים להצהרות הפרטיות שלהם. כשאתה עוזב את האתר שלנו, אנו ממליצים לך לקרוא את מדיניות הפרטיות של כל אתר שאתה מבקר בו.

 1.      הנתונים שאנו אוספים אודותיך

נתונים אישיים, או מידע אישי, פירושם כל מידע אודות אדם שניתן לזהות אותו. זה לא כולל נתונים שבהם הזהות הוסרה (נתונים אנונימיים).

אנו עשויים לאסוף, להשתמש, לאחסן ולהעביר סוגים שונים של מידע אישי אודותיך שקיבצנו יחד כדלקמן:

 •                נתוני זהות כולל שם פרטי, שם נעורים, שם משפחה, שם משתמש או מזהה דומה, מצב משפחתי, כותרת, תאריך לידה ומין.
 •                נתוני קשר כולל כתובת חיוב, כתובת משלוח, כתובת דוא”ל ומספרי טלפון.
 •                מידע פיננסי כולל חשבון בנק ופרטי כרטיס תשלום.
 •                מידע על ההעברה כולל פרטים על תשלומים אליך וממנה ופרטים אחרים של מוצרים ושירותים שרכשת מאיתנו.
 •                נתונים טכניים כולל פרוטוקול אינטרנט (“IP“) כתובת, נתוני הכניסה שלך, סוג וגרסת הדפדפן, הגדרת ומיקום אזור הזמן, סוגי וגרסאות תוסף לדפדפן, מערכת הפעלה ופלטפורמה וטכנולוגיה אחרת במכשירים שבהם אתה משתמש כדי לגשת לאתר זה.
 •                נתוני פרופיל כולל את שם המשתמש והסיסמה שלך, רכישות או הזמנות שבוצעו על ידך, תחומי העניין שלך, העדפותיך, המשוב ותגובות הסקר שלך.
 •                נתוני שימוש כולל מידע על אופן השימוש שלך באתרים, מוצרים ושירותים.
 •                נתוני שיווק ותקשורת כולל את ההעדפות שלך בקבלת שיווק מאיתנו ומצדדים שלישיים והעדפות התקשורת שלך.

אנו גם אוספים, משתמשים ומשתפים נתונים מצטברים כגון נתונים סטטיסטיים או דמוגרפיים. נתונים מצטברים יכולים להיגזר מהנתונים האישיים שלך אך אינם נחשבים לנתונים אישיים על פי החוק מכיוון שנתונים אלה לא יגלו במישרין או בעקיפין את זהותך. לדוגמה, אנו עשויים לצבור את נתוני השימוש שלך כדי לחשב את אחוז המשתמשים שניגשים לתכונת אתר מסוימת. עם זאת, אם אנו משלבים או מחברים בין נתונים מצטברים לנתונים האישיים שלך כדי שיוכלו לזהות אותך באופן ישיר או עקיף, אנו מתייחסים לנתונים המשולבים כאל נתונים אישיים אשר ישמשו בהתאם למדיניות פרטיות זו..

איננו אוספים קטגוריות מיוחדות של נתונים אישיים אודותיך (זה כולל פרטים על גזעך או מוצא אתני, אמונות דתיות או פילוסופיות, חיי מין, נטייה מינית, דעות פוליטיות, חברות באיחוד המקצועי, מידע על בריאותך ונתונים גנטיים וביומטריים. ). אנחנו גם לא אוספים ושומרים מידע על הרשעות ועבירות פליליות.

אם אינך מצליח לספק נתונים אישיים

איפה שאנחנו צריכים לאסוף נתונים אישיים על פי חוק, או על פי תנאי החוזה שיש לנו איתך, ואתה לא מצליח לספק את הנתונים האלה כשתתבקש, ייתכן שלא נוכל לבצע את החוזה שיש לנו או שאנחנו מנסים להתקשר איתו אתה (למשל, לספק לך סחורות או שירותים). במקרה זה, יתכן ונצטרך לבטל מוצר או שירות שאצלנו, אך אנו נודיע לך אם זה המקרה באותה עת..

 1. 4.      כיצד נאספים הנתונים האישיים שלך?

אנו משתמשים בשיטות שונות לאיסוף נתונים ממך וממנו, כולל באמצעות:

 •               אינטראקציות ישירות. אתה רשאי למסור לנו את הנתונים האישיים שלך על ידי מילוי טפסים או על ידי התכתבות איתנו בדואר, בטלפון, בדוא”ל או בדרך אחרת. זה כולל נתונים אישיים שאתה מספק כאשר אתה:

o להגיש מועמדות או להירשם למוצרים או שירותים;

o ליצור חשבון באתר שלנו;

o להירשם לשירות או לפרסומים שלנו;

o לבקש לשלוח אליך חומרי שיווק;

o להשתתף בתחרות, קידום או סקר; אוֹ

o תן לנו משוב או צור איתנו קשר.

 •               טכנולוגיות או אינטראקציות אוטומטיות. כאשר אתה מתקשר עם האתר שלנו, אנו אוספים אוטומטית נתונים טכניים אודות הציוד שלך, פעולות הגלישה והדפוסים שלך. אנו אוספים נתונים אישיים אלה באמצעות עוגיות, יומני שרתים וטכנולוגיות דומות אחרות. אנו עשויים לקבל נתונים טכניים אודותיך אם אתה מבקר באתרים אחרים המעסיקים את קובצי ה- cookie שלנו. למידע נוסף אודות העוגיות בהן אנו משתמשים, אנא עיינו ‘עוגיות’ לְהַלָן.
 •               צדדים שלישיים או מקורות זמינים לציבור. אנו עשויים לקבל נתונים אישיים אודותיך מצדדים שלישיים שונים כמפורט להלן:

o נתונים טכניים של הגורמים הבאים:

 •  חברים ברשת השותפים שלנו;
 •  השותפים העסקיים שלנו;
 •  חילופי נתונים של צד שלישי (למשל חילופי הנתונים של Lotame);
 •  ספקי ניתוח (למשל גוגל);
 •  רשתות פרסום; ו
 •  ספקי מידע לחיפוש.

o נתוני קשר, כספים ועסקאות מספקי שירותי טכני, תשלום ומסירה.

o נתוני זהות ויצירת קשר ממתווכי נתונים או מצטברים.

o נתוני זהות ויצירת קשר ממקורות זמינים לציבור כגון בית החברות ומרשם הבחירות הממוקם בתוך האיחוד האירופי.

 1.      כיצד אנו משתמשים בנתונים האישיים שלך

אנו נשתמש בנתונים האישיים שלך רק כאשר החוק מאפשר לנו. לרוב, אנו נשתמש בנתונים האישיים שלך בנסיבות הבאות:

 •               היכן שאנו צריכים לבצע חוזה אנו עומדים להתקשר איתך או להתקשר איתך.
 •               היכן שזה הכרחי לאינטרסים הלגיטימיים שלנו (או לאלו של צד שלישי) והאינטרסים והזכויות הבסיסיות שלך אינם עוקפים את האינטרסים האלה..
 •               היכן שעלינו לעמוד בהתחייבות חוקית.

באופן כללי, איננו מסתמכים על הסכמה כבסיס משפטי לעיבוד הנתונים האישיים שלך, למרות שנקבל את הסכמתך לפני שנשלח אליך הודעות שיווק ישיר של צד שלישי באמצעות דוא”ל או הודעת טקסט. יש לך את הזכות למשוך את ההסכמה לשיווק בכל עת על ידי פנייה אלינו.

מטרות אליהן נשתמש בנתונים האישיים שלך

פירטנו להלן, במתכונת טבלה, תיאור הדרכים בהן אנו מתכננים להשתמש בנתונים האישיים שלך ואיזה מהבסיסים החוקיים אנו מסתמכים לעשות זאת. זיהינו גם מה האינטרסים הלגיטימיים שלנו היכן שמתאים.

שים לב שאנו עשויים לעבד את הנתונים האישיים שלך ביותר מסיבות חוקיות אחת, בהתאם למטרה הספציפית שלשמה אנו משתמשים בנתונים שלך. אנא פנה אלינו אם אתה זקוק לפרטים אודות היסוד המשפטי הספציפי עליו אנו מסתמכים בכדי לעבד את הנתונים האישיים שלך כאשר יותר מטענה אחת הוגדרה בטבלה שלהלן..

מטרה / פעילות סוג הנתונים בסיס חוקי לעיבוד כולל בסיס של אינטרס לגיטימי
לרשום אותך כמשתמש / לקוח חדש (א) זהות

(ב) קשר

(א) ביצוע חוזה איתך

(ב) הכרחי לאינטרסים הלגיטימיים שלנו (כדי לעדכן את הרשומות שלנו ולבדוק כיצד הלקוחות משתמשים במוצרים / שירותים שלנו)

לעיבוד ומסירת הזמנות כולל:

(א) ניהול תשלומים, עמלות וחיובים

(ב) גבייה והשבת כספים המגיעים לנו

(א) זהות

(ב) קשר

(ג) פיננסי

(ד) עסקה

(ה) שיווק ותקשורת

(א) ביצוע חוזה איתך

(ב) הכרחי לאינטרסים הלגיטימיים שלנו (כדי להחזיר סכומים המגיעים לנו)

כדי לנהל את מערכת היחסים שלנו איתך שתכלול:

(א) להודיע ​​לך על שינויים בתנאים או במדיניות הפרטיות שלנו

(ב) מבקש ממך להשאיר ביקורת או לערוך סקר

(א) זהות

(ב) קשר

(ג) פרופיל

(ד) שיווק ותקשורת

(א) ביצוע חוזה איתך

(ב) הכרחי למילוי חובותינו החוקיות

(ג) הכרחי לאינטרסים הלגיטימיים שלנו (כדי לעדכן את הרשומות שלנו ולבדוק כיצד הלקוחות משתמשים בדפים / מוצרים / שירותים מסוימים)

כדי לאפשר לך להשלים סקר (א) זהות

(ב) קשר

(ג) פרופיל

(ד) שימוש

(ה) שיווק ותקשורת

(א) ביצוע חוזה איתך

(ב) הכרחי לאינטרסים הלגיטימיים שלנו (כדי ללמוד כיצד הלקוחות משתמשים בדפים / מוצרים / שירותים, כדי להבין את העדפות המשתמשים, לפתח את הדפים / המוצרים / שירותים שלנו ולהגדיל את העסק שלנו)

לניהול והגנה על העסק שלנו ואתר האינטרנט שלנו (כולל פתרון בעיות, ניתוח נתונים, בדיקות, תחזוקת המערכת, תמיכה, דיווח ואחסון נתונים) (א) זהות

(ב) קשר

(ג) טכני

(א) הכרחי לאינטרסים הלגיטימיים שלנו (לניהול העסק שלנו, אספקת שירותי ניהול ו- IT, אבטחת רשת, למניעת הונאה ופעילות בלתי חוקית אחרת ובהקשר של ארגון מחדש של עסק או פעילות מחדש של קבוצה)

(ב) הכרחי למילוי חובותינו החוקיות

להעביר אליך תוכן ופרסומות רלוונטיים באתר ומדידה או הבנה של יעילות האתרים שלנו והפרסום שאנו משרתים לך (א) זהות

(ב) קשר

(ג) פרופיל

(ד) שימוש

(ה) שיווק ותקשורת

(ו) טכני

הכרחי לאינטרסים הלגיטימיים שלנו (כדי ללמוד כיצד לקוחות משתמשים בדפים / מוצרים / שירותים מסוימים, כדי לפתח אותם, כדי להרחיב את העסק שלנו וליידע את אסטרטגיית השיווק שלנו)
כדי להשתמש בניתוח נתונים כדי למפות את המסע שלך באתרים שלנו, כדי לשפר את האתר שלנו, מוצרים / שירותים, שיווק, קשרי לקוחות וחוויות (א) טכני

(ב) שימוש

הכרחי לאינטרסים הלגיטימיים שלנו (להגדיר את סוגי הלקוחות המבקרים באתרים שלנו, להבין את האינטראקציה שלהם עם האתרים שלנו, לשמור על אתרי האינטרנט שלנו מעודכנים והתוכן שלהם רלוונטי, כדי לפתח את העסק שלנו וליידע אסטרטגיות שיווק)
כדי להבין את ההעדפות שלך ולהציע לך הצעות והמלצות לגבי מוצרים או שירותים שעשויים לעניין אותך (א) זהות

(ב) קשר

(ג) טכני

(ד) שימוש

(ה) פרופיל

(ו) שיווק ותקשורת

הכרחי לאינטרסים הלגיטימיים שלנו (לפתח ולקדם דפים / מוצרים / שירותים ולהרחיב את העסק שלנו)
לקבלת ייעוץ מקצועי או עמידה בהתחייבויותינו החוקיות (א) זהות

(ב) קשר

(ג) פיננסי

(ד) עסקה

(ה) טכני

(ו) פרופיל

(ז) שימוש

(ח) שיווק ותקשורת

(א) הכרחי לאינטרסים הלגיטימיים שלנו (לקבלת ייעוץ מקצועי)

(ב) הכרחי למילוי חובותינו החוקיות

שיווק

אנו שואפים לספק לך אפשרויות בנוגע לשימושים מסוימים בנתונים אישיים, במיוחד סביב שיווק ופרסום.

אנו עשויים להשתמש בנתוני הזהות, אנשי הקשר, הטכניים, השימוש והפרופיל שלך כדי ליצור מבט על מה שאנו חושבים שאתה עשוי לרצות או זקוק לו, או מה שעשוי לעניין אותך. כך אנו מחליטים אילו מוצרים, שירותים ומבצעים עשויים להיות רלוונטיים עבורך (אנו קוראים לזה שיווק).

תקבל מאיתנו ו / או צדדים שלישיים חיצוניים מסוימים תקשורת שיווקית אם ביקשת מידע ולא ביטלת את קבלת השיווק הזה..

שיווק צד ג ‘

אנו נקבל את הסכמתך “opt-in” המפורשת לפני שנשתף את המידע האישי שלך עם צד שלישי כלשהו למטרות שיווק.

ביטול הסכמה

אתה יכול לבקש מאיתנו או מצדדים שלישיים להפסיק לשלוח לך הודעות שיווקיות בכל עת באמצעות קישורי ביטול ההסכמה על כל הודעה שיווקית שתישלח אליך או על ידי פנייה אלינו בכל עת..

עוגיות

עוגיות הן פיסות מידע קטנות המאוחסנות על ידי הדפדפן בכונן הקשיח של המחשב שלך. אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי לאפשר לנו להבין מי ראה אילו דפים ופרסומות, לקבוע באיזו תדירות ביקור בדפים מסוימים, לקבוע את האזורים הפופולריים ביותר באתר ובדרך כלל על מנת לפקח על השימוש באתר. רוב דפדפני האינטרנט מקבלים קובצי Cookie באופן אוטומטי, אם כי אינך חייב. איננו שולטים בשימוש בעוגיות על ידי צדדים שלישיים. באפשרותך להגדיר את הדפדפן לסרב לכל קובצי ה- cookie או לחלקם, או להתריע כאשר אתרים מגדירים או ניגשים לעוגיות. אם אתה משבית או מסרב לעוגיות, שים לב שחלקים מסוימים באתר זה עשויים להפוך לנגישים או לא לתפקד כראוי.

למידע נוסף על קובצי Cookie וכיצד להשבית אותם, תוכלו לעיין במידע שמספקת הלשכה לפרסום אינטראקטיבי בכתובת www.allaboutcookies.org.

שינוי מטרה

אנו נשתמש בנתונים האישיים שלך רק למטרות שלשמן אספנו אותם, אלא אם כן אנו רואים באופן סביר שעלינו להשתמש בהם מסיבה אחרת והסיבה הזו תואמת את המטרה המקורית. אם ברצונך לקבל הסבר כיצד העיבוד למטרה החדשה תואם את המטרה המקורית, אנא פנה אלינו.

אם נצטרך להשתמש בנתונים האישיים שלך למטרה לא קשורה, אנו נודיע לך ונסביר את הבסיס המשפטי המאפשר לנו לעשות זאת.

שים לב שאנו עשויים לעבד את הנתונים האישיים שלך ללא ידיעתך או הסכמתך, בהתאם לכללים לעיל, כאשר הדבר נדרש או מותר על פי החוק.

 1.      גילוי הנתונים האישיים שלך

אנו עשויים לשתף את הנתונים האישיים שלך עם הצדדים המפורטים להלן למטרות המפורטות בטבלה לעיל.

 •               חברות בקבוצת Investoo.
 •               צדדים שלישיים חיצוניים (מוגדרים במילון המונחים להלן).
 •               צדדים שלישיים שאליהם אנו עשויים לבחור למכור, להעביר או למזג חלקים מהעסק שלנו או מהנכסים שלנו. לחלופין, אנו עשויים לבקש לרכוש עסקים אחרים או להתמזג איתם. אם קורה שינוי בעסק שלנו, הבעלים החדשים רשאים להשתמש בנתונים האישיים שלך באותו אופן כמפורט במדיניות פרטיות זו.

אנו דורשים מכל צדדים שלישיים לכבד את אבטחת הנתונים האישיים שלך ולהתייחס אליהם בהתאם לחוק. איננו מאפשרים לספקי השירותים של צד שלישי שלנו להשתמש בנתונים האישיים שלך למטרות שלהם ורק מאפשרים להם לעבד את הנתונים האישיים שלך למטרות מוגדרות ובהתאם להוראות שלנו..

 1.      העברות בינלאומיות

אנו עשויים להעביר את הנתונים שלך מחוץ לאזור הכלכלי האירופי (“EEA”).

בכל פעם שאנו מעבירים את המידע האישי שלך מחוץ לאזור ה- EEA, אנו מבטיחים שמידה דומה של הגנה ניתנת לו על ידי הקפדה על הפעלת לפחות אחד מהאמצעים הבאים:

 •               אנו נעביר את הנתונים האישיים שלך רק למדינות שנחשבו כמספקות הגנה מספקת על נתונים אישיים על ידי הנציבות האירופית.
 •               כאשר אנו משתמשים בספקי שירות מסוימים, אנו עשויים להשתמש בחוזים ספציפיים שאושרו על ידי הנציבות האירופית, המעניקים לנתונים האישיים את אותה ההגנה שיש להם באירופה.
 •               כאשר אנו משתמשים בספקים שבסיסם בארה”ב, אנו עשויים להעביר אליהם נתונים אם הם חלק ממגן הפרטיות המחייב אותם לספק הגנה דומה לנתונים אישיים המשותפים בין אירופה וארה”ב..

אנא פנה אלינו אם ברצונך לקבל מידע נוסף על המנגנון הספציפי המשמש אותנו בעת העברת הנתונים האישיים שלך מחוץ לאזור ה- EEA.

 1.      אבטחת מידע

הקמנו אמצעי אבטחה מתאימים למניעת אובדן, שימוש או גישה של נתונים באופן אישי שלך באופן בלתי מורשה, שינוי או גילוי. בנוסף, אנו מגבילים את הגישה לנתונים האישיים שלך לאותם עובדים, סוכנים, קבלנים וצדדים שלישיים אחרים שיש להם צורך עסקי לדעת. הם יעבדו את הנתונים האישיים שלך רק על פי הוראותינו והם כפופים לחובת סודיות.

הקמנו נהלים להתמודדות עם כל חשד להפרת נתונים אישיים ונודיע לך ולכל הרגולטור הרלוונטי על הפרה שבה אנו נדרשים על פי חוק לעשות זאת..

 1.      שמירת נתונים

לכמה זמן תשתמש בנתונים האישיים שלי?

אנו נשמור את המידע האישי שלך רק כל עוד יש צורך באופן הגיוני בכדי למלא את המטרות שלשמן אספנו אותם, כולל למטרות עמידה בכל דרישות החוק, הרגולציה, המס, החשבונאות או הדיווח. אנו עשויים לשמור את הנתונים האישיים שלך לתקופה ארוכה יותר במקרה של תלונה או אם אנו סבורים באופן סביר שיש סיכוי להתדיינות בנוגע ליחסינו אתך.

כדי לקבוע את תקופת השמירה המתאימה לנתונים אישיים, אנו רואים את כמותם, טיבם ורגישותם של הנתונים האישיים, את הסיכון האפשרי לפגיעה כתוצאה משימוש בלתי מורשה או מחשיפה של הנתונים האישיים שלך, למטרות אליהם אנו מעבדים את המידע האישי שלך והאם יכול להשיג מטרות אלה באמצעים אחרים, ובדרישות החוקיות, הרגולטוריות, המס, החשבונאות או דרישות אחרות החלות.

למעט נתוני קשר (אשר יישמרו לתקופה של שלוש שנים מיום יצירת הקשר האחרון שלנו או ההתנהלות איתך) נשמור את הנתונים שלך לתקופה של שנתיים מיום יצירת הקשר האחרון שלנו או ההתמודדות עם אתה. בתום תקופת השמירה החלה הנתונים שלך יימחקו מהמערכות שלנו.

בנסיבות מסוימות אתה יכול לבקש מאיתנו למחוק את הנתונים שלך לפני תום תקופת השמירה – ראה “זכויותיך החוקיות” להלן למידע נוסף.

בנסיבות מסוימות אנו אנונימי את הנתונים האישיים שלך (כך שלא ניתן יהיה לשייך אותם עוד) למטרות מחקר או סטטיסטיקה, ובמקרה זה אנו עשויים להשתמש במידע זה ללא הגבלת זמן ללא הודעה נוספת אליך.

 1.    זכויותיך החוקיות

בנסיבות מסוימות, יש לך זכויות על פי חוקי הגנת נתונים ביחס לנתונים האישיים שלך.

 •               בקש גישה לנתונים האישיים שלך (הידוע בכינויו “בקשת גישה לנושא המידע”). זה מאפשר לך לקבל עותק של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים אודותיך ולבדוק שאנו מעבדים אותם כדין.
 •               בקש תיקון של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים אודותיך. זה מאפשר לך לתקן נתונים שלמים או לא מדויקים שאנו מחזיקים אודותיך, אם כי ייתכן שנצטרך לאמת את דיוק הנתונים החדשים שאתה מספק לנו..
 •               בקש מחיקה של הנתונים האישיים שלך. זה מאפשר לך לבקש מאיתנו למחוק או להסיר נתונים אישיים כשאין סיבה טובה שנמשיך לעבד אותם. יש לך גם את הזכות לבקש מאיתנו למחוק או להסיר את הנתונים האישיים שלך כאשר מימשת בהצלחה את זכותך להתנגד לעיבוד (ראה להלן), שם יתכן ועיבדנו את המידע שלך שלא כדין או כאשר אנו נדרשים למחוק את הנתונים האישיים שלך לציית לחוק המקומי. שים לב, עם זאת, יתכן שלא תמיד נוכל להיענות לבקשתך למחיקה מסיבות משפטיות ספציפיות אשר יודיעו לך, אם יש בכך, בעת בקשתך..
 •               התנגד לעיבוד הנתונים האישיים שלך כאשר אנו מסתמכים על אינטרס לגיטימי (או של צד שלישי) ויש משהו במצבך המסוים שגורם לך לרצות להתנגד לעיבוד בטענה זו מכיוון שאתה מרגיש שהוא משפיע על היסוד שלך זכויות וחירויות. יש לך גם את הזכות להתנגד למקום בו אנו מעבדים את המידע האישי שלך למטרות שיווק ישיר. במקרים מסוימים, אנו עשויים להוכיח שיש לנו יסודות לגיטימיים משכנעים לעבד את המידע שלך העוקפים את זכויותיך וחירייך.
 •               בקש הגבלת עיבוד הנתונים האישיים שלך. זה מאפשר לך לבקש מאיתנו להשעות את עיבוד הנתונים האישיים שלך בתרחישים הבאים:

אם אתה רוצה שנקבע את דיוק הנתונים.

o כאשר השימוש שלנו בנתונים אינו חוקי אך אינך מעוניין שנמחק אותם.

איפה אתה צריך שנחזיק את הנתונים גם אם איננו זקוקים להם יותר מכיוון שאתה זקוק להם בכדי לבסס, לממש או להגן על תביעות משפטיות.

o התנגדת לשימוש שלנו בנתונים שלך, אך עלינו לוודא שיש לנו עילות לגיטימיות עיקריות להשתמש בהם.

o בקש העברת הנתונים האישיים שלך אליך או לצד שלישי. אנו נספק לך, או לצד שלישי שבחרת, את הנתונים האישיים שלך בפורמט מובנה, נפוץ וקריא במכונה. שים לב שזכות זו חלה רק על מידע אוטומטי שסיפקת לנו תחילה הסכמה לשימוש או כאשר השתמשנו במידע לביצוע חוזה איתך.

o למשוך את ההסכמה בכל עת בו אנו מסתמכים על הסכמה לעיבוד הנתונים האישיים שלך. עם זאת, זה לא ישפיע על החוקיות של כל עיבוד שבוצע לפני שתסוג את הסכמתך. אם תבטל את הסכמתך, ייתכן שלא נוכל לספק לך מוצרים או שירותים מסוימים.

אם ברצונך לממש את אחת מהזכויות המפורטות לעיל, אנא פנה אלינו.

בדרך כלל אין צורך בתשלום

לא תצטרך לשלם אגרה על מנת לגשת לנתונים האישיים שלך (או למימוש זכויות אחרות). עם זאת, אנו עשויים לגבות תשלום סביר אם בקשתך מופרכת, חוזרת או מוגזמת בעליל. לחלופין, אנו יכולים לסרב להיענות לבקשתך בנסיבות אלה.

מה אנו עשויים להזדקק ממך

ייתכן שנצטרך לבקש ממך מידע ספציפי שיעזור לנו לאשר את זהותך ולהבטיח את זכותך לגשת לנתונים האישיים שלך (או לממש את כל הזכויות האחרות שלך). זהו אמצעי אבטחה כדי להבטיח כי נתונים אישיים לא יימסרו לאף אדם שאין לו זכות לקבלם. אנו עשויים ליצור איתך קשר לבקש ממך מידע נוסף ביחס לבקשתך לזרז את תגובתנו.

מגבלת זמן להגיב

אנו מנסים לענות על כל הבקשות הלגיטימיות תוך חודש. לפעמים זה יכול לקחת לנו יותר מחודש אם הבקשה שלך מורכבת במיוחד או שהגשת מספר בקשות. במקרה זה אנו נודיע לך ונעדכן אותך.

 1.    מילון מונחים

בסיס חוקי

עניין לגיטימי פירושו האינטרס של העסק שלנו לנהל ולנהל את העסק שלנו כדי לאפשר לנו להבין את מי שמבקר באתרים שלנו, את האינטרסים שלהם ואת העדפותיהם במטרה להעניק להם את חווית המשתמש הרלוונטית ביותר. אנו דואגים לשקול ולאזן כל השפעה פוטנציאלית עליך (חיובית ושלילית) וזכויותיך לפני שנעבד את הנתונים האישיים שלך למען האינטרסים הלגיטימיים שלנו. אנו לא משתמשים בנתונים האישיים שלך לפעילויות שבהן האינטרסים שלנו נעקפים מההשפעה עליך (אלא אם כן יש לנו הסכמתך או נדרש או מורשה אחרת על פי החוק). תוכל ליצור איתנו מידע נוסף על האופן בו אנו מעריכים את האינטרסים הלגיטימיים שלנו כנגד כל השפעה פוטנציאלית עליך בגין פעילויות ספציפיות.

ביצוע חוזה פירושו עיבוד הנתונים שלך במקום בו יש צורך לביצוע חוזה שאתה צד אליו או לנקוט בצעדים לבקשתך לפני התקשרות בחוזה כזה.

ציית לחובה משפטית פירושו עיבוד הנתונים האישיים שלך כאשר הדבר נחוץ לעמידה בהתחייבות משפטית שאנו כפופים לה.

צדדים שלישיים פנימיים פירושו חברות אחרות בקבוצת Investoo, הפועלות כבקרות ומעבדות משותפות.

צדדים שלישיים חיצוניים אומר:

 •               היועצים המקצועיים שלנו (כולל עורכי דין, בנקאים, רואי חשבון ומבטחים).
 •               הכנסות HM & מכס, רגולטורים ורשויות אחרות.
 •               נותני שירות התומכים בטכנולוגיה שמאחורי אתרי האינטרנט שלנו (למשל וורדפרס ו- HubSpot) ונותני שירותים אחרים המסייעים לנו בניהול העסק שלנו ובביצוע כל השירותים שתבקשו.
 •               הונאות, הלבנת הון וסוכנויות למניעת טרור או עסקים.
 •               ספקי מוצרים, מתווכים, בורסות ועסקים אחרים שמוצריהם ושירותיהם רשומים או מפורסמים באתרינו.
 •               השותפים העסקיים שלנו, רשתות הפרסום המסונפות, ספקי ניתוח וספקי מידע לחיפוש.