כיצד לקנות טזו המדריך האולטימטיבי לרכישת XTZ

5 שלבים לרכישת Tezos באמצעות eToro עכשיו

רכישת כל מטבעות קריפטוגרפיה באמצעות eToro היא קלה, פשוט בצע את השלבים הבאים:

 1. הירשם בחינם באמצעות eToro והזן את פרטיך בשדות הנדרשים.

 2. מלא את השאלון, זה גם חינוכי עבורך וגם עבור eToro.

 3. לחץ על ‘הפקדה’ ואז תישאל כיצד ברצונך לממן את חשבונך.

 4. בחר את אמצעי התשלום הנדרש שלך, בצע את השלבים הפשוטים לקישור התשלום שלך.

 5. הזן את הסכום שתרצה להפקיד ואתה יכול ללכת!

הפלטפורמה המומלצת שלנו לרכישת טזו

בהתחשב בכך שאנשים מסוימים עשויים להיות מנוסים יותר מאחרים בכל הנוגע לתחום המטבע הקריפטוגרפי, אולי אינך מעוניין במדריך כיצד לקנות Tezos אלא מעדיף לראות את ההמלצות שלנו היכן לעשות זאת. אם זה המקרה, אינך צריך לקרוא הלאה ופשוט לעבור לאחת מהמרכזיות הללו בכדי לבצע את רכישת ה- XTZ שלך..

עם זאת, אם ברצונך ללמוד כיצד לרכוש טזוס בפירוט, המשך לקרוא, ואנחנו בהחלט יכולים לעזור לך בכך..

היכן ניתן לרכוש טזו בשנת 2021?

לפני שתתחיל לעבוד עם XTZ עצמה, תחילה עליך לשקול את האסטרטגיה שלך. בתור התחלה, עליכם להחליט האם ברצונכם פשוט להרוויח מהר מהמחיר של טזו, או אם ברצונכם להחזיק את המטבעות בפועל.

אם אתה מחפש את הראשון, סביר להניח שאתה זקוק למתווך קריפטו, שיאפשר לך להשקיע בחוזי CFD (Contracts For Difference) או בחוזים עתידיים. אלה יאפשרו לך להמר על מחירו של Tezos, ותוכל להרוויח בין אם המחיר יעלה או ירד, פשוט על ידי חיזוי מדויק.

אם ברצונך להחזיק מטבעות XTZ, הפיתרון הטוב ביותר שלך יהיה ללכת לבורסת מטבעות קריפטוגרפיים, ולרכוש XTZ ישירות או להשיג אותו באמצעות מסחר.

כמובן שלשתי השיטות יש את נקודות החוזק והחולשה שלהן. לדוגמא, רכישת Tezos בבורסה פירושה שתצטרך גם להקים ארנק של Tezos, ולהיות אחראי על הביטחון שלך. אם תבחר באפשרות של תיווך קריפטו, לא תצטרך לדאוג להחזיק את המטבעות, לנהל אותם, לאחסן אותם או לאבטח אותם..

עם זאת, בעלות על המטבעות היא דבר מצוין להשקעות ארוכות טווח, כך שהכל באמת חוזר לאסטרטגיה שלך, מה אתה רוצה לעשות ואיזה סוג סוחר / משקיע אתה..

עכשיו, בואו נסתכל על שתי הגישות הללו בפירוט, ונראה מה יש לכם לדעת על כל אחת מהן, אנו נראה לכם כיצד להתמודד עם שתי השיטות ואז תוכלו להחליט איזו מהן אתם הכי אוהבים.

איך לקנות טזו עם מתווך

אם תחליט לקנות Tezos באמצעות מתווך, תחילה עליך לדעת כמה דברים. לדוגמא, לא כל מתווך יעשה זאת. תעשיית הקריפטו תחרותית ביותר, וכולם רוצים חתיכה מהעוגה. זו הסיבה אינספור מתווכים התומכים בקריפטו מציעים כיום את שירותיהם שם, וכולם נבדלים בדרכים רבות.

כולם מציעים עמלות שונות עבור השירותים שלהם, כמו גם רמות שונות של חוזק אבטחה. עליכם להשתמש גם במתווכים מוסדרים, מכיוון שהשוק מלא בהונאים, זה רעיון רע לתת להם לדאוג לכסף שלכם..

לכן, חשוב לבחון מספר חברות ולמצוא את זו המספקת את צרכיך, אך מתאימה גם להצעת החוק בכל שאר השיקולים הללו. עם זאת, ברגע שאתה בוחר פלטפורמה להצטרף, הנה מה שעליך לעשות בהמשך.

1. הירשם אצל המתווך

מטבע הדברים, הצעד הראשון יהיה להירשם אצל המתווך שבחרת. אנו יכולים להמליץ ​​על מספר פלטפורמות מהימנות ובעלות מוניטין, כגון Plus500, Pepperstone ו- eToro, מתייחסות במיוחד בקרב משתמשי הקריפטו..

רישום הוא הליך קל מספיק. Pepperstone, למשל, מאפשרת לך ליצור חשבון עם כתובת הדואר האלקטרוני שלך, או שאתה יכול פשוט להיכנס לחשבון Google או Facebook הקיים שלך..

eToro יבקש ממך לבחור שם משתמש, להזין את הדוא”ל שלך ולהחליט על סיסמה. כל זה די סטנדרטי, ואם יצרת אי פעם חשבון בכל מקום, לא תהיה לך שום בעיה על ידי ביצוע שלב זה.

2. אמת את זהותך (תהליך KYC)

השלב הבא יהיה לאמת את זהותך, דבר שאתה חייב לעשות ברוב הפלטפורמות המוסדרות. זה מכונה הנוהל Know-Your-Customer (KYC), הנדרש על פי החוק.

נהלים כאלה נקבעים כך שמשתמשים לא יעשו שימוש לרעה בחשבונות שלהם ויתנהלו בהתנהגות פלילית, כמו מימון טרור, הלבנת הון וכדומה..

ההליך אינו מסובך, אך תלוי בפלטפורמה הוא ידרוש ממך להעלות תמונות של מסמכים מסוימים. תעודת הזהות שלך עשויה להיכלל בכל הפלטפורמות, אך חלקן עשויות לדרוש גם תמונה של החשבונות, הדרכון או מסמך אחר. זה שונה מפלטפורמה לפלטפורמה, ולכן התיעוד הנדרש יהיה תלוי באיזה מתווך אתה בוחר להשתמש.

3. להפקיד כספים באמצעות אמצעי התשלום המועדף עליך

לאחר שתאמת את חשבונך, תהיה לך גישה מלאה לפלטפורמה ולפונקציות שלה. כדאי שתשקיע קצת זמן בהיכרות עם לוח המחוונים, הכלים והפונקציות הזמינים וכדומה. לאחר שתסיים עם זה, עם זאת, זה הזמן להפקיד את כספיך בחשבונך.

זה דבר נוסף שעליך לקחת בחשבון בבחירת המתווך, מכיוון שאתה צריך לוודא שהם תומכים באמצעי התשלום המועדף עליך, זה כרטיס האשראי, כרטיס החיוב, העברות בנקאיות או משהו אחר לגמרי..

זכור כי שיטות מסוימות להעברת כספים מהירות יותר מאחרות, אם כי לרוב הן יעלו יותר. אבטחה היא גם מה שיש לקחת בחשבון, מכיוון שאתה לא רוצה שהכסף שלך יאבד איפשהו בדרך.

לאחר הפקדת הכספים, וודא שהכספים אכן הגיעו. אם הכל תקין, תוכלו להתחיל לפתוח עמדות.

4. פתח עמדה לטזואים ארוכים / קצרים

ברגע שאתה מוכן לפתוח תפקיד, תצטרך להחליט אם ברצונך להמשיך זמן רב או קצר על טזוס.

זה יהיה תלוי בציפיות שלך מהמטבע, ומה שאתה מאמין שיקרה עם מחירו בעתיד הקרוב. אם אתה מאמין שמחירו יגדל, אתה מעוניין להימשך זמן רב. זה לא שונה בהרבה מקניית מטבעות בפועל כאשר מחירם נמוך, בציפייה לצמיחה. עם זאת, אם אתה הולך על CFD או חוזים עתידיים, אתה לא באמת רוכש מטבעות, כאמור.

ישנן כמה פלטפורמות, כמו eToro, שמאפשרות לך לרכוש מטבעות אם תרצה בכך, אך אינך מחויב לעשות זאת מכיוון שישנן חלופות.

אם, לעומת זאת, אתה חושב שמחיר XTZ יירד, אז אתה רוצה ללכת קצר ובעצם מהמר שהמחיר ינוע בכיוון שלילי בעתיד. במקרה זה, קנייה של מטבעות בפועל לא הגיונית, שכן הייתם קונים אותם במחיר אחד, רק כדי למכור אותם במחיר נמוך יותר ולמעשה לחוות הפסדים.

CFD ועתיד הם דרך מושלמת להפיק תועלת מתנועת המחירים של Tezos בתקופות דובי, אז זכור זאת. אתה יכול להרוויח ללא קשר לאופן בו המחיר נע, כל עוד אתה מבצע חיזוי מדויק.

לבסוף, כדאי לשקול גם לאבטח את ההשקעה שלך באמצעות כמה שיטות הגנה, כגון עצירת הפסד או ביצוע הזמנות רווח. לאחר מכן, יש הזמנת שוק / הזמנת מגבלה, הזמנות עצירת הפסד נגררות וכדומה. אלה יגנו על ההשקעה שלך על ידי סגירת פוזיציות אוטומטית אם המחיר מתחיל לנוע בכיוון שלילי, כך שההפסדים שלך יהיו מינימליים.

5. סגור את עמדתך

לבסוף, עליכם לדעת כי תוכלו לסגור את עמדתכם. אתה יכול לעשות זאת באופן ידני, אם ברצונך לפרוש למשך היום, או אם אתה מרוצה מהרווחים שהפקת, ואינך מעוניין לקחת סיכונים נוספים.

לחלופין, ההזמנה שלך עשויה להיסגר אוטומטית על ידי אחד מאמצעי המגן המפורטים לעיל. במילים אחרות, אם אתם מצפים שהמחיר יגדל, עליכם לשים הפסד הפסד איפשהו מתחת למחיר שהיה למטבע כשנכנסתם לשוק. אם המחיר יתחיל לרדת במקום לגדול, עמדתך תיסגר אוטומטית לאחר שתגיע לרמה שנקבעה בעבר.

כיצד לקנות טזו בחילופי כסף

כאמור, ניתן לקנות מטבעות אצל כמה מתווכים המאפשרים זאת, כמו eToro. עם זאת, רוב האנשים המעוניינים לקנות, למכור ולסחור במטבעות XTZ בפועל יעדיפו ללכת לבורסות קריפטוגרפיים.

לכן, אם אתה מעוניין לקנות XTZ, במקום להמר רק על מחירו, תצטרך לבחור אחד מאלה. כמו בפעם האחרונה, עליך לוודא שאתה מרוצה מדמי החליפין, מהאבטחה, לוודא שהוא מוסדר, או לפחות מכובד, ושקוף ככל האפשר..

באופן טבעי, כדאי לנסות גם למצוא בורסה המאפשרת לך לקנות Tezos במטבעות פיאט ישירות. אם אין שירותי החלפה כאלה באזור שלך, ישנן דרכים חלופיות לשים את ידך על כמה XTZ, אך נדבר על כך בהמשך. לעת עתה, נניח שיש לך גישה לבורסות שמציעות את היכולת לקנות Tezos ישירות. עם זאת בחשבון, הנה מה שאתה צריך לעשות.

1. הגדר ארנק של Tezos

הצעד הראשון לא קשור למעשה לחילופי הדברים עצמם. במקום זאת, יהיה עליך להקים ארנק קריפטוגרפי פרטי שתומך ב- Tezos.

זה הכרחי כדי שתוכל לאבטח כראוי את המטבעות שלך ולא להשאיר אותם בארנק החליפין. בבורסות מעורבים הרבה יותר אנשים, מה שאומר שיש מקום לטעות. וטעות היא כל מה שהאקר מיומן זקוק לו כדי לפלוש לארנקי הבורסה ולגנוב את המטבעות שלך.

לכן, מצא ארנק מכובד עם ביקורות טובות, והגדר אותו תחילה.

2. בחר והצטרף לבורסה שמוכרת Tezos

הצעד הראשון הכולל החלפות הוא לבצע את המחקר שלך ולמצוא את הטוב ביותר שתוכל להשתמש בו. ישנן מרכזיות רבות שתוכל לבחור, תלוי היכן אתה גר. יש את Binance, הבורסה המובילה בעולם, או Coinbase, שהיא פלטפורמת המסחר הגדולה ביותר בארה”ב. יש גם CEX, Coinmama, Poloniex ורבים אחרים לבחירתך.

וודא שהבורסה שתבחר מוכרת Tezos, שהיא תומכת בשיטת התשלום המועדפת עליך ושעמלותיה ותנאים אחרים מקובלים עליך..

בורסות שונות מציעות עמלות שונות ופרטים דומים, אז אתה צריך לשקול דברים כאלה. כמו כן, חלקם עשויים להיות מורכבים יותר מאחרים, אך סביר להניח שלא תדעו אם תוכלו למצוא את דרככם לפני שתצטרפו בפועל..

3. בחר באמצעי התשלום שלך לרכישת Tezos

לאחר שתיצור חשבון ותאשר שאתה מבין את הכלים והתכונות שלו, יהיה עליך להפקיד את כספך. שוב פירוש הדבר שתשתמש באמצעי התשלום המועדף עליך למימון חשבונך. עם זאת, לפני שתעשה זאת, עליך לשקול איזו אמצעי תשלום מתאים לך ביותר.

כרטיסי אשראי וחיוב, למשל, מציעים העברות מהירות אך יקרות. העברות בנקאיות זולות יותר, אך הן גם נמשכות זמן רב יותר. אלה הדברים שאתה צריך לשקול, תלוי אם אתה ממהר, או אם אתה עובד עם תקציב מוגבל מאוד, שבו כל סנט נחשב.

4. בצע הזמנה לרכישת Tezos

בהנחה שמצאת בורסה המאפשרת לך לרכוש XTZ ישירות וכעת יש לך בראש את אמצעי התשלום המועדף עליך, הגיע הזמן לבצע את ההזמנה שלך.

אתה יכול לעשות זאת על ידי חיפוש כפתור ‘קנה מטבעות’, או וריאציה כלשהי שלו, בהתאם לפלטפורמה. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כפתור, או על תפריט נפתח שמציע אפשרות לקנות, להזין את המטבע שתרצה לקנות, את הסכום שברצונך להוציא / לרכוש, ופרטים לגבי אמצעי התשלום שבחרת. זה כל מה שיש בזה.

5. אחסון בטוח של הטזואים בארנק

בשלב זה, אתה צריך להיות בעלים גאה של כמות מסוימת של XTZ, תלוי כמה החלטת לקנות. הדבר הבא שתרצה לעשות הוא לאבטח את ה- XTZ שלך בארנק פרטי, בהנחה שאתה רוצה לקנות אותם ולהמתין שהמחיר שלהם יעלה מתישהו..

זהו שלב אופציונלי, ואינך צריך לעשות זאת אם אינך רוצה. לבורסות ריכוזיות יש ארנקים משלהן, אחרי הכל, עם זאת שימו לב על מה שדיברנו קודם וזכרו שניתן לפרוץ את המרכזיות. זה בטוח יותר אם אתה שומר את המטבעות שלך בארנק שלך ויודע שהם בטוחים, במקום להסתמך על אבטחת המרכזיות..

האם לקנות או לסחור בטזוס?

כשמדובר אם אתה צריך לקנות, או יותר נכון לסחור ב- XTZ, זה תלוי בך. אם ברצונך לסחור ב- Tezos, זה מרמז שעליך קודם להיות הבעלים של זה. אם אינך רוצה בכך, תצטרך ללכת על מוצרי נגזרים המוצעים על ידי המתווכים.

הכל תלוי בך ובבחירתך. לכן, על מנת להבין זאת כראוי, הבה נקבע את ההבדלים בין בורסה למתווך.

מה ההבדל בין בורסת Teos לבין מתווך?

אתה יכול לקנות או לסחור ב- XTZ בכל בורסת קריפטו שרשומה, והיא ככל הנראה האפשרות הטובה ביותר עבור מי שמעוניין להשקיע בה לתקופה ארוכה או להחליף אותה בקריפטו אחר..

אם, לעומת זאת, אינך מעוניין להחזיק אותו ופשוט רוצה להרוויח באמצעות תנודות מחירים קטנות, מתווכים הם ההימור הטוב ביותר שלך לכך. כל שעליך לעשות הוא להשקיע ב- CFD או בחוזים עתידיים של Teos, לעשות את המחקר שלך, ועם חיזוי מדויק, תוכל להרוויח סכום נכבד לאורך זמן.

שתי השיטות בטוחות למדי בימינו, כל עוד הולכים לחברה מוסדרת ומכובדת ועושים תחילה את המחקר הדרוש.

השקעה ארוכה לעומת קצרה

השקעה בטזוס – או בכל נכס אחר, לצורך העניין – יכולה להיות לטווח ארוך או לטווח קצר.

השקעות לטווח קצר הן, ובכן, קצרות. בעיקרון, אתה קונה מטבע (או נגזרת המשתמשת בו כנכס בסיס) ומוכר אותו כשהמחיר נע בצורה חיובית. זה ירוויח לך סכום קטן יותר, אבל זו דרך מהירה יותר להרוויח.

ההשקעה לטווח הארוך תהיה קניית XTZ, אחסונה בארנק ובעצם שכחה ממנה חודשים, ואפילו שנים. לאחר מכן תמכרו אותו כאשר מחירו יעלה בכמות ניכרת, וכך תרוויחו רווח גדול בהרבה. החיסרון, כמובן, הוא שזה לוקח פרק זמן ארוך יותר.

3 טיפים לרכישת טזו

בשלב זה אתה מוכן להתחיל לסחור. אך לפני שתעשה זאת, הרשה לנו לחלוק איתך כמה טיפים נוספים. אתה אף פעם לא יודע מתי אלה עשויים להיות שימושיים, אז הקפד לשים לב ולזכור את הרמזים האלה.

בחר את הזמן הנכון ובצע את המחקר שלך

זה די מובן מאליו. לא סתם לקנות טזוס כי מישהו חושב או אומר שזה ילך בגדול מתישהו. עשה את המחקר שלך וודא שאתה בעצמך חושב כך, על סמך עובדות ונתונים.

כמו כן, דאגו לקנות כשהמחיר נמוך, והמתינו שהוא יעלה. עשיית דברים להיפך עלולה לגרום להפסדים.

השוואת עלויות לרכישת טזו

לאחר מכן, לא רק לבחור בורסה או מתווך אחד וללכת איתו. בדוק כמה מהם יש לך גישה, והבין איזה מהם הוא הטוב ביותר מבחינת עמלות, מחיר וגורמים דומים. ככל שתשלם פחות לחברה שתבחר; יותר יישאר בארנק שלך.

בטיחות וביטחון

לבסוף, דאגו לשמור על בטיחות וביטחון. פלטפורמות שונות משתמשות בשיטות שונות, ואתה לא צריך לקחת את העניין בקלילות. זה האבטחה של הכסף שהרווחת קשה, לכן הקפד לשמור על בטיחותך על ידי בחירת הטוב ביותר.

מהי אמצעי התשלום הטוב ביותר לרכישת טזו

ישנן מספר שיטות בהן תוכל להשתמש לרכישת XTZ, ותוכל לבחור:

 • קנו טזו במזומן

 • קנו טזו עם כרטיס אשראי

 • קנו Tezos באמצעות העברה בנקאית

 • קנו טזו עם ביטקוין

 • קנו Teos עם PayPal

דרכים אחרות לרכישת טזו

ישנן שיטות חלופיות לרכישת XTZ, למקרה שלא תוכלו למצוא מרכזיה המציעה אותה, או שאינכם אוהבים את השיטות המוצעות. אתה יכול לרכוש XTZ באמצעות:

 • כְּרִיָה

 • הימור

 • חילופי P2P

 • קונה מטבעות נדל”ן וסוחר בהן ב- XTZ

 • כספומטים

 • הפעלת המוח

 • השאלת XTZ שכבר יש לך

 • להרוויח את זה על ידי עבודה עבור מישהו שישלם לך ב- XTZ

 • ועוד

לכן, בהחלט יש לך אפשרויות ברכישת Tezos, פשוט מצא את השיטה הטובה ביותר עבורך, ולך על זה.

שאלות נפוצות

 1. 1. האם אוכל לקנות טזו ללא תשלום אגרות?

  כן אתה יכול. יש כמה חילופים המאפשרים לך לעשות זאת.

 2. 2. מהו גודל הסחר המינימלי לרכישת XTZ?

  זה תלוי בפלטפורמה שתבחר. יתכן ואפילו לא תהיה מגבלה בפלטפורמות מסוימות, או שהיא עשויה להיות מגבלה תחתונה או עליונה, תלוי בתנאי השימוש שלה.

 3. 3. האם זה חוקי להחזיק טזוס?

  כן, Teos הוא מטבע קריפטוגרפי חוקי שתוכלו להחזיק, לסחור, לקנות ולמכור בלי לחשוש מעבירה על החוק.

 4. 4. האם אוכל להשתמש ב- Tez כאמצעי תשלום?

  זה תלוי באזור שלך. ברוב חלקי העולם, זו לא צריכה להיות בעיה כל עוד אתה יכול למצוא מישהו שמקבל את זה. במקומות כמו רוסיה וסין, פעולה זו אינה חוקית, ואין להסתכן בכך.

 5. 5. מה אוכל לעשות עם XTZ לאחר הקנייה?

  אתה יכול לאחסן אותו ולהתייחס אליו כהשקעה ארוכת טווח, להשתמש בו לחוזים חכמים ו- dApps במערכת האקולוגית שלו, להחליף אותו במטבע אחר או להוציא אותו אם אתה מוצא סוחר שמקבל אותו..