איך לקנות שרשרת קישור | המדריך האולטימטיבי לרכישת שרשרת קישור

5 שלבים לרכישת שרשרת קישור באמצעות eToro עכשיו

רכישת כל מטבעות קריפטוגרפיה באמצעות eToro היא קלה, פשוט בצע את השלבים הבאים:

 1. הירשם בחינם באמצעות eToro והזן את פרטיך בשדות הנדרשים.

 2. מלא את השאלון, זה גם חינוכי עבורך וגם עבור eToro.

 3. לחץ על ‘הפקדה’ ואז תישאל כיצד ברצונך לממן את חשבונך.

 4. בחר את אמצעי התשלום הנדרש שלך, בצע את השלבים הפשוטים לקישור התשלום שלך.

 5. הזן את הסכום שתרצה להפקיד ואתה יכול ללכת!

הפלטפורמה המומלצת שלנו לרכישת שרשרת קישור

אם אתה רק כאן כדי לברר אודות הברוקרים וההחלפות המוצעות שלנו, תוכל לדעת נכון לעכשיו על יסודות המטבעות הדיגיטליים, כולל Chainlink. במקרה כזה, אתה מוזמן לגלות את השירותים המועדפים עלינו לרכישה ומסחר LINK. שקלנו תכונות שירות שונות, כולל הוצאות עסקאות, דגשים, פשטות השימוש בממשק, סיוע ללקוחות ועקביות ניהולית.

אם אתה משתמש מתחיל, המשך לקרוא מדריך זה לבניית הבנה חזקה של יסודות המסחר של LINK.

היכן ניתן לרכוש Chainlink בשנת 2021

כאשר אתה שוקל לרכוש את Chainlink, עליך להבין שיש שתי דרכים שונות לשקול. השיטה הראשונה היא שאתה באמת קונה אסימונים של LINK שתוכל לאחסן בארנק הכסף הדיגיטלי שלך, למכור אותם בכל עת שתצטרך, או להחליף אותם תמורת אלטקוין אחר. שיטה חלופית היא הכנסת משאבים למכשירים של אסימון ה- LINK, למשל, עתידיות, חוזה להבדלים (CFD) ואפשרויות להביא מזומנים באמצעות הימורים על מחיר המטבע. אתה יכול לפתוח ולסגור את עמדות המסחר שלך בהתאם לתוכנית ההשקעה שלך.

נכון לעכשיו, נשאלת השאלה מתי כדאי להשתמש בשיטה הראשונה? בסך הכל, זוהי דרך מעולה לקנות את האסימונים ולהחזיק אותם אם המיזם שלך לטווח הארוך. לדוגמא, אם אתה מאמין בפרויקט Chainlink ואתה צריך לעזור למפתחים על ידי רכישת אסימונים או אם אתה מאמין שהמיזם יהיה רווחי בשנים הקרובות, תצטרך ללכת להשקעה ארוכת טווח. זה כאשר חילופי מטבעות קריפטו הם בחירה טובה יותר לרכוש מטבעות LINK מכיוון שתוכל לתבוע אותם עד שתגיע ההזדמנות הנכונה למכור.

מצד שני, אם מתודולוגיית ההשקעה שלך מרוויחה רווחים ביום יום על ידי ניצול חוסר היציבות בשוק הקריפטו, האסטרטגיה השנייה תהיה פרודוקטיבית יותר. למעשה אתה יכול לקנות מכשיר כמו CFD על ידי פתיחת עמדה וסגירתו כאשר נוצר רווח מספיק. אין שום בעיה להחזיק ולהחזיק בבטחה אסימונים של LINK ולהתייסר מעלויות המסחר. מסיבה זו, מתווכים הם אפשרות מספקת יותר. הם מציעים סוגים שונים של מכשירים פיננסיים למגוון רחב של נכסים, כולל מסורתיים ודיגיטליים.

זכור כי הכנסת הון לצורות דיגיטליות של כסף זה כמו לשים את הכסף שלך במסחר במט”ח, ועליך להיזהר מהסיכון הכרוך בכך. במקום לשים את מלוא ההון שלך באסימון בודד, למשל, LINK, אתה צריך לזהות אסימני קריפטו מבטיחים שונים ולהכניס אותם לכסף שלך כדי להרחיב את תיק ההשקעות שלך. בדרך זו, לא משנה אם אתה מאבד הון באסימון אחד, אתה יכול לפצות על האסונות על ידי ליהנות מאסימונים שונים.

כיצד לקנות שרשרת קישור עם מתווך

בחירת מתווך היא בחירה משמעותית מכיוון שיש לקחת בחשבון מספר משתנים, כולל עקביות באיכות השירות, מוניטין, תכונות וממשק משתמש, עמלות ועלויות שונות, טיפול בלקוחות ועוד כמה גורמים..

1. הירשם לברוקר

כאשר עברתם את תהליך הבדיקה של מספר רב של מתווכים, זו ההזדמנות האידיאלית עבורכם להצטרף. המתווכים עליהם אנו ממליצים, למשל, eToro, אינם מבקשים טונות של נתונים בודדים. אתה נדרש לספק פרטים כמו שמך, כתובת הדוא”ל והסיסמה שלך. וודא שהסיסמה שלך היא תערובת של אותיות רישיות וקטנות, ומשלבת ספרה אחת ותו מיוחד.

2. אמת את זהותך (תהליך KYC)

אנו מבינים כי ככל הנראה אינך מעוניין לעבור זאת עדיין עליך לזכור כי עמידה ברגולציה לא רק מעניקה את פלטפורמת המסחר לשמירה על מידע ונכסים, אלא בנוסף היא מאפשרת לך לקיים מיזם מוגן במקום שלא צריך להילחץ מהתחמקות ממס, הימנעות ממס ופעולות פליליות אחרות. כל המתווכים המובילים מקפידים על הכרת תקנות הלקוחות שלך (KYC) והלבנת הון (AML) מאותה סיבה. יהיה עליך לספק תעודת זהות תקפה כגון רישיון הנהיגה שלך לצורך אימות.

3. הפקד כספים באמצעות אמצעי התשלום המועדף עליך

כל פלטפורמות המסחר המובילות מציעות מגוון רחב של מצבי תשלום, אך אינן מתנדנדות מהכמות. עליכם להבין איזו אמצעי תשלום הוא הנוח, החסכוני והבטוח ביותר עבורכם. זכור כי מצבי תשלום מסוימים הם די סבירים בעוד שחלקם יקרים. עליכם לגלות איזון בין עלות, נוחות ואמינות. לדוגמה, אם אתה הולך עם העברה בנקאית, זה משתלם ואמין, אך למזומן ייקח ימים עד שיופיע בחשבונך.

בנוסף, אנו מציעים שתתחיל את מסחר ה- LINK שלך עם הפיקדון הבסיסי בניגוד לניסיון למשוך את כל התחנות. בכל הקשור למסחר בקריפטו, עליך להתחיל בהפקדה המינימלית ולאחר מכן לפתח את הרווחים שלך כדי להשקיע יותר.

4. פתח מיקום ל- LINK ארוך / קצר

לפני שאתה פותח תפקיד, עליך ללמוד על תפקידים קצרים וארוכים. תפקידים קצרים נפתחים על ידי אותם ספקולנטים שנרמזים על כך שהם אוהבים דובים, והם צופים שעלות אסימון ה- LINK תפחת בקרוב. מצד שני, העמדה הארוכה נפתחת על ידי הסוחרים שאמונים על האסימון או חשים שהעלות תעלה בימים הקרובים. הם נקראים שוורים. כשיש לך הבנה מתאימה לאופן שבו פועלים תפקידים קצרים וארוכים, אתה תהיה במצב טוב יותר לסחור ב- LINK.

זכור כי כל המתווכים הגדולים מציעים לך אפשרויות למזער סיכונים. שני הדברים הבסיסיים שכדאי ללמוד עליהם הם ‘עצור הפסד’ ו’קח רווח ‘. הם מאפשרים לך לסגור את הפוזיציה באופן אוטומטי כאשר הרווח או ההפסד שלך פוגעים בסימן מסוים.

5. סגור את עמדתך

למרות העובדה שניתן להשתמש באופציית הפסד ולקחת רווח כדי להתמודד עם סיכון ההשקעה שלך, הם לא לוקחים ממך שום שליטה. אם אתה צריך לסגור את המסחר לפני שמגיעים למגבלות שהזכרת, אתה רשאי לעשות זאת. אפשרויות מזעור הסיכון הללו קיימות כך שלא תאבד יותר הון ממה שאתה יכול לעמוד בו.

כאשר אתה מסכים שהפוזיציה הארוכה שפתחת השיגה רווחים נאותים ושמירה עליה פתוחה פשוט תתקבל בברכה בסיכון רב יותר, תוכל לסגור אותה ללא קשר לשאלה אם היא עמדה במגבלת הרווח. כמו כן, מיקום קצר יכול להיסגר גם אם אתה מרגיש שאסימון ה- LINK פגע בנקודה הנמוכה ביותר ולא ייפול עוד.

כיצד לקנות שרשרת קישור בבורסה

בדיוק כמו שאתה צריך לשקול היבטים רבים בעת בחירת המתווך שלך, כמו כן תצטרך לשקול מספר משתנים כדי לזהות את החליפין המועדף עליך, כולל קלות שימוש, עלות עסקאות, הוצאות אחזקה, חיובי משיכה והפקדה, סיוע ללקוח וזה רק כמה היבטים. זכור כי מרכזיות רבות אינן מוסדרות ומציעות תנאים מפתים מאוד, אך הן גם נוטות יותר לסיכון.

1. הגדר ארנק Chainlink

כאשר אתה הולך לגישה ארוכת טווח, עליך להשתמש בארנק חומרה או תוכנה כדי להחזיק את אסימוני ה- LINK שלך בבטחה. זה לא למעשה תהליך מאתגר, ואתה יכול ללמד את עצמך על השיטה המיומנת ביותר להעביר מטבעות מארנק האינטרנט לארנק שלך. מכיוון ש- LINK הוא אסימון מבוסס ERC-20, אתה יכול לאחסן אותו על מגוון רחב של ארנקים, כולל:

 • ארנקי Exchange / אינטרנט – ארנקים שניתן להיכנס אליהם דרך אתר, מגיעים כהרחבת דפדפן או משולבים בבורסה נקראים ארנקי רשת. הם המועילים ביותר לשימוש, אך הפחות בטוחים.

 • ארנקי תוכנה – אלה מגיעים כיישומי מחשב שולחניים או כיישומים ניידים ומציעים אבטחה מספקת לצד היתרון של ניידות.

 • ארנקי חומרה – אם אתה צריך לאבטח את אסימוני ה- LINK שלך די הרבה זמן, האפשרות האידיאלית ביותר עבורך הם ארנקים קרים. הם נראים כמו כונני פלאש ויש להם ציוד מסור יחד עם תכונות תוכנה כדי לשמור על האסימונים שלך.

2. בחר והצטרף לבורסה שמוכרת LINK

כאשר אתה מקווה להצטרף לפלטפורמת קריפטו, ישנן אפשרויות מובילות רבות, למשל, Binance, Coinbase ו- CEX.io. על פי כל הדברים, עליכם להעריך את הצדדים והחסרונות שלהם כדי לבחור את אחד העונה על הצרכים שלכם בצורה האידיאלית ביותר. לדוגמא, ישנן חילופי קריפטו בהם החיובים עשויים להיות גבוהים במקצת, אך איכות האבטחה ואיכות השירות שלהם יהיו טובים יותר. ישנן כמה בורסות בהן דמי המסחר הם בצד התחתון, אך היבטים אחרים של השירות נחותים. חובתך להעריך את כל התכונות, לקרוא משוב מקוון, לבדוק עמידה רגולטורית ונקודות מבט שונות כדי לבחור את הבורסה הנכונה למסחר..

3. בחר באמצעי התשלום שלך לרכישה LINK

ישנן אפשרויות תשלום רבות בבורסות הצפנה. במקום להתרגש מכך, עליכם להכיר את מצב התשלום שישמור על עלויות המסחר שלכם זניחות, יציע מהירות ונגישות מספקים, ויספק חילופי נכסים מאובטחים. יתכן שתצטרך לבדוק אם אמצעי תשלום ספציפי זמין בארצך או לא. לדוגמה, משקיעים רבים לא יכלו לדמיין דבר טוב יותר מאשר להשתמש בפייפאל; עם זאת, בגלל מכשולים רגולטוריים, הנגישות שלה מוגבלת מאוד רק לכמה אזורים.

4. בצע הזמנה לקנות LINK

יהיה עליך לקנות אסימון מיינסטרים אחר כמו ביטקוין או את’ריום, ולאחר מכן תוכל להמשיך ולסחור אותו תמורת LINK. יש כמה חילופי קריפטו שיאפשרו לך לרכוש LINK בלי לקנות שום אסימון אחר, אבל הם יכולים גם להיות יקרים מאוד. כדי להכניס את הבקשה, עליך לבחור את כספי הפיאט המועדפים עליך ואת הסכום שעבורו ברצונך לקנות LINK. זה יראה את מספר האסימונים של LINK שתוכלו לרכוש תמורת סכום זה. אם אתה מסתפק במה שאתה רואה, אתה יכול לשלוח את בקשת הקנייה דרך. אחרת, תוכל לבצע שינויים בבקשתך.

זכור שאם יש לך אימות דו-גורמי, תקבל את הסיסמה החד-פעמית (OTP) שאתה צריך להזין להשלמת העסקה.

5. אחסון בטוח של הקישור שלך

לאחר שקנית את LINK, תוכל להעביר אותו לארנק שלך על ידי אספקת המפתח הציבורי הקשור לאסימונים שלך. שמירת מטבעות ה- LINK בארנק חשבון החליפין עשויה להיות בסדר אם תסחר בהם לאחר מספר ימים, אולם אם ברצונך להחזיק אותם לתקופה ארוכה יותר, בשלב זה ארנק הוא דרישה שלא ניתן לערער עליה. האתר יכול להפוך לנפגע מתקפות סייבר או להיתקל בבעיות טכניות שעלולות להפוך את אסימוני ה- LINK שלך לנגישים.

האם לקנות או לסחור LINK?

זה נשען ביסודיות על הליך ההשקעה והרצונות שלך. זו מחשבה חכמה לרכוש את Chainlink כשאתה צריך להחזיק אותו לטווח הארוך. אם אתה פשוט צריך לפדות את השוק בלתי צפוי, זו תוכנית השקעה מעולה לסחור באמצעות מכשירים פיננסיים מכיוון שהיא נפטרת מבעיית ניהול הארנקים ועלויות המסחר..

מה ההבדל בין בורסת שרשראות ובין מתווך?

בורסה היא אתר שבו סוחרים, כמו גם משקיעים, יכולים לקנות מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים ונכסים דיגיטליים כמו ביטקוין ואת’ריום. למעשה אתה יכול להחליף כל אסימון דיגיטלי מיינסטרימי עבור אחר, וזו הסיבה שהוא ידוע כמחליפי קריפטו. זו דרך מתאימה לאותם סוחרים פיננסיים שמקווים להשקיע לטווח ארוך ב- LINK.

מתווכים או פלטפורמות מסחר הם שירותים המאפשרים לספקולנטים להמר על מחיר LINK המשתמשים במכשירים כמו CFD. אתה יכול לפתוח ולסגור את העמדות שלך תוך שניות כדי להפיק תועלת רבה ככל האפשר מחוסר היציבות של שוק הקריפטו. מתווכים אלה מתאימים יותר לסוחרים שצריכים לייצר הכנסה שנייה. מכיוון ש- Chainlink הוא אסימון חדש, המכשירים הנגזרים שלו כמו CFD ועתיד אינם מוצעים על ידי מתווכים רבים.

Chainlink: השקעה ארוכת טווח לעומת טווח קצר

עניין ארוך טווח ב- Chainlink מוצג על ידי אותם סוחרים או משקיעים שחושבים שמחיר המטבע ימשיך לעלות בחודשים הקרובים או שיש להם אמון במיזם Chainlink. סוחרים כאלה יכולים להיות תלויים בהחלפת קריפטו כדי לרכוש LINK כדי שיוכלו לאחסן, לסחור, למכור או להחזיק אסימוני LINK.

עניין לטווח הקצר באסימון LINK מוצג על ידי אותם סוחרים שרוצים לייצר הכנסה משנית או צריכים להפוך את המסחר היום למשרה מלאה שלהם. בסך הכל, זה מונע יותר מרווח, שכן סוחר מנסה להשיג רווחים על ידי פתיחת עמדות קצרות טווח. עבור סוג כזה של ספקולציות, אתרי סחר כמו eToro מתאימים יותר. Chainlink אינו מוצע למסחר עתידי ו- CFD על ידי רוב הברוקרים מכיוון שהוא אסימון חדש.

3 טיפים לרכישה קישור

אם הגעת לנקודה זו, סביר יותר שתבין את יסודות המסחר ב- LINK והמסחר במטבעות דיגיטליים באופן כללי. נכון לעכשיו אתה נמצא במצב משופר מאוד להתחיל לסחור, ויש לנו כמה טיפים עבורך שאסור לך להתעלם מהם.

בחר את הזמן הנכון ובצע את המחקר שלך ב- LINK

אל תסמוך על מקור בודד של עדכונים וחדשות כדי לתלות את כל מה שקשור למטבע שתכניס לתוכו את ההון שהרווחת קשה. היזהר מהחדשות וראה מה המומחים, במיוחד מובילי דעה ומשפיעים, מצהירים על אסימון ה- LINK. נסה לא לרכוש כשיש מחיר ראלי מכיוון שהתאמת השוק בטח תטביע את ההון שלך. בחר נקודה נמוכה והחזק אותה עד שיש סימון כלפי מעלה.

השוואת עלויות לקנייה LINK

עליכם לעקוב אחר הוצאות המסחר או רכישת אסימוני ה- LINK שלכם. ישנם סוגים שונים של חיובים, כולל מרווחים, עמלות ועלויות שונות שיכולות לאכול את הרווחים שלך. בחר בפלטפורמה ובמצב התשלום הנכון כדי להבטיח שההכנסות שלך נטו לא יושפעו.

בטיחות וביטחון בקניית LINK

אם אתה נכנס למשחק המיזם של הצפנה, עליך להבין כיצד להבטיח את אבטחת הנכסים שלך ואסימונים של LINK. בחר סיסמאות שונות לחשבונות שונים, הפוך את הסיסמאות שלך לחזקות, השתמש ב- 2FA, הפעל ביטויים סיסמא וודא שאתה משתמש בשיקול הדעת שלך בכל פעם שאתה קונה או מעביר כסף בין אם זה פיאט או קריפטו.

מהי אמצעי התשלום הטוב ביותר לרכישת LINK?

 • קנו LINK במזומן – ראשית, עליך לרכוש ביטקוין תוך שימוש בכספיך באמצעות כספומט של ביטקוין, ולאחר מכן תוכל להחליף אותו תמורת LINK. גישה קיימא לרכישת LINK, עם זאת, היא עלולה להיות לא נוחה.

 • קנו LINK עם כרטיס אשראי / חיוב – אחד מצבי התשלום הסטנדרטיים ביותר לרכישת Chainlink, אך מעט יקר.

 • קנו LINK בהעברה בנקאית – יתרון ופרקטי מאוד לכל דבר ונחשב, אך יכול להיות איטי למדי לעומת מצבי תשלום אחרים.

 • קנו LINK עם ביטקוין – כל שעליך לעשות הוא לסחור בביטקוין תמורת Chainlink.

 • קנו LINK עם PayPal – מצב תשלום מהיר ופרודוקטיבי; עם זאת, מוגבל במיוחד בגלל חסמים רגולטוריים.

דרכים אחרות לקנות LINK

האסטרטגיות הנ”ל לרכישת מטבעות Chainlink הן סטנדרטיות. הם מאוד מוצקים, מאובטחים, ומציעים נוחות עבורך כמומחה פיננסי. ישנן גם כמה דרכים לא יפות או פחות ממומשות לרכוש את LINK. אם אתה מעדיף שלא לחוות עסק או מתווך, אלה החלופות שלך:

 • חילופי עמיתים לעמית (P2P) – אלו פלטפורמות בהן קונים קשורים לספקי קריפטו, והם יכולים לבחור את סידור התנאים שלהם. בדרך זו תוכלו לגלות מוכר המציע את מצב התשלום המועדף עליכם, כמות המטבעות ותנאים מוקדמים שונים. עליך להיות זהיר ועליך לבדוק את הביקורות ואת הביצועים ההיסטוריים של הסוחר לפני הרכישה.

 • אתה יכול גם לבחור לעבוד כצומת בכדי לספק נתונים מדויקים על Blockchain Chainlink כדי להרוויח אסימונים של LINK.

שאלות נפוצות

 1. 1. האם אוכל לקנות שרשרת קישור ללא תשלום דמי?

  מספר מתווכים וחילופים שהמלצנו מציעים אסימונים של LINK מבלי לבקש עמלות כלשהן. אך יתכן שתצטרך לשלם עלויות אחרות.

 2. 2. מה ההבחנה בין רכישת Chainlink לבין Chainlink המסחר?

  כשאתה קונה LINK, אתה הבעלים של האסימונים ותוכל למכור, להחזיק או לסחור בהם בכל עת. המסחר אינו כולל בעלות על אסימון LINK, אלא אתה מהמר על המחיר באמצעות מכשירים פיננסיים ומנסה להשיג רווחים מהירים.

 3. 3. מה הרגע הנכון לרכישת Chainlink?

  עליך לזהות את הרגע הטוב ביותר לרכישה. זו הסיבה מדוע עליכם לעשות מחקר על ידי קריאת חומר ההדרכה שלנו, כוונון לאנליסטים והקפדה על החדשות..

 4. 4. מה הבורסה הטובה ביותר לרכישת Chainlink?

  ישנן מרכזיות רבות כמו CEX.io, eToro, Binance, Coinbase ועוד. הגשנו המלצות אלה בעקבות הערכת מספר גורמים ומשתנים.

 5. 5. מה קורה אם אני רוכש LINK מסוכן לא מוסדר או מעסקאות?

  זה בדרך כלל לא מומלץ מכיוון שהם עשויים להציע תכונות טובות יותר מכיוון שהם לא מצייתים לחוקים, אבל הם משאירים אותך נוטה יותר לסיכון. כמו כן, פלטפורמות לא מוסדרות, בגדול, מושכות התנהגות פלילית. זה קובע סביבה מסוכנת להשקעה ב- LINK או בכל מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.