סקירת תכונות הברוקר של קראקן | חסרונות יתרונות

בזמן כתיבת שורות אלה, הביטקוין פשוט התפוצץ לשיא של כל הזמנים. בזמנים כאלה אנשים ברחבי העולם תוהים, "איך אוכל לקנות ביטקוין?". אם זה נשמע כמוך, או אם אתה פשוט רוצה לדעת על אחת מהבורסות הטובות ביותר בקריפטו, קרא את המשך סקירת Kraken למטה.

מהי בורסת קראקן?

קראקן (זהו "מפצח" אם אתה גר בארצות הברית ו "קרוי-קריין" אם אתם בבריטניה) היא אחת מחילופי הקריפטו הבודדים בעולם שבהם משתמשים יכולים לסחור במטבע פיאט (יורו, דולר ארה”ב וקנדי, לירות, ין) עבור ביטקוין. ישנן בורסות רבות אחרות שמאפשרות לאנשים שכבר יש להם ביטקוין להחליף אותו תמורת מטבעות אחרים, אך אין כל כך הרבה מקומות מלבד Coinbase שמאפשרים לך לקנות במזומן. קראקן הוא זקן בשנות הביטקוין. החברה הוקמה בשנת 2011, שנתיים בלבד לאחר נסחרת הביטקוין הראשונה. קרקן ממוקמת בסן פרנסיסקו, אך זו חילופי הקריפטו מספר 1 ליורו, לפי נפח. קראקן עזר לקהילת הקריפטו להתאושש אחרי הר 2014 בשנת 2014 Gox Bitcoin גרזן, והם עשו הרבה אחר כדי להכניס קריפטו למיינסטרים. [/ su_note]

נסקור עוד הרבה פרטים על חילופי הדברים המדהימים בסקירה זו של קראקן. המשך לקרוא לפרטים נוספים.

מידע על הברוקר

הירשמו בקרקן

מה ייחודי בבורסת קרקן?

אחד הדברים הראשונים שתבחין בקראקן הוא עד כמה הוא נראה מינימלי ויעיל. קל לניווט מכיוון שהאתר אף פעם לא מרגיש נפוח. יש רק כמה עמודים ותכונות שצריך, לא יותר. דבר אחד שיכול לבלבל את משתמשי Kraken החדשים הוא השימוש ב- קוד מטבע XBT לביטקוין, במקום ה- BTC הנפוץ יותר. XBT הוא קוד המטבע הרשמי של ה- ISO (הארגון הבינלאומי לתקינה). אולי זה יותר רשמי? בכל מקרה, בקרוב תתרגלו לזה. כאמור לעיל, קראקן הוא אחד החלפים הבודדים המאפשרים העברות פיאט ועסקאות פיאט / XBT (XBT / EUR, XBT / USD). זוהי אפשרות נהדרת מכיוון שידוע היה ש- Coinbase מוצף בבקשות להזמנות חדשות ומשאיר משתמשים בלי דרך להיכנס לביטקוין בפעם הראשונה. גם קראקן מאפשר מינוף ומסחר בשוליים – סוג מסחר שבו משתמש יכול ללוות כסף ממרכז הבורסה לרכישת נכסים, שיוחזר מאוחר יותר בריבית. מינוף הוא סכום הכסף הגדול יותר שאפשר להשתמש בו כדי לסחור, מעבר לכמות המטבע שבבעלותך בפועל. עוד על כך בהמשך. לבסוף, קראקן מציע מסחר מוזל למשתמשים שקונים ומוכרים נפחי מטבע גבוהים לאורך חיי חשבונם. כאשר אתה מכה 50,000 $ שנרכש ונמכר, למשל, דמי המסחר שלך יורדים ב 0.02%. זה עניין גדול עבור סוחרים גדולים. יש עוד הרבה מה לומר על קראקן, אבל אתה צריך לדעת עד עכשיו אם אתה מעוניין לסחור בבורסת המטבעות המהימנה הזו. נפרט יותר על כל האמור לעיל ונציג רעיונות חשובים יותר בהמשך סקירת Kraken זו. פרטי חשבוןהפקדה מינימלית: 10 לקוחות ארה”ב: פלטפורמת מסחר: פלטפורמת מסחר מבוססת אינטרנט מספר נכסים: 1 סוגי נכסים: מטבעות מטבעות

קראקן בהשוואה לבורסות ביטקוין אחרות

אתה כבר יודע שכמו Coinbase, Kraken מאפשר למשתמשים לקנות ביטקוין עם USD ו- EUR. בנוסף, לקרקן יש הרבה יותר זוגות מסחר מאשר Coinbase, שתומך רק בליטקוין, באת’ריום ובביטקוין. בואו נשווה זאת לבורסות ביטקוין פופולריות אחרות כמו פולוניקס וביטרקס. לבורסות אלה מאות זוגות מסחר. אם אתה לא יכול למצוא את המטבע הרצוי באחד מאותם, סביר להניח שהוא זמין ב- Binance, או בבורסה מבוזרת כמו EtherDelta.במובנים מסוימים, קראקן הוא הטוב משני העולמות. אמנם אין את המבחר הממצה של ביטרקס, אך מאפשר למשתמשים חדשים להיכנס לענף עם מטבע פיאט. קראקן זמין גם ברוב הכלכלות הגדולות ברחבי העולם. אי אפשר לומר זאת על בורסת ביטקוין פופולרית כמו Bitfinex שאינה מאפשרת ללקוחות אמריקאים. אתה יכול לראות כיצד קראקן אינו הכל עבור כולם, אך הם מכסים קרקע שלמעשה אין מכסה אחר. מסיבה זו, קראקן צריך להישאר חיוני בעתיד הנראה לעין, אם הם יוכלו להתמודד עם כמה מהבעיות שעליהן נדבר בהמשך … חילופי מטבעות חלופיים.

כיצד להירשם עם קראקן

לא יכול להיות הרבה יותר קל להירשם לבורסת קרקן. כל שעליך לעשות הוא להגיש שם משתמש וסיסמה חדשים. לאחר שתאשר את דוא”ל ההרשמה, תוכל להשתמש באתר המלא, עם מגבלות מסוימות. אם אתה רוצה להכניס דולר או יורו לחשבון שלך כדי להתחיל לקנות ביטקוין, תצטרך לתת לקרקן מידע נוסף כפי שאתה יכול לראות, Kraken דורש יותר מידע אישי ככל שתרצה להשתמש בכסף רב יותר בבורסה.

קבלת אימות על קראקן

 • דרגה 0: אינך יכול לעשות הרבה מכל דבר אחר מלבד להסתכל באתר. המשך ועבר לשכבה 1, בסדר?
 • דרגה 1: לשם כך נדרש מידע אישי בסיסי כמו תאריך לידה ומספר טלפון. כעת אתה יכול לקחת ביטקוין ואלטקוינים שיש לך בארנקים אחרים ולהעביר אותם לארנקי קראקן שלך. כעת ניתן לסחור אלה עבור כל אחד מהמטבעות הדיגיטליים הנתמכים בקראקן. אינך יכול לקנות ביטקוין בדולר ארה”ב או יורו.
 • דרגה 2: דרגה 2 תדרוש ממך לאמת את כתובת ביתך. אמצעי אבטחה זה מסייע לקרקן להישאר בחוקי קודי המס הבינלאומיים השונים, ומספק אבטחה נוספת לאתר. ברמה זו תוכלו להפקיד עד 2,000 דולר בכל יום, עם מגבלות משיכה גבוהות יותר והפקדות / משיכות חודשיות.
 • דרגה 3; בסדר, רולר גבוה, האם אתה מוכן לשכבה 3? כדי לבטל את הנעילה, עליך להגיש את תעודת הזהות הממשלתית שלך ואת תמונת הפנים שלך עם כמה מסמכים אחרים. דרישות אלה הן די סטנדרטיות בקרב חילופי הצפנה, וההיסטוריה הארוכה של קראקן אמורה להקל על דעתך. בתמורה, תוכל להעביר הרבה יותר כסף, וכן לפתוח מסחר בשוליים.
 • דרגה 4: זה מיועד לאנשים עשירים ולעסקים. אם אתה מעוניין ברמת גישה זו, עליך לשוחח ישירות עם שירות הלקוחות של קראקן. (ספר לנו איך זה הולך. אנחנו סקרנים.)

אילו מטבעות תוכלו לקנות ולמכור על קראקן?

לקרקן יש מבחר מוגבל של מטבעות בהשוואה לבורסה כמו ביטרקס. מצד שני, יש להם הרבה יותר אפשרויות מ- Coinbase. הרשימה המלאה של מטבעות הנתמכים בקראקן היא כדלקמן:

 • ביטקוין (XBT)
 • אתריום (ETH)
 • מזומן ביטקוין (BCH)
 • מונרו (XMR)
 • מקף (DASH)
 • ליטקוין (LTC)
 • אדווה (XRP)
 • כוכבים / לומן (XLM)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • אסימונים של REP של Augur (REP)
 • ICONOMI (ICN)
 • מלון (MLN)
 • Zcash (ZEC)
 • Dogecoin (XDG)
 • קשירה (USDT)
 • גנוסיס (GNO)
 • EOS (EOS)

אפליקציית האייפון של קראקן

לקראקן אפליקציית אייפון המאפשרת ביצועים מלאים בשולחן העבודה תוך כדי תנועה. האפליקציה טרם פותחה עבור אנדרואיד, אך מכיוון שלקומץ חילופי הצפנה הגדולים אין אפליקציה מכל סוג שהוא, ניקח את מה שנוכל להשיג..

כיצד פועלים מסחר ומנף של שוליים בקרקן?

בעיני רבים, מסחר בשוליים עם קריפטו נשמע כמו דרך טובה לעשות השקעה מסוכנת עוד יותר, אך קרקן מאפשר זאת וייתכן שתרצה לנסות אותה, ואתה יכול להרוויח המון כסף כדי לעשות זאת, כך הנה זה עובד. מינוף הוא דרך להשתמש בכסף שאול להשקעה בנכס (קריפטו, במקרה זה). הרעיון הוא שאם אתה מבצע סחר טוב וערך ההצפנה שלך עולה, היית מרוויח הרבה יותר ממה שהיית יכול לעשות בכסף שלך בלבד. אתה מוכר את המטבעות ומשתמש בחלק מהכסף כדי להחזיר את ההלוואה ואז לוקח את שארית הרווח וקונה סירה. אם יש לך מינוף של 5: 1 ו -1,000 דולר בחשבון המסחר שלך, תוכל לקנות הצפנה בשווי 5,000 דולר. שוליים הם מושג קשור, אך זה לא בדיוק אותו דבר. מרווח הוא סכום הכסף המוחזק כבטוחה בעת מסחר בשוליים. זה כסף שתוכלו לראות, אך שלא תוכלו להוציא. חשוב לציין שאם אתה מבצע סחר ממונף רע ומפסיד כסף, אתה עלול להפסיד הרבה יותר מהמרווח שלך. מסחר במנוף הוא מסוכן ועליו להתבצע רק על ידי אנשים שמבינים באמת את השוק ואת הסכנות הפוטנציאליות בסוג זה. אם זה לא הגיוני, אולי אל תדאג לגבי מינוף. פשוט סחר עם מה שיש לך. אם אתה מבין במינוף, אנו מאחלים לך בהצלחה.

מהן תלונות על קראקן?

לאחרונה אנשים מתלוננים על קראקן לא מעט. ומתברר שיש להם טעם. כמו כל כך הרבה מערכות בתעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים, גם לקראקן יש בעיית קנה מידה. בדיוק כמו ביטקוין, קראקן הפך פופולרי מדי, והטכנולוגיה שלו נמתחת עד קצה גבולה. מה המשמעות של המשתמשים? אם כבר יש לך חשבון ב- Kraken, תוכל לסחור כרגיל, למעט בימים בהם Kraken נאלץ להקפיא תכונות מכיוון שהמערכת עמוסה מדי. אם אין לך חשבון Kraken, בזמן כתיבת שורות אלה אתה פחות או יותר לא יכול ליצור חשבון. אתה יכול ליצור כניסה ולהסתכל ברחבי האתר, אך Kraken הוריד את אפשרות האימות שלו, כך שלא תוכל לקנות שום דבר. נושאים אלה נמשכים כבר כמה חודשים, וקרקן היה שקוף מאוד בנושאים שהם עוסקים בהם. כשאנשים מכנים את קראקן הונאה, הם בדרך כלל רק מייללים על משהו שהם לא מבינים. אבל כשאנשים אומרים שהם מתוסכלים מקראקן, יש להם את כל הזכות להיות. רק שצוות הפיתוח של קראקן הוא די מתוסכל. עוד חילופי מטבעות קריפטוגרפיים

נושאי קנה המידה של קרקן אינם בעיה מבודדת

כאמור לעיל, סוגיות קנה המידה הן בעיה גדולה עבור כל מערכת גדולה בכלכלת הבלוקצ’יין החדשה. לבלוקצ’יין פוטנציאל קנה מידה מדהים … בתיאוריה … אך מעט מאוד מערכות גדולות הצליחו להפוך אותו למציאות. לדוגמא, ביטקוין יכול לטפל רק בכ- 6 עסקאות בשנייה בזמן כתיבת שורות אלה. לפעמים לרשת יהיו אלפי עסקאות לא מאושרות, רק בגלל שהרשת לא יכולה לעמוד בקצב ללא עדכון משמעותי. לאחרונה החלה בלוקצ’יין את’ריום לחוות את אותה הבעיה כאשר ה- Cryptokitties dApp הפך ללהיט ויראלי. מטבעות קריפטוגרפיים הופכים כל כך פופולריים כל כך מהר, עד שכל הענף סובל מכאבי גדילה. אנו רוצים לציין זאת מכיוון שקראקן נתקל באותן בעיות. אם אתה מנסה את זה וזה לא עובד כמו שאתה רוצה, נסה שוב מאוחר יותר. הצוות חזק, הם כבשו בעבר בעיות גדולות יותר, ואנחנו חושבים שהן גם יצליחו הפעם. אבל חשוב שנזכיר זאת כדי שלא יהיו לך ציפיות שגויות.

צוות קראקן

אם כבר מדברים על צוות קראקן, בואו נדבר קצת על מי שאחראי על חילופי המטבעות הידועים. קראקן הוקם על ידי ג’סי פאוול, שנותר כממלא מקום מנכ”ל. פאוול פעיל בקהילת קראקן, עושה ראיונות, עונה על שאלות, עושה מדי פעם Reddit AMA. בהחלפות ביטקוין רבות יש מנהיגות אנונימית בהשוואה, ולכן נחמד שיש מישהו שלוקח אחריות על קראקן, הטוב והרע. Kraken מעסיקה צוות הולך וגדל של יותר מ -70, עם נציגי שירות לקוחות ייעודיים הזמינים באמצעות יצירת כרטיס תמיכה של Kraken. ברוב המקרים, תמיכת Kraken מגיבה תוך 24 שעות, מה שיכול להיות מהיר במיוחד להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים. כאן אנו מציעים צעקה לכל מי שעושה את המדיה החברתית של קראקן. מי שאתה, תמשיך להביא את הלולז.

אם אתה עדיין מתקשה להבין את קראקן

Kraken קל לשימוש, אך אם השתמשת רק ב- Coinbase, או אם אתה מנסה לקנות ביטקוין בפעם הראשונה, זה יכול להיות מעט מאתגר. אנו מקווים שסקירת Kraken זו הועילה מאוד, אך אם עדיין יש לך שאלות, הסרטון הזה מ- Crypto Collision יוביל אותך בתהליך ההרשמה והמסחר שלב אחר שלב..

מחשבות אחרונות על חילופי הביטקוין של קראקן

בשלב זה עליכם להבין מהו קראקן, כיצד להירשם ולשם מה ניתן להשתמש בקרקן. הסברנו מה זה קראקן, אך האם אנו ממליצים עליו? כאשר הוא פועל על כל הצילינדרים, קראקן היא אחת מחילופי הביטקוין הטובים במשחק. אבל קרקן לא הגיע לשיא זמן מה. זה מתסכל להפליא עבור המשתמשים הוותיקים של קראקן, ולאנשים שמנסים להשתמש בבורסה בפעם הראשונה. אנו חושבים שקרקן עומד להגיע. הם נשארים שקופים ברשתות החברתיות ומגיבים לשאלות ותלונות של לקוחות. הם היו כל כך טובים כל כך הרבה זמן, שאנחנו מצפים לדברים נהדרים בעתיד. אם אתה מנסה את קראקן וזה עובד כפי שפורסם, מצאת חילופי קריפטו מדהימים. אם התכונות עדיין נעולות, המתן ונסה שוב מאוחר יותר. זה לא אידיאלי עבור משתמשים, אבל זה גם סימן שקראקן נשאר פופולרי להפליא. עם צמיחתו לתמיכה במתקפה של תנועה חדשה, קראקן יחזור לתפקידו כאחת מחילופי הקריפטוגרפים החיוניים..

הירשמו בקרקן

מחפש מקום אחר לסחור בו?