הפלטפורמות המובילות למסחר במטבעות קריפטוגרפיים |

מבוא

מטבעות קריפטוגרפיים הם, במונחים של הדיוט, כסף דיגיטלי אשר ניתן להשתמש בהם, לרוב בעילום שם, לרכישת מוצרים ושירותים באופן מקוון..

מטבעם הם מבוזרים ואינם קשורים לשום מערכת פיננסית או ממשלה כלשהי.

הם מאוחסנים באתרי חילופי ביטקוין או בארנקים דיגיטליים וניתן למשוך אותם, להפקידם ולהעבירם, כנדרש, באמצעות כתובות מטבעות קריפטו..

בין אם מאוחסנים כספים בארנק ובין אם באתר החלפה, לכל המיקומים הדיגיטליים המאוחסנים מטבעות קריפטוגרפיים יש כתובת ייחודית. אלה מאפשרים שליחה וקבלה של כספים.

קל יחסית למכור ביטקוין באמצעות אתרי חליפין או אתרים כגון LocalBitcoins.com. אתה יכול גם להשתמש באתרי חברות תיווך או באתרי חילופי לסחר במטבעות קריפטוגרפיים. אתה יכול לסחור בביטקוין תמורת Ethereum או Litecoin או כל מספר מטבעות אחרים בשוק.

למידע על אופן סחר במטבעות קריפטוגרפיים, קרא הלאה ומדריך זה יבצע את השלבים כיצד לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, שלב אחר שלב..

אתה יכול לסחור באמצעות בוט סחר בקריפטו שזה קצת כמו סחר באינדקס בשוק המניות. באמצעות חברות תיווך, אתה יכול להגיש סכום כסף ולאפשר למחשבים לנהל את הכסף שלך ולסחור במטבעות קריפטו בהתאם.

כתובות מטבעות מטבעות

כתובות מטבעות קריפטוגרפיות הן מחרוזות ייחודיות של מספרים ואותיות, עם קודי QR נלווים, שנראות כך: 15oc46wkW82qvQQ9kYPTm5KR8w9kLyhfss

ראה להלן דוגמה לכתובת BTC (באמצעות Poloniex):

אלה בסדר לשתף באופן ציבורי מכיוון שהם משמשים רק כהפניה לקבלת כספים ממיקום דיגיטלי אחר. כתובות אלו משמשות לסחר במטבעות קריפטוגרפיים. אתה שולח את המטבעות שלך לכתובת אחת ומקבל אחרים לכתובת האישית שלך.

שליחת מטבעות פשוט מחייבת את המשתמשים להתחבר לאתר החליפין של הביטקוין או לארנק הדיגיטלי שלהם, להקליד את כתובת היעד בתיבת הדו-שיח המתאימה, לבחור את המטבע ואת הסכום שהם רוצים לשלוח, ולאשר את העסקה..

זהו תהליך פשוט מאוד המתרחש בבלוקצ’יין (על כך בהמשך) אך ברור שמשתנה מעט בהתאם לממשק בו אתה משתמש.

נכסים דיגיטליים

מבחינה טכנית, מטבעות קריפטוגרפיים הם מה שמכונה נכסים דיגיטליים והם מסתמכים על הצפנה לצורך אבטחה; ומכאן השם. לידיעתך, הצפנה היא אמנות הכתיבה או פתרון הקודים.

הטכנולוגיה הבסיסית המאפשרת את כל זה אפשרית נקראת טכנולוגיית בלוקצ’יין אך לרוב מכונה פשוט ‘הבלוקצ’יין’ (למרות שקיימות רשתות רבות). מטבעות מסוימים חולקים את אותה בלוקצ’יין אך כל מטבע משתמש רק בבלוקצ’יין ספציפי אחד; באופן לא מפתיע, לביטקוין יש משלו, כמו גם לאת’ריום וריפל.

אם ברצונך לסחור במטבעות קריפטוגרפיים באמצעות חברות תיווך באמצעות אפשרויות כגון CFD אינך צריך להחזיק בידע טכני רב מכיוון שהמשרד דואג ל’בסיס ‘, כלומר למטבעות עצמם. כך שלעולם לא תצטרך למכור ביטקוין (או כל מטבע אחר) בעצמך. אתה יכול לסחור במטבעות קריפטוגרפיים מבלי שתצטרך לדאוג לכתובות או לטכנולוגיית הבלוקצ’יין הבסיסית.

טכנולוגיית בלוקצ’יין

טכנולוגיית הבלוקצ’יין היא למעשה שיטה דיגיטלית לניהול רשומות והחלפת נתונים באופן פתוח, מבוזר ונטען כביכול. חשוב על בלוקצ’יין כעל ספר חשבונות פתוח המתעד העברת סחורות, שירותים וכמובן מטבע. שוב, אם ברצונך לסחור במטבעות קריפטוגרפיים באמצעות חברת תיווך (אולי עם בוט למסחר בקריפטו), אינך צריך לדעת הרבה מאוד על העניינים הטובים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. עם זאת, כדאי לקבל הבנה בסיסית …

מאגר מידע מבוזר

המתואר באופן רשמי כסוג של ‘מסד נתונים מבוזר’, בלוקצ’יין מנהלת רשימה מתארכת של רשומות הנקראות ‘חסימות’ (עוד על אלה בהמשך). במילים פשוטות, זהו תיעוד דיגיטלי ‘עמית לעמית’ המתרחב כל העת של כל עסקה שהתרחשה אי פעם.

היתרון של טכנולוגיית הבלוקצ’יין על פני צורות מסורתיות יותר של ספרים ושיטות אחזקת רשומות אחרות היא בכך שהיא שקופה לחלוטין ודי אוטונומית..

כל הגורמים התורמים לבלוקצ’יין שומרים על גרסה מסונכרנת עדכנית של מסד הנתונים (ומכאן השם, מסד הנתונים המבוזר), מה שמבטל אפשרות של שחיתות או הונאה. זה מה שמאפשר לאנשים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים בצורה בטוחה ומאובטחת.

כל אישור חייב להיות מאושר על ידי חמישה או שש בדרך כלל (אלא אם כן צוין אחרת לתוספת אבטחה) ‘צמתים’ (משתתפים אחרים או סוחרים בבלוקצ’יין) כדי להבטיח אותנטיות ולשמור מפני עסקאות כפולות. כדי להבין כיצד לסחור ישירות בקריפטוגרפיה, כדאי להבין הבסיסי כיצד פונקציית בסיס הנתונים פועלת.

פלטפורמות המסחר הטובות ביותר במטבעות קריפטוגרפיים

ישנם אתרי אינטרנט רבים של חברות תיווך המציעים כעת אפשרויות מטבעות קריפטוגרפיים. אלה מאפשרים למשתמשים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים על ידי הצעת שירותי הלוואות מטבעות קריפטוגרפיים בכדי לספק מסחר ביום קריפטוגרפי וכדומה.

סחר במטבעות קריפטוגרפיים הוא הטרנד האחרון במסחר בנגזרים מקוונים, וככזה, סוחרים חדשים של מטבעות קריפטוגרפיים, חייבים לבחור מתוך מבחר עצום של אתרים..

הסקירה הבאה תספק לך מעט מידע על חמישה ממה שאנחנו רואים בחברות התיווך הטובות והאמינות ביותר המציעות אפשרויות מסחר בקריפטו..

חלקם מתאימים יותר לסוחרים חדשים שאולי מעולם לא שקלו אפילו לסחור בקריפטו עד כה, בעוד שאחרים מציעים אפשרויות טובות מעט יותר, לכן הקדיש את הזמן לקרוא בעיון כל סקירה כדי לאפשר לך לקבל החלטה מושכלת באיזו פלטפורמת מסחר קריפטוגרפית הכי מתאימה שלך. צרכי.

אתה יכול למכור ביטקוין יחד עם מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים באתרים אלה. ניתן גם לסחור במטבעות קריפטוגרפיים ולהשתמש בבוטים למסחר בקריפטו. האפשרויות הן אינסופיות!

eToro

CFDs של eToro

eToro אומר: “רשת ההשקעות החברתית המובילה בעולם: השתמש בחוכמת ההמונים כדי לקבל החלטות השקעות חכמות יותר! מסחר חברתי עוסק בפתיחת השווקים לכולם.

ב- eToro אנו מעודדים אנשים ליצור קשר זה עם זה כדי לדון, לסחור, להשקיע, ללמוד ולשתף ידע ברחבי הרשת. מעכשיו אתה לא צריך להיות מקצוען כדי לסחור כמו אחד. “

אנו אומרים: eToro היא חברת סחר חברתית ותיווך רב נכסים המונה משרדים רשומים בקפריסין, ישראל ובריטניה..

eToro היא בחירה נהדרת נוספת עבור כל מי שרוצה להיכנס לעולם המופלא של מסחר במטבעות קריפטוגרפיים. זה פשוט, מהיר וקל לשימוש, וככזה, הוא מקום מצוין להתחיל בו מסחר במטבעות קריפטוגרפיים.

פלוס 500

Plus500 אומר: “Plus500 היא ספקית מובילה של חוזים להפרש (CFD) המספקת מתקני מסחר במניות, מט”ח, סחורות, תעודות סל, אופציות ומדדים, לצד טכנולוגיית מסחר חדשנית..

באמצעות פלטפורמת המסחר Plus500, תוכלו לסחור במכשירים הפיננסיים הפופולאריים ביותר בעולם באמצעות מינוף וליהנות מחשבון הדגמה ללא הגבלה בחינם. “

אנו אומרים: Plus500 היא פלטפורמת סחר קריפטוגרפית מאובטחת ואמינה שהיא, ללא ספק, אחד השמות הפופולריים ביותר בתעשייה. זה ממשק קל לשימוש ומגוון רחב של מרווחים תחרותיים הופכים אותו למקום המושלם להתחיל במסחר במטבעות חליפין, בין אם זה מסחר לטווח ארוך שמתחשק לכם או קצת מסחר יומי של מטבעות..

AvaTrade

AvaTrade אומר: “AvaTrade הייתה חלוצה חדשנית בתחום המסחר המקוון מאז 2006. החברה הוקמה כמאמץ משולב של אנשי מקצוע פיננסיים ומומחים לסחר באינטרנט במטרה לשכלל את החוויה המקוונת עבור סוחרים קמעונאיים. בתוך כמה שנים קצרות התרחבה AvaTrade מאוד, כאשר למעלה מעשרים אלף לקוחות רשומים ביצעו יותר משני מיליון עסקאות בחודש. סך מחזורי המסחר של החברה עולים על 60 מיליארד דולר לחודש. “

אנו אומרים: AvaTrade היא אחת מחברות התיווך המבוססות יותר, כך שתוכלו לסמוך עליהן לצורך אבטחה ותמיכה. יש להם שירות צ’אט באינטרנט שימושי עבור משתמשים חדשים. דלפק התמיכה של AvaTrade הוא רב לשוני, והוא זמין 24 שעות ביממה כך שלעולם לא תהיו ללא יד עוזרת. הוא מתגאה בממשק אטרקטיבי ונקי למראה האידיאלי עבור סוחרים מתחילים ומנוסים יותר כאחד. המטה שלה נמצא בדבלין, אירלנד, והוא הוקם כבר בשנת 2006, אז הם חייבים לעשות משהו נכון.

24 אפשרות

אופציה 24 אומרת: “24 אופציה לפלטפורמת הסחר המובילה בעולם באופציות בינאריות. מניות סחר, מדדים, מט”ח וסחורות.

קבל את המגבלות הגבוהות ביותר & החזרות! 24option היא תיווך מקוון של אופציות בינאריות מקוונות בבעלות רודלר בע”מ.

סוחרים יכולים לבחור ממגוון רחב של נכסים גלובליים, כולל מניות, מדדים, סחורות ומטבעות. פלטפורמת המסחר המתוחכמת והקלה לשימוש מספקת נתונים פיננסיים בזמן אמת ומאפשרת השקעות מרובות בו זמנית באמצעות ארבעה מכשירים בסיסיים. “

אנו אומרים: 24Option היא בין חברות התיווך המקוונות המובילות בכל הנוגע לתכונות, שימושיות ושיעורים המוצעים. החברה מציעה המון טכנולוגיות עדכניות בפלטפורמת המסחר האטרקטיבית והקלה לניווט שלה; ברור שהחברה עבדה קשה מאוד כדי להבטיח שהשירות נגיש לסוחר פחות מנוסה.

כיצד לסחור במטבעות קריפטוגרפיים

בואו נצלול פנימה! בואו נדגים רכישת ביטקוין כי אחרי הכל, הוא הפופולרי ביותר מבין כל מאות המטבעות הקריפטוגרפיים הנסחרים כיום.

אבל, תהיו בטוחים, התהליך הוא זהה לא משנה באילו מטבעות קריפטוגרפיים אתם מתכננים לסחור. עבור מדריך זה אנו נשתמש בפלטפורמת המסחר של eToro כדי להמחיש עד כמה קל להתחיל במסחר בביטקוין, בהלוואות ביטקוין ובמסחר יומי של ביטקוין..

נשנה זאת במטבעות אחרים בכדי לתת לך תובנה לגבי ההבדלים העדינים בין פלטפורמות המסחר בביטקוין השונות כדי לאפשר לך לקבל החלטה מושכלת היכן ברצונך לסחור בביטקוין..

eToro מציעה מגוון רחב של אפשרויות להלוואות ביטקוין ונחשבת לאחת מפלטפורמות המסחר הטובות ביותר בביטקוין בסביבה. אז בואו נתחיל, נעשה זאת?

ראשית, בקר בדף הבית (למטה) כדי להתחיל בהקמת חשבון מסחר ביטקוין אישי משלך עם eToro:

1- מסחר באטורו

כעת, לחץ על הלחצן הירוק ‘גלה CRYPTO COPYFUND’ ותגיע למסך שלמטה:

2 - מסחר באטורו

כאן תמצא הסבר קצר מדוע סוחרים ומשקיעים הופכים מודעים יותר ויותר למטבעות קריפטוגרפיים, יחד עם תרשים סופגניות המציג את הקצאת הנכסים של eToro..

כדי להתחיל בהגדרת חשבונך, לחץ על כפתור ‘הרשמה’ הכחול בפינה השמאלית התחתונה של המסך. פעולה זו תעביר אותך למסך הקופץ שלמטה:

3 - מסחר באטורו

כפי שאתה יכול לראות, ניתנת לך האפשרות להירשם באמצעות שמך וכתובת הדוא”ל שלך או ליצור חשבון באמצעות חשבונות פייסבוק או גוגל פלוס שלך..

עבור מדריך זה, אנו הולכים להירשם בדרך המיושנת, כביכול.

לכן, מלא את כל תיבות הדיאלוג, לחץ על התיבה כדי לקבל את התנאים וההגבלות ולחץ על כפתור ‘צור חשבון’ כדי להתחיל. לאחר שתעשה זאת, תגיע למסך הבא:

4 - מסחר באטורו

לחלופין, בדוק את תיבת הדואר הנכנס שלך ותראה את הדוא”ל שלהלן:

5 - מסחר באטורו

לחץ על ‘התחל לסחור’ ותגיע לכאן:

6 - מסחר באטורו

ביטקוין מופיע בדף הנחיתה; מכאן תוכל ‘להשלים את הפרופיל שלך’ על ידי לחיצה על הכפתור הכחול בפינה השמאלית העליונה של המסך או על ‘הפקדת כספים’.

לחץ על כפתור ‘הפקדת כספים’ בפינה השמאלית התחתונה של המסך כדי להגיע למסך זה:

7 - מסחר באטורו

יש לך אפשרות לממן את חשבונך באופן מיידי באמצעות כרטיס חיוב / אשראי; הנה רשימה של מאפשרים לתשלום הנתמכים:

8 - מסחר באטורו

עכשיו, נחזור למסך שלמטה כדי שנוכל לבדוק כיצד לסחור בביטקוין בממשק eToro:

8 - מסחר באטורו

כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על BTC (התיבה הכתומה בקצה הימני ביותר של המסך), ותקבל רשימת אפשרויות מסחר ומשם תוכל לבחון את המרווח / האפשרויות הקיימות ולהחליט כיצד ברצונך להמשיך. פשוט, נכון?

עמלות בקניית מטבעות קריפטוגרפיים ישירות

אם תבחר לקנות מטבעות מטבעות באמצעות בורסה כגון Coinbase תצטרך לשלם עמלה בכל פעם שאתה קונה או מוכר מטבעות מטבעות..

הסכום שתגבה ממנו יהיה תלוי בהחלפה בה אתם משתמשים אך בדרך כלל נע בין 1% ל -5%.

כדי לעודד אותך לקנות יותר מטבעות קריפטוגרפיים, Coinbase מוריד את השיעור בהתבסס על כמה שאתה רוכש, שזו טקטיקה ערמומית למדי. Coinbase גובה עמלה של כ -1.5% כאשר אתה קונה ומוכר מטבעות קריפטוגרפיים.

לכן, קניית מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות Coinbase או בורסה אחרת תעלה לכם יותר ממה שהייתם סוחרים ב- CFD עם מטבעות Cryptocurrency המשמשים כבסיס הבסיסי..

קניית מטבעות קריפטוגרפיים עם Paypal

אם אתה רוצה לקנות מטבעות Cryptocurrency עם Paypal, eToro (ואתרי תיווך דומים אחרים) מקל עליך מאוד. עם זאת, אם רצית לקנות את הנכס בפועל, זה מעט מסובך יותר.

Coinbase מאפשר לך לקנות מטבעות קריפטוגרפיים רק עם Paypal אם אתה אזרח ארה”ב, וזה מעצבן אם אתה לא גר בארה”ב. מסיבה זו, עדיף להשתמש ב- eToro אם ברצונך לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות Paypal.

קניית מטבעות מטבעות באמצעות כרטיס אשראי

אם ברצונך לקנות מטבעות מטבעות באמצעות כרטיס אשראי / חיוב, תוכל להשתמש ב- eToro או ב- Coinbase. יתרון אחד שיש ל- eToro על פני Coinbase ורוב אתרי החליפין האחרים הוא המהירות שבה ניתן לאמת.

באמצעות eToro תוכלו לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באופן מיידי, ואילו עם Coinbase תהליך האימות יכול לארוך ימים ואף שבועות. זו סיבה נוספת מדוע אנו ממליצים על אתרים כמו eToro על אתרי חליפין כמו Coinbase.

Coinbase אוכף מגבלות מעצבנות על כמה אתה יכול להפקיד וכמה אתה יכול למשוך מה שיכול להיות מאוד מתסכל עבור סוחרים שרוצים לקנות מטבעות מטבעות ולמכור מטבעות מטבעות במהירות.

המלצת המטבעות המטבעות של Coinlist

כפי שללא ספק ראיתם, רכישת מטבעות קריפטו היא קלה ופשוטה להפליא אז למה אתם מחכים? מדוע לא לנצל הזדמנות זו כדי להיכנס לשוק המרתק ביותר בעולם: שוק הקריפטו!

כפי שהוסבר, אנו ממליצים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים דרך פלטפורמת המסחר של מטבעות החוץ של eToro באמצעות CFD כדי לתת לעצמך את הסיכוי הטוב ביותר להרוויח מסודר ממסחר מטבעות מטבעות. ברור שעליכם לקבל החלטה בעצמכם בנושא זה, אך אנו באמת מאמינים כי למתחילים חדשים בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים ואולי אפילו חדשים למסחר לחלוטין, eToro (או אחת מחברות התיווך המכובדות האחרות שאנו ממליצים עליהן), היא הקלה והבטוחה ביותר. אוֹפְּצִיָה.

סיכום

עכשיו, כשאתה מכיר את היסודות של המסחר בקריפטוגרפים, אתה חופשי לסחור במטבעות קריפטוגרפיים בעצמך ולהכיר את התוכנות המסחריות באופציות ביטקוין. זכרו, המשיכו בזהירות; זה יכול אפילו להיות רעיון טוב להתאמן על חשבונות ההדגמה, המוצעים על ידי כל פלטפורמות המסחר המכובדות של מטבעות קריפטוגרפיים, כדי להרגיש את המסחר באופציות קריפטוגרפיות לפני שתשקיע כסף אמיתי..

תודה על הקריאה ומסחר שמח!