כיצד לקנות ביטקוין עם PayPal באופן מיידי

צעדים לרכישת ביטקוין באמצעות PayPal

הנה מה שתצטרך לעשות כדי לקנות ביטקוין עם PayPal בבורסת CFD או שוק עמיתים לעמית.

 1. עברו על תהליך הרישום באחד המתווכים או השווקים המוצעים שלנו

 2. אמת את חשבונך על ידי מסירת המידע האישי הבסיסי הנדרש על ידי הבורסה.

 3. השתמש באפשרות ‘הפקדת קרנות’ להעברת הון השקעה לחשבונך.

 4. השתמש בחשבון PayPal שלך כדי להפקיד כספים או להעביר את הכסף למוכר אם אתה משתמש בשוק P2P.

 5. החלט את כמות ה- CFD של ביטקוין או ביטקוין שתרצה לרכוש.

שיטות אחרות לרכישת ביטקוין באמצעות PayPal

השיטה היחידה היחידה מלבד רכישת CFD של ביטקוין דרך PayPal היא שימוש בשוק עמיתים לעמית. מדובר בפלטפורמות המחברות בין קונים ומוכרים מוכנים של ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים, והם יכולים להחליט בעצמם על תנאי המכירה כולל מצב התשלום. לכן, אם אתה רוצה לשלם עם PayPal עבור הביטקוינים שלך, אתה יכול לחפש שוק P2P להשקעה בקריפטו.

יתרונות וחסרונות בקניית ביטקוין באמצעות PayPal

יתרונות

נוח לשימוש לרוב מוחלט של אנשים אמצעי תשלום מאובטח ואמין מובטחת עמידה בתקנות לבטיחות הקרן עיבוד תשלומים מהיר באמצעות PayPal אמצעי תשלום המקובל ברחבי העולם אמצעי תשלום המקובל ברחבי העולם

חסרונות

לא ניתן לקנות ביטקוין ישירות דרך ההחלפה עמלת PayPal עשויה להיות גבוהה מדי מספר מוגבל של דרכים מקבל PayPal סיכון לאבד כסף למוכר רמאי בפלטפורמת P2P

קניית ביטקוין בעמלות PayPal

אם אתה קונה CFD באמצעות בורסה, הם יגבו עמלה סטנדרטית שיכולה להיות בין 0.5% ל -3% על ערך ההזמנה. שים לב כי ייתכן שיש גם פיקדון או דמי משיכה המשתנים מחליפין.

מצד שני, אם אתה משתמש בשוק P2P כדי לקנות ישירות ממוכר, זה יכול להיות יקר למדי להשתמש ב- PayPal מכיוון שהשוק גובה עמלה משלו בנוסף לעמלת PayPal הרגילה. המשמעות היא שתוכלו לשלם עד 4% עד 10% משווי ההזמנה מבחינת חיובים.

בהיותה אחת מהשיטות הפחות פופולריות לרכישת ביטקוין, PayPal יכולה להיות יקרה למדי, במיוחד אם אתה מסתמך על שוקי עמיתים לעמיתים שלעתים קרובות יש להם מבנה עמלה ועמלה מורכב..

כיצד לקנות ביטקוין עם Paypal באמצעות ספקי CFD

קניית ביטקוין דרך ספק CFD מציעה יתרונות רבים. הכסף שלך בטוח הרבה יותר מאשר אם היה מדובר בבורסה, זאת מכיוון שהם מוסדרים על ידי גופים ממשלתיים כמו הרשות להתנהלות פיננסית. רכישת ביטקוין כ- CFD מאפשרת גם להתמקד ולצאת ממצב בקלות. הסיבה לכך היא שהשוק נזיל יותר ומאפשר לסוחרים ומשקיעים להיכנס ולצאת מהמחיר שהם רוצים לקבל. לפעמים, עם חילופי דברים, בסופו של דבר אתה לוקח מחיר פחות טוב רק כדי להיכנס לשוק מלכתחילה.

סיבה נוספת, אך ללא ספק הסיבה החשובה ביותר שמשקיעים נוהרים לספקי CFD היא מכיוון שאין להם את מגבלות ההחלפה. אם חיפשתם להשקיע סכום מזומן רציני בביטקוין באמצעות בורסה, הייתם נדרשים לעבור צ’קים רבים לפני שתוכלו לקנות סכומים גדולים. לעומת זאת, קל מאוד להפקיד סכומים גדולים לתיווך ואז מיד לרכוש ביטקוין.

כיצד לקנות ביטקוין באמצעות PayPal באמצעות Exchange Coinbase

בין Paypal ו- Coinbase היה מערכת יחסים סוערת. כאשר המטבעות הקריפטוגרפיים נוצרו לראשונה, Paypal היה מעורב מאוד ברכישת bitcoin ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים. אולם מכיוון שהייתה מחלוקת רבה יותר סביב הביטקוין, כולל חוקיותו ויכולתו להסתיר פעילות פלילית, פייפאל לקחה צעד אחורה. נכון לעכשיו, אתה יכול לקנות ביטקוין רק עם PayPal באופן מיידי באמצעות Coinbase אם אתה אזרח אמריקאי. נראה שזה הולך טוב ופייפל מתכננת להפיץ את זה לשטחים אחרים. אם אינך אזרח אמריקאי, אם כי אתה יכול לקשר את חשבון ה- Paypal שלך ל- Coinbase, אתה לא יכול לקנות ביטקוין עם Paypal או עם Litecoin או Ethereum לצורך העניין. הדרך היחידה שבה אתה יכול להשתמש ב- Paypal היא להחליף את הביטקוין שלך במטבע פיאט ולשלוח אותו לחשבון Paypal שלך. הליך זה הוא פשוט למדי, אך ברגע שהמרתו חזרה למטבע פיאט, קל באותה מידה להחזיר לחשבון הבנק שלך..

קנו ביטקוין עם Paypal בארה”ב

ביטקוין פייפל – בורסות בארה”ב

כפי שהודגש מוקדם יותר בעמוד זה, ניתן לקנות ביטקוין בארה”ב באמצעות PayPal ב- Coinbase, אולם הוא זמין רק בארה”ב. התוכנית היא ש- Coinbase ימלא את הפונקציונליות הזו ברחבי העולם ברגע שהם מרוצים מהאיסוף בארה”ב. כלומר בארה”ב, תוכלו לקנות ביטקוינים בלא מעט מרכזיות עם PayPal. Coinbase כאמור וגם LocalBitcoins, המהווה בורסה הולכת וגדלה שתואמת קונה ומוכר להחליף ביטקוין בכל דרך שתרצה. Paypal היא שיטה פופולרית בבורסות אלה. למידע נוסף על ביטקוין מקומי, עיין במדריך למטה.

Bitcoin Paypal – CFD אמריקאי

CFDs בארה”ב אסורים לחלוטין. לכן אינך יכול לקנות ביטקוין עם PayPal כ- CFD בארה”ב, עד שהם ישנו את חוקיהם סביב כלי ההשקעה הזה, אלה בארה”ב שמתכוונים לקנות ביטקוין כ- CFD חייבים להיות בעלי תעודת כתובת מחוץ לארה”ב..

CFDs ארה

הוכחת כתובות כוללת חשבונות שירות, הסכמי שכירות והצהרות בנק. אם אתה בר מזל מספיק להיות תושב ארה”ב ויש לך גם בית מחוץ לארה”ב, זה אפשרי. עבור רובנו שאין לנו את המותרות האלה, עליכם לקנות ביטקוין עם PayPal באמצעות בורסות כמו Coinbase ו- Bitcoins Local.

בורסות בארה”ב לרכישת ביטקוין עם Paypal

לפני שתתחיל, עליך ליצור ארנק קריפטו שיאחסן את הביטקוינים שלך לאחר שרכשת אותם. אתה יכול לעשות זאת באמצעות הארנקים שהמרכזיות מציעות, או שאתה יכול לקבל ארנקים מיוחדים המציעים תכונות נוספות. ישנן חברות אמינות רבות המציעות ארנקים אלקטרוניים, אתה רק צריך לעשות קצת מחקר כדי למצוא את זה שמתאים לצרכים שלך. או עיין בדף הארנק שלנו! כעת נדגיש כמה מרכזיות המאפשרות רכישת ביטקוין באמצעות PayPal.

קנו ביטקוין באמצעות PayPal בבורסת LocalBitcoins

המוכרים יכולים לגבות פרמיה בגין שימוש ב- PayPal כי נושא החזר החיוב מוטל עליו. הנקודה הטובה היא כי ביטקוין יועבר לחשבונך באופן מיידי. אתה יכול לקנות ביטקוין מ- LocalBitcoins באמצעות חשבון PayPal שלך. החברה מציעה פלטפורמה לקונים ומוכרים להיפגש ולסחור. על מנת לקנות ביטקוין מפלטפורמת LocalBitcoins, עליכם לאתר מוכר שמוכן למכור לכם ביטקוין על ידי קבלת תשלומים מחשבון ה- PayPal שלכם..

יש גם תחושה של קהילה עם localbitcoins. הסיבה לכך היא שאתה יכול לחזור למוכרים ותיקים שרכשת בהם ביטקוין בעבר ולרכוש מהם שוב. כאן צובר אמון ובסופו של דבר מדובר בבלוקצ’יין – רשת מבוזרת שמבוססת על אמון.

אחת ההטבות בשימוש בשירות P2P כמו LocalBitcoins היא שהוא מספק לך מגוון מוכרים מכל רחבי העולם, כך שיש סיכויים גדולים יותר למצוא מישהו שיקבל את אמצעי התשלום המועדף עליך. עם זאת, העמלות נוטות להיות גבוהות בהרבה בבורסות P2P בהשוואה למספר מתווכים או בורסות אחרות ושירותי P2P אינם יכולים לתת שום התחייבות לעסקה..

שלב אחר שלב לרכישת ביטקוין עם Paypal דרך LocalBitcoins

לפני שאתה קונה ביטקוין באמצעות LocalBitcoins, תחילה עליך לפתוח ארנק. לאחר שפתחתם ארנק תוכלו לרכוש ביטקוין באמצעות Localbitcoins, לאחר מכן תידרשו לשלוח את כתובת הארנק שלכם למוכר, אשר בתורו יכול לשלוח את הביטקוינים לארנקכם..

 1. הירשם בחינם על ידי לחיצה על כפתור ‘הירשם חינם’ בפינה השמאלית העליונה. לאחר מכן תמצא דף ‘רישום חשבון חדש’ שבו עליך למלא את השדות עם פרטיך.
 2. לאחר שיצרת חשבון, עליך למלא את השדות הראשיים בדף הבית. זה כולל כמה אתה רוצה לקנות, איזה מטבע ובאמצעות אמצעי תשלום.
 3. LocalBitcoins יתאים לך אז עם מוכר או בחירה של מוכרים.
 4. לאחר מכן עליך לבחור ממי ברצונך לרכוש את הביטקוינים. הם עשויים להציע לך מחירים שונים, ולמרות שאנחנו צריכים להמליץ ​​לקחת את המחיר הנמוך ביותר, עם מקומות שווקים כאלה, מומלץ גם ללכת עם מוכרים עם המוניטין הטוב ביותר..
 5. לאחר שהחלטת ממי לקנות. לחץ על קנה ותועבר לדף אישורים.
 6. כאן תקבלו הוראות לרכישת ביטקוין באמצעות PayPal. כפי שניתן לראות בדוגמה שלמעלה, עליכם לשלוח למוכר את כתובת הדואר האלקטרוני שלכם ב- Paypal, הם יחשבו עליכם ותוכלו לשלם את החשבונית באמצעות Paypal..
 7. לאחר השלמת התשלום, עליך למסור למוכר את כתובת ארנק הביטקוין שלך. הם ישלחו את הביטקוין שנרכש לארנק שלך.

האם קניית ביטקוין באמצעות PayPal היא השיטה הטובה ביותר?

אין שום שיטה מיטבית לרכישת ביטקוין, כולל PayPal. למרות שיש לו אתגרים, כך גם מצבי תשלום חלופיים אחרים. אם אתה רוצה את קלות השימוש והאבטחה של PayPal, ייתכן שתעלם מהאפשרויות המוגבלות במונחים של חילופים העומדים לרשותך..

עם זאת, אם אתה מחפש חלופות, תוכל גם לקנות ביטקוין באמצעות כרטיס האשראי או החיוב שלך, העברה בנקאית, Payoneer ושיטות תשלום אלקטרוני דומות אחרות. זה מאפשר לך לבחור בין מספר מצבי תשלום בהתאם למגוון מגוון של גורמים, כולל נוחות, חיובי עסקה, אבטחה ואמינות..

מכיוון שהביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר שם, אתה יכול להשתמש בכמה מצבי תשלום כדי לקנות אותו, כולל מטבעות פיאט ואלטקוינים אחרים כגון אתריום, ריפל, מונרו ועוד..

טיפים לרכישת ביטקוין באמצעות PayPal

רכישת ביטקוין באמצעות Paypal היא מעשית מאוד ופתרון נהדר עבור משתמשים רבים שיש להם רק אפשרות זו. כמובן, זו לא האלטרנטיבה הזולה ביותר, אך אם אתה צריך לעשות זאת כך, אני ממליץ לבצע את הטיפים הבאים:

 • בנוסף לבדיקת עמלות העמלה, בדוק גם את מחיר הרכישה של הביטקוין.
 • הפלטפורמות שאני מציע הן בטוחות, אך מומלץ לך להחליף את הפיקדון שלך לביטקוינים ולהעביר אותם בהקדם האפשרי לארנק שלך. בדרך זו, רק לך תהיה שליטה על הכספים שלך.

האם זה בטוח לקנות ביטקוין באמצעות PayPal?

כשאתה קונה ביטקוין עם Paypal, תמיד יש לך יתרון על המוכר וזו אחת הסיבות לכך ש- PayPal לא רוצה שתשתמש בפלטפורמה שלהם לביצוע עסקאות מטבע דיגיטלי. תאר לעצמך שאתה קונה את הביטקוין שלך והחליט להגיש תלונה על כך שמעולם לא קיבלת אותם. אם המוכר לא ביקש מספיק הוכחות לעסקה זו, יהיה לו הרבה יותר קשה להוכיח שהוא אכן שלח אותם, ותוכל בסופו של דבר לקבל את הביטקוינים ואת הכסף ששילמת עבורם..

שאלות נפוצות

 1. 1. האם עלי להשתמש ב- PayPal כדי לקנות ביטקוין?

  זה לגמרי תלוי מה אתה הכי מעריך. אם אבטחת התשלום, האמינות והנוחות הם החשובים ביותר עבורך, ייתכן ש- PayPal עשויה להיות האפשרות הנכונה עבורך.

 2. 2. מדוע PayPal אינו זמין בכל חילופי המטבעות?

  בשל כמה בעיות רגולטוריות, פייפאל אינה זמינה על ידי כל חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים לרכישה ישירה של ביטקוין.

 3. 3. מה הסיבה העיקרית שאנשים רוצים להשתמש בפייפאל לביטקוין?

  שתי הסיבות הבסיסיות שאנשים רוצים להשתמש ב- PayPal הן קלות השימוש והעיבוד המהיר שלה.

 4. 4. מהו מצב תשלום חלופי טוב ל- PayPal?

  אפשרויות התשלום האחרות כוללות כרטיסי חיוב או אשראי, העברות בנקאיות, מטבעות קריפטוגרפיים אחרים ומטבע פיאט.

 5. 5. כיצד אוכל לדעת אילו פלטפורמות מקבלות PayPal?

  אנו מציעים למשתמשים שלנו רשימה מלאה של אתרי תיווך ופלטפורמות מסחר המאפשרות תשלומי PayPal.

 6. 6. האם עלי להיות מודאג מכך שלא הרבה חילופים מציעים את PayPal?

  בכלל לא. זוהי נושא תאימות רגולטורי פשוט שמונע מהחלפות מלהציע PayPal כמצב תשלום. אתה עדיין יכול להשתמש בו לרכישת CFD של Bitcoin.

 7. 7. האם אופן התשלום גורם לשינוי מבחינת ההשקעה?

  כן! קלות השימוש, עמלת העסקה והאבטחה ממלאים תפקיד גדול מבחינת שמירת בטיחות ההשקעה שלך. תכונות שמציעה PayPal.

 8. 8. האם יש דרך כלשהי המוכר יכול לשמור על תשלום הפייפאל שלי מבלי להעביר לי את הביטקוינים?

  זה תלוי ברשת עמית לעמית ובמוכר. אנו בדרך כלל ממליצים להשתמש בשווקי P2P בעלי מוניטין בלבד המרתיעים התנהגות מרמה וחוסמים מוכרים כאלה.

 9. 9. כיצד להעביר ביטקוין לפייפאל?

  בזמן כתיבת שורות אלה (אוקטובר 2020) לא ניתן להעביר כספי BTC מארנק ביטקוין לפייפאל. עם זאת, נראה כי פייפאל מתרגשת לפרוץ לשווקי המטבעות הקריפטוגרפיים ועל פי הדיווחים החברה נמצאת במגעים עם חברות קריפטו לרכישתם, מה שעלול להוביל לארנקים מובנים בפלטפורמת PayPal בעתיד הקרוב. על פי ה- BBC, PayPal נכנסה לאחרונה לתחום הקריפטו ו- "לקוחותיה יוכלו לקנות ולמכור ביטקוין ומטבעות וירטואליים אחרים באמצעות חשבונות ה- PayPal שלהם" בהובלת פלטפורמות תשלומים מקוונות אחרות כמו Revolut או Cash של Square

 10. 10. מה עלי לעשות אם דמי PayPal גבוהים מדי?

  אתה יכול לשקול לקנות ביטקוין באמצעות מצבי תשלום חלופיים, כולל כרטיס אשראי, כרטיס חיוב, העברה בנקאית ואמצעי תשלום מקוונים אחרים.

 11. 11. אם בורסה מנכה יותר מדי עמלה, מה האפשרויות שלי?

  אם אתה סבור כי בורסה או שוק גרע יותר ממה שהבטיחו, תוכל לפנות לתמיכת הלקוחות שלהם כדי לפתור את הבעיה. אמנם, סוג זה של התרחשות הוא נדיר למדי.