סקירת תכונות החליפין של HitBTC | חסרונות יתרונות

כפי שקורה לעתים קרובות כל כך במסחר במטבעות קריפטוגרפיים, HitBTC היא חילופי נכסים דיגיטליים מוצקים שנרקבו למשהו שמשתמש באף אחד בכלל. בעוד ש- HitBTC עדיין פועל, תלונות משתוללות על כספים שאבדו או נגנבו ממלאות פורומים של מטבעות קריפטו יום אחר יום. אנו נעשה כמיטב יכולתנו בסקירה זו של HitBTC כדי להראות מה היה פעם HitBTC, אך אנו יכולים רק להמליץ ​​למשתמשים של ימינו להוציא את כספם בהקדם האפשרי ולמשתמשים חדשים להתרחק לחלוטין. אנו נעשה כמיטב יכולתנו לשרטט חלופה אמינה ל- HitBTC: eToro. eToro אינה בורסה קונבנציונלית כמו HitBTC, אך היא מציעה למשתמשים פוטנציאל רווח זהה, מבלי לדרוש מהם להתמודד עם מכניקות חילופי מבלבל, שירות לקוחות נוראי או (אנו מצטערים לומר) הונאה מוחלטת..

מהי HitBTC Exchange?

במיטבו, HitBTC הייתה בורסה אינטואיטיבית ואמינה, המאפשרת למשתמשים לסחור בכמה מהנכסים הפופולריים ביותר של קריפטוגרפיה (ביטקוין, את’ריום, NEO ורבים אחרים). HitBTC נוסדה בשנת 2013 ונכנסה לפעולה ציבורית בשנה הבאה. במשך השנתיים הבאות הדברים התנהלו בצורה חלקה לרוב.

HitBTC היא בורסת קריפטו אירופית, ובמשך כמה שנים מילאה תפקיד חשוב בשוק זה על ידי קבלת תשלומים והעברות פיאט. HitBTC אף קיבלה תשלומי fiat מכמה מדינות שאינן אירופיות, והציעה גישה למגוון משתמשים חדשים שלא הוגשו על ידי המתחרים הידועים של HitBTC..

במהלך החודשים האחרונים (סוף 2017 עד רבעון הראשון של 2018), נצפה שינוי ב- HitBTC. שירות הלקוחות המגיב פעם הוא לתת לאנשים את ההתרוצצות, או להתעלם לחלוטין משאלות והערות. כספים שהופקדו אינם מופיעים בארנקי HitBTC של המשתמשים. המשיכות מתעכבות ללא הגבלת זמן.

לאחר בחינת חילופי דברים רבים, הבעיות הללו לא נשמעות בעינינו כל כך יוצאות דופן (למרבה הצער). בדומה להחלפת הצפנה הרוסית YoBit, השירות המהימן של HitBTC התגלגל למודל עם כל הסימנים להונאה נפוצה. משתמשים זועמים הם רבים, ולא ניתן לראות את HitBTC כאופציה עבור משתמשי הצפנה.

האם HitBTC יצליח להסתובב עדיין לא נראה, אך אנו ממליצים לכולם ללכת לבורסה אחרת, כמו Binance, שניתן לסמוך עליהם בכספם. [/ su_note]

מדוע eToro הוא אלטרנטיבה טובה ל- HitBTC?

אז אם HitBTC אינו שמיש, מהן כמה חלופות טובות? CFDs של eToro למרבה המזל, יש הרבה חילופי דברים טובים כיום בקריפטו. התעשייה הפכה לפופולארית כל כך שמשתמשי הקריפטו יש הרבה מה לבחור בהקשר זה. עם זאת, הפופולריות המתמשכת של קריפטו הציגה גם את חלקה בהונאות ושירותי טיסה-לילה. אז אמנם יש חילופי מעולה כמו Binance, Bittrex, Coinbase וכו ‘, אך שחקנים חסרי מצפון הציגו גם חילופי תרמית, כמו HitBTC ו- Yobit. חשוב גם לציין שגם בקרב הבורסות האיכותיות ביותר יש בעיות עבור המשתמש החדש. מסחר בקריפטו מאתגר עבור עולים חדשים. פשוט לנווט במסך מסחר מורכב יכול להתעסק אפילו במתחילים המבריקים ביותר, וברגע הרכישה הבעיות רק מתחילות.

  • כשאתה קונה מטבעות אתה צריך לאחסן אותם בארנק דיגיטלי אישי. זו תוכנת תוכנה שאתה מוריד בנפרד מהמטבעות שאתה קונה, ומהבורסה בה השתמשת לקנייה. בדיוק כמו בהחלפות, ארנקים מסוימים הם רמאים ואתה עלול לאבד את הכספים שלך אם תבחר לא נכון.
  • מטבעות שבבעלותך יש לשלוח לכתובת הנכונה אם אתה מקווה לשמור עליהם ומאובטחים. כתובות ארנק קריפטו הן קודים אלפאנומריים ארוכים. אם אתה מתגעגע לאות אחת כשאתה שולח את המטבעות שלך מהחלפה לארנק, ככל הנראה המטבעות שלך יאבדו לנצח. באופן דומה, אם האקר משתמש בתוכנה להחלפת כתובת הארנק שלך בכתובת הארנק שלהם, תרם בשוגג את כספיך לגנבים אלה.

נושאים אלה אינם בלתי ניתנים להתגברות, אך הם בהחלט מבלבלים יותר שמשתמשים חדשים רבים מוכנים להתמודד איתם. זו הסיבה שחלופות כמו eToro מעניקות למשתמשים דרך קלה הרבה יותר להרוויח מהשקעה בקריפטו. eToro אינה מחייבת את המשתמשים להתמודד עם האתגרים הקשורים לבעלות על מטבעות קריפטוגרפיים. ב- eToro אין ארנקים, אין כתובות מסובכות, ואין סיכוי שתאבד את כל הכסף שלך על ידי שגיאה פשוטה או על ידי פריצה על ידי אידיוט סייבר-פאנק. במקום זאת, eToro מוכרת חוזים, לא קריפטו. כאשר אתה "לִקְנוֹת" 1,000 דולר בביטקוין עם eToro, אתה לא קונה ביטקוין עצמו. במקום זאת, אתה קונה את הזכות להרוויח מ -1,000 דולר בביטקוין. ההבחנה חשובה. תגיד אתה "קנה" 1,000 דולר ביטקוין ביום שלישי עם eToro. ביום שישי, הביטקוין זינק ב -12%. אם אתה "מכירה" בחוזה הביטקוין שלך ב- eToro, תרוויח 120 $ רווח, בדיוק כמו אם קנית ביטקוין ב- Coinbase ומכרת אותו 4 ימים לאחר מכן. ההבדל הוא שעם eToro אין מטבעות ממש מחליפים ידיים. eToro היא חברת שירותים פיננסיים. הם עוקבים אחר חוזי המטבעות בתיק שלך, ומסכימים לתת או לקחת כסף בהתאם לפעולת המחירים בעולם האמיתי של אותם נכסים. אך משתמשים כמוך אינם צריכים לאחסן, להזיז או לדאוג אחרת לגבי נכס הבסיס. אתה לא בעצם בעלים של שום דבר! וזה דבר טוב, כי ככה אין מה להפסיד. למשקיעים בקריפטו אין שום הבדל בחוויה, אלא שזה קל יותר. אתה עדיין יכול להרוויח כסף, בדיוק כמו בבעלות ביטקוין רגילה, אבל יש הרבה פחות שינויים לפשל ולאבד את עושרך.

מדוע התחילו חילופי דברים כמו HitBTC?

כמו שאמרנו קודם, HitBTC רחוקה מלהיות בורסת המטבעות היחידה שיצאה דרומה, ולעתים קרובות הביאה לאובדן כספי משתמשים. אבל מדוע זה קורה? האם חילופי הצפנה לא היו רוצים לשמור על איכות השירות שלהם גבוהה כדי להשיג יותר עסקים? ובכן, זה לא פשוט כמו זה, ויש יותר מכמה סיבות שבגללן חילופי דברים כמו HitBTC יתחילו למצוץ.

  • חוסר כישרון – מהנדסים ומדעני מחשבים מיומנים ביישומים ספציפיים לבלוקצ’יין הם מעטים. למעשה, טכנאים מיומנים שיודעים ליצור ולתחזק מערכות אלו מבוקשים מאוד בענף זה. איננו יודעים בוודאות מכיוון ש- HitBTC אינה חברה הנסחרת בבורסה, אך ככל הנראה HitBTC סובלת מאיוש מספיק בכדי לפתור את הבעיות שלה ברמת ההנדסה, הניהול ושירות הלקוחות..
  • שיעורי צמיחה פראיים – אחד החלקים הקשים ביותר בביצוע עסקים עבור כל חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הוא הקצב העצום בו הבורסות הללו נאלצו לצמוח. דרישת הלקוח היא אינטנסיבית, ולא מרפה. ענקית הבורסה Binance הוסיפה יותר מ -250,000 משתמשים ביום אחד בשנה שעברה! שיעורי הצמיחה האסטרונומיים הללו הובילו לבורסות אחרות, כמו קראקן וביטרקס, להפסיק באופן זמני לקבל משתמשים חדשים. בחלק מהחילופים האיסור הזה נמשך כבר חודשים. ייתכן שככל ש- HitBTC גדלה, צצו בעיות רבות נוספות, ובעיות משתמש בודדות החלו ליפול דרך הסדקים. ללא ניהול תקין, הבעיות הללו יגברו וייתכן ש- HitBTC לא תוכל להתאושש.
  • הונאה מבודדת – ל- HitBTC היו כמה שערוריות הקשורות למשרוקיות ודיווחים על הונאה פנימית. אירועים אלה אינם ייחודיים ל- HitBTC. בשנה שעברה, Coinbase היה שערורייה גדולה משלה הקשורה למסחר פנים. רק בגלל שעובד אחד או שניים עושים משהו רע, זה לא אומר שחברה מושחתת מלמעלה למטה. אבל חברה חייבת לפעול במהירות ובחירוף כדי להיפטר מרמאים, נראה שפעולות ש- HitBTC לא לקחה חלק בהן.
  • הונאות מלאות והונאות יציאה – חילופי ופרויקטים אחרים של קריפטו הם הונאות מההתחלה. יש המנסים להיות הונאות מתמשכות, ונשארים פעילים זמן רב ככל האפשר לפני שנאלצים להפסיק את פעולות הרשויות. אחרים אחרים (Bitconnect, למשל), פשוט שמרו על פלטפורמת עבודה כל עוד לוקח להם לעשות את הכסף שהם רוצים ואז הם סוגרים אותו ולוקחים את הכסף של כולם. עדיין לא ברור אם HitBTC גרוע מכך. זה בהחלט אפשרי שהבעיות הרבות שלהם נובעות מביקוש רב, חוסר כישרון וכמה תפוחים רעים. אך אם HitBTC תסגור את הפעילות בימים הקרובים, כפי שרבים מצביעים על כך, נוכל לוודא במהירות כי HitBTC (לפחות בסוף קיומה) לא הייתה אלא הונאה עבור רמאי יציאה..

כיצד להציל את עצמך מהונאות Crypto Exchange

חשוב לציין כי אין שירות פיננסי בעולם שהוא אמין לחלוטין. ככל שעוברות שנים, אפילו הבנקים והשירותים הפיננסיים הטובים ביותר מזדקנים, מושחתים או לא רלוונטיים. על הצרכן לנהל את הכספים בקפידה, גם בעת שימוש בשירותים פיננסיים כמו HitBTC ובורסות קריפטו אחרות. הדרך הראשונה להישאר בטוחה היא לקרוא ביקורות ממקורות מגוונים. אל תקראו רק ביקורות גדולות מאתרים פופולריים, מכיוון שניתן לקנות ולשלם ביקורות אלה, כאשר הכותב צריך לומר דברים מסוימים בכדי לרצות את המפרסמים המשלמים. בנוסף, חפש בפורומים כמו Reddit ו- Bitcointalk, כדי לגלות מה אנשים אמיתיים אומרים על שירותים כמו HitBTC. הדרך האחרת שמשתמשי הצפנה יכולים לשמור על בטיחותם בעת שימוש בחברות אלה היא לעולם לא לשמור את המטבעות שלהם בבורסה. והחלפה היא מקום לסחור בהצפנה. זה לא מקום לשמור על אבטחת הצפנה. לאמיתו של דבר, נראה כי פריצה גדולה של חילופי מטבעות-קריפטו מתרחשת פעם בחודש, אם לא לעיתים קרובות יותר. אל תתנו לזה לקרות לכם. כשאתה קונה מטבעות מבורסה מהימנה, שלח אותם לארנק קריפטו באיכות גבוהה. בחר ארנק שבו אתה מחזיק את המפתחות, והשתמש באפשרויות ארנק קר כמו ארנקי נייר וארנקי חומרה במידת האפשר. כשאנחנו מקדישים את הזמן לווטרינר במיומנות את שירותי הפיננסים הקריפטיים שאנו משתמשים בהם, ואז מקדישים זמן לאחסון בזהירות של המטבעות שבבעלותנו, אנו מקבלים את הסיכוי הרבה פחות שרמאים (לכאורה) כמו אלה ב- HitBTC יוכלו לפצות עם העושר שלנו.

מחשבות אחרונות על HitBTc

באמת חבל ששירות מהימן כמו HitBTC ישעבד את המוניטין שלו לגנוב כספי משתמשים. גם אם אינספור האנקדוטות על הונאה הן פשוט תוצאה של חוסר יכולת מצד HitBTC, זה עדיין פלא שהחברה יכולה לשרוף כל כך הרבה לקוחותיה כל כך מהר כמו בחודשים האחרונים. איננו יודעים מדוע HitBTC החלה לסבול ואיננו יודעים מה קורה בחברה עצמה. אך ברור כי הנושא עבר מעבר לרשלנות פשוטה וכי החברה אינה חלק פעיל בהגבלת הגישה של משתמשים מסוימים להון שלהם. זהו פיתוח מצער לבורסה ידועה ואיכותית, שנודעה בעבר במגוון הרחב של הנכסים הנתמכים ובקלות השימוש. אך זו אחת התוצאות האפשריות של ענף שירותים פיננסיים שאינו מוסדר היטב, ויש בו כל כך הרבה כסף שזורם דרכו בכל עת. פשוט יש יותר מדי סיבות לבעלי חילופי דברים לא ישרים להזין את כספי המשתמשים לארנקים הפרטיים שלהם. אנו נמצאים בתקופה ייחודית בהיסטוריה בה השחקנים הרעים הללו עלולים לגלות שהם נמלטים מההתביעה וההעמדה לדין, בגלל גוף מווסת שפשוט אינו מהיר כיצד פועלות הטכנולוגיות הללו. לא משנה מה המקרה, משתמשים חדשים צריכים להתרחק הרחק מ- HitBTC. פשוט ישנם יותר מדי שירותים אחרים המייצגים אותה ברמה הגבוהה ביותר מכל הבחינות, ובעיקר לא יגנבו כספי משתמשים. זה באמת הסוף של העניין. אנו משתמשים בחברות אלה מכיוון שאנו מאמינים שאנו יכולים לסמוך עליהן בכסף שלנו, כדי לבצע חשבונאות נכונה ולתעל את כל הכספים ליעדים הנכונים. כשחברה כמו HitBTC שוברת את אמוננו, הם הופכים את עצמם מיד ללא רלוונטיים לצרכי השוק. אנו קוראים לך להחרים את HitBTC. רק אז יכולות החילופים הטובים יותר לעלות לרמת בולטות ראויה.