סקירת תכונות Exchange של ביצו | חסרונות יתרונות

Bitso היא חילופי מטבעות קריפטוגרפיים נהדרים ממקסיקו, שבסיסה במקסיקו סיטי מאז 2014. Bitso הייתה בורסת הצפנה הראשונה שאפשרה למשתמשים בפסו המקסיקני לקנות ביטקוין ישירות. מטבעות לאומיים כמו פזו נקראים "כסף פיאט". אלה כוללים את הדולר האמריקני, את הוויון הקוריאני ועוד כל כך הרבה.

זהו צעד חשוב מאוד עבור מדינה שתתבצע באמצעות בורסה המקבלת את מטבע הפיאט הלאומי שלה. ישנן בורסות רבות הממוקדות באמריקה ובמערב המקבלות את הדולר והיורו, אך אלה היו מאוד לא נוחים לשימוש של אנשים מקסיקניים. ביצו שינה את כל זה.

בכך איפשר ל -127 מיליון איש (האוכלוסייה הלאומית במקסיקו) לקנות מטבעות קריפטוגרפיים. מספר זה גדול פי 3 מגודל אוכלוסיית קנדה, וכמעט מחצית מהאזרחים בארצות הברית. התרחבות לשווקים חדשים כאלה היא המפתח לאימוץ הביטקוין ברחבי העולם.

Bitso הוא בהחלט שירות חשוב, אך אנו שמחים לומר כי השימושיות והמראה של האתר הם גם באיכות גבוהה. יש אפילו אפליקציית Bitso לאנדרואיד ו- iOS. לרוע המזל, ביצו של קבלת פסו בלבד פירושו שהאתר לא ישתמש מעט באנשים מחוץ למקסיקו. הפלטפורמה אמנם מקלה על עסקאות עם ביטקוין, אך אלה מייצגות רק חלק זעיר מהנפח הכולל של האתר. עבור משתמשים באירופה המעוניינים לקבל גישה לרווחי ביטקוין, eToro תהיה בחירה טובה. אנו נותנים לך מידע נוסף על Bitso, נמלא את האופן שבו eToro שונה, ואז נניח לך לבחור בעצמך. יתכן שתגלה ששניהם ממלאים מטרות שונות עבורך!

מה זה Bitso Exchange?

כפי שכבר צייננו, ביצו היא בורסה המשרתת את מקסיקו ומקבלת את הפסו המקסיקני. אולי אפשר להשוות את Bitso הכי קרוב ל- Coinbase, מהסיבות הבאות.

  • Bitso מוכרת מעט מטבעות מבוססים ושימושיים בלבד: ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, ריפל וביטקוין מזומן..
  • Bitso מקבל מטבע פיאט בצורה של פזו, בדיוק כמו Coinbase מקבל דולר אמריקאי.
  • אפליקציית Bitso איכותית מאוד.
  • ביצו פעיל במגזרים שמעבר לקריפטו. למשל, הם תרמו 9 ביטקוין להקלה באסון לאחר רעידת האדמה המקסיקנית האחרונה.
  • עמלת ההתחלה של Bitso בשיעור 1% גבוהה יותר מרוב הבורסות המקוונות של מטבעות קריפטוגרפיים, בדומה ל- 3.99% של Coinbase (אומנם גבוה יותר) (המוזל בדרך כלל בדרכים שונות).
  • באופן שתוכנן הפלטפורמה, Bitso מזכיר מאוד את Coinbase, ולעתים קרובות נחשב קל לשימוש עבור סוחרים חדשים..

לביטסו יש זהות והטבות משלה, מעבר לדמיון הזה עם Coinbase. אנו ניכנס לאלה במהלך שאר סקירת ביצו זו. אבל ראשית, נדבר על האופן שבו eToro יכול לעזור לאנשים מחוץ למקסיקו להיכנס לקריפטו, בדיוק כמו שביצו משרת את צרכיהם של משקיעי קריפטו מקסיקניים..

האלטרנטיבה eToro

eToro הוא אלטרנטיבה לביטסו כמעט בכל מובן המילה. בעוד Bitso פונה לאזרחים מקסיקניים, eToro פעיל ביותר באירופה. בעוד שביצו מקבל את הפזו, eToro מקבל רק דולר ארה”ב. Bitso מאפשר רכישות אמיתיות של ביטקוין (ואחרים), ואילו eToro מוכרת CFD (חוזים להפרש). Bitso מוכרת רק את 5 המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים, בעוד eToro תומך במגוון גדל והולך של מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים ועולים. בכנות, שתי אפשרויות הצפנה הללו אינן מכסות את אותה הקרקע, אך זו הסיבה ששניהם כל כך שימושיים. עכשיו, לאחר שהדגשנו את ההבדלים, בואו נפרט מעט יותר על מה זה eToro ואיך זה עובד. eToro הוא אחד מחברי CryptoUK eToro היא דרך להעלות השערות על ערכי מטבעות קריפטוגרפיים, מבלי שתצטרך להתמודד עם האחריות שבבעלות מטבעות קריפטוגרפיים. זה אולי נשמע קצת מוזר בהתחלה, אבל תישאר איתנו בזמן שאנחנו מסבירים. eToro מוכרת CFD, או חוזים להבדל. ה "הֶבדֵל" בשם מציין את ההבדל במחיר בין ביטקוין (או קריפטו אחר) כאשר הוא נרכש ומתי הוא נמכר. כאשר משתמש "קונה" בדרך זו ביטקוין הם מחליטים כמה ביטקוין הם רוצים ומשלמים עבורו את מחיר השוק המדויק. כספים אלה נעולים בחוזה, והם נעולים רק כאשר התפקיד נמצא "נמכר". באופן אידיאלי, המשתמש ימכור את החוזה רק כאשר מחיר הביטקוין עלה. המשתמש יקבל את הערך הנוסף של כמות הביטקוין שננעלה בחוזה. לדוגמא, אם המשתמש קנה חוזה עבור ביטקוין אחד תמורת 9,000 דולר, ואז סיים את החוזה כעבור חודשיים כאשר הביטקוין היה 11,000 דולר, המשתמש היה מסתלק עם 11,000 דולר (2,000 דולר רווח). הפסדים מנוסחים באותה צורה. אם המשתמש התחיל עם ביטקוין בסך 9,000 דולר, אך המחיר ירד ל -7,750 דולר בזמן שהמשתמש סיים את החוזה, 1,250 דולר יילקחו מההפקדה המקורית. כמובן שמשתמשים בדרך כלל לא מסיימים חוזים בהפסד, אלא אם כן הם חושבים שהמחיר ימשיך לרדת. עם נכסים חמים לבנים כמו ביטקוין, רוב הסיכויים שסבלנות תביא לרווחים בטווח הקצר-בינוני, אם כי כמובן אין ערבויות עם נכס תנודתי כמו זה.. CFDs של eToro

מדוע הדרך eToro טובה יותר עבור משתמשים חדשים?

עם CFD, המשתמש אף פעם לא באמת "בעלים של" ביטקוין. ולמרות שזה אולי נשמע קצת מוזר, יש למעשה מספר יתרונות:

  1. כאשר משקיע הוא הבעלים של ביטקוין, עליהם לשמור עליו. לרוב מדובר בשימוש בארנק תוכנה (שעשוי להיפרץ) או בארנק חומרה יקר כמו Ledger Nano S. עם eToro אין ביטקוין לעמוד בקצב, אך פוטנציאל הרווח זהה לחלוטין.
  2. כאשר משקיע מחזיק בביטקוין, עליו להעבירו לארנקים שונים. זה כרוך בשימוש ב "כתובות", שהם קודים אלפאנומריים ארוכים שקל לפשל בהם. אם אתה שולח את הביטקוין שלך לכתובת שגויה, זה כמעט בוודאי נעלם לנצח. אין סיכוי לכך עם eToro.
  3. עם חילופים קונבנציונליים כמו Bitso, תמיד יש את הסיכוי שהבורסה עצמה תיפרץ. בין כל חילופי הקריפטו בעולם, יותר ממיליארד דולר מטבעות משתמשים נגנבו באמצעות פריצה או פגיעות אחרות וכשלים באבטחה. יש הרבה פחות סיכוי לאובדן כספים עם eToro.
  4. הממשק של eToro פשוט לשימוש בערך כמו שהוא מקבל. חילופי מטבעות קריפטוגרפיים קונבנציונליים, אפילו הפשוטים ביותר, הם בעלי עקומת למידה קלה. eToro הוא כלי רכב ספקולציה שהוא אינטואיטיבי בערך כמו שהוא מגיע.

אם אתה משקיע שרוצה להחזיק בביטקוין ובמטבעות קריפטוגרפיים אחרים במובן המקובל, חליפין כמו Bitso תהיה הבחירה הטובה יותר. אבל עבור רוב המשקיעים במטבעות קריפטוגרפיים שאינם מעוניינים להחזיק או לבזבז את המטבע שלהם (במקום רק לחכות שייערך בערכו), eToro יספיק יותר. עכשיו נחזור לביטסו.

התכונות הטובות ביותר של ביצו

דבר אחד שאנחנו מאוד אוהבים ב- Bitso הוא שירות הלקוחות האיכותי שלהם. שירות לקוחות הוא לעתים קרובות שיקול משני (או שלישוני) לבורסות קריפטוגרפיות עולמיות. Bitso מתייחס לכל הלקוחות שלה להרגיש בטוחים ושמחים, לא משנה כמה או מעט ניסיון יש להם. Bitso רוצה להיות הבורסה הגדולה ביותר בארץ, ואתה באמת יכול לדעת איך הם מתייחסים ללקוחות שלהם. יתר על כן, דמי Bitso הם תחרותיים. הם גבוהים ממה שתשלם בבורסות מערביות אחרות (ביטרקס גובה 0.20% על הכל) ובורסות מזרחיות (בהנחה, בינאנס גובה רק 0.05%), אך זול יותר מדמי הבסיס העצומים של 3.99% של Coinbase. 1% הוא השיעור ההתחלתי שכולם ישלמו, אך ככל שתסחרו יותר מחיר זה מוזל יותר. עבור הסוחרים הגדולים באתר עמלת הביצו היא 0.10% בלבד! הנה פירוט מלא של עמלות Bitso והנחות. דבר נוסף שאנחנו אוהבים ב- Bitso הוא שהוא ידידותי לחלוטין לנייד. אתה לא צריך לנווט לאתר ב- iPhone שלך ​​ולקוות שתוכל לגרום לזה לעבוד (אנחנו מסתכלים עליך ביטרקס!). במקום זאת, האפליקציה מותאמת לחלוטין לחוויית המובייל, עם יכולות אתר מלאות, ואפילו לא צריך ליצור כניסה חדשה! תקני האבטחה של ביצו הם גבוהים מאוד. סיסמא ואימות דו-גורמי הם סטנדרטיים, והמשתמש יכול לגרום לכך שכל המשיכות דורשות רמות מסוימות של אישור מבעל החשבון, כך שהונאה קשה מאוד להאקרים ולגנבים להשיג בהצלחה. נראה שביצו בטוחה כמו הטובה במשחק, לרוב (על כך בהמשך). בעת סחר בקריפטו לקריפטו (ביטקוין נסחר בביטקוין מזומן, למשל), הדבר עולה רק עמלה קטנה של 0.15%. זה תחרותי לחלוטין עם מיטב הבורסות של מטבעות קריפטוגרפיים במערב, למרות שסחר מסוג זה מייצג רק חלק קטן מהקניות והמכירות שמתרחשות עם ביצו..

זוג בעיות אבטחה עם ביצו

אין חילופי דברים טובים אלא מדי פעם. לאחרונה הודלפו יתרות ודמי משתמש ביצו. המשמעות היא שכל מי שיש לו את המידע יכול לדעת כמה ביטקוין יש לך בארנק Bitso וכמה שילמת כדי לקנות אותו. כשלעצמו, מידע זה אינו מהווה סכנה גדולה. פשוט על ידי ידיעת היתרה שלך, שום האקר לא יכול לגנוב את הכספים שלך. מצד שני, כאשר האקר יודע כמה יש לכם קריפטו, זה יכול להפוך אתכם למטרה לגניבה. גנבים חכמים יכולים לבודד את זהותכם בקלות רבה הרבה יותר ויכולים לפרוס שיטות שונות לגניבת הסיסמה שלכם, לפגוע בכתובת הארנק שלכם או בדרך אחרת לטפל בקריפטו שלכם. יתר על כן, כספים המוחזקים בפלטפורמת Bitso נשמרים באופן מקוון, במה שמכונה "ארנק חם". כספי ארנקים חמים תמיד חשופים לפריצה, ולמרות שזה עדיין לא קרה עם Bitso, זה קרה עם חילופי מטבעות אחרים. זוהי פגיעות משמעותית, כך שלא ניתן לחשוב שהיא בטוחה לאחסן כספים ב- Bitso למשך זמן רב. זה נוהג טוב לאחסן כספים תמיד בארנק אישי שאתה שולט בו, ולא בבורסה, כך שמשתמשים חכמים לא יצטרכו לשנות את התנהגותם ולא סביר להניח כי הכספים שלהם יגנבו. אך חשוב לבצע תזכורת זו, במיוחד עבור משתמשים חדשים.

האם ביצו הוא בורסת הביטקוין הטובה ביותר בפסו המקסיקני?

זו שאלה טובה. ברור שביטסו איננה הונאה, וכי הם מספקים שירות סולידי לאלפים רבים של משקיעי קריפטו באמצעות פזו. עם זאת, האם זה הופך אותם לבורסה הטובה ביותר לשוק זה? זה בלתי אפשרי עבורנו לנסות כל חילופי קריפטו מקסיקניים שם, ופלטפורמות חדשות מתווספות כל הזמן. אבל ביצו עדיין בולט, גם כשהשוק הופך לתחרותי יותר. נדרשת עבודה רבה כדי ליצור חילופי קריפטו נהדרים. זה נכון במיוחד לבורסות המקבלות מטבע פיאט. חילופי דברים אלה נתונים לסיכונים ובדיקה גדולים יותר. יש יותר חישוקים רגולטוריים לקפוץ דרכם, ואחריות גדולה יותר במקרה של פריצה או אירוע מצער אחר. Bitso הוא אחד מכמה הבורסות המקסיקניות המנקות את הרף הזה, והן ללא ספק הבורסה המקצועית ביותר המשרתת שוק זה. אנו חושבים שלמשתמשים חדשים אין אלטרנטיבה טובה יותר בכל הקשור לקבלת פזו לביטקוין. סביר להניח שזה לא ישתנה בקרוב, ולכן אנו מרגישים שנוכל להמליץ ​​על Bitso למטרה זו בהתלהבות מסוימת.

מחשבות אחרונות על ביצו

Bitso הוא חילופי מטבעות קריפטו מקסיקניים איכותיים מאוד, שמביאים קריפטו לאוכלוסייה חדשה לגמרי על ידי קבלת פזו מקסיקני כתשלום עבור ביטקוין, ביטקוין מזומנים, אתריום, ריפל וליטקוין. ל- Bitso יש אבטחה טובה למדי, אפליקציית Bitso מצוינת לאייפון ואנדרואיד, ממשק אינטואיטיבי ותכונות נהדרות אחרות. אם אתה עוסק בעיקר בפסו מקסיקני ומנסה להיכנס לשוק המטבעות הקריפטוגרפיים, ייתכן שאין אפשרות טובה יותר עבורך. Bitso ממשיך לעדכן את השירות שלהם, לייעל ולהוסיף תכונות. יש להם נוכחות חזקה מאוד בשוק המקסיקני. אנו חושבים שסביר להניח שהם ימשיכו בעלייתם, ושאנחנו יכולים להמליץ ​​עליהם כשירות למשקיעים חדשים ומנוסים ללא סייג..