קנה קשירה | המקומות הטובים ביותר לקנות USDT באופן מיידי

קנה Tether תוך מספר דקות בלבד

צור חשבון בחינם

הגדר את חשבון המסחר שלך באמצעות eToro בחינם עם שמך, כתובת דוא”ל ומספר טלפון

ממן את החשבון שלך

בחר את שיטת התשלום המועדפת עליך והפעל את החשבון עם ההפקדה המינימלית לחשבונך

התחל לסחור ב- Tether

בחר מטבע קריפטוגרפי על ידי לחיצה על ‘שווקי מסחר’, הגדר את מגבלת הסיכון שלך ולחץ על ‘התחל לעבוד’ כדי להתחיל באסטרטגיית ההשקעה שלך

איפה ניתן לקנות קשירה

ההבדל בין מסחר לקנייה

המדריך למתחילים האולטימטיבי לסחר ב- Tether

כיצד לקנות קשירה USDT

בהנחה שנוח לך עם מה שכבר דובר, אנו חושבים שתהיי מרוצה מאוד מקצת USDT משלך. ישנן שתי דרכים עיקריות שניתן לרכוש מטבע קשירה. בשני המקרים תצטרך לפתוח ארנק Tether, אז נתחיל שם.

התחל MyEtherWallet של מטבע קשירה

Tether לא הושק בבלוקצ’יין את’ריום, אך בכל זאת הוא שולב ב- MyEtherWallet מכיוון שהוא נמצא בשימוש כה נרחב על ידי כל מיני משקיעי קריפטו. כדי ליצור MyEtherWallet משלך, עבור אל MyEtherWallet.com והגש את המידע המבוקש (הם בכלל לא מבקשים הרבה). ואז הקליט בזהירות את המפתח הפרטי שלך, חיוני במקרה שאתה ננעל מחוץ לחשבונך. אתה סיימת! בואו נסתכל בדף הבית של MyEtherWallet. איך לקנות קשירה לקנות קשורה באמצעות כרטיס אשראי בפינה השמאלית העליונה של תפריט זה תראה את כתובת החשבון שלך. בכל פעם שתרצה לאחסן מטבעות Tether חדשים ב- MyEtherWallet שלך, יהיה עליך לשלוח אותם לכתובת זו. עוד על כך בהמשך.

כיצד לקנות Crypto Tether ב- Binance

Binance הוא המקום בו קונים ונמכרים לעתים קרובות ביותר קשירה. זו גם חילופי אמינים ומאובטחים מאוד, לכן נשלח לכאן אנשים שמעוניינים לקנות קריפטו של Tether בעצמם. התחל על ידי מעבר אל Binance.com ויצירת חשבונך. קשור קריפטו לקנות קשירה קשירה ביטקוין השתמש תמיד בסיסמה ייחודית, הגב להודעות אימייל והוסף אימות 2 גורמים. 2FA חיוני לביטחון חשבונך, מכיוון שהוא לא יאפשר כניסה לחשבונך מסיסמה בלבד (סיסמאות מתגלות או נגנבות בקלות). במקום זאת, אפליקציית הטלפון 2FA שלך תציג לך קוד בן 6 ספרות חדש בכל 30 שניות, לנצח נצחים. רק בעת הזנת סיסמא וקוד 2FA תתקבל לחשבונך. זו קצת עבודה נוספת, אבל היתרון לביטחון שלך, וביטחון הכספים שלך, הוא בעל ערך רב. ברגע שאתה נמצא בחשבונך, לחץ על “כספים” ואז על “יתרות”. הקלד “ביטקוין” בסרגל החיפוש הקטן, ואז לחץ על “הפקדה” על ידי ארנק “BTC”. השתמש בכתובת זו כדי לשלוח ביטקוין לבינאנס, מ- Coinbase או מכל מרכזיות / ארנק אחר המחזיק כרגע ב- BTC שלך. קשירה ביטרינקס קשירת ביטקוין לאחר שהביטקוין שלך הגיע, המשך ל”החלפות “ואז” בסיסי “כדי לראות את בורסת Binance. בצד ימין של המסך, ודא שתיבת זוגות המסחר “BTC” נבחרה (היא תהיה צהובה). כעת הקלד “Tether” או “USDT” בסרגל החיפוש. זה יביא את צמד המסחר של Bitcoin / Tether. לחץ עליו, ואז הפנה את תשומת ליבך לתפריט “קנה קשירה” בפינה השמאלית התחתונה של המסך. כאן, כל שעליך לעשות הוא להכניס את מספר מטבעות ה- Tether שאתה רוצה לקנות היום. המחיר לעולם לא ישתנה. כשתהיה מוכן, לחץ על הכפתור וה- Tether שלך יופיע בארנק Binance Tether שלך בקרוב.

כיצד לשלוח USDT לארנק קשירה לאחסון בטוח

מומלץ לא לאחסן יותר מדי קריפטוגרפים בשום בורסה, מכיוון שבורסות מדי פעם מאבדות פונקציונליות או נפרצות. מכיוון שכבר יצרת את אפשרות הארנק MyEtherWallet Tether, אתה מוכן. כל שעליך לעשות הוא לחזור ל”כספים “,” יתרות “ולהקליד” USDT “או” Tether “כדי לראות את ארנק ה- Binance Tether שלך לבד. לחץ על “משיכה” והדבק את כתובת MyEtherWallet בשורה המבוקשת. כעת כל שעליכם לעשות הוא להגיש את הבקשה הסופית, ומטבעות ה- Tether שלכם יופיעו בארנק MEW Tether שלכם תוך מספר דקות בלבד. מזל טוב! אתה סיימת!

מהו מטבע קשירה USDT?

קשירה היא רעיון מבריק שתעשיית הקריפטוגרפים זקוקה לו מאוד. זה פתר את הבעיות הבאות:

  • כיצד לרכוש קשירה באמצעות שווי שוק של קשירת כרטיסי אשראי היכן ניתן לקנות קשירהקשה ואיטי להכניס מטבע פיאט (דולר ארה”ב, במקרה זה) לקריפטוגרפי, ולעתים קרובות פירוש הדבר שמשקיעים חדשים אינם יכולים “לפעול כעת” כאשר הזדמנות מתרחשת.
  • ברגע שהופך מטבע פיאט למטבע דיגיטלי, אין דרך לשמר את ערך המטבע הזה. מחירי מטבעות הקריפטו ידועים לשמצה כספית, כלומר המשקיעים לא יכולים “לנעול” ערך מבלי לפדות את ההשקעות בקריפטו לחלוטין, דבר שמשקיעים רבים לא רוצים לעשות.

באמצעות Tether, המשקיע יכול לסחור בדולרים אמריקאים במטבע Tether 1: 1. זו עסקה די מרהיבה. משקיעים שרוצים להיות מוכנים בהתראה של רגע כאשר מכה הזדמנות יכולה להיות קשורה מוכנה, הניתנת לסחירה מול מטבעות רבים ישירות, או כנגד ביטקוין (אשר לאחר מכן ניתן לסחור תמורת כמעט כל דבר). לא רק Tether מאפשר למשקיעים לפעול במהירות, אלא גם משמש כגידור אם משקיע חש צרות בשווקים. לא רק שמטבע ה- Tether תמיד יחזיק בערכו $ 1/1 USDT, הוא יכול להימכר גם במהלך התרסקות בשוויו המלא, מה שמאפשר למשקיע לקנות מטבעות קריפטוגרפיים מוזלים עמוקות, מבלי לראות את האחזקות העיקריות שלהם (כמו Bitcoin ו- Ethereum) מתרסקות לצד הכל. אחרת ובכך מבטל כל יתרון.

מהי מחלוקת הקשור?

ברור שמטבע קשירה הוא מאוד שימושי. אז על מה כל העיתונות השלילית? ובכן, הכל מסתכם בטענת Tether כי על כל Tether שנמצא במחזור יש 1 $ (פיאט דולר אמיתי) המוחזק במילואים. זו אולי תביעה נשגבת על מטבע קריפטוגרפי בשווי של יותר מ -2 מיליארד דולר. אבל בסדר, זה אפשרי. אז למה אנשים מפקפקים בזה? הכל מסתכם בדרך שבה טתר טיפל בבדיקה. בעיקרון, הם לא אפשרו זאת. טתר טען כי יש לו קשר עם סוכנות ביקורת, אך שום ביקורת לא פורסמה, והשותפות נותקה לפני שבועות. זה, וזלזול לכאורה בהערכה ציבורית מכל סוג שהוא, הביא רבים להאמין של- Tether אין את הרזרבות לטענתם. קשירה, הם אומרים, “מדפיסה” מטבעות קשירה חדשים מהאוויר, לפעמים כדי להעלות את מחיר הביטקוין כשהוא יורד. אם זה נכון, זה לא יהיה טוב עבור Tether, או מטבעות קריפטוגרפיים באופן כללי. עם זאת, Tether נשאר יציב להפליא בסביבות $ 1 מאז הקמתו בשנת 2015, ללא קשר לחשש הציבורי מרטוריקה. יתר על כן, החדשות האחרונות נראות חיוביות. סקירה מעמיקה של Bitmex מציעה של- Tether יש (או כמעט יש) את הכספים שהם דורשים, אולי מאוחסנים בבנק פורטוריקני. יתרה מכך, גם אם ל- Tether לא הייתה עתודה מושלמת של מזומנים, סביר להניח שיש לה מספיק כדי למלא את כל הבקשות.

אילו סיכונים יש להחזיק קשירה?

השקיעו במטבעות קטנים לפני העלייה במחיר!

קנה קשירה באינטרנט קנה קשירה USD עם כרטיס אשראי קנה קשירה באמצעות PayPal

נניח שהיית קונה 1000 USD Tether. לאילו סיכונים היית פותח את עצמך? ראשית, היית סומך על כך של- Tether יש את הרזרבות שהם דורשים, או לפחות את היכולת להתמודד עם תרחישים של “ניהול בנק”. בנקים מסורתיים פועלים ברזרבות חלקיות מדי יום, ומחזיקים רק מספיק מזומנים לטיפול בעסקים יומיומיים, אך כמעט לא מספיקים לפדות את כל חשבונות הלקוחות. אם Tether היה מפעיל את עצמו בסתר כך, סביר להניח שזה לא היה משנה מנקודת מבט של המשתמש. מנקודת מבטו של הציבור, קשירה פשוט תעבוד. אז בואו נגיד שזה לא סיכון עצום בפני עצמו, לפחות על סמך מה שאנחנו יודעים. עם זאת, אם האמור לעיל היה קורה, ומטבע Tether יאבד מערכו לכאורה עקב יתרות לא מספיקות, המשקיע היה לומד במהירות כי Tether אינו בנק, ואינו מבוטח כמו בנק. אם בנק מאבד את כספך, הביטוח מכסה את ההפסד. אם Tether מאבד את הכסף שלך …? זה משאיר אותנו עם 3 אפשרויות לטווח בינוני-ארוך לטרטר, עם הערה על הסבירות של כל אחת מהן.

  1. מטבע קשירה ממשיך לעשות את שלו. אנחנו אף פעם לא באמת יודעים מה קורה מאחורי הקלעים, אבל זה לא משנה, כי 1 USDT תמיד שווה $ 1 USD, ולכן המשקיעים לא דואגים יותר מדי לגבי “איך מכינים את הנקניקיה”. זהו תרחיש סביר למדי, לפחות לזמן מה.
  2. בטווח הבינוני-ארוך, סביר שלטתר יוטלו עליה מגבלות רגולטוריות. פעולה זו עלולה למנוע מ- Tether למכור ללקוחות מהבורסות בארה”ב, אשר, אם לומר זאת בעדינות, תפגע מאוד באמינותה של Tether. סביר להניח שהוא לא יטיל את המחיר, מכיוון שמנגנוני השמירה על כל Tether ב -1 דולר לא יושפעו. Crypto הולכת להיות מוסדרת, במיוחד בארצות הברית. שום מטבע אינו חסין מפני ההשפעה העתידית הזו. אנו לא רואים בכך סיבה להימנע מקשר, אלא במקום להתעדכן בחדשות הרגולטוריות כאשר הם עוברים בקונגרס.
  3. התרחיש האחרון והלא סביר ביותר הוא כי מכתשים קשורים. אנו למדים כי אין כסף מאחורי התביעות של Tether על רזרבות מזומנים של 1: 1. יש בהלה כללית. כל המשקיעים מפדישים בבת אחת. הערך של ביטקוין מתפוצץ מכיוון ש- Tether נטול מזומנים הקפיץ אותו. השמש מפסיקה לזרוח בשמיים. כולם מתים. החדשות הטובות האחרונות לגבי עתודותיה של Tether גורמות לתרחיש זה להיות בלתי סביר. זה לא אומר שזה בלתי אפשרי, אבל אנחנו חושבים שזה הרבה פחות סביר ממה שהציע נביאי האבדון הקריפטיים ברדיט..

אז איך נוכל להשתמש בקשירה בצורה הטובה ביותר?

בקריפטו, זה תמיד חכם להשקיע לא יותר ממה שאתה מוכן להפסיד. למרות ש- Tether נראה יותר אמין ממה שהוא עשה בחודשים הקודמים, הוא עדיין מטבע וחברה יחסית נטולי רגולציה או פיקוח ממשלתי. אם Tether היה נופל, אין שום ערובה לכך שעושר המשקיעים יוכל להתאושש. שוב, אנחנו פשוט לא חושבים שזה הולך לקרות. אנו חושבים שמשקיעים צריכים להיות אופטימיים בזהירות לגבי Tether. לעת עתה, הוא משרת מטרה ייחודית וחיונית בהשקעה בקריפטו. המשקיעים היו מונעים מעצמם כלי רב עוצמה בכך שהם מזניחים להחזיק בעושר כלשהו ב Tether. לא היינו ממליצים להכניס הכל ל- USDT (בסופו של דבר זה לא הולך לעלות בערך), אך כגדר חיה הגיונית, Tether עדיין לא ניתן לנצח.

מחשבות אחרונות על קשירת USDT

יש מעט מטבעות שמטרתם כל כך פשוטה אך דורשת הסבר כה רב. בסופו של יום, Tether הוא פרויקט יציב, וככל הנראה שמטבע ה- Tether לא יאבד מערכו. לכן, אנו יכולים להמליץ ​​על Tether, מכיוון שהוא יהיה שימושי לכל סוג של משקיע קריפטו.

קנה קשירה עכשיו

כדי לקנות מטבע קריפטוגרפי, עליכם ליצור לעצמכם ארנק שיחזיק את האסימונים. מסחר אינו מחייב זאת.

בַּעֲלוּת:

אם ברצונך לתמוך באתוס המטבע הקריפטוגרפי, הקנייה טובה יותר. אם אתם רוצים להרוויח מההשקעה, המסחר מציע אפשרויות רבות יותר.

מטרות שונות:

מסחר באמצעות CFD הוא הרבה יותר סביר לספק יותר רגולציה כדי להגן על ההשקעה. קנייה בדרך כלל מציעה אבטחה נוספת זו.

תַקָנָה: