קנה NEM | המקומות הטובים ביותר לרכוש XEM באופן מיידי

קנו NEM תוך מספר דקות בלבד

צור חשבון בחינם

הגדר את חשבון המסחר שלך באמצעות eToro בחינם עם שמך, כתובת דוא”ל ומספר טלפון

ממן את החשבון שלך

בחר את שיטת התשלום המועדפת עליך והפעל את החשבון עם ההפקדה המינימלית לחשבונך

התחל לסחור ב- NEM

בחר מטבע קריפטוגרפי על ידי לחיצה על ‘שווקי מסחר’, הגדר את מגבלת הסיכון שלך ולחץ על ‘התחל לעבוד’ כדי להתחיל באסטרטגיית ההשקעה שלך

היכן ניתן לרכוש NEM

ההבדל בין מסחר לקנייה

המדריך למתחילים האולטימטיבי לסחר ב- NEM

מה זה NEM ולמה כדאי להשקיע ב- NEM?

במקור NEM עמד על “תנועת כלכלה חדשה”, ולמרות שהרשת נדחתה מהכינוי הזה, היא מציעה עבור מה בעצם האסימונים האלה נועדו. כמו פרויקטים רבים במרחב הקריפטו, NEM עוסקת בהעברת כסף בלב. אך למרות שאנשים פרטיים ולקוחות רגילים יכולים להשתמש ברשת, ההתמקדות של NEM הייתה לספק ערוצי תשלום מהירים וזולים לעסקים. NEM מהיר, עמלותיו נמוכות במיוחד, הוא דורש 1/100 את עלות האנרגיה של הביטקוין, והוא יכול לעבד 3000 עסקאות בשנייה משונה. זה לבד אמור לומר לך שזה מטבע עם משהו להציע לעולם. כמה רשתות בלוקצ’יין יכולות להתגאות בכמויות עסקאות כאלה? לא הרבה. NEM כוללת גם פונקציה בשוק, העברת הודעות והזדמנויות הכנסה אשר לאדם הממוצע יש סיכוי להשתמש בהן. נפרט בהמשך כיצד כל זה עובד בהמשך, אך אם אתה מעוניין לקנות NEM, עבור לביטרקס שם נמכרת יותר XEM בעולם מכל מקום אחר..

כיצד לקנות NEM

NEM (XEM) פופולרי מאוד ברחבי העולם. למעשה, המערכת הפופולרית ביותר ביפן, המפקדת על הנפח השלישי בגודלו ב- XEM הנסחר מדי יום. עם זאת, מדובר בארצות הברית בה רוב ה- XEM קונים ונמכרים, וביטרקס הוא האתר בו רוב הקנייה והמכירה הללו יורדים. אנו נספק כאן מדריך מהיר כיצד לרכוש NEM ב- Bittrex. התחל בלכתוב ל- Bittrex.com וליצור חשבון אם עדיין אין לך חשבון. לאחר שהופעל חשבונך, היכנס לבורסה והסתכל מסביב. ביטרקס די דומה למספר מרכזיות אחרות. בדף הבית שלהם תראו שהם מאפשרים לאנשים לסחור בביטקוין, באת’ריום ובקשר במטבעות אחרים. מכיוון שביטקוין הוא יקר לשימוש ואיטי, אנו נמליץ לכם לקנות מעט אתריום ב מטבע בסיס או GDax ואז שלחו אותו לארנק ה- Ethereum שלכם ב- Bittrex. לאחר שהאת’ריום שלך הגיע (ברוב המקרים זה יכול לארוך 30 דקות עד כמה שעות), גלול לאמצע דף הבית והקלד “XEM” בתיבת הטקסט של שווקי את’ריום. זה יראה לך את צמד המטבעות ETH-XEM. אם ברצונך להשתמש בביטקוין לצורך ביצוע עסקה זו, הקלד “XEM” בתיבת הטקסט של שוקי הביטקוין ובחר “BTC-XEM”. זה יוביל אותך למסך המסחר שאתה מחפש. במסך זה יש את כל מה שאתה צריך כדי לבצע עסקאות. תחת הכותרת “מסחר”, תראה אפשרויות “לקנות NEWECONOMYMOVEMENT” ו “למכור NEWECONOMYMOVEMENT”. אתה רוצה לקנות, אז אל תדאג אפילו מהאופציה האחרת. בפינה הימנית העליונה של המסך, תוכלו “להציע” ו”מבקשים “מחירי מטבעות NEM. מחיר מטבע ה- NEM “שאל” הוא סכום ה- Ethereum שמוכרי XEM מבקשים עבור מטבע XEM יחיד. מחיר מחיר המטבע “הצעה” NEM הוא כמה שרוכשי XEM רוצים לשלם עבור אסימון יחיד. קונים ומוכרים מציעים מחירים רבים של בקשות והצעות מחיר, אך אלה המופיעים באזור זה הם המחיר הנמוך ביותר מבין כולם ומחיר ההצעה הגבוה מכולם. מכיוון שמדובר במחירי הקנייה והמכירה הקרובים ביותר, כאן חי מחיר השוק הנוכחי. אם ברצונך לרכוש XEM באופן מיידי, במחיר השוק הנוכחי, פשוט העתק והדבק את מחיר “שאל” הנוכחי והכניס אותו לתיבה “הצעה” בסעיף “קנה NEWECONOMYMOVEMENT”. זה הסכום שאתה מוכן לשלם עבור XEM אחד. “אבל רגע, אני רוצה לקנות יותר מ- XEM אחד,” אתה אומר. אל תדאג. כל שעליך לעשות הוא להקליד את מספר ה- XEM שאתה רוצה לקנות בתיבה “יחידות” ממש ליד התיבה “הצעה”. אם אתה פשוט רוצה להוציא את כל ה- Ethereum שלך על הסכום המקסימלי של XEM, פשוט לחץ על “מקס”. כעת לחץ על הדף “הזמנות”. זה יראה לך את ההזמנות הפתוחות והשלמות שלך. לפעמים ההזמנות הושלמו סופר מהיר, וכשתגיע למסך זה תראה שרכישת ה- XEM כבר הושלמה. בפעמים אחרות, המחיר יעלה לאחר שהצעת את הצעתך, כלומר המחיר שאתה מציע כעת נמוך ממה שאנשים משלמים. המשמעות היא שתצטרך להמתין עד שהמחיר יירד או מתחת להצעתך, ובשלב זה ההזמנה שלך תתמלא. אל תיבהל. מאוד לא סביר שהמחיר לעולם לא יירד שוב. רק תעזוב את עצמך לטייל קצת באור השמש וחזור לראות את ההזמנה שלך (כנראה) הושלמה.

האם אתה יכול לקנות NEM ב- Coinbase?

למרבה הצער אתה לא יכול לקנות NEM ב- Coinbase. Coinbase מאפשר כרגע רק ארבע מטבעות קריפטוגרפיים בפלטפורמה שלה, והוא באמת מאפשר למזומן של ביטקוין רק בזלזול. לקח זמן רב לאחר לידתו של מזומן ביטקוין כדי ש- Coinbase זיהה אותו בפלטפורמה שלהם. בשל מזלג המזומנים ביטקוין / ביטקוין, אלו שהיו בבעלות ביטקוין היו חייבים את אותו סכום במזומן של ביטקוין, אולם Coinbase לא היססו לכבד זאת ולא הציעו מיד מזומנים לביטקוין. סוף סוף הם התחלפו ואלה שהיו בבעלות ביטקוין במהלך המזלג אמורים לקבל תשלום במזומן של ביטקוין לחשבון Coinbase. אם נחזור ל- NEM, זה לא נמצא ב- Coinbase והסבירות שהוא יעלה לפלטפורמה בקרוב היא לא גדולה הייתי מתאר לעצמי.

היכן לאחסן את ה- NEM שלך

מומלץ לא להשאיר את המטבעות שלך בבורסה בה קניתם. הסיבה לכך היא שהחלפות מהוות יעד להאקרים ולטרולים באינטרנט. ההאקרים רוצים לגנוב מטבעות והטרולים רק רוצים להרוס את היום של כולם. מסיבה זו, חילופי דברים כמו ביטרקס לעיתים מפסיקים לעבוד או שיש להם בעיות. אינך מעוניין בנושאים כמו אלה שמטפלים בתהליך שלך, אז עבור אל NEM.io והורד את ארנק הננו. לא לקבל שום תחליף. שלח את ה- NEM שלך לכאן ותוכל להתחיל להשתמש ברשת להנאה ולרווח.

איך NEM עובד?

NEM לוקח קצת הסבר, אבל זה רעיון נהדר ששווה את הזמן. ל- NEM יש שוק פנימי שבו משתמשים מוכרים נכסים הנקראים “פסיפסים”. אלה יכולים להיות מוצרים דיגיטליים, או שהם יכולים להיות פריטים בעולם האמיתי המיוצגים באופן דיגיטלי שתשלחו לנמען בעת ​​מכירתם. עם זאת, NEM מתאימה הרבה יותר ללקוחות מחוברים עם עסקים, שם NEM תהיה הרשת המשמשת להשלמת העסקה, ממש כמו Paypal. השגת משתמשים חשובה להצלחת NEM. אז בזמן שהוא מחכה שחברות גדולות יתחילו להשתמש בו כפתרון תשלומים, הן מציעות תמריצים כספיים לאנשים בשבילך הרשת בצורתה הנוכחית. המטרה הברורה ביותר של NEM היא לשלוח כסף, ותוכלו לשלוח NEM לכל מקום בעולם תוך כ- 6 שניות תמורת 0.1% בלבד מערך העסקה. מחיר זה מכסה עלויות רשת כמו חשמל. העסקאות של NEM מעובדות על ידי אנשים אמיתיים שמנהלים צמתים. הפעלת צומת מאפשרת לכם “לקצור” מטבעות חדשים. מטבעות אלה אינם ממוקשים מכיוון שהם כבר קיימים בבלוקצ’יין שבו רשת NEM יכולה לגשת אליהם. הם נעולים וניתנים לרצים צומתים, המאמתים עסקאות כדרך לשמור על רשת מהירה ומאובטחת, בדיוק כמו עם כורים וביטקוין (רק בלי בזבוז האנרגיה המגה). אתה זקוק ל -10,000 מטבעות NEM שהונחו בתוך המערכת כדי להפוך לצומת קציר. 3,000,000 NEM מאפשרים לך להיות סופר צומת עם אחריות נוספת ותמריצים כספיים. על ידי אימות עסקאות אתה מוסיף בלוקים לבלוקצ’יין. כל בלוק מכיל עסקאות ודמי עסקה. לחלק מהבלוקים יהיה הרבה, לחלקם לא יהיה בכלל. ככל שתאמת יותר חסימות, כך יהיה סיכוי גבוה יותר שתקבל הכנסה חזקה של XEM. בזמן כתיבת שורות אלה XEM שווה יותר מ- $ 1 למטבע, כלומר לרצי צומת יש תמריץ חזק לעבוד קשה על הבלוקצ’יין..

מדוע ערך ה XEM מטבע?

אחד החלקים החשובים ביותר בקבלת ההחלטה אם קריפטו חדש מתאים לך הוא לקבוע מה התועלת שלו בעולם האמיתי. זה, בין היתר, קובע את ערכו. כבר דנו כיצד ניתן להשתמש במחיר מטבע NEM למשלוח תשלומים, וכי אנשים אמיתיים ממש משתמשים בו לשם כך. בנוסף, החזקת XEM מעניקה לך את הזכות להצביע על שיפורים חדשים ברשת. כמטבע, ישנם מספר דברים המעניקים ערך מטבע NEM. כרגע יש 8,999,999,999 XEM. לעולם לא יהיו פחות או יותר. המשמעות היא שההיצע לא ידולל, וכך יביא ערך מחיר מטבע ה- NEM לרדת. 3000 עסקאות מחיר מטבע NEM ניתן לשלוח בכל שנייה. מדובר בכמה שיותר עסקאות שמתאימות לרשת VISA! עסקאות NEM מיועדות גם למעקב אחר 100%. זה אולי נשמע כמו כפירה לחובב ביטקוין, אבל זה חיוני לערך של NEM. NEM רוצה להיות בשימוש על ידי עסקים, שרוצים להיות מסוגלים לעקוב אחר נתוני הלקוחות. היכולת לעקוב אחר עסקאות מאפשרת זאת, מה שהופך את NEM הרבה יותר לאימוץ נרחב על ידי עסקים בכל רחבי העולם. עליית הערך המתמדת של NEM מוכיחה שזה רעיון טוב.

רוב הסיכויים לגבי מטבע NEM

יש כל כך הרבה מה לומר על NEM שלא כל זה מתאים בנוחות בקטגוריות הנ”ל. להלן מספר נקודות חשובות נוספות. חשבונות מרובי חתימות. NEM מאפשר חשבונות מרובי חתימות, מה שאומר שהוא דורש אישור של כמה אנשים או גופים לתשלום. יש המון יישומים לכך. לדוגמא, משפחה יכולה לחסוך כסף ב- NEM כקרן מכללות, בה ההורים והילד הכלול במכללה חתומים. עם זאת, כדי למשוך כספים, כל הצדדים יצטרכו לחתום כדי שלא ניתן יהיה להשתמש בכסף למטרות אחרות. יש כאן המון אפשרויות אחרות, במיוחד כשאנחנו מתחילים להכניס עסקים לתערובת. זו סיבה מצוינת ללמוד כיצד לקנות מטבע NEM. אתה לא צריך ASIC! כל מי שמכיר את הביטקוין יודע שעברו שנים מאז שמישהו יכול לכרות את הביטקוין עם מחשב רגיל. עם זאת, עם NEM כל מי שיש לו מחשב רגיל יכול להיות קציר על ידי הפעלת צומת או צומת סופר. משמעות הדבר היא כי התמריצים הכלכליים לשימוש ב- NEM אינם מוגבלים רק לקטריה קטנה של תבניות טכנולוגיות. זו עוד סיבה נהדרת ללמוד כיצד לקנות מטבע NEM.

מחשבות אחרונות על ערך מטבע NEM

אנו חושבים שערך מטבע NEM הוא השקעה מצוינת עם פוטנציאל צמיחה רב בשנת 2018. צופים בערך מטבע NEM מבינים שהמטבע הזה היה עמיד להפליא, ושיש לו עדיין הרבה מקום לצמוח. עם אימוץ אמיתי שמתרחש בכל רחבי העולם, מי שלומד כיצד לקנות מטבע NEM עכשיו, ככל הנראה לא יתחרט על כך. שום השקעה אינה דבר בטוח, אך סביר להניח כי מחיר המטבע של NEM יעלה בשנה הקרובה, ואתה לא רוצה לפספס את הרווחים האלה.

קנה עכשיו

כדי לקנות מטבע קריפטוגרפי, עליכם ליצור לעצמכם ארנק שיחזיק את האסימונים. מסחר אינו מחייב זאת.

בַּעֲלוּת:

אם ברצונך לתמוך באתוס המטבע הקריפטוגרפי, הקנייה טובה יותר. אם אתם רוצים להרוויח מההשקעה, המסחר מציע אפשרויות רבות יותר.

מטרות שונות:

מסחר באמצעות CFD הוא הרבה יותר סביר לספק יותר רגולציה כדי להגן על ההשקעה. קנייה בדרך כלל מציעה אבטחה נוספת זו.

תַקָנָה: