מדריך מטבעות בינאנס | למד הכל אודות BNB

מהו מטבע בינאנס?

מטבע Binance מסומן על ידי BNB והושק על ידי בורסת הצפנה הנחשבת Binance כדי לתדלק את פעולות המסחר שלה ולפתח מערכת אקולוגית של מטבעות קריפטוגרפיים סביב האסימון שלה. סוחרים יכולים להשתמש ב- BNB למגוון יישומים, כולל תשלום דמי מסחר, דמי חליפין או דמי רישום. במהלך שנת ההשקה שלה, כלומר בשנת 2015, הציעה Binance הנחה של 50% על המסחר שתפחת ב -50% בכל שנה, ובסופו של דבר תסתיים בשנה החמישית שלה..

נכון לכתיבת שורות אלה, מחיר BNB הוא 23.96 דולר עם שווי שוק של קצת יותר מ -3.4 מיליארד דולר. Binance מאפשר גם להשתמש במטבע להשקעות הצעת מטבע ראשוניות (ICO) המופיעות בסעיף Launchpad של הבורסה. אסימונים חדשים אלה מוצעים בבורסה ומעניקים להם לוח צלילה להשקת המסחר.

האם מטבע בינאנס הוא סוג של כסף?

הסיבה העיקרית ליצירת BNB היא העצמת המערכת האקולוגית של חילופי הצפנה תוך הקלה על פעולות מסחר למשקיעים. האסימון יכול לשמש, במקרים מסוימים, לשלם עבור שירותי אירוח ונסיעות נבחרים, אך הסכמה הכוללת לעומת מטבעות אחרים הייתה פחותה. מאותה סיבה, לא ניתן לסווג אותו כסוג של כסף.

האם זה מוכר כחוק?

מכיוון שמטבע בינאנס הוא אסימון יליד לבורסת מטבעות קריפטו שכבר מקפידה על כל החוקים והתקנות ומשמשת בעיקר בפלטפורמה, לא נותר באמת מה להטיל ספק בחוקיות המטבע עצמו. יש לזכור כי Binance, כפלטפורמת מסחר, מצייתת לכללי תקנות KYC ו- AML כדי להבטיח שהמידע האישי והפיננסי של הסוחרים יחד עם כספם יישאר בטוח ובטוח..

בשביל מה אנשים משתמשים במטבע בינאנס?

BNB יכול לשמש מסיבות רבות, כולל השקעה לטווח קצר וארוך. חלק מהיישומים הפופולריים של המטבע כוללים את הדברים הבאים:

 • השקעה ב- BNB למסחר יומיומי כדי להרוויח הכנסה פסיבית מהירה תוך שימוש בתנודתיות בקריפטו לטובתך.

 • שימוש ב- BNB לתשלום דמי הרישום של בורסת הבינאנס או דמי המסחר כדי לחסוך מבחינת הוצאות העסקה.

 • ביצוע השקעות ICO באסימונים חדשים של מטבעות קריפטו אשר יוזמים בעזרת תכונת Launchpad של Binance.

 • הקצאת אסימונים של BNB כדי להרוויח הכנסה פסיבית ולקבל טיפות אוויר באמצעות הפונקציה Launchpool.

מה הסוחרים מקבלים מטבע בינאנס?

Binance השתמשה במינוף שלה כדי ליצור עסקאות שותפות עם מספר ספקים ונותני שירותים שאפשרו לבורסה להציע למשתמשים שלה את הנוחות להוציא את BNB על מגוון סניפים. להלן כמה מהסניפים המקוונים והקמעונאים המובילים המקבלים את BNB כאמצעי תשלום:

 • TravelbyBit – אתה יכול להשתמש בשירות כדי לטייל בעולם ולשלם באמצעות אסימונים של BNB אצל סוחרים באוסטרליה.

 • Crypto.com – אם אתה מעוניין לשלם את חשבון כרטיס האשראי שלך באמצעות BNB, Crypto.com נותן לך אפשרות לעשות זאת.

 • מיטריל – באמצעות שירות מתקדם זה, אתה יכול גם לשים ולהעביר אסימונים של BNB דרך ארנק ה- VAULT, מה שהופך אותו למהיר ונוח.

 • גיפטו – השתמש באסימונים שלך ב- BNB בפלטפורמת הזרמת וידאו חיה זו כדי לקנות מתנות וירטואליות בקלות.

 • פונדי X – כל חנות המשתמשת במכשיר XPOS המיוצר על ידי Pundi X תקבל את BNB ממך כמצב תשלום תקף.

 • AERON – אתה יכול לשלם במטבעות ה- BNB שלך עבור מטוסים בחנות הטיס שמופעלת על ידי אירון.

 • מועדה – אם אתם מעוניינים לבצע השקעות באמצעות אסימוני ה- BNB שלכם, מואדה מאפשר לכם לעשות זאת בכל רחבי העולם.

הטכנולוגיה שמאחורי מטבע בינאנס

מטבע Binance השתמש בתשתית הבלוקצ’יין של Ethereum והסתמך בתחילה על אסימוני ERC20 שהיו בעלי יכולת לאחסן ולהחזיק ערך. עם זאת, אלה הוחלפו באסימונים של BEP2 BNB באפריל 2019 כאשר הבורסה השיקה את רשת Binance Chain.

אין לך את היכולת לכרות אסימונים באמצעות פרוטוקולים של הוכחת עבודה או הוכחה של הימור, שכן כל המטבעות כבר ממוקשו וכבר הופצו בזמן ICO. מטבעות BNB הנמצאים כיום במחזור משמשים בעיקר למסחר מוזל בבורסה. שיעור ההיוון נקבע בתחילה על 50% במהלך השנה הראשונה להשקה, אך מאז הוא ירד במחצית מדי שנה.

בשנה החמישית למסחר לא תהיה הנחה אשר עשויה להשפיע על מחיר האסימון. כדי להתמודד עם פחת זה בערך BNB, אימצה Binance את האסטרטגיה של רכישת מטבעות BNB ושריפתם להגבלת אספקת המטבעות. בינאנס מתכננת לשרוף 50% מסימני ה- BNB שנמצאים במחזור.

איך הכל התחיל – ההיסטוריה של מטבע בינאנס

מטבע Binance הושק ביולי 2017 באמצעות ICO שהציע למכירה 20 מיליון מטבעות BNB למשקיעים, 80 מיליון עבור מגוון בעלי עניין בפרויקט והשאר 100 מיליון למשקיעים קמעונאיים שהשתתפו ב- ICO. הכסף שגויס באמצעות ICO של BNB הוצא על פיתוח חליפין, מיתוג ושיווק. חלק מסוים מההשקעה שימש גם להוספת שדרוגים מכריעים לבורסת המסחר בינאנס.

מטבע בינאנס כרייה – כיצד נוצרים מטבעות חדשים?

לא ניתן לכרות את BNB באמצעות פרוטוקול הוכחת עבודה או הוכחת יתד. במקום זאת, היא מסתמכת על שיטת הקונצנזוס הביזנטית לסובלנות תקלות (BFT) שבה מעורבים מאמתים שמרוויחים את אסימוני ה- BNB על ידי אימות חסימות ברשת..

אספקה ​​- כמה מטבעות זמינים, מה אם הם נגמרים?

בתחילה, בזמן ה- ICO, בינאנס הגדירה את ההיצע הכולל ב 200 מיליון אסימונים. עם זאת, עקב צריבת ה- BNB שנעשתה נגד ירידת ערך, ההיצע הכולל והמקסימלי של אסימוני BNB עומד כיום על כ- 176 מיליון. המשמעות היא שכמעט 12% מהמטבעות הושמדו מאז ההשקה. בזמן כתיבת שורות אלה, אסימוני ה- BNB הנמצאים במחזור הם בנפח של 144 מיליון עם שווי שוק של מעל 3.4 מיליארד דולר..

Binance לא מתכננת ליצור אסימונים נוספים ומסתמכת על ביקוש והיצע כדי להעלות את מחיר האסימון.

ביזור – מה זה אומר?

ביזור הוא מושג ששום גורם יחיד, גוף רגולטורי או ארגון לא צריך להיות בעל שליטה מוחלטת או מהותית בענייני הממשל של רשת כגון בלוקצ’יין. במקום זאת, הוא מנוהל באמצעות קונצנזוס של האנשים שתורמים להצלחתו ושומרים על פעולות הפעולה. ישנן שיטות שונות להפעלת רשת מבוזרת, אך הדבר היחיד הנפוץ בקרב כולם הוא שאף רשות מרכזית אינה יכולה לשלוט בה ביד אחת..

זה הופך את הרשת לדמוקרטית יותר וניתנת לשינוי. המשמעות היא שלא ניתן לצנזר שום דבר בגלל רצונם של מעטים וכל העניינים נחשפים בפומבי לשם שקיפות משופרת..

מטבע בינאנס כהשקעה

בכל הנוגע להשקעה, מטבע הבינאנס שונה במקצת בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים אחרים. מכיוון שמדובר במטבע מקומי של בורסה פופולרית, יש לו גיבוי ומשאבים לשמור על מחיר יציב יחסית ולכן זה לא תנודתי כמו כמה ממטבעות הקריפטו האחרים שלעתים קרובות מגיבים במהירות לגורמי השוק. מחיר BNB היה יציב יחסית, במיוחד בטווח הקצר. פירוש הדבר שהוא אולי לא מניע ההשקעה לטווח הקצר הטוב ביותר, אך לטווח הארוך יש לו יותר הבטחה.

למה כדאי להשקיע?

אם אתה מעוניין להשקיע במטבע בינאנס או בכל אלטקוין אחר, ודא שאתה יודע מה הסיבה הבסיסית להשקעה שלך. ישנן מספר סיבות מדוע אנשים סוחרים ב- BNB ובאסימונים אחרים.

 • אתה רוצה להרוויח הכנסה פסיבית על ידי סחר באסימונים של BNB ובמטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

 • אתה רוצה להחזיר השקעה לטווח ארוך על ידי החזקת אסימוני BNB לזמן מה.

 • אתה רוצה להחנות את ההון שלך ברשת מבוזרת בטוחה ואמינה.

 • אתה מאמין בפרויקט Binance Coin ורוצה לתמוך בו במימון שלך.

אל תשכח שלמשקיעים שונים יש יעדים שונים בכל מה שקשור למסחר ואתה זקוק לאסטרטגיה ייחודית ומחושבת כדי להשיג אותם. זו הסיבה שזה חיוני לזהות מדוע תרצה להשקיע ב- BNB.

מחיר ותנודתיות – מדוע המחיר כה תנודתי?

בכל הנוגע למטבעות קריפטוגרפיים, אין פיקוח חד-פעמי ומרכזי קפדני כגון מדיניות מוניטרית של בנק המדינה. משמעות הדבר היא שהם מונעים לחלוטין מכוחות השוק והסנטימנט המביאים לתנודתיות גבוהה בשל מגוון רחב של גורמים, כולל תקנות, עדכוני טכנולוגיה, מאמרי דעה, ויראליות או קבלה חברתית. עם זאת, BNB הייתה אחד המטבעות הקריפטוגרפיים היציבים יותר שם, שכן מדובר במטבע מקורי של פלטפורמת מסחר מבוססת.

המשמעות היא שלמרות שיש תנודתיות מספקת כדי להרוויח רווחים, היא עדיין יציבה יחסית לשאר האסימונים שיכולים לראות צניחה אדירה ועולות במהלך שעות..

היכן ניתן לרכוש מטבע בינאנס

BNB מוצעת על ידי חילופי מטבעות רבים מטבע הדברים, ובאופן טבעי המקום הטוב ביותר לרכוש אותה היא פלטפורמת Binance המקומית. עם זאת, אם אתם מחפשים אפשרויות אחרות, עליכם לקחת בחשבון גורמים שונים כולל עמלות, ידידותיות למשתמש, תמיכת לקוחות ומוניטין. שלוש מפלטפורמות המסחר המועדפות עלינו מפורטות להלן:

 • eToro – אחד מאתרי המסחר החברתיים המובילים המציעים CFDs מטבע קריפטוגרפי והופך את החוויה למהירה, נוחה ומשתלמת. עם קלות השימוש, הניתוח המקצועי והעמלות הכלכליות, eToro היא אחת האפשרויות הטובות ביותר.

 • FXTB – פלטפורמה נחשבת נוספת שנוצרה למסחר במט”ח אך מינפה את עמדת השוק החריגה שלה להיות אחת מחילופי המטבעות הטובים ביותר לרכישת BNB.

היכן לאחסן מטבע בינאנס

כשאתה רוכש את BNB, אתה לא יכול להחזיק אותו בחשבון הבורסה לתקופות ארוכות מכיוון שהוא די לא בטוח. פירוש הדבר שתצטרך אפשרות מאובטחת וחזקה יותר כלומר ארנקים מטבעות קריפטו שתוכננו במיוחד לאחסון כל סוגי האסימונים.

מה הם ארנקים?

ארנקים מטבעות קריפטוגרפיים הם מכשירים פיזיים או תוכנות עם יכולת להחזיק באופן מאובטח מגוון רחב של אסימונים ונכסים דיגיטליים, כולל ביטקוין, דאש, ביטקוין מזומנים, יוטה, את’ריום, Chainlink, טזוס, מונרו, ריפל ועוד. יש להם תכונות אבטחה מודרניות כדי לשמור על כספיך מאובטחים לתקופות ארוכות יותר.

אילו סוגי ארנקים קיימים?

כאשר אתה מחפש את הארנק הטוב ביותר לאחסון אסימוני BNB שלך, עליך לבדוק אפשרויות מרובות.

ארנק אינטרנט

ארנקי אינטרנט משתמשים בתוספי דפדפן או מובנים בפלטפורמת הקריפטוגרפיה הנגישה בקלות דרך האישורים שלך. הם ידידותיים למשתמש אך אין להם הרבה תכונות אבטחה.

ארנק נייד

אם אתם מחפשים ניידות רבה יותר ורוצים לסחור תוך כדי תנועה, אז מה שאתם צריכים זה ארנק נייד. ארנקים ניידים מוצעים כאפליקציות iOS או Android שאתה יכול להתקין בטלפון שלך כדי לאחסן את מטבעות הצפנה שלך. ארנקים אלה מציעים אבטחה סבירה ומגוון תכונות. חלק מהארנקים הניידים של Binance כוללים את Atomic Wallet, Exodus ו- Coinomi Wallet.

ארנק שולחן עבודה

אלה תוכנות שתוכל להתקין במחשב Windows או MacOS שלך כדי לאחסן את האסימונים שלך. הם מביאים תכונות אבטחה נוספות ומציעים מסחר מובנה שיכול להיות שימושי למדי עבור סוחרים. ארנקי Coinomi, Exodus ו- Atomic הם אפשרויות טובות.

ארנק חומרה

אם אתה נותן עדיפות לאבטחה על פני כל השאר, ההימור הטוב ביותר עבורך הוא ארנק קר או חומרה. הם מנותקים לחלוטין מהרשתות החיצוניות מה שעלול להפוך מכשירים לפגיעים. הם מציעים גם מאפייני אבטחה מובילים כגון ביטויי סיסמה ו- 2FA. אתה יכול להשתמש ב- Ledger Nano S ו- Trezor כדי לאחסן את מטבע Binance.

שילובי ארנקים

יש לך גם אפשרות לשלב סוגים שונים של ארנקים כדי לקבל את התכונות הטובות ביותר במגוון ארנקים, כולל אמינות, אבטחה, נוחות ונוחות שימוש. אתה יכול להשתמש Ledger Nano S בשילוב עם הארנק Atomic.

אחסון הארנק שלך בבורסה, הפוך והחסרון הפוטנציאלי

למרות שאין שום דבר רע מטבעו באחסון ה- BNB שלך בחשבון הבורסה, זה לא הרעיון הטוב ביותר לשמור שם את האסימונים שלך לתקופות ארוכות יותר. ארנקי חילופי הצפנה אמנם מספקים חווית משתמש משופרת, קלות שימוש ונגישות מהירה, אך אין להם את האבטחה הטובה ביותר. מלבד זאת, אם האתר אינו זמין באופן זמני או חווה ניסיון פריצה או הפרת אבטחה, אסימוני ה- BNB שלך יתקעו או עלולים להיגנב.

שאלות נפוצות

 1. 1. אילו ארנקים בטוחים לאחסון מטבע Binance?

  Binance ממליץ רשמית על ארנק Trust. עם זאת, ניתן לאחסן אסימונים של BNB גם בארנק Enjin, Ledger Nano, Trezor, Jaxx, Metal Vault, Request Wallet, Atomic Wallet, Clay ועוד..

 2. 2. מה הנוהל לכריית מטבע בינאנס?

  אסימונים של BNB שוחטו מראש והופצו כבר בזמן ICO. 50% מהמטבעות נועדו למשתתפי ICO, 40% לצוות ו -10% למשקיעים.

 3. 3. האם עלי להשקיע במטבע Binance?

  BNB אמנם פחות תנודתי יחסית למטבעות קריפטוגרפיים אחרים, אך אתה צריך לנקוט בכל אמצעי הזהירות ולנהל את הסיכון שלך כדי להבטיח שאתה לא מאבד יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד..

 4. 4. האם ניתן להשתמש במטבע Binance לקניות יומיומיות?

  במקרים מסוימים ניתן לקנות מוצרים ושירותים מסוימים, אולם זה אינו מקובל באופן נרחב כמו BTC.

 5. 5. האם מטבע בינאנס הוא בלוקצ’יין מבוזר?

  כן. הוא בנוי על בלוקצ’יין מבוזר שמבטיח חוסר שינוי מוחלט.