כיצד לקנות Dogecoin המדריך האולטימטיבי לרכישת DOGE

5 שלבים לרכישת Dogecoin באמצעות eToro עכשיו

רכישת כל מטבעות קריפטוגרפיה באמצעות eToro היא קלה, פשוט בצע את השלבים הבאים:

 1. הירשם בחינם באמצעות eToro והזן את פרטיך בשדות הנדרשים.

 2. מלא את השאלון, זה גם חינוכי עבורך וגם עבור eToro.

 3. לחץ על ‘הפקדה’ ואז תישאל כיצד ברצונך לממן את חשבונך.

 4. בחר את אמצעי התשלום הנדרש שלך, בצע את השלבים הפשוטים לקישור התשלום שלך.

 5. הזן את הסכום שתרצה להפקיד ואתה יכול ללכת!

הפלטפורמה המומלצת שלנו לקנות קריפטו

אם ברצונך להתחיל להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים, בחרנו מתווך שהוא – לדעתנו – האפשרות הטובה ביותר להשקיע בסוג נכסים זה בשנת 2021.

איפה אפשר לקנות Dogecoin

ההבדל בין מסחר לקנייה

המדריך למתחילים האולטימטיבי לסחר ב- Dogecoin

למה לקנות Dogecoin?

יש הרבה סיבות טובות לקנות Dogecoin. רובם כבר נאמרו, אך הם חוזרים על עצמם.

 • מחיר דוגקוין עשוי לעלות. זהו מטבע קריפטוגרפי פופולרי מאוד, צומח עם מקרי שימוש אמיתיים.
 • מחיר Dogecoin הופך אותה לשיטה בסיכון נמוך עבור משתמשי קריפטו חדשים לקנות, למכור, לסחור ולאחסן מטבעות.
 • הזדמנויות לקנות ב- Dogecoin הן רבות מכיוון שזה מטבע חזק שאפשר לקנות איתו דברים.
 • Dogecoin ניתן לכרייה, אך אינך יכול להשתמש בו ב- ASIC יקרים כמו ב- Bitcoin. Doge לכולם!
 • זה כיף! הקריפטו נהיה כל כך רציני. הכניסו קצת וואו לחייכם על ידי הפיכתם לחלק מקהילת דוגקוין.
 • קנה Dogecoin אם אתה רק לומד על אופן הפעולה של קריפטו כי אם אתה מפשל לא תאבד הרבה כסף!
 • קנו Dogecoin לעתיד שניתן לתאר רק כ” UP “.

קנו דוגקוין

איך לקנות Dogecoin

אתה לא יכול פשוט לקנות Dogecoin עם Paypal או לקנות Dogecoin עם כרטיס אשראי. תחילה תצטרך לקבל ביטקוין ולהעביר את זה לבורסה כמו פולוניקס או ביטרקס, שם רוב הדוגקוין בעולם נקנה ונמכר..

הקמת חשבון עם ביטרקס כדי שתוכל לקנות דוגקוין

עכשיו שיש לך את הביטקוין שלך, תצטרך לפתוח חשבון עם ביטרקס, פולוניקס או אחת מהבורסות הקטנות שיש שם כרגע. נלך עם ביטרקס בגלל ההיסטוריה הארוכה שלו עם דוגקוין (“נאמנות מאוד”).

 • שלב 1: לך ל Bittrex.com וליצור חשבון בדיוק כמו שהיית עושה עם פייסבוק או ג’ימייל או כל אחד אחר. בחר שם משתמש וסיסמה ייחודיים, ואז עשה את הדבר שרובוטים לא יכולים לעשות.
 • שלב 2: לחץ על הקישור בדוא”ל האימות ש- Bittrex שולח לך. זה יקשר את הדוא”ל שלך לחשבון Bittrex שלך, שבתורו יאפשר לך להיכנס בפעם הראשונה.
 • שלב 3: אימות 2 גורמים (Engage 2 Factor). זוהי שכבת אבטחה נוספת שיש לך בחשבון הפיננסי החשוב הזה. תוריד אפליקציית טלפון שתציג קוד חדש בן 6 ספרות בכל 30 שניות. כשאתה מתחבר לחשבון Bittrex שלך כדי לקנות Dogecoin, יהיה עליך להזין קוד זה בנוסף לסיסמה שלך. גם אם האקר יגנוב את הסיסמה שלך, לא תהיה להם גישה לקוד בטלפון שלך, ולכן יש פחות סיכוי שתפרוץ את הדוג’ה היקרה שלך בפריצה.
 • שלב 4: חזור לדוא”ל שלך ולחץ על הקישור בהודעת ההרשמה שאתה רואה שם. זה פותח את כל הפונקציונליות המסחרית הבסיסית. אתה טוב ללכת. לירח!

כיצד לשלוח את הביטקוין שלך לביטרקס כדי שתוכל לקנות דוגקוין במחיר הנמוך ביותר של Dogecoin!

 • שלב 1: עבור לקטע “ארנקים” בחשבון Bittrex החדש שלך. כאן לחץ על שלט “+” לצד ארנק הביטקוין, שתמיד יהיה ממש בחלק העליון של הערימה (ביטטרקס נותן לך ארנק אחד לכל מטבע שהם תומכים בו, לא רק על אלה שבבעלותך). מסך הקופץ יציג לך כתובת. זו הכתובת אליה תשלח את כל הביטקוין העתידי לביטרקס. העתק את הכתובת ועבור לארנק המחזיק את הביטקוין שלך. לדוגמא זו, נשתמש ב- ארנק יציאת מצרים.
 • שלב 2: בחר “שלח ביטקוין”. זה יביא מסך שיש בו מקום לכתובת שהעתקת זה עתה. הדבק את הילד הרע ההוא. לאחר מכן בחר כמה ביטקוין ברצונך לשלוח לכתובת ביטרקס ביטקוין שלך כדי שתוכל להכין את דוגקוין הראשון שלך. אנו ממליצים על “הרבה ביטקוין, ערך רב”. בעוד מספר דקות, הביטקוין יגיע לחשבון ביטרקס שלך. מכאן תוכלו לקנות כל מטבע בו תומכת ביטרקס. אבל אתה לא מעוניין בשום מטבע. אתה רעב לדוג’ה ולדוג’ה בלבד. לאחר מכן, נראה לך כיצד לקנות Dogecoin שיהיה להחזיק.

כיצד לקנות Dogecoin עם ביטקוין ב- Bittrex

אנחנו יכולים לחוש את ההתרגשות שלך. זה הזמן לקנות דוגקוין באמת.

 • שלב 1: בחלק העליון של המסך, לחץ על “שוקי B”. הקלד “DOGE” בתיבת הטקסט. זה יביא את קישור שוק BTC / DOGE. לחץ עליו!
 • שלב 2: במסך זה תוכלו לראות מידע רב. אתה יכול לראות את התרשים שמראה לך איך מחיר Dogecoin גדל בימים האחרונים. בצד ימין תראה מה מחיר ההצעה הגבוה ביותר הנוכחי (המחיר הגבוה ביותר בו סוחר כלשהו מציע כרגע לקנות 1 DOGE) ומחיר השאלה הנמוך ביותר (המחיר הנמוך ביותר בו סוחר כלשהו מציע למכור 1 DOGE). בתחתית, תראו ממשקים שיאפשרו לכם לקנות ולמכור את Dogecoin. בחלק “הצעה” בממשק המסחר של קנה Dogecoin, הכניסו את המחיר שתרצו לשלם עבור DOGE אחד.

ייתכן שתרצה הרבה יותר מ- DOGE אחד, אך מערכת זו קובעת את המחיר שלך על ידי למידה כמה אתה משלם עבור אחד, ואז מבקשת כמה אתה רוצה. מעל זה, הכניסו את מספר ה- DOGE שאתם רוצים לקנות. אם אתה רק רוצה לקנות כמה שיותר עם הביטקוין שיש לך, לחץ על “מקס”. כעת, בתחתית המסך תראה מה עלות ההזמנה הזו. אם תלחץ על “+ Boy Dogecoin”, ההזמנה שלך תצא לשוק שבו ביטרקס תנסה להתאים את הצעת המחיר שלך לשאלה פתוחה. אם ביקשתם מחיר סביב מחיר Dogecoin המוצג כעת, הזמנתכם לרוב תושלם תוך שניות. אם ביקשתם לקנות Dogecoin במחיר נמוך יותר בתקווה שהמחיר יירד בקרוב (חסכני בהרבה!), ההזמנה שלכם תתמלא אם וכאשר מחיר השוק ייפול לנקודה זו.

דרכים אחרות להשיג Dogecoin

כן, עכשיו אתה יודע שאתה יכול לקנות Dogecoin עם Bitcoin / Ethereum או קריפטו אחר. אבל, האם יש אלטרנטיבה אחרת להשיג DOGE מלבד שימוש במרכזיות? למרבה המזל, תוכל להשיג את Dogecoin אפילו בחינם! בדוק את האפשרויות הבאות:

1. קבל Dogecoin כטיפ או מתנה

ידוע כי קהילות Dogecoin מתנות את Dogecoin למשתמשים חדשים.

2. השתמש בברז Dogecoin

ברזי קריפטו הם משחקי מזל שמעניקים מטבעות למשתמשים שמקבלים ציונים גבוהים. ישנם מספר ברזי Dogecoin זמינים כיום. יתכן שלא תזכו ב- DOGE רבים בדרך זו, אך תמיד יש סיכוי שתזכו לפחות במעט.

3. מכרה Dogecoin

קהילת הכרייה של Dogecoin פעילה. עשה את המחקר שלך באופן מקוון ואמורה להיות מסוגלת להתחיל בכריית Dogecoin עם השקעה מינימלית מראש. דוגקוין הוא אלטקוין הומוריסטי, אך יש לו ערך אמיתי כמטבע בינלאומי מבוזר. אם אתה מאמין בעתיד Dogecoin, שקול להיות משקיע היום.

כיצד לשלוח את Dogecoin שלך לארנק Dogecoin לשמירה

ל- Dogecoin כמה מהארנקים הטובים ביותר בכל הקריפטו. עבור אל www.dogecoin.com/gettingstarted/ והורד את הארנק שבחרת למחשב או לטלפון. לאחר התקנתו, פתח אותו, עקוב אחר ההנחיות, שים לב למפתחות פרטיים או לקודים סודיים (זו הדרך היחידה לחדש את הארנק שלך אם הטלפון שלך מת או שאתה מאבד את הסיסמה שלך!), ומצא את כתובת ההפקדה שלך. העתק את כתובת ההפקדה הזו וחזור לביטרקס. היכנס לקטע “ארנקים” ולחץ על “-” בארנק DOGE כדי “למשוך”. בחר כמה DOGE שברצונך להעביר, ואז לחץ על כפתור ההעברה.

הסיבה שאתה רוצה לעשות זאת היא שהמטבעות המוחזקים בבורסה הם פגיעים. לביטרקס היו קשיים גדולים בהתמודדות עם הביקוש העצום שנכנס לשווקי הקריפטו. זה הביא לאתר פונקציונליות איטית או מוגבלת בהזדמנויות מסוימות. הגורם הנוסף הוא פריצה. יש המון גנבים שרוצים לגנוב לך את ה- BOGTREX DOGE וזה קרה בעבר. שמירת ה- DOGE בארנק אישי הופכת אותם למטרה פחותה לגנבים. סחר במטבע וירטואלי בצורה מאובטחת עם מיטב חילופי המטבעות בקריפטו ארה”ב וה מיטב חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים בקנדה להשקיע בו Altcoins, מטבעות מטבעות דיגיטליים חלופיים, או השקעה באמצעות מסחר ברובוטים.

 • קנה עכשיו: כדי לקנות מטבע קריפטוגרפי, עליכם ליצור לעצמכם ארנק שיחזיק את האסימונים. מסחר אינו מחייב זאת.
 • בַּעֲלוּת: אם ברצונך לתמוך באתוס המטבע הקריפטוגרפי, הקנייה טובה יותר. אם אתם רוצים להרוויח מההשקעה, המסחר מציע אפשרויות רבות יותר.
 • מטרות שונות: מסחר באמצעות CFD הוא הרבה יותר סביר לספק יותר רגולציה כדי להגן על ההשקעה. קנייה בדרך כלל מציעה אבטחה נוספת זו.

שאלות נפוצות

 1. 1. האם עלי להשקיע ב- Dogecoin?

  תשובה קצרה, כנראה. התשובה הארוכה יותר, אם אתה מאמין בפרויקט Dogecoin וחושב שמחיר Dogecoin עומד לעלות, מדוע לא ללכת על זה?

 2. 2. האם אוכל לקנות Dogecoin באמצעות כרטיס אשראי? האם אוכל לקנות דוגקוין בדולר ארה”ב? האם אוכל לקנות דוגקוין באופן מיידי? האם אני יכול לקנות Dogecoin באמצעות Paypal?

  התשובה בכל המקרים היא "לא". קנו ביטקוין בערוצים הרגילים, ואז שלחו אותו לבורסה המטפלת ב- DOGE.

 3. 3. האם אוכל לקנות דוגקוין עם ביטקוין?

  כן. בדוק כיצד במדריך זה.

 4. 4. מה זה Dogecoin בדולר ארה”ב?

  1 Doge = 1 Doge. אבל דוג ‘אחד = כ -0.01 דולר.

 5. 5. מה אם הייתי רוצה בורסת Dogecoin אחרת?

  יש לך את האפשרויות שלך. מלבד אפשרות Bittrex שהוצגה במדריך זה, תוכל ללכת עם Poloniex, Cryptopia, CoinEgg, CoinExchange, Gate.io, Kraken, Koineks, YoBit ועוד שלל חילופי דברים שכנראה לא שמעת עליהם. עיין ברשימה המלאה כאן אם אתה צריך למצוא אחת הזמינה בארצך.