קנה רדקוין | המקומות הטובים ביותר לרכוש RDD באופן מיידי

קנו את ReddCoin תוך מספר דקות בלבד

צור חשבון בחינם

הגדר את חשבון המסחר שלך באמצעות eToro בחינם עם שמך, כתובת דוא”ל ומספר טלפון

ממן את החשבון שלך

בחר את שיטת התשלום המועדפת עליך והפעל את החשבון עם ההפקדה המינימלית לחשבונך

התחל לסחור ב- ReddCoin

בחר מטבע קריפטוגרפי על ידי לחיצה על ‘שווקי מסחר’, הגדר את מגבלת הסיכון שלך ולחץ על ‘התחל לעבוד’ כדי להתחיל באסטרטגיית ההשקעה שלך

איפה ניתן לקנות Reddcoin

ההבדל בין מסחר לקנייה

המדריך למתחילים האולטימטיבי לסחר ב- Reddcoin

ברגע שאתה קונה Reddcoin, איפה אתה יכול להשתמש בו?

כולנו ביצענו רכישות בפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, גם אם אנחנו רק מדברים על תוכן במשחק עבור Farmville. ישנן דרכים אחרות לבצע רכישות פשוטות בפלטפורמות פופולריות כמו Twitch, Snapchat ו- Instagram. עם זאת, לעתים קרובות משתמשים צריכים להשתמש בצדדים שלישיים יקרים, או למצוא שיטות לעקיפת הבעיה לשרטוט כדי לבצע תשלומים. רדקוין שואפת לשנות את כל זה. רדקוין לדולר במקום לשלם לצד שלישי בגין השימוש בערוץ תשלומים שעליו הוא שולט, Reddcoin הוא גם אפיק התשלום וגם המטבע, לבד. זה מפחית עלויות לכל המעורבים. Reddcoin גם חותך הרבה מהקושי לשלוח תשלומי מטבע קריפטוגרפי. אתה יכול לשלוח כסף ישירות לשם / מזהה המשתמש של הנמען שלך, במקום להתעסק עם מפתחות ציבוריים מסורבלים. Reddcoin אינו משולב רשמית עם פלטפורמות מדיה חברתית רבות … עדיין. אתה עדיין יכול להשתמש בו, וברגע ששירות אחד מהמדיה החברתית הגדולה מקבל את זה, אנחנו באמת חושבים שהשמיים הם הגבול עבור Reddcoin.

מדוע עכשיו זה הזמן לקנות Reddcoin?

Reddcoin (RRD) נסחר כרגע ב 0.01 דולר בלבד. זה נכון, סנט אחד. מחיר וערך אינם מתואמים באופן צפוי בקריפטו, אך פחות או יותר כולם מסכימים כי מטבע דיגיטלי שניתן להשתמש בו כרגע הוא עסקה במחיר זה. זה לא אומר, כמובן, את הפוטנציאל המסיבי של מחירו של Reddcoin. הנה כמה סיבות שאנחנו חושבים שמחיר זה של Reddcoin עשוי לעלות בגדול בשנת 2018:

 • Reddcoin יש מדיה חברתית גדולה כבר. רק ב- Reddit יותר מ- 30,000 איש מנויים לתת Reddcoin. Reddcoin הוקם בשנת 2014, כך שבסיס העוקבים של המטבע מתפתח כבר תקופה ארוכה.
 • Reddcoin פשוט אומצה על ידי Overstock.com כפתרון תשלומים. צפו לעקוב אחר אתרי מסחר אלקטרוני נוספים! Overstock.com הייתה אחת הקמעונאיות הגדולות הראשונות שקיבלו ביטקוין, והוכיחה כי הן יכולות לזהות זוכים עתידיים!
 • כרגע יש דחיפות קהילתיות גדולות לקבל את Reddcoin להתקבל על ידי ויקיפדיה ואפל. אם אחת מאלה או יוזמה דומה תצליח, היא תעלה את מחיר רדקוין באופן משמעותי.
 • מחיר רדקוין עלה לאחרונה מכיוון שהוא פורסם על ידי ג’ון מקאפי. זה העלה את המודעות לרדקוין באופן משמעותי, ונראה שהוא מדרבן שיחות הרבה יותר גדולות לגבי המטבע.
 • Reddcoin הוא מוצר עובד. מחיר Redcoin נמוך בהרבה מזה של מטבעות רבים אחרים שאין להם מוצרים עובדים.
 • אם Reddcoin יאומץ על ידי פלטפורמת מדיה חברתית גדולה, השימוש בו יגדל ביותר מ 100X לכל הפחות. תהיה לכך השפעה מדהימה על מחיר Reddcoin, שיכול להכפיל עשרות פעמים בשנת 2018.

אם אתה מרגיש נרגש מ- Reddcoin ורוצה לקנות את Reddcoin כדי להשתמש בו כמטבע או להשקיע ב- Reddcoin, אנו נסקור את היסודות כיצד לקנות את Reddcoin להלן..

איך לקנות רדקוין – קנו רדקוין עם ביטקוין

על מנת לקנות את Reddcoin, תצטרך לקנות ביטקוין תחילה. עיין במדריך הביטקוין שלנו לארצות הברית כדי לגלות כיצד זה עובד.

קניית Reddcoin בבורסת ביטרקס

ביטרקס הוא המקום שבו 90% מה- Reddcoin העולמי נקנים ונמכרים. עם זאת, בשל ביקוש מוחץ, ביטרקס אינה מאפשרת למשתמשים חדשים כרגע. זה יכול להפוך את זה למאתגר להשקיע ברדקוין, אך אנו מקווים ומצפים כי בעיות הסולם של ביטרקס ייפתרו בקרוב. לכן, נראה לך כיצד ליצור חשבון Bittrex. שלב 1: עבור אל Bittrex.com והירשם לשירות באמצעות שם משתמש וסיסמה ייחודיים. שלב 2: השב להודעת הרישום שנשלחה לדוא”ל שמסרת. שלב 3: הפעל אימות דו-גורמי. זהו צעד חשוב במניעה מאף אחד חוץ ממך את האפשרות להשתמש בחשבונך או לגשת לכסף שלך. מאמת גוגל הוא אופציה נהדרת. שלב 4: אמת את חשבונך והגב להודעת האימות שנשלחה לכתובת הדוא”ל שסיפקת. שדרוג האימות של Bittrex יאפשר לך למשוך יותר כסף ביום מסוים, כמו גם תכונות שימושיות אחרות.

כיצד לקנות Reddcoin ב- Bittrex באמצעות Bitcoin

אם השתמשת בעבר בבורסות גדולות כמו ביטרקס לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים, שלב זה יהיה הטבע השני עבורך. עם זאת, אנו מבינים שבפעמיים הראשונות שאתה מבצע עסקאות בדרך זו, התהליך יכול להיות מבלבל מאוד. נראה לך כיצד זה עובד שלב אחר שלב בהמשך. לקנות reddcoin bittrex שלב 1: היכנס לחשבון Bittrex החדש שלך. בדף הבית תראו עשרות מטבעות שניתן לסחור עם ביטקוין, Ethereum ו- Tether. אתה לא יכול לסחור ב- Reddcoin עם Ethereum או Tether, אז אל תדאג לגבי התחומים האלה. אם ברצונך לראות את צמד המסחר של ביטקוין / רדקוין, פשוט הקלד “רדקוין” בתיבת הטקסט מימין לתפריט “שוקי ביטקוין”, ותראה שערימה גדולה של צמדי מסחר מצטמצמת בדיוק לזוג שאתה ‘. מחפשים מחדש. שלב 2: אם כבר בבעלותך ביטקוין, שלח אותו לארנק ביטרקס ביטקוין באמצעות הכתובת שמופיעה כאשר אתה לוחץ על “+” (להפקדה) בארנק ביטרקס ביטקוין. תהליך זה עשוי לארוך חצי שעה או יותר מכיוון שיש לאשר כל פיקדון כמה עשרות פעמים לפני שביטרקס יקבל זאת. ברגע שיש לך את הביטקוין שלך במקום, אתה מוכן לקנות את רדקוין! אם עדיין אין לך ביטקוין, עבור אל מטבע בסיס איפה תוכלו לקנות אותם בדולרים של ארצות הברית. ישנן מעט בורסות בהן אפשרי סחר זה של מטבע דיגיטלי למטבע פיאט. ייקח כמה ימים עד שהמטבעות שלך יגיעו לאחר שרכשת אותם, אך בסוף תקופה זו תוכל להעביר אותם לביטרקס ולהתחיל לקנות את רדקוין.. לקנות reddcoin bittrex שלב 3: חזור למסך המסחר בתמונה מיד לאחר שלב 1. לחץ על צמד המסחר BTC-RDD, ותועבר לחלק השוק שבו ניתן לקנות ולמכור את Reddcoin. חשוב לזכור, זה אחד המקומות היחידים בעולם בו אתה יכול לקנות ולמכור את Reddcoin, ולכן מאוד לא סביר שתמצא מחיר טוב יותר בשום מקום אחר. שלב 4: בצד ימין של התמונה הקודמת, תראה את המחירים “הצעה” ו”בקש “. מחיר “הצעת המחיר” הוא המחיר הגבוה ביותר בו משתמש ביטרקס מוכן כיום לקנות את רדקוין. מחיר “שאל” הוא המחיר הנמוך ביותר בו מוכן משתמש ביטרקס למכור את רדקוין. אם ברצונך לרכוש את Reddcoin מייד, העתק והדבק את מחיר “שאל” הנוכחי בסעיף “הצעה” בסעיף “קנה Reddcoin”. חשוב לזכור שזה המחיר שעליו תרצו לשלם 1 רדקוין, לא לכל ההזמנה שלך! מעל זאת בתיבת הטקסט “יחידות”, מלא את מספר ה- Reddcoin שתרצה לקנות. לאחר שבחרת במספר זה, תראה כמה יהיה סך ההזמנה שלך, בביטקוין, בסעיף “סה”כ” למטה. כעת כל שעליכם לעשות הוא להכות “+ קנו רדקוין”, וביטרקס יתחיל לחבר אתכם עם מוכרים שמוכנים להיפרד מרדקוין שלהם במחיר שהצעתם. אתה יכול גם לבחור לקנות Reddcoin במחיר נמוך יותר מהמחיר המוצע כעת על ידי המוכרים. זה נקרא צו “הגבלה”. אם וכאשר המחיר ייפול למחיר שבחרת, ההזמנה שלך תתמלא. זה יכול לקחת דקות, ימים או בכלל לא להתרחש, אבל זו דרך נהדרת להשיג את המחיר הטוב ביותר על מטבע אם אתה מוכן לחכות. לאחר מילוי ההזמנה שלך, תראה אותה בקטע “ארנקים” בחשבון Bittrex שלך. אבל אל תעצרו כאן; עדיין לא סיימת!

אחסון של Reddcoin בצורה מאובטחת בארנק אישי

זה אף פעם לא רעיון טוב לאחסן מטבעות קריפטו בבורסה בה נרכשו. הסיבה לכך היא שחילופים הם יעד להאקרים שלא יאהבו דבר טוב יותר מאשר לגנוב את הכסף שלך. המקום הטוב ביותר לאחסן את המטבעות שלך נמצא בארנק שאתה שולט בו, והוא חי בבטחה במחשב האישי שלך. ארנקים אישיים אינם מאובטחים לחלוטין, אך הם קלים לשימוש והרבה יותר בטוחים מאשר לשמור על המטבעות שלכם על ביטרקס. אנו חושבים שהם יעבדו טוב עבור רוב האנשים. לקנות ארנק reddcoin שלב 1: עבור אל Reddcoin.com ולהוריד את הארנק שלהם, עבור Mac, PC או Linux. שלב 2: כשאתה פותח את הארנק שלך הוא יצטרך להסתנכרן כדי שיהיה לו מידע מעודכן. פירוש הדבר שעליו להוריד את כל הבלוקצ’יין של Reddcoin. זה ייקח זמן מה, אז היה סבלני. עם זאת, אתה יכול להמשיך ולשלוח את Reddcoin לארנק שלך, גם אם הוא לא מסונכרן. אתה פשוט לא תראה את זה עד שהתהליך יסתיים (וזה יכול להיות מפריע!). רדקוין לדולר שלב 3: לחץ על “בקש” ואז לחץ על הכרטיסייה “בקש תשלום” שאתה רואה. כתובת Reddcoin שלך תופיע על החלון שצץ. העתק והדבק כתובת זו ונחזור חזרה לביטרקס בדף הארנקים. רדקוין לדולר שלב 4: לחץ על “-” לצד ארנק Reddcoin שלך. סימן המינוס הוא האות שלך לביטרקס שאתה רוצה למשוך את Reddcoin שלך. בחלון שצץ, הדבק את הכתובת שלך בשורת הכתובת (בדוק תמיד פעמיים!) וציין כמה Reddcoins תרצה לשלוח לארנק Reddcoin שלך. לחץ על “משיכה” והעסקה תצא לדרך. זה ייקח כמה דקות עד שה- Reddcoins שלך יגיעו לארנק, אבל כשהם יעשו זאת, הם יהיו הרבה יותר בטוחים מאשר ב- Bittrex. כעת תוכל לשמור או להוציא את Reddcoin שלך!

מחשבות אחרונות על Reddcoin

איננו יכולים לחזות את העתיד, אך כלל לא היינו מופתעים אם רדקוין הוא אחד מסיפורי הקריפטו הגדולים של שנת 2018. רדקוין זכה לתשומת לב רבה בחודשיים האחרונים, ומחיר רדקוין משקף את זה . ובכל זאת, בסנט אחד בלבד, יש הזדמנות מצוינת לצמיחה כאשר ואם Reddcoin יאומץ יותר. מאז Reddcoin גדל בהתמדה מאז 2014, הקהילה סביב הקריפטו שימושי זה מבוססת היטב. יתר על כן, הפונקציה העיקרית של המטבע (שליחת כסף על פני פלטפורמות מדיה חברתית) רק הולכת להיות רלוונטית יותר ככל שהמדיה החברתית תשתלב יותר ויותר בחיי היומיום שלנו. אם אתה מעוניין ברדקוין, אנו חושבים שעכשיו זה הזמן לקנות. אל תחכה עד שיתווסף לחילופים נוספים! אל תחכו עד שיתווסף בפלטפורמה בולטת של מדיה חברתית! אם המחיר יעבור כמו שאנחנו חושבים שהוא נסתכל על הזמן הזה בהיסטוריה של רדקוין כרגע שחובה לקנות!

קנה עכשיו

כדי לקנות מטבע קריפטוגרפי, עליכם ליצור לעצמכם ארנק שיחזיק את האסימונים. מסחר אינו מחייב זאת.

בַּעֲלוּת:

אם ברצונך לתמוך באתוס המטבע הקריפטוגרפי, הקנייה טובה יותר. אם אתם רוצים להרוויח מההשקעה, המסחר מציע אפשרויות רבות יותר.

מטרות שונות:

מסחר באמצעות CFD הוא הרבה יותר סביר לספק יותר רגולציה כדי להגן על ההשקעה. קנייה בדרך כלל מציעה אבטחה נוספת זו.

תַקָנָה:

שאלות נפוצות

 1. 1. האם אתה יכול לקנות Reddcoin עם Paypal?

  לא, אלא אם כן אתה קונה את זה מאדם שאינו בבורסה. אתה תמיד יכול לבחור לשלוח את Reddcoin מכתובת לכתובת מכל סיבה שהיא, כך שניתן יהיה להשתמש ב Paypal בנסיבות אלה.

 2. 2. האם אוכל לשנות את Reddcoin ל- USD?

  אינך יכול לסחור ברדקוין ישירות עבור דולר, אלא אם כן אתה עושה זאת בהסכם פרטי כמתואר לעיל. בכל המקרים האחרים תצטרך לסחור ב- Reddcoin בביטקוין, ואז לסחור בביטקוין ב- USD.

 3. 3. האם יש בורסת רדקוין שאינה ביטרקס?

  Reddcoin זמין בכמה מרכזיות קטנות יותר כמו Cryptopia, עם תקווה לבורסה גדולה יותר שתגיע.

 4. 4. מהו הפורום הטוב ביותר של Reddcoin?

  אנו ממליצים על Reddit ו- BitcoinTalk, אם כי יש הרבה אפשרויות טובות אחרות ברחבי האינטרנט.

 5. 5. האם קריפטוגרפי Reddcoin הוא ייחודי?

  ישנם מטבעות אחרים שניתן לשלוח באמצעות מדיה חברתית, אך אף אחד מהם אינו מאומץ והצלחה נרחבת של Reddcoin.