בדיקת קצה מיידית וסקירה – תרמית או לא?

מה זה קצה מיידי?

Immediate Edge היא תוכנת מסחר אוטומטית לחלוטין המשתלבת בפלטפורמות מסחר במטרה להקל על חוויית מסחר במטבעות קריפטוגרפיים שאינה רק מרגשת אלא גם רווחית. על פי אתר Immediate Edge, התוכנה היא תוצר של טכניקות תכנות מתקדמות השואלות מטכנולוגיה מעולה. ככזה, לטענת האתר, לתוכנה יש יתרון בשוק שהופך אותה לקבוע בעקביות לתחרות.

מי מאחור

מי עומד מאחורי הקצה המיידי?

מיידי נוצר על ידי אדווין ג’יימס בשנת 2018. אדווין הוא סוחר מט”ח מקצועי לשעבר שעבר לקריפטוגרפי בשיא ראלי הביטקוין באמצע שנת 2017. לאחר ניסיון טוב בפיתוח תוכנה, התחייב ליצור מערכת מסחר שתסייע למשתמשים לנצל הזדמנויות ארביטראז ‘בשוק הקריפטו.

אף על פי שאדווין ג’יימס הוא דמות פופולרית בקריפטאוברס, אין מידע שיעיד שהוא עבד על פרויקטים דומים אחרים. די לומר, מיידי אדג ‘הוא תוצר של צוות בן 18 איש עם אדווין כמנהיג.

בואו נתחיל!

כיצד להשתמש בקצה מיידי

1. רישום חשבון

רישום חשבון Edge מיידי דורש רק כמה פרטים. תמסור את שם פרטי ושם משפחה, כתובת דוא”ל תקפה ואימותית ומספר טלפון פעיל. אנו ממליצים לספק פרטים אמיתיים כדי לזרז את תהליך האימות. לאחר מילוי כל התיבות, לחץ על “הרשמה” ותן למערכת מספר שניות לאימות הפרטים. לאחר האימות, תועבר לידי מתווך – בדרך כלל כזה שתוכנת Edge קבעה כנכונה ביותר לחוויית המסחר הטובה ביותר.

2. מימן את חשבונך

לאחר הקמת החשבון, יש לך אפשרות לממן אותו כך שתוכל לעבור ישר למסחר חי. עם זאת, תמיד יש אפשרות לנסות את התוכנה ואת פלטפורמת המסחר באמצעות חשבון ההדגמה לפני שעוברים למסחר חי. שים לב שאתה יכול לממן את חשבונך רק לאחר שהופנית למתווך המתאים ביותר. התוכנה משדכת אותך עם מתווך שנמצא באותה תחום שיפוט כמוך או שיש לו רישיון לפעול במיקום שלך כדי לייעל את התפעול ותמיכת הלקוחות..

3. מסחר בהדגמה

אפליקציית Edge מאפשרת מסחר בהדגמה. למשתמשים יש אפשרות לפתוח חשבון הדגמה לפני שהם מממנים את חשבונם. זאת במטרה להבטיח שמתחילים לבצע העברה אוטומטית ללא סיכון לאבד כסף. במהלך מסחר בהדגמה לומדים כיצד להשתמש בתוכנת המסחר וכן כיצד להגדיר את המסחר באופן שממזער את הסיכון תוך הגדלת הרווחיות. באופן ספציפי, מושב זה אמור לעזור לך לפתח טכניקות טובות יותר לניהול סיכונים בעזרת כלים כגון עצירת הפסד וקבלת רווח.

4. התחל לסחור

מלבד מסחר בהדגמה, מיידית אדג ‘מספקת משאבים חינוכיים להדרכה נוספת. הנימוק כאן הוא שהבנה טובה יותר של האופן שבו פלטפורמת המסחר עם תוכנת מסחר משובצת מגדילה את הסיכויים להשיג את זה נכון ולנצל את הפלטפורמה לפוטנציאל שלה. לאחר שצבר מספיק ביטחון, הגיע הזמן לבצע את המסחר הראשון שלך. אנו ממליצים לך להתחיל בקטן, רצוי עם ההפקדה הקטנה ביותר המותרת ולצמוח לאט. הרעיון כאן הוא שכאשר אתה נמצא בשלבים הראשונים של המסחר, חשוב שתגביל הפסדים לסכומים קטנים שלא יפגעו יותר מדי בביטחון שלך..

תכונות עיקריות של מיידי קצה

עם חשבון Edge, אתה מקבל את ההזדמנות לחוות את עולם המסחר האוטומטי של מטבעות קריפטוגרפיים במיטבו. אבל מהן התכונות שהופכות את התוכנה למצטיינת?

תשלומים

באתר Immediate Edge מוצג באופן בולט מידע הטוען כי התוכנה הניבה רווח יומי בין 950 $ ל -2,200 $. זו טענה נועזת שלא נוכל להבטיח שרובוט המסחר ישיג מכיוון שחשוב שתנאים מסוימים יהיו נכונים. לדוגמא, משתמש יצטרך להיות בעל פיקדון מספיק כדי למקסם את המינוף של כל עסק. שנית, המשתמשים חייבים להשתמש בתוכנה מספיק זמן כדי להבין כיצד למזער את הסיכון.

מערכת אימות

ברגע שאתה לוחץ על כפתור “הרשמה”, האתר מעביר אותך באופן אוטומטי למתווך כלול. במקרה שלנו, המתווך היה שחקן פופולרי המוקדש למסחר מטבעות-מטבעות מהאזור שלנו. אימות הפרטים מתחיל לאחר שהזנתם את כל המידע הנדרש לפלטפורמת המסחר. סוג המידע הנדרש כולל כתובת פיזית, עיר מגורים, תאריך לידה ומדינת המגורים. המידע שהזנת בשלב ההרשמה יועתק אוטומטית לסשן החדש הזה. האימות לוקח מספר שעות בלבד. בתוך פרק זמן זה, נציג שירות לקוחות של המתווך יתקשר אליך כדי לבדוק את הפרטים. יחד עם זאת, תוכלו להגיש את כל הבעיות שיש לכם בפלטפורמה.

תהליך הנסיגה לקצה מיידי

תהליך המשיכה מתחיל מכך שאתה מגיש בקשה שמטופלת תוך מספר דקות. בבקשת המשיכה תציין את סכום הכסף שתרצה למשוך ובאיזה מטבע. Edge מאפשר משיכה ב- Cryptocurrency רק אם יש לך את הפרטים הנכונים שהוזנו במערכת. זה עוזר מאוד אם מימנת את חשבונך באמצעות ספק תשלומים שתומך בעסקאות מטבעות קריפטו. לאחר שתגיש את הבקשה תישלח מיד הודעה שתיידע אותך שהצוות עובד על העסקה. משתמשים עשויים לקבל את הכספים בחשבונות הבנק במועדים שונים, בהתאם לספק התשלומים המשמש. עם זאת, זמן ההמתנה הממוצע הוא מתחת ל 24 שעות. בנוסף, אין עמלות בגין עסקה זו, כלומר אתה תובע 100% מהכספים בחשבון.

עלויות ועמלות

אדג ‘היא אחת מפלטפורמות המסחר השקופות ביותר מניסיוננו בסקירת מערכות מסחר אוטומטיות. בקטע “החשבון שלי” בפלטפורמת המסחר, אתה יכול להציג את הדוחות הכספיים של הפעילות שלך, כלומר אתה יכול לעקוב אחר הכסף שלך די בקלות. הפלטפורמה רושמת כל הפסד ורווח ומכיוון שאין ניכויים כמו עמלות, הכספים שלך אינם נגועים. ברור, היית אומר שאם תחויב בעמלות נסתרות, נכון??

שירות לקוחות

הקשר הראשון שלך עם שירות הלקוחות של Immediate Edge מגיע בשלב בו הם מתקשרים אליך כדי לאמת את הפרטים שנמסרו. זה קורה מיד לאחר שתסיים את תהליך ההרשמה מפלטפורמת המסחר. חוץ מזה, המתווך ישלח לך דוא”ל עם הוראות כיצד להוריד את פלטפורמת המסחר המועדפת (כלומר MT4 או MT5). חלקם פשוט נצמדים לפלטפורמת המסחר המקוונת. במקרה שלנו, באתר המתווך המסונף היה פונקציית צ’אט שבאמצעותה נוכל לתקשר עם שירות הלקוחות. עם זאת, מצאנו שהטלפון הוא הצורה המהירה והברורה ביותר לקבלת סיוע.

מתווכים קשורים

לאחר שנרשמנו, זיווג אותנו עם מתווך שמצאנו שהוא מכובד ומוסדר. אנו בטוחים שלמתווך שתעבוד איתו יש את אותם האישורים מכיוון ש- Edge מצהיר בדף התנאים וההגבלות שלו, במיוחד בסעיף שכותרתו “תיאור השירותים”, כי כל המתווכים המסונפים אליו מוסדרים על ידי רשויות מכובדות מרחבי העולם. עוֹלָם. במקרה שלנו, למתווך היה רישיון תקף מטעם הרשות לשירותים פיננסיים במלטה (MFSA).

האם קצה מיידי הונאה?

האם קצה מיידי לגיטימי? אין לנו ספק שזו שאלה מתמשכת מרגע פתיחת אתר Immediate Edge. אבל אנו מבינים את הסתייגויותיך מכיוון שה- cryptoverse זוחל בהונאות שמתחזות כספקי תוכנה חוקיים, אך כוונתם האמיתית היא להערים עליך לאבד את המזומנים שנצברו קשה. מסיבה זו צללנו לאינטרנט ושם בילינו שעות בחיפוש אחר מידע שיכול להפליל את מיידי אדג ‘.

כל מה שמצאנו היו מאות המלצות שזכו לשבחו של Immediate Edge על שהעניקו להם חוויה חיובית במסחר בקריפטו. חלק מהסוקרים ציינו כי שיעור הזכיות של התוכנות ראוי להערכה, וכי משתמשים רבים נהנו מתמיכת המתווכים המסונפים. עם זאת, פקחו עיניים, מצאנו גם ביקורות מקוונות של משתמשים מאוכזבים.

5 סיבות להשתמש ב- Edge מיידי למסחר

מיידי אדג ‘טוענת סיבות שונות ששכנעו אותנו להירשם אליהם באופן מיידי. להלן אנו מתייחסים לחמש סיבות שמצאנו כמצטיינים.

1. ממשק משתמש אינטואיטיבי

היוצרים של הרובוט המסחרי התעלו יותר מכך מבחינת הניסיון שיש לך בעת המסחר עם Immediate Edge. החל מממשק המשתמש, יש תחושה שהפלטפורמה לא נוצרה רק כדי להוציא עבודה מפרכת מידי המשתמשים אלא כדי להבטיח שיהיה להם נוח להישאר בפלטפורמה. תוכנת המסחר משתלבת בפלטפורמה בכך שאתה פשוט מסמן לנוכחותה באמצעות לחיצה על כפתור “הפעל”.

2. מתגאה בשיעור הזכייה המוביל בשוק

נראה כי ל- Edge מיידי זה נעול היטב בגלל שהם טוענים שיש להם שיעור זכייה של 99.4%. המשמעות היא שמשתמשי התוכנות לעתים רחוקות יכולים להשתבש כשמדובר בנקיטת עמדות רווחיות.

מכיוון שאיננו יכולים להבטיח כי הטכנולוגיה המעולה העומדת בבסיס האלגוריתמים של Edge מסוגלת לאחוזי הצלחה מסוג זה, אנו סבורים כי המשתמשים צריכים קודם כל לחפש ניסיון בפלטפורמה לפני שהם יכולים להתחיל לצפות לציפיות של 99.4%. שיעור הצלחה. בין היתר, זה יעזור לך להיות זהירים יותר בעת ציון הפרמטרים שבתוכם התוכנה צריכה לפעול כדי למזער סיכונים.

3. מהיר יותר מסחר ידני

בנוסף לתכנות המתקדם שעבר ליצירת התוכנה, מפתחי Immediate Edge טוענים כי בינה מלאכותית היא גם בסיס מרכזי של הרובוט. מסיבה זו יכולתו לאסוף ולנתח כמויות נתונים אדירות מקדימה את בני האדם. המשמעות היא שאף מסחר אנושי באופן ידני אינו יכול להתחרות בתוכנת המסחר הזו.

4. אנליטיקס חכם

על פי אתר האינטרנט שלו, הבוט משתמש בשילוב של תכנות מתקדם ו- AI מרמז כי אדג ‘יכול לפרש מידע שוק באמצעות טכניקות חכמות ומורכבות המובילות להפקת אותות חכמים. בניגוד לעסקאות ידניות שעשויות להסתמך לפעמים על ניחושים, מסחר עם Immediate Edge מבטיח שכל החלטה שתתקבל תהיה מונעת נתונים וכי היא מבוססת על מידע ממשי מהשוק..

5. הסר שגיאה אנושית

מלבד הפעלת ניתוח חכם, רובוטים עשויים לפתור את אחת הבעיות הבולטות ביותר של מסחר ידני, שהיא טעות אנושית. טעות אנוש מתעוררת כאשר רגשות גוברים על התבונה ותובנות מניתוח השוק. זה נפוץ בשווקים הפכפכים – וזה הנורמה בשוק הקריפטו.

לעתים קרובות, רגשות אנושיים מובילים להפסדים עצומים מכיוון שהם משפילים את האובייקטיביות ומשאירים את הסוחר להיות רגיש לחשיבה קבוצתית. מיידי אדג ‘מסיר בעיה זו על ידי הימנעות מהתערבות אנושית בעת כניסה ויציאה מהשוק. התערבות אנושית אינה הכרחית בעת צפייה בשוק מכיוון שהאלגוריתמים לעולם אינם מתעייפים.

היתרונות והחסרונות של Edge מיידי

יתרונות

ממשק ידידותי למשתמש מקל על סוחרים בכל רמות הניסיון. התוכנה אוטומטית לחלוטין ולכן אין סיכוי להתערבות אנושית. ההרשמה היא בחינם, קלה ומהירה. לאלגוריתמים מבוססי AI יש חשבון ניסיון שיעזור לסוחרים לחדד את כישוריהם לפני שעברו למסחר חי.

חסרונות

לא ניתן לקצץ את הסיכון לאפס. למשתמשים אין רוחב לבחור את המתווכים המועדפים עליהם.

קצה מיידי: המסקנה שלנו

תשלומים נוחים, משיכות מהירות ובלתי מוגבלות, ממשק ידידותי למשתמש, שירות לקוחות ידידותי ומגיב הם חלק מהתכונות שהופכות את מיידי קצה לבחירה אטרקטיבית עבור סוחרי מטבעות קריפטו. תוכנת המסחר שותפה עם מתווכים מכובדים ומפוקחים המבטיחים ביטחון לכספי המשתמשים ולפרטים האישיים שלהם. יתר על כן, התוכנה ידידותית למכשירים ויש לה אפליקציה סלולרית למשתמשים שאין להם גישה לשולחן העבודה.

מיידי אדג ‘הוא תוספת חדשה לענקים במערכת האקולוגית של קריפטוגרפים.

מלבד מיידית אדג ‘, רובוטים אחרים הראויים להזכיר כוללים את Profit Formula, BTC Robot ו- Bitcoin Lifestyle.

שאלות נפוצות

 1. 1. כמה אני צריך להתחיל לסחור עם Immediate Edge?

  מיידי אדג ‘מציין כי ההפקדה הנמוכה ביותר המקובלת היא 250 דולר. עם זאת, משתמשים יכולים להתחייב עד 30,000 $. רצוי להתחיל בקטנה ולהגדיל את יתרת הרווח שאתה מייצר.

 2. 2. האם יש אפליקציה סלולרית ל- Immediate Edge?

  כן. מפתחי Edge מיידי יצרו אפליקציה ניידת נהדרת באמצעותה משתמשים שאינם שולחניים יכולים לבצע אוטומטיות את העסקאות שלהם. דבר אחד שעלינו לציין כאן הוא שהאפליקציה לנייד נהדרת באותה מידה כמו הפלטפורמה מבוססת האינטרנט מבחינת ממשק אינטואיטיבי ופריסה ידידותית למשתמש. לא תבחין בשינויים משמעותיים בביצועים בעת שימוש בסמארטפון שלך לסחר מטבעות קריפטוגרפיים עם אפליקציית Immediate Edge.

 3. 3. איך שירות הלקוחות של אדג ‘?

  גדול. סוכני שירות הלקוחות של Edge מיידית מתקשרים אליך מיד לאחר אישור חשבונך כדי להבטיח שאתה יכול להשתמש בפלטפורמה ללא בעיות. מלבד שיחת הטלפון, יש כתובת דוא”ל הפעילה מסביב לשעון המאפשרת למשתמשים להגיע בכל עת ולקבל משוב תוך לא יותר מארבע שעות. קיימת פונקציית צ’אט בפלטפורמת המסחר בה סוכנים נמצאים במצב המתנה לסייע למשתמשים.

 4. 4. אילו עמלות אשלם בעת השימוש ב- Immediate Edge?

  Edge מיידי הוא לגמרי בחינם. לא תשלם שום דבר כדי להירשם לחשבון Edge, וגם לא תשלם כדי לגשת לפלטפורמת המסחר של המתווך המסונף. הפלטפורמה אינה מנכה עמלות על זכיות ואינך משלם עמלות כלשהן במהלך עסקאות משיכה. משמעות הדבר היא כי 100% מהרווחים הפוטנציאליים שלך בשוק מיועדים לשמירתך.

 5. 5. מלבד ביטקוין, האם אוכל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים אחרים?

  כן. Edge עשוי להיות ממוקד בביטקוין אך יש לו גם תמיכה ב- Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) ועוד אסימונים רבים..