סקירת Livecoin – חילופי מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם

Livecoin היא בורסת קריפטוגרפים ארוכת שנים שבסיסה באנגליה, עם שרתים השוכנים בלואיזיאנה, ארה”ב. מאז 2013, Livecoin מציעה מספר גדל והולך של מטבעות דיגיטליים ללקוחות בכל רחבי העולם. Livecoin זמין בכל המדינות, למעט ארצות הברית. ולמרות שזה יוצא מן הכלל הבולט, Livecoin נראית לעתים קרובות ב -10 החילופים המובילים של מטבעות קריפטוגרפיים לפי נפח.

Livecoin מוצא דרך להציע משהו לכולם (כמעט) מבלי לוותר על שירות או לאבד את המיקוד העיקרי שלהם. זה קו קשה להליכה. למרות שהאתר נותר אמין מאז ימיו הראשונים של הביטקוין, ייתכן שלא זוהי הבורסה שעליה ירצו משתמשים חדשים.

עבור קוראים אלה, אנו מציעים הסבר מהיר על eToro, בהשוואה ל- Livecoin. eToro קל למתחילים כפי שהוא מקבל, ומציע פוטנציאל רווח למשקיעים ללא סיכוי של בורסה מרכזית לאובדן כספים באמצעות פריצה או שגיאת משתמשים. eToro לא יעבוד עבור כולם. עבור השאר, Livecoin היא עדיין בחירה חזקה.

מה זה Livecoin?

בורסת Livecoin הינה פלטפורמת תיווך במטבעות קריפטוגרפיים המיועדת לאוכלוסיית העולם. אף על פי ששירותיה של Livecoin אינם זמינים לאנשים בארצות הברית, נוכחותה בשאר השוק העולמי נותרה חזקה.

Livecoin מוכרת עשרות מטבעות קריפטוגרפיים עבור פיאט (דולרים אמריקאים, אירו ורובלים רוסיים). לעתים קרובות, כאשר חילופי קריפטו מקבלים פיאט, הם עושים זאת רק עבור כמה מטבעות (למשל, Coinbase מוכר רק ביטקוין, ביטקוין מזומן, את’ריום וליטקוין). לעומת זאת, ל- Livecoin יש יותר מ -100 זוגות מסחר בקריפטו / פיאט, מה שמקנה ללקוחותיה דרכים נוחות לקנות את המטבעות שהם רוצים, מבלי שתצטרך לרכוש ביטקוין תחילה כדי לבצע טרייד לאחר מכן..

Livecoin אינו מוסדר (ולכן אינו זמין) בארצות הברית. בשאר העולם, Livecoin שוכן במשהו של אזור אפור, מבחינה משפטית. כמתווך של סוג נכסים חדשני, למדינות רבות פשוט אין מסגרת רגולטורית לבורסות כמו Livecoin. זה נותן לחלק מהמשתמשים הפסקה, כמו גם היעדר אימות רשמי של משתמשים חדשים ב- Livecoin.

עם זאת, נראה כי Livecoin מתנהלת בצורה מקצועית, מהאופן שבו היא מוסיפה ושומרת על תכונות, ועד הדרך שבה היא פותרת בעיות באמצעות שירות לקוחות. Livecoin עדיין לא סבלה מפריצה גדולה, כפי שעשו כל כך הרבה חילופי קריפטו אחרים. לפיכך, למרות ש- Livecoin אינה שקופה כמו כמה חילופי מטבעות אחרים, יתכן שהיא בטוחה באותה מידה, אם לא יותר מכך..

במציאות, אינך יכול באמת לצפות כי חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אוניברסליים יהיו שקופים בכל פרט ופרט. פשוט לא ניתן יהיה להציע את הרמה הגבוהה של התכונות של Livecoin (במיוחד את הפיאט>זוגות קריפטו) ולסמן את כל התיבות שגופים רגולטוריים מרחבי העולם יכולים ליצור. אז אמנם לא דבר בטוח, אך נראה כי Livecoin נמצאת מעל הלוח. ובכל זאת, זה לא יכול להיות חילופי הקריפטו החדשים הטובים ביותר למצטרפים חדשים.

eToro – אלטרנטיבה פשוטה יותר של Livecoin

בעוד Livecoin מציע מגוון לא יאומן של פיאט>זוגות מסחר בקריפטו, הבורסה יכולה להתמודד מעט עם משתמשים חדשים. Livecoin זה הרבה דברים, אבל זה לא בדיוק פשוט. מסיבה זו, אנו רוצים להדגיש את אחת מפלטפורמות ההשקעה האלטרנטיביות הקריפטו האהובות עלינו: eToro. יש לו מספר תכונות המנוגדות באופן חד למאפייני Livecoin המפוקפקים או קשים עבור חלקם.

בעוד ש- Livecoin פועלת באזור אפור בינלאומי, באופן חוקי, eToro תואם באופן מלא לרגולציה מביתו בבריטניה. ל- eToro אין מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים שיש ל- Livecoin, אך יש לה מבחר אוסף במיוחד של 12 מטבעות הדיגיטל הטובים בעולם..

ההבדלים לא נגמרים כאן. Livecoin מוכרת למשתמשים נכסים דיגיטליים אותם יש להעביר ולאחסן בתוכנות צד ג ‘, שנבחרו והורדו על ידי המשתמש. יש הרבה ארנקים דיגיטליים מרמאים, שנועדו לרתום משתמשים לא מודעים. גם אם המשתמש בוחר את הארנק הנכון, תמיד יש סיכוי לשלוח מטבעות לכתובת שגויה, או לפשל בכתובת לפי תו יחיד. בשני המקרים מטבעות המשתמש יאבדו לנצח.

לעומת זאת, eToro אינו מחייב את המשתמש להעביר או אפילו להחזיק דבר. המשתמש פשוט משלם עבור חוזה שנותן לו גישה לרווחים משווי השוק הנוכחי של המטבע שבחר. נניח שאתה רוצה להשקיע ב- $ 5,000 של NEO. אתה משלם 5,000 דולר ל- eToro, והיתרה הזו ננעלת בחוזה. אתה מחכה 6 חודשים ומחיר ה- NEO מכפיל את עצמו. אתה מסיים את החוזה שלך ועוזב עם 10,000 דולר.

כמובן שהמחיר יכול גם לרדת, והמשתמש עלול לסבול הפסדים. אבל זה יכול להתרחש גם עם מודלים של בעלות מסורתית כפי שהופכת על ידי Livecoin. הדרך של eToro פשוט הרבה יותר פשוטה. זה לא פיתרון למי שרוצה להשתמש בקריפטוגרפי שלהם – סחר והוצאות למספר מטרות כלשהן. עם זאת, זוהי דרך מושלמת לאנשים שרק רוצים להשקיע או להעלות השערות על שווי המטבעות הבסיסיים הללו, מבלי להשתמש במטבעות בפועל לכל מטרה אחרת..

אטורו דולר

לבסוף, eToro פשוט להפליא לשימוש. הם מקבלים מטבע יחיד (דולר ארה”ב). יש להם מבנה שכר טרחה פשוט שקל למצוא ולהבין. ממשק הקנייה והמכירה לא יכול להיות אינטואיטיבי יותר. את רוב האנשים אין צורך ללמד כיצד להשתמש בו. Livecoin, לעומת זאת, לוקח קצת להתרגל (כפי שמעידה התמונה בתחילת סעיף זה).

כל זה אינו אומר כי eToro טוב יותר מבחינה אובייקטיבית מ- Livecoin. השניים הם תפוחים ותפוזים, באמת. אך לא מוטל בספק כי Livecoin הוא הקשה יותר ((ניתן לטעון) מפוקפק מבין שתי הפלטפורמות. לפיכך, אך למשתמשים חדשים, אנו ממליצים להשתמש תחילה ב- eToro, לפני שנכנסים למים העמוקים יותר ש- Livecoin מספקת. Livecoin הוא יותר מתוחכם, מה שבטוח, אך על המשתמשים להיות מתוחכמים לפני שהם צועדים.

הרשמה באמצעות Livecoin

ההרשמה ל- Livecoin היא ממש קלה. פשוט היכנס לאתר, לחץ על “הירשם” והוסף את כמות המידע המוגבלת המבוקשת. Livecoin לא מבקשת הרבה יותר מכתובת דוא”ל עובדת, אליה הם ישלחו דוא”ל אימות עם קישור שעליו אתה צריך ללחוץ לפני שתוכל להשתמש בפלטפורמה. לאחר מכן תוכל לממן את חשבונך בשיטות שונות ולהתחיל לסחור.

כך אתה עושה את זה אלא אם כן אתה רוצה לממן את חשבונך בהעברה בנקאית (כפי שרבים מהמשתמשים יעשו זאת). במקרה זה, תועבר לדף יצירת קשר, שם תצטרך להגיש את בקשתך ישירות, בכתב. זה יוצא דופן. בדרך כלל, לפלטפורמות כמו אלה תהיה מערכת פורמלית שתשיג את המידע הדרוש כדי לספק חוקים בנקאיים בינלאומיים שונים. מכיוון ש- Livecoin לא מבהיר כיצד הם מתמודדים עם זה, אין שום דרך לדעת על מה אתם נרשמים, לפני שאתם נכנסים לדיאלוג עם Livecoin. זו דוגמה ל”אזור האפור “הרגולטורי עליו דנו קודם. נראה שזה עובד עבור אנשים, אבל נעדיף שקיפות רבה יותר.

דמי Livecoin

אנו שמחים לומר כי העמלות של Livecoin נמוכות בהרבה ממה שניתן היה לצפות מחליפין בינלאומי ותיק יותר. זה לא יוצא דופן לראות שחילופי פיאט כאלה לוקחים 4% ומעלה מכל עסקאות. דמי המסחר על Livecoin מתחילים ב 0.16% בלבד, וניתן להוזיל אותם עד ל 0.02% עם נפח מסחר מספיק. ישנם דמי פיקדון ומשיכה רבים (רבים מכדי לכתוב כאן). אתה יכול למצוא את אלה ב- Livecoin אתר אינטרנט.

רלוונטי יותר לרוב הסוחרים הוא עלות מימון חשבון. רוב אמצעי התשלום הם בחינם למימון חשבונות (אם כי זה לא תמיד נכון, ו- Livecoin פשוט לא מפרטת את העלות לכרטיסי אשראי). העלויות נראות בצורה ברורה יותר בעת המשיכה, כאשר Livecoin לוקחת אחוז מסוים של משיכות מזומנים, או סכום קבוע מסוים של מטבע קריפטוגרפי בהתאם למטבע. אתה יכול לראות את הפירוט המלא הזה כאן.

אם תבחר במסלולי המימון הנכונים, Livecoin יכולה להיות זולה למדי, ולתת לך גישה למגוון עצום של אלטקוינים עם מטבע פיאט. המחיר שתשלמו יהיה ככל הנראה זול בהרבה ממה שתשלמו עבור Coinbase וכדומה.

סחר ב- Livecoin

מסחר ב- Livecoin יהיה טבעי לכל מי שיש לו ניסיון בבורסה מסוג זה. עבור עולים חדשים, אפשרויות הקנייה הסטנדרטיות הן הזמנות Market ו- Limit, שתי צורות המסחר הבסיסיות ביותר בכל מיני שווקים. הזמנות שוק הן עסקאות שהושלמו ברגע ההזמנה, במחיר הנמוך ביותר הקיים כיום בשוק. הזמנת הגבלה נכנסת רק כאשר מחיר מטבע מגיע לרמה שבחר המשתמש מראש. נגיד שאתה רוצה לקנות 50 NEO, אבל רק כאשר (ואם) המחיר יגיע ל 50 $. הזמנת המגבלה שלך תמתין להתמלא עד ש- 50 NEO יהיו זמינים ב- Livecoin במחיר של $ 50 ומטה.

העברת מטבעות מ- Livecoin

כפי שרבים מכם יידעו, זה אף פעם לא רעיון טוב להחזיק מטבעות בבעלותכם בבורסות מרכזיות כמו Livecoin. הסיבה לכך היא שבורסות אינן מתמחות באחסון מטבעות לטווח ארוך. המומחיות שלהם היא תיווך סחר. חילופי דברים כאלה נפגעים באופן שגרתי על ידי האקרים, שמסתפקים במיליוני מטבעות. זה מעולם לא קרה ל- Livecoin, אך עדיין עליך לבחור ארנקים דיגיטליים שאתה שולט בהם עבור כל מטבע שאתה קונה ב- Livecoin. משיכות יהיו כרוכות בתשלום קטן, אך ברגע שהמטבעות שלך יגיעו לארנק שלך, הם יהיו הרבה יותר בטוחים ממה שהם היו בבורסה.

שירות לקוחות Livecoin

ל- Livecoin שירות לקוחות 24/7 במספר שפות שונות, זמין בצ’אט או בדוא”ל. מכיוון ששירות זה הוא כה רחב, אי אפשר לומר אם שירות הלקוחות הוא עקבי בכל השפות ותקופות הפלטפורמה. עם זאת, המוניטין של Livecoin די חזק בהקשר זה. אם אתה מודאג משירות לקוחות, בדוק בפורומי קריפטו כמו Bitcointalk, שם תמצא הרבה דעות לגבי שירות לקוחות Livecoin..

האם Livecoin קל לשימוש?

האם קל לשימוש ב- Livecoin? זה באמת תלוי את מי אתה שואל. אנו מוצאים של Livecoin יש ממשק משתמש פשוט למדי, במיוחד עבור אלו שיש להם ניסיון עם חילופי דברים מורכבים יותר כמו Bittrex. מצד שני, ייתכן שמשתמשים חדשים יתעלמו עם דרך העבודה של Livecoin. אין גם אפליקציית Livecoin, ולכן משתמשים צעירים שאינם משתמשים בשירותי שולחן עבודה באופן שגרתי עשויים למצוא את זה לא נוח לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות Livecoin.

בסך הכל, אנו חושבים ש- Livecoin קלה יותר מהבורסה הממוצעת, אך המורכבות הטבועה בה והיעדר אימות רשמי של כמה אפשרויות הפקדה הופכות אותה, אולי, לקצת יותר ממה שהמשתמש החדש ירצה להתמודד. עם ניסיון, Livecoin יכולה להפוך לבורסה שימושית באמת לכל אחד. אל תתנו לזה להפחיד אתכם. אם אתה מוכן לקחת את הזמן ללמוד חילופי דברים מאפס, ללא ניסיון קודם, אפשר להצליח עם Livecoin. רק תיזהר בכך.

מחשבות אחרונות על Livecoin

Livecoin היא בורסת קריפטוגרפים יוצאת דופן; וזה לא דבר רע! הוא מציע מגוון רחב של אלטקוינים שניתן לרכוש במטבעות פיאט משלושה סוגים: דולר, אירו ו- RUR. זה זמין גם לאנשים במדינות ברחבי העולם, למעט ארצות הברית. ל- Livecoin היסטוריה ארוכה של שירות, והיא פועלת ללא אירועים גדולים מאז 2013.

מצד שני, טווח ההגעה העולמי העצום של Livecoin פירושו שהם פועלים מחוץ לממשל הפורמלי של רבות מהמדינות בהן הם זמינים. זה מעמיד חלק מהמשתמשים במצב רוח קל. למרות זאת, המחקר שלנו אודות השימוש בפלטפורמה מצביע על כך שמדובר בשירות חזק ואמין, המציע ערך אמיתי באמצעים קפדניים..

נראה כי Livecoin הוא ייצוג טוב לחלום הקריפטוגרפי הליברטריאני – בורסה הפועלת בתנאים שלה, אך מבלי לנצל את לקוחותיה. Livecoin מציעה שירות אמיתי, ואנחנו שמחים לתת לו את המלצתנו.