סקירת ארנק אקסודוס – ארנק רב-מטבעות מדהים

אם אתה מחפש ארנק דיגיטלי מאובטח שבו ניתן לאחסן את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך, אתה יכול לעשות הרבה יותר גרוע מ- Exodus Wallet. ארנק אקסודוס תומך בשנים האחרונות בהמון מטבעות קריפטוגרפיים ומציע סדרה של עדכונים באיכות גבוהה ומספק ממשק אינטואיטיבי למשתמשי מטבעות קריפטוגרפיה חדשים ומנוסים כל העת..

ככל שההיצע והיסודות של ארנק אקסודוס השתפרו, אין שום סיבה שחובב קריפטו לא ישתמש בפלטפורמה כדי להבטיח את אחזקותיהם. עם יותר מטבעות בדרך ואפילו תמיכה בארנק חומרה (Trezor, KeepKey, Ledger Nano S), זה רק עניין של זמן עד ש- Exodus Wallet יהיה הארנק הכי קל לשימוש והכי מאובטח בסביבה.

אם אתה חדש בקריפטו או פשוט מחפש דרך חדשה טובה לאחסון המטבעות שלך בבטחה, עיין בכל הסקירה של ארנק אקסודוס. נסקור את ההיסטוריה של אקסודוס, את שלבי הפיתוח השונים שלה, את התכונות הטובות ביותר שלה ועוד.

מהו ארנק אקסודוס?

אפליקציית ארנק יציאת

ארנק אקסודוס הוקם יחד עם דניאל קוסטנולי, שממשיך להיות פרצוף קולני של החברה. אקסודוס הוקמה על פי העיקרון ששימושיות הינה מכשול גדול לאימוץ מטבע החוץ. ביסודו של דבר, יותר מדי אנשים התבדו לגבי הצפנה, ופחדו לנסות את הטכנולוגיה בעצמם.

שימוש בשיטות ההצפנה הסלעיות שהפכו את המטבעות הדיגיטליים לקיימים, אך שילובם עם עיצוב אינטואיטיבי ברמה עולמית, הפך את Exodus Wallet ליישום להיט בשוק הבלוקצ’יין, והוא ממשיך ליצור לקוחות מאושרים גם היום. ארנק אקסודוס יזם מספר עדכונים מצוינים לאורך השנים וממשיך להיות פיתרון רלוונטי לאחסון קריפטו רגיל.

ארנק Exodus הוא אחד מארנקי הבלוקצ’יין הראשונים שמציגים חילופי דברים בתוך היישום עצמו. הוא גם מספק ייצוגים חזותיים קלים להערכה של ערך מטבע. כמו תוכנת אפל שאליה משווים אותה לפעמים, ארנק אקסודוס עוסק בעיצוב אינטואיטיבי – משתמשים מרגישים שהם יודעים להשתמש בו מבלי אפילו ללמד אותם..

יש עוד הרבה מה לדבר בסקירת ארנק אקסודוס הזו, אבל אם אתה מוכן לנסות את אקסודוס בעצמך, עבור אל Exodus.io והורידו לעצמכם לקוח ארנק שולחני זה.

אילו תכונות מציע ארנק אקסודוס?

בטח, לארנק אקסודוס יש מוניטין טוב בתחום הבלוקצ’יין, אבל מה הוא מציע שארנקים אחרים של מטבעות קריפטו אינם?

יש הרבה קרוסאובר בחלל הארנק הרב-קריפטוגרפי כרגע. פתרונות אחסון כמו Ledger, MyEtherWallet, Jaxx ואחרים תומכים לעתים קרובות באותם מטבעות, ויש להם דרכים אחרות בהן הם מציעים את אותם מקרי שימוש ערך ללקוחות. כבר דנו כיצד הפשטות של העיצוב של ארנק אקסודוס מבדילה את עצמה מהקהל, אבל מה עוד גורם לה לחתוך מעל השאר?

סקירת ארנק יציאה דמי ארנק יציאה בטוח בטוח

ראשית, ארנק אקסודוס מרחיב כל העת את רשימת המטבעות הנתמכים, עם זמן רב מפת הדרכים של ארנק אקסודוס גם בעבר וגם בעתיד. להלן מטבעות ארנק אקסודוס הנוכחיים:

  • 0x, Aragon, Augur, Bancor, BAT, Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Civic, Dash, Decred, DigiByte, District0x, Edgeless, EOS, Ethereum Classic, Ethereum, Gnosis, Golem, iExec RLC, Litecoin, Matchpool, Numeraire, OmiseGo, Ripio, SALT, Status, Storj, Vertcoin, WeTrust ו- Wings.

את כל המטבעות הללו ניתן לאחסן ולהחליף זה לזה באמצעות ארנק אקסודוס, באמצעות פרוטוקול ההחלפה Shapeshift (משולב עם ארנק אקסודוס).

בנוסף לפרויקטים ידועים של בלוקצ’יין, Exodus Wallet תומך גם ברשימה הולכת וגדלה של מטבעות ואסימונים שהושקו על ידי Ethereum (אסימוני ERC20). אלה כוללים כרגע:

  • AdToken, Aeron, Aeternity, Aion, Airswap, Amber, AppCoins, Binance Coin, Bread, ChainLink, Cindicator, DAI, Decentraland, Dent, Dentacoin, Digixdao, Dragonchain, Ethos, FirstBlood, FunFair, GenesisVision, ICON, Iconomi, Kin, KuCoin מטבע, קיבר, Loopring, Lunyr, Maker, Medishares, Mediport, Metal, Monaco, Pillar, Po.et, Polymath, Populous, Power Ledger, Qash, QTUM, Quantstamp, Raiden, RChain, Request, Revain, Rivetz, Santiment, SingularDTV , סערה, תשתית, TAAS, TenX, בנק זמן, טרון, VeChain, Veritaseum, Viberate, Walton, Wax

חשוב לציין שלמרות שכל אסימוני ה- ERC20 הללו עשויים להיות מאובטחים בבטחה בארנק אקסודוס, לא ניתן להחליף אותם באמצעות חלק ההחלפה של ארנק אקסודוס כמו שרשימה קודמת של מטבעות קריפטוגרפיים יכולה.

ארנק אקסודוס הוא בעיקר קוד פתוח. חלק הקוד הפתוח של הקוד עבר ביקורת מלאה של המפתח במספר הזדמנויות, ולארנק עדיין לא היה snafu גדול. בעיקרון, Exodus Wallet עושה את מה שאתה רוצה, ומטבעות נהדרים רבים שכבר השקעת בהם כבר נתמכים על ידי ארנק Exodus.

כיצד להוריד ולפתוח את ארנק אקסודוס משלך

אפליקציית ארנק יציאת

שֶׁלְךָ הורדת ארנק אקסודוס ניתן להשיג בפשטות. השתמש בקישור שסיפקנו זה עתה ובחר את לקוח שולחן העבודה עבור Windows, Mac או Linux, לפי המקרה שלך. כרגע אין אפליקציית Exodus (אין Exodus Android או Exodus iOS … סליחה), אבל זה לא אומר שעדכון זה לא יתווסף בעתיד.

כשאתה מוריד את הארנק, פתח את הקובץ שהתקבל. היזהר לציין את משפט הסיסמה שניתן לך בעת התקנתך. ביטוי סיסמה זה יסופק פעם אחת בלבד. ביטויי סיסמה הם מילים אקראיות, לפי הסדר, הקשורות לארנק אקסודוס שלך ושלך בלבד. אם תאבד את המחשב או תשכח את סיסמת ארנק Exodus שלך, תוכל לשחזר את המטבעות שלך באמצעות קוד זה. אין דרך אחרת לעשות את ההחלמה הזו. עוד מדוע זה עובד בהמשך.

לאחר מכן בחר סיסמה ייחודית להגנה על ארנק Exodus שלך, וסיימת! ארנק Exodus משמש בדיוק כמו כל יישום אחר במחשב שלך.

כיצד להשתמש בארנק אקסודוס

כפי שהזכרנו, ל- Exodus Wallet יש 2 פונקציות עיקריות: אחסון של מגוון מגוון של מטבעות קריפטוגרפיים והחלפת מטבעות קריפטוגרפיים אלה זה בזה. אנו נסקור כיצד להשתמש בשתי הפונקציות הבסיסיות הללו כאן.

כיצד לשלוח מטבעות קריפטוגרפיים לארנק אקסודוס

ארנק אקסודוס אכן סוחר מטבעות חליפין בדולר ארה”ב או במטבעות פיאט אחרים. זה חייב להיעשות בבורסה כמו Coinbase. רוב חילופי הקריפטו בעולם סוחרים “אלטקוינים” עבור מטבעות קריפטוגרפיים גדולים כמו ביטקוין ואת’ריום, ואת שני המטבעות הללו ניתן לקנות ב- Coinbase. ברגע שיש לך אחד כזה, אתה יכול להעביר אותו לבורסה גדולה כמו Binance, שם תוכל לסחור במטבעות אלה עבור כל נתמך על ידי ארנק אקסודוס, או פשוט להעביר את Bitcoin / Ethereum שלך ישר לארנק Exodus..

כאשר אתה מוכן להפקיד בארנק אקסודוס, היכנס לפלטפורמה המחזיקה כרגע את המטבעות שלך. לחץ על “משיכה” או “שלח” לצד המטבע שברצונך לשלוח לארנק אקסודוס. ואז חזור לדף “ארנק” של ארנק אקסודוס ולחץ על המטבע שברצונך לשלוח.

לצורך דוגמה זו, נניח שאתה רוצה לשלוח ביטקוין לארנק אקסודוס, כמו בתמונה לעיל. לאחר שבחרת את הנכס, לחץ על “קבל”, המופיע גם בתמונה למעלה. זה יגרום למסך הבא להופיע.

תראה את כתובת הביטקוין שלך. זהו הקוד האלפאנומרי המופיע בכתום. העתק זאת, חזור למקום המחזיק כרגע את המטבעות שלך, והדבק זאת בתפריט “שלח” או “משיכה” (לפי העניין). בחר כמה מטבעות ברצונך לשלוח, ואשר את העסקה. אם אתה אי פעם עצבני לעשות זאת בפעם הראשונה, פשוט שלח מעט קודם, וחכה שזה יגיע לארנק יציאתך. כאשר הוא מגיע, שלח את השאר באותה שיטה.

מטבעות קריפטוגרפיים המאוחסנים בדרך זו יכולים להישמר בבטחה לכל פרק זמן. זה תמיד רעיון טוב להתקין עדכונים לארנק Exodus שלך כשהם משוחררים, אבל אתה תמיד יכול לשחזר את הארנק שלך ולא משנה מה באמצעות משפט הסיסמה שכבר דנו בו. אתה יכול לראות את כל הנכסים שלך תחת “תיק”, יחד עם פירוט חזותי נחמד של כמה מטבע יש לך בסך הכל.

כיצד להמיר מטבע אחד בשני בארנק אקסודוס

רוב ארנקי המטבעות פשוט מאחסנים את המטבעות שלך בבטחה, אך ארנק אקסודוס מציע לך שירות רב עוד יותר. הם מאפשרים לך לסחור בין מרבית המטבעות הנתמכים שלהם, מבלי לעזוב לעולם לבורסה ריכוזית כמו ביטרקס. זה שומר על המטבעות שלך בטוח יותר וחוסך לך זמן וכסף.

אקסודוס משתמשת ב- API חדשני להחלפה בשם Shapeshift, המחפש נזילות בשוק ומחליף לך מטבעות במהירות עבור כל אחד ממטבעות הארנק האחרים של אקסודוס. זה לוקח כמה דקות, ושער החליפין יכול להיות קצת יותר גבוה ממה שהיית מוצא בחילופי ריכוז, אבל הנוחות והביטחון. עולה על העלות עבור רבים.

כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כפתור “Exchange” בצד שמאל של הפלטפורמה, בחר את המטבעות שברצונך להחליף, בחר כמה מהמטבע האחד שברצונך להחליף תמורת השני, ואשר את המסחר על ידי לחיצה על “Exchange”

שכר הטרחה שלך ינוכה ישירות מההזמנה שלך, וסכום זה יופיע בתחתית המסך. תוכל לעקוב אחר העסקה שלך בזמן אמת באמצעות קישור שמספק ארנק אקסודוס באותו מסך. לבסוף, המטבעות שלך יגיעו עם אפקט צליל משביע ארנק מטבעות כשהם מגיעים תוך דקה-שתיים בלבד. מטבעות חדשים אלה נשמרים בצורה מאובטחת באותה מידה כמו אלה שהוחלפו עבורם.

שאלות נפוצות על ארנק יציאת מצרים

קיבלת כבר את רוב מה שאתה צריך לדעת כדי להוריד ולהשתמש בארנק Exodus, אך להלן תשובות לכמה שאלות נפוצות על ארנק Exodus..

  • איך ארנק אקסודוס מרוויח כסף? – כאשר אתה מחליף מטבע אחד מארנק Exodus עבור אחר, ארנק Exodus לוקח חלק מממרח המסחר הזה. ארנק יציאת מצרים לא לוקח שום כסף מהכסף שאתה משלם כדי להעביר מטבעות לפלטפורמה שלהם או החוצה ממנה. עמלות אלה מגיעות לרשתות הבלוקצ’יין המשויכות למטבעות אלה.
  • האם אבטחת ארנק אקסודוס טובה? – האבטחה של Exodus Wallet חזקה, אבל הם לא רוצים להטריד משתמשים עם מידע אבטחה מסובך. מרבית המשתמשים בטוחים בידיעה שהקוד עבר ביקורת ושלא נוצרו בעיות משמעותיות עבור המשתמשים בשלוש השנים שחלפו מאז הוצג הארנק. אם ברצונך לייצא את המפתחות הפרטיים שלך, ארנק אקסודוס מאפשר זאת. 2FA אמורה להיכלל גם בארנק השנה, כמו גם שילוב ארנק חומרה לצורך כניסה ללא סיסמה.
  • האם X Coin יתווסף לארנק אקסודוס? – ארנק Exodus מגיב מאוד לקלט המשתמשים. לסופר זה אפילו נענו באופן אישי על שאלותיו של Reddit על ידי COO של Exodus. עם זאת, אקסודוס לא מוסיף כל מטבע. המטבעות שהם מתכננים להוסיף כרגע מופיעים במפת הדרכים של אקסודוס המקושרת בתחילת מאמר זה. אם אתה אוהב מטבע ורוצה לראות אותו מתווסף ליציאת מצרים, שלח להם דוא”ל, או יותר טוב, התכנס עם אנשים אחרים ב- Reddit או BitcoinTalk שכולם רוצים את אותו הדבר.
  • האם אקסודוס תעבוד במכשיר שלי? – Exodus Wallet הוא לקוח שולחן עבודה בלבד. זה לא עובד למכשירים ניידים כמו מכשירי iPhone. אין תוכניות מיידיות לשנות זאת, לכן הפעל את שולחן העבודה של ol אם ברצונך להשתמש בארנק Exodus.

מחשבות אחרונות על ארנק יציאת מצרים

ארנק Exodus הוא אחד מארנקי הצפנה הוותיקים והמהימנים ביותר במטבעות רבים. זה גם אחד האטרקטיביים ביותר וקל לשימוש. בעוד שארנקים אחרים באים ונעלמים (לפעמים בערפל, לפעמים בשמצה), ארנק אקסודוס המשיך לספק שירות מוצק ומגוון הולך וגדל של תכונות ותמיכה..

כיום ארנק Exodus תומך בעשרות מטבעות, מה שמאפשר למשתמשים חדשים דרך קלה לאחסון רב-מטבעי, ומשתמשים מנוסים סטנדרט איכותי מתמשך. עם פונקציונליות החליפין החדשה יותר שלהם, ארנק Exodus פועל מאוד כמו הבורסות המבוזרות שהופכות כל כך פופולריות, ומוכיח את שירותיו בתהליך..

אקסודוס ארנק אולי ידוע רק בקהילת המטבעות הקריפטוגרפיים, אך הוא מספק שירות יקר כאן, ואנו מצפים שהוא ימשיך בכך גם שנים רבות. לא משנה מי אתה, אם יש לך מטבעות קריפטוגרפיים, סביר להניח שתוכל להפיק תועלת מ- Exodus, אחד השמות החזקים והמוכרים ביותר באחסון קריפטוגרפי בעולם..