מדריך זהב ביטקוין | למד הכל על BTG

מה זה ביטקוין זהב?

נעשה שימוש בביטקוין מאז 2009 כדי לאפשר עסקאות פרטיות. לפני שתחליט להשתמש ב- BTG, שקול כי למטבעות קריפטוגרפיים קיימים מקרי שימוש שונים זה מזה. הנפוצים הם:

 • העברה מהירה וזולה

 • עסקאות פרטיות

 • אחסון נתונים מבוזר

 • כסף לתכנות

 • אספנות

בשל ההבדל הרחב במקרי השימוש, עליכם להבין גם את הפונקציה של ביטקוין זהב לפני שתשתתפו ברשת שלו או תשקיעו בה.

האם זהב ביטקוין הוא סוג של כסף?

בניגוד לדעה הרווחת, מטבעות קריפטוגרפיים מסוימים אינם יכולים לשמש כסף. קריפטו רבים נועדו לשמש כאסימונים של כלי עבודה, בעוד שאחרים נועדו לשימוש אך ורק ברשת שלהם.

סוחרים רבים מקבלים תשלומי BTG. אם ברצונך לקבל תשלומים בביטקוין זהב, היכנס לאתר הרשמי שלו וצר את הארנק שלך. כאשר אתה מציג ללקוחותיך בקשה להפקיד את הסכום שהם צריכים לשלם ואת כתובת BTG שלך, הם יכולים לשלוח לך את הכסף ב- Bitcoin Gold בתוך 24 שעות..

בניגוד למטבעות פיאט, BTG הוא מטבע דיגיטלי עולמי. אתה יכול להשתמש בו בכל מקום שיש לך גישה לאינטרנט. חוץ מזה, אתה יכול להחזיק אותו בארנק כאשר תנאי השוק נוחים להגדיל את ערכו. אם בכוונתך להמיר את המטבע למטבע הפיאט המקומי שלך, השתמש באחת ממרכזיות המטבעות הרבות כדי להשיג מטרה זו.

Bitcoin Gold הוא גם מטבע דיגיטלי מבוזר. באפשרותך להעביר אותו למשתמשים אחרים ברשת ה- BTG של עמית לעמית ללא הפרעה של מתווכים או בנק מרכזי..

האם זה מוכר כחוק?

יותר מ -100 מדינות רואות ב- BTG אמצעי תשלום חלופי בר-קיימא. ממשלות רבות הוציאו חוקים ומדיניות השולטים בשימוש במטבעות דיגיטליים. יש מדינות שחוששות מכך שהארגונים המנפיקים מטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין זהב אינם מוסדרים. אך הם מאפשרים לאזרחיהם לבצע בדיקת נאותות כדי להיות מסוגלים ליהנות מהשקעות במטבעות קריפטוגרפיים.

מדינות כמו ניו זילנד והולנד חוקי את השימוש במטבעות קריפטוגרפיים. יישום החוק משתנה בהתאם למטבע שהוא מוצר השקעה מנוהל, אבטחת חוב, נגזרת או נייר ערך.

ישראל, בולגריה, שוויץ, דנמרק ובריטניה הן חלק מהמדינות שאימצו את הקריפטו באופן מלא.

על פי החלטת בית המשפט משנת 2015 באיחוד האירופי, הרווחים בהשקעות אינם זכאים למס ערך מוסף. על פי החוק האנגלי, BTG נחשבת כ "תכונה," כלומר, ישנה מידה מסוימת של קביעות, ניתנת להגדרה, וצדדים שלישיים יכולים לזהות אותה.

ההבדל בדרכים בהן מדינות נוהגות לטפל במטבע דיגיטלי הוא מכיוון שהתעשייה עדיין מתבגרת. ברגע שכל המדינות יתחילו להעריך את התרומה הייחודית של ביטקוין זהב לכלכלות המקומיות שלהן, הן יבטלו את כל המגבלות ואולי יהפכו אותו למכרז חוקי באופן רשמי..

בשביל מה אנשים משתמשים בזהב ביטקוין?

זהב זהב הוא כמו ביטקוין. הוא מציע פלטפורמה מדהימה לעסקאות, מחקר ושיפור הצפנה. הוא משמש גם כמטבע. BTG משמשת גם כאמצעי תשלום מקובל להסדרת טובין ושירותים, וגם כהשקעה. אתה יכול לגשת למטבע בשוקי הנכס הדיגיטלי כדי לקנות ולמכור אותו כמוצר השקעה. יתר על כן, אתה יכול להשתמש ב- Bitcoin Gold כמאפשר מנגנוני תשלום עצמאיים.

מה הסוחרים שמקבלים זהב ביטקוין?

סוחרים מובילים ברחבי העולם מקבלים BTG. זה לבדו הוא עדות טובה לכך שביטקוין זהב הוא מטבע דיגיטלי מהימן שתוכל להשתמש בו במקום במטבע פיאט. חלק מהחברות המובילות המקבלות ביטקוין זהב הן:

MrChrissy אירוח

MrChrissy Hosting מציע שירותי אירוח במחירים סבירים. הם גם מוכרים דומיינים. יתר על כן, הם מקבלים BTG. אם אתה חולה בתמחור ‘מוזל’ לא מציאותי של שירותי אירוח שנועדו למשוך אותך בחוזים יקרים לטווח הארוך, תוכל לבחור לשתף פעולה עם MrChrissy Hosting.

MrChrissy VPN

MRChrissy VPN היא חברה נוספת המחויבת לעזור לך להימנע משירותי אבטחת אינטרנט יקרים. הם מציעים רשתות VPN שמבטיחות את האנונימיות שלך באופן מקוון.

149 בנק זרעים

קמעונאית הקנאביס המקוונת בלוס אנג’לס מציעה מאות זרעי מריחואנה לבחירה. הם מציעים גם שירות לקוחות בין השעות 6: 00-19: 00.

35 מעלות צפון

סוחר זה מקבל את BTG ומוכר את מוצרי המזון הטובים ביותר בחצי הכדור הצפוני. לטענתם, המותג שלהם נעוץ באותנטיות ובשירות איכותי.

AutoSMO

AutoSMO הוא פאנל SMM אמין. זה עוזר לאוטומציה של שירותי מדיה חברתית.

הטכנולוגיה שמאחורי זהב ביטקוין

עולם הקריפטו הוא שוק מונע טכנולוגיה. החידושים והפתרונות שמציעים מטבעות קריפטוגרפיים שונים נבדלים באופן משמעותי בין מטבעות ואסימונים שונים.

איך זה התחיל – ההיסטוריה של זהב ביטקוין

ביטקוין גולד נשלח קשה מבלוקצ’יין ביטקוין, בגובה הבלוק 491407, ב- 24 באוקטובר 2017. מיד זכתה הרשת לביקורת מביטרקס ומ- Coinbase על כך שלא מילאו אחר דרישות האבטחה הסטנדרטיות.

חברת המטבעות החשמליים פיתחה אלגוריתם הוכחה לעבודה על סמך ערכת הפרמטרים <200, 9> ליישום פרויקט המטבע הדיגיטלי. BTG שינתה אותו ואימצה את ערכת הפרמטרים <144, 5>. האלגוריתם המתקדם, עם ערכת הפרמטרים <144,5> המכונה Equihash-BTG, דורש זיכרון רב יותר מזה המקורי.

במאי 2018, 51% התקפה של חישול פגעה ב- BTG וחשפה את בלוקצ’יין ספרד הביטקוין זהב למניפולציה. התוקפים גנבו כ -18 מיליון דולר מחילופי הצפנה רבים שהביאו את ביטרקס למחיקת BTG. בינואר 2020, BTG סבלה מאותה התקפה שוב, והחברה פרסמה את גרסת 0.17.2 כדי למתן התקפות עתידיות.

Bitcoin Gold הוקמה על ידי צוות של שישה מומחים בראשות ג’ק ליאו. המייסדים המשתתפים כיום בניהול הארגון הם H4X3ROTAB, מרטין קובנדז’ייב, פרנקו ניבלס, אלחנדרו רג’ו ורוברט קונה. הדירקטוריון מקבל החלטות אסטרטגיות בתמיכה של צוות של למעלה מ -20 מומחים, כולל המייסדים והיועצים. מעורבותם של המייסדים מבטיחה כי הצוות ימשיך למלא אחר המשימה המקורית ולאמץ חדשנות.

כריית ביטקוין זהב – כיצד נוצרים מטבעות חדשים?

BTG השתמשה באלגוריתם Equihash כדי לקשר את קיבולת הפלט לזיכרון. זה גם שומר על הרשת על ידי הטלת עומס על כורים. באמצעות מנגנון זה, כורי BTG משלבים את כוח העיבוד שלהם לקושי המתמטי הנדרש. כדי להבטיח שמכונות חכמות לא יעלו על אינטרס הקהילה, Equihash מסתמך על גודל RAM כנקודת מוצא.

אספקה ​​- כמה מטבעות זמינים? מה אם יגמרו להם?

בזמן כתיבת שורות אלה, ההיצע במחזור של BTG הוא 18 מיליון מטבעות וההיצע המרבי הוא 21 מיליון מטבעות.

ביטקוין גולד הוא טכנית מטבע אינפלציוני. למרות העלייה העקבית בכוח הקנייה שלה, היוצרים תכננו את האינפלציה שלה לחיקוי זהב. ככזה, בניגוד למטבע דפלציוני, אנשים מתמרצים להוציא אותו, ותוכלו להשתמש בו בהלוואות, מה שמגביל גם את הסיכוי לאספקת המטבע..

ביזור – מה זה אומר?

BTG מפעילה אלגוריתם קונצנזוס, שהופך אותו לביזור. האלגוריתם של Equihash נותן לכורים רגילים סיכוי הוגן להשתמש במכשירי GPU נפוצים לייצור מטבעות נוספים.

המונח ‘ביזור’ מתייחס לשיטות ללא בנק להעברת מטבע דיגיטלי. ביזור הופך את המטבע הדיגיטלי לחסין מפני שליטה על ידי רשות מרכזית. זה מאפשר תשלומים ללא גבולות, חופש ממדיניות מוניטרית לאומית ומבודד לקוחות מכישלונות בנקאיים.

ביטקוין זהב כהשקעה

שווי BTG הוא כלי השקעה אמין. התנודתיות ועליות המחירים הם נקודת עניין.

העובדה היא שלכל ההשקעות יש סיכון כלשהו. כמשקיע, עליך להיות מוכן לקחת את הסיכון. מעבר לכך, אם אתה רוצה לקנות ולהשאיר את זהב הביטקוין שלך כדי להרוויח קצת מאוחר יותר, עליך להבין תחילה את אפשרויות האחסון הטובות ביותר.

למה כדאי להשקיע?

אנשים בוחרים להשקיע בקריפטוסים כמו ביטקוין מזומן וביטקוין זהב כדי להגדיל את הכספים שלהם. כדי להשיג זאת, עליך להבין את סביבת המסחר ולקבל את החלטת הקנייה או המכירה בזמן הנכון.

אם ברצונך להגן על כספך מפני ההשפעות השליליות של המדיניות הלאומית, לא יכול להיות פיתרון טוב מזה. יעדי ההשקעה שלך יקבעו את הגישה הטובה ביותר או את בחירת הארנקים.

מחיר ותנודתיות-מדוע המחיר כה תנודתי?

התפיסות המשתנות של הערך הפנימי של המטבעות הדיגיטליים כחנות ערך ושיטת העברת ערך מניעות את התנודתיות שלהם. מחירי הזהב של ביטקוין יכולים להשתנות בכל עת בהתבסס על אירועי חדשות.

כך גם לגבי מטבעות פיאט במידה מסוימת. התנודתיות מהווה סיכון משמעותי למשקיעים רבים, אך משקיעים בעלי ידע שמבינים את המשמעות של שווי השוק ודינמיקה אחרת תלויים בכך כדי להרוויח. כדי למתן את הסיכון, השקיע רק את מה שאתה יכול להרשות לעצמך.

היכן ניתן לרכוש ביטקוין זהב

בחר את הפלטפורמה הנכונה לרכישת Bitcoin Gold שלך כדי לקבל את התמורה הטובה ביותר ולהקל על סיכוני האבטחה. ישנם מספר מקומות אמינים בהם תוכלו לבצע את הרכישה. יש לי רשימה קצרה של כמה מהמועדפים שלי למטה.

eToro

eToro הינה מתווכת עולמית שבסיסה בקפריסין, ישראל ובריטניה. החברה הוקמה בשנת 2006 והוכיחה את היכולת להציע שירותים פיננסיים בטוחים במחירים נוחים. ארגונים נחשבים מסדירים ופוקחים על eToro. נכון לעכשיו, מעל 319 מיליון עסקאות מתבצעות בפלטפורמה.

פלוס 500

Plus500 תומך בכמה מטבעות, כולל ETH, EOS ו- BTC. זה נותן מענה לצרכי המסחר של משקיעי BTG הבינלאומיים. החברה נוסדה בשנת 2008 וסייעה למיליוני סוחרים לקבל גישה מלאה לשווקים הפיננסיים. עם זאת, בניגוד ל- eToro, היא אינה מציעה מסחר חברתי.

FXTB

FXTB היא מתווכת מקוונת בקפריסין שהוקמה בשנת 2015. ניירות ערך בקפריסין & נציבות הבורסה מעניקה לה רישיון להציע שירותי סחר ברחבי שוויץ והאזור הכלכלי האירופי.

היכן לאחסן זהב ביטקוין

ארנקים דיגיטליים מאובטחים נדרשים לאחסון BTG. למרות שחילופים ומתווכים מסוימים מספקים באופן אוטומטי, יש לדעת את האפשרויות הקיימות ואת סיכוני האבטחה הכרוכים בסוגי הארנקים השונים..

מה הם ארנקים?

ארנק קריפטו הוא תוכנה או יישום המאפשר לך לקבל, לאחסן ולשלוח מטבעות דיגיטליים.

אילו סוגי ארנקים זמינים?

בחר ארנק קריפטו, בהתאם לצרכים שלך. להלן סוגי הארנק השונים שתוכלו לשקול.

ארנק אינטרנט

מדובר בארנקים המובנים בבורסת פלטפורמות מתווכים מקוונות. אתה יכול לגשת אליהם בצורה נוחה ולקבל את הכסף שלך תוך 24 שעות. רבים מארנקים אלה מאובטחים וידידותיים לנייד. אך אינך יכול להתעלם מהסיכון לפריצה או מהפוטנציאל של פרישת ספק השירות מהעסק בכל עת.

ארנקים ניידים

ארנקים אלה מיועדים לשימוש במכשירים ניידים. אם אתה הבעלים של טלפון חכם, אתה יכול לגשת לכסף שלך בכל עת. האבטחה המובנית וקוד הנעילה של הטלפון הופכים אותם לבטוחים ביותר. אבל זה לא מסיר את הסיכון לגישה מורשית לחלוטין. חלק מהארנקים האלה הם:

 • Coinomi

 • ארנק חופשי

 • Coinbase

ארנק שולחן עבודה

שלא כמו ארנקים ניידים, חנויות דיגיטליות אלה מגבילות את הגישה שלך לכסף שלך.

עם זאת, הם בטוחים יותר. ניתן גם להתקין שיפורי אבטחה נוספים כמו 2FA. חלק מהארנקים האלה הם:

 • אָטוֹמִי

 • גווארדה

 • סֵפֶר שֵׁמוֹת

 • ליבת זהב ביטקוין

ארנק חומרה

אלה הארנקים הבטוחים ביותר. הם מאחסנים את הקריפטו שלך במצב לא מקוון במכשירים שלעולם לא מתחברים לאינטרנט. דוגמאות לכך הן:

 • ארנק Ledger Nano X וארנק Ledger Nano S מבית Ledger

 • ארנק TREZOR אחד וארנק TREZOR דגם T מבית TREZOR

שילובי ארנקים

לצורך אבטחה מוגברת ונוחות משופרת, תוכלו להשתמש בשילוב של ארנקים שונים. לדוגמה,

 • Ledger Nano S בשילוב עם Electrum

אחסון הארנק שלך בבורסה, הפוטנציאל הפוך והחסרון

כפי שראינו, במרכזיות רבות יש ארנקים מובנים למשתמשים שלהם. לפני שתבחר באפשרות זו, שקול שמבנה הריכוז שלהם מספק גישה נוחה להאקרים. הפושעים פונים לעיתים קרובות למצטרפים חדשים ומשתמשים חסרי ניסיון שמשקיעים בסכומים משמעותיים.

נניח שאתה מעדיף אפשרות זו בשל הנוחות והמחיר הזול שהיא מציעה. במקרה כזה, תוכלו לחפש מרכזיה שהוסיפה שכבת אבטחה נוספת. לחלופין, שקול ארנק אחסון קר לכמות משמעותית של אחזקות הקריפטו שלך.

שאלות נפוצות

 1. 1. כיצד אוכל לאבטח את ארנק ה- BTG שלי?

  עליך להריץ פרוטוקול אנטי-וירוס חזק, להשתמש בארנקים קרים, ליישם פרוטוקולי אבטחה של AFA ולהימנע מגישה למרכזיות ברשת Wi-Fi ציבורית.

 2. 2. איזו תכונה הופכת את BTG לקריפטו ייחודי?

  יש לו את היסודות של ביטקוין ובניגוד לאחרים הוא ממוקש על גבי GPUs נפוצים.

 3. 3. כיצד שיפרה רשת תאורה את הסקלביליות וקלות השימוש בביטקוין זהב?

  היא הציגה אפליקציות LN ששיפרו את הגישה לביטקוין ואת מהירות העסקאות. זה יועיל ישירות ל- BTG בגלל הדמיון שבבסיס טכנולוגיית הכרייה.

 4. 4. האם אוכל להשתמש ב- BTG באופן אנונימי?

  המטבע הקריפטוגרפי מציע עסקאות אנונימיות. עם זאת, זה חל רק אם אינך קונה BTG ברשת מוסדרת שיכולה לדעת את כמות ה- BTG שרכשת ומועד הרכישה..

 5. 5. מדוע ההוכחה של אלגוריתם העבודה חשובה?

  זה מאפשר ביזור של BTG, שהוא קריטי להפיכת הפרויקט לקהילה.