סקירת תכונות של Kucoin Exchange | חסרונות יתרונות

בורסת Kucoin היא אחת מחילופי המטבעות הקריפטוגרפיים הצומחים ביותר בשוק. בהתבסס על הונג קונג והופעל בשידור חי ברבעון הרביעי של 2018, ייתכן שקוקוין לא ידוע אצל כמה סוחרי קריפטו מערביים כמו התחרות המיידית שלו. עם זאת, צוות Kucoin יצא לדרך עם תוכנית עסקית שאפתנית, המתכננת לסנוור משתמשים חדשים, לספק שירות יוצא דופן, וכך לאטום את עסקיהם לאורך שנים רבות. מודל ה- Kucoin יהיה מוכר לכל מי שהשתמש בחילופי מטבעות קריפטו כמו Binance או Bittrex, אך ישנן דרכים מסוימות בהן חילופי Kucoin מבדילים את עצמם, ובאופן כללי החברה בחרה בשיטות הטובות ביותר מכל חילופי הקריפטו שעברו קודם לכן. . בסוף סקירת Kucoin זו נפרט על כל זה, אז המשך לקרוא!

מה זה Kucoin Exchange?

אימות kucoin kucoin אפליקציית אנדרואיד kucoin ארנק kucoin exchange ביקורת kucoin תמיכה kucoin הרשמה kucoin הפקדה kucoin עצירת הפסד kucoin נסיגה kucoin אפליקציה לנייד kucoin עמלות מסחר kucoin בטוח kucoin מגבלות kucoin לגיטימי kucoin נפח חילופי kucoin זמן פיקדון דמי רישום Kucoin היא בורסת קריפטו שנבנתה בכספי הון סיכון כדרך לממש את תופעת הקריפטו, תוך שהיא עדיין מציעה ביצועים ושירות ללא תחרות למשתמשיה. מרבית המשקיעים של קוקין הם סינים (GF Securities, Ant Financial, Youling, Jianbang Communication ו- iBOX PAY), והחברה עצמה ממוקמת בהונג קונג (כמו גם Binance הבורסת הצפנה עד לאחרונה). Kucoin אינו מקבל תשלומי פיאט, אך הוא כולל זוגות מסחר המבוססים על מגוון גדול יותר של מטבעות קריפטוגרפיים מהמקובל. בורסת ה- Kucoin מציעה גם מטבע קריפטוגרפי משלה, Kucoin Shares KCS, שמעניק להודלרים מגוון יתרונות, הנחות והזדמנויות רווח. שירות Kucoin נמצא ברמה אחרת, ומשתמשים מדווחים כי היענות טובה יותר משירות לקוחות מאשר בכל מרכזיה אחרת. נעמיק עוד יותר בסקירת Kucoin שתבוא, אך אם אתה כבר מעוניין ליצור כניסה משלך ל- Kucoin, בוא נלמד תחילה כיצד לפתוח חשבון עם Kucoin exchange..

הירשמו ב- Kucoin

כיצד ליצור כניסה אישית ל- Kucoin

די קל להירשם עם Kucoin. שלא כמו חילופי מערביים רבים, קוקין אינו מוסדר. זו ברכה וקללה. מצד אחד, למשתמשים אין אותה רמת ביטחון שהיו מקבלים ממרכזיה מוסדרת. מצד שני, הם לא צריכים להשקיע כמעט זמן בהרשמה, ואין להם את הסיכוי שקוקוין ידליף מידע אישי אינטימי, כפי שקרה עם ביטרקס. בכל מקרה, בואו נתחיל. עבור אל Kucoin.com. Kucoin חילופי kucoin app kucoin סקירה דמי kucoin kucoin התחברות kucoin לעומת binance kucoin ios כל מגבלת המשיכה נְקִישָׁה "הירשם" בפינה הימנית העליונה. פעולה זו תעביר אותך למסך הבא. אימות kucoin kucoin אפליקציית אנדרואיד kucoin ארנק kucoin exchange ביקורת kucoin תמיכה kucoin הרשמה kucoin הפקדה kucoin עצירת הפסד kucoin נסיגה kucoin אפליקציה לנייד kucoin עמלות מסחר kucoin בטוח kucoin מגבלות kucoin לגיטימי kucoin נפח חילופי kucoin זמן פיקדון דמי רישום קבל את תנאי השימוש (לאחר שקראתם אותם ביסודיות, כמובן). בדף הבא, הזן את כתובת הדוא”ל שלך ואת הסיסמה החדשה והמעודכנת שלא השתמשת בה בעבר. לאחר מכן Kucoin ישלח דוא”ל אישור לכתובת הדוא”ל שמסרת, ודוא”ל זה יכיל קישור אימות שתצטרך ללחוץ כדי שהחשבון שלך יהיה פעיל.. החלפת Kucoin חילופי kucoin אפליקציה kucoin סקירה דמי kucoin kucoin התחברות kucoin לעומת binance kucoin ios כל מגבלת הנסיגה של kucoin ברגע שנכנס לחשבונך, תראה דף כמו זה שבתמונה למעלה. זה מראה לך דרכים שונות לחיזוק אבטחת החשבון, כולל שימוש באימות דו-שלבי עם אפליקציית המאמת של גוגל (מאוד מאוד מומלץ) וכמה שאלות אבטחה רק לך תדע את התשובות להן. כעת, לאחר שנוצר חשבונך, בוא נחקור כמה דפים חשובים אחרים באתר החליפין של Kucoin. נתחיל עם ה- "נכסים" עמוד. אימות kucoin kucoin אפליקציית אנדרואיד kucoin ארנק kucoin exchange ביקורת kucoin תמיכה kucoin הרשמה kucoin הפקדה kucoin עצירת הפסד kucoin נסיגה kucoin אפליקציה לנייד kucoin עמלות מסחר kucoin בטוח kucoin מגבלות kucoin לגיטימי kucoin נפח חילופי kucoin זמן פיקדון דמי רישום ה "נכסים" הדף מכיל את כל הארנקים הדיגיטליים הנתמכים ב- Kucoin. Kucoin סוחר בעשרות מטבעות. אם היית קונה מטבעות אלו, היית צריך לאחסן את המטבעות שלך איפשהו. מטבעות קריפטוגרפיים הם כסף דיגיטלי, ולכן יש לאחסן אותם בארנקים דיגיטליים. מהארנקים האלה תוכלו לשלוח את המטבעות שלכם, להחזיק אותם או להשתמש בכתובות שלהם כדי לקבל מטבעות מכתובת או ממשתמש אחר. כדי לסחור ב- Kucoin, יהיה עליך לשלוח מטבע כמו ביטקוין או את’ריום לארנק המתאים בדף זה. נְקִישָׁה "לְהַפְקִיד" לצד ארנק הביטקוין (או כל מטבע אחר בו אתה משתמש לסחר) והשתמש בכתובת זו כדי לשלוח את כספך מהכתובת בה הוא מאוחסן כעת. המטבעות שלך אמורים להגיע תוך מספר דקות, ובאותה שעה נהיה מוכנים לסחור בהצפנה. לאחר שהמטבעות שלך הגיעו, לחץ על "שווקים" ותובל למסך כמו זה למטה. לא נעבור על כל הדרכים השונות לשימוש בדף מסחר זה, אך באמצעות פלטפורמה זו תוכלו לסחור בכל מטבע הנתמך על ידי Kucoin.. החלפת Kucoin חילופי kucoin אפליקציה kucoin סקירה דמי kucoin kucoin התחברות kucoin לעומת binance kucoin ios כל מגבלת הנסיגה של kucoin

אילו מטבעות תומך Kucoin?

בזמן כתיבת שורות אלה, Kucoin תומך ביותר מ -300 מטבעות קריפטוגרפיים. מכיוון שרישום כולם כאן רק יתפוס מקום ויהיה קשה לקריאה, אנו נפנה אותך ל רשימה מלאה של מטבעות קריפטוגרפיים של Kucoin ב- Coinmarketcap.com. Kucoin מגיב מאוד למשוב בקהילה, ומוסיף באופן קבוע תמיכה במטבעות פופולריים בקרב הקהילה. אם אינך רואה את המטבע שבחרת ברשימה המקושרת, אל תשתוק. דברו וקוקוין אולי פשוט יוסיף אותו.

מהם דמי Kucoin?

דמי Kucoin הם מהנמוכים בענף. גובה 0.10% בלבד עבור הזמנות קנייה ומכירה, דמי ה- Kucoin זולים בהרבה מ- 0.25% של ביטרקס או 1.0% של תאומים. ניתן להוזיל עוד יותר את השיעור הנמוך הזה על ידי תשלום עבור הזמנות עם מניות Kucoin KCS, ממש כמו עם Binance Coin Binb BNB. עוד על כך בהמשך. Kucoin גובה דמי משיכה קלים ביותר עבור רוב המטבעות, אם כי לא עבור NEO, GAS, וכמה אחרים. יש כמה שיעורי עמלות דינמיים, אך אלה יחולו על כל כך מעט משתמשים שלא כדאי להזכיר כאן. רק דע שקוקוין באמת מציע כמעט את מחירי המסחר הטובים ביותר שתמצא בבורסת קריפטו.

מה עושה מניות Kucoin KCS?

מניות Kucoin KCS הן הצעת ערך מדהימה. מניות Kucoin הן מטבע קריפטוגרפי מסורתי, בכך שיש היצע קבוע, ערך מונע שוק ואמצעי העברה ובעלות דיגיטליות. עם זאת, השימוש העיקרי של קוקין שונה בהרבה מזה של קריפטוסים אחרים. כמו Binance Coin, מניות Kucoin מעניקות למשתמשים הנחות משמעותיות בעסקאות. עם זאת, זה לא היתרון היחיד של בעלות על מניות קוקין.

מחזיקי מניות קוקין מקבלים גם קיקבקים מהחלפת קוקין עצמה. 50% מרווחי המסחר של קוקין מופצים לבעלי מניות קוקין, ביחס לסכום שכל משתמש מחזיק. מניות Kucoin נשרפות גם באמצעות רכישות חוזרות קבועות מהבורסה של Kucoin, ממש כמו Binance. זה מקטין את ההיצע הכולל של מניות Kucoin ובכך מגדיל את הסיכויים ש- KCS שלך יעלה בערך.

זה לא המודל היחיד של Kucoin לחלוקת רווחים. משתמשי Kucoin מקבלים גם הטבות הפניה ממשתמשים שהם מפנים למערכת. למעשה, הם מייעדים 40% מלאים מרווחי המסחר שלהם למטרה זו. בין זה למניות Kucoin, למשתמשי Kucoin באמת יש הרבה דרכים לחסוך ולהרוויח כסף באמצעות מטבעות החליפין של Kucoin ומערכות חלוקת הרווחים..

תכונות אחרות של Kucoin ומאפיינים מיוחדים

  • לחילופי Kucoin יש אפליקציית Kucoin iOS ואפליקציית Android ל- Kucoin, שניהם מעניקים למשתמש פונקציונליות מלאה בפלטפורמה במצגת יעילה וידידותית לנייד..
  • Kucoin מציע שירות לקוחות 24/7 בכל רחבי ערוצי התקשורת: WeChat, טלפון, דוא”ל וצ’ט אינטרנטי.
  • משתמשים יכולים לסחור עם יותר מטבעות בסיס ממה שמקובל בדרך כלל בבורסות כאלה. התחלנו לצפות לביטקוין ואת’ריום כבסיס לזוגות המסחר. אבל Kucoin מקבל גם USDT, אסימונים שונים של ERC20, NEO, KCS ו- LTC. משמעות הדבר היא פחות מסחר במטבעות רק כדי שתוכל להשיג קצת ביטקוין או את’ריום לסחור בדברים, כמו שאנחנו רגילים לעשות בבורסות ישנות יותר של קריפטו..
  • ארנקי Kucoin מאובטחים ביותר. למרות ש- Kucoin אינו מוסדר באופן רשמי (רוב המדינות לא יצרו מסגרת רגולטורית לחילופי קריפטו), הם נותנים למשתמשים משאבים מרובים להבטחת כספים, וארנקי ה- Kucoin עצמם מאוחסנים באמצעות Amazon Web Services Cloud, עצמו מאוד. אפשרות אחסון מאובטחת עם שכבות אבטחה רבות ויתירות.
  • בניגוד לבורסות ישנות כמו ביטרקס ובינאנס, מרבית ההפקדות והמשיכות הושלמו תוך שניות. אפילו עבור יתרות גדולות מאוד, נסיגה אמורה לארוך לא יותר מ -10 דקות.
  • Kucoin יכול לעבד יותר מ -1,000,000 עסקאות בשנייה, ולהוכיח זאת לעתיד די הרבה זמן כשהענף גדל והביקוש למסחר גדל..

Kucoin Vs Binance

Kucoin ו- Binance דומים מאוד, ועמלות דומות, מודלים עסקיים ומטבעות נתמכים. קשה להמליץ ​​אחד על השני. בינאנס ישן ומוכח יותר, אך Kucoin מציע יתרונות מדהימים למשתמשים והמטבע המקורי שלהם, KCS, עשוי להיות בעל פוטנציאל צמיחה גדול יותר מאשר ה- BNB של בינאנס. אין שום דרך לומר שהאחד או השני טוב יותר. נסה את שניהם!

מחשבות אחרונות על Kucoin Exchange

חילופי Kucoin עשויים להיות צעירים, אך זה הבחין במהירות, אפילו בתחום הצפוף של חילופי מטבעות. המציע מאות מטבעות, אפליקציות אנדרואיד של Kucoin IOS ו- Kucoin, עמלות Kucoin נמוכות ומבנה חדשני של חלוקת קריפטוגרפים / חלוקת רווחים, Kucoin צומח במהירות ללא סימני עצירה. אנו משתמשים בחילופי Kucoin בעצמנו ובהחלט נצפה בחליפין זה עם התקדמות הענף.

הירשמו ב- Kucoin

מחפש מקום אחר לסחור בו?