קנה סטראטיס | המקומות הטובים ביותר לקנות STRAT באופן מיידי

קנו סטראטיס תוך מספר דקות בלבד

צור חשבון בחינם

הגדר את חשבון המסחר שלך באמצעות eToro בחינם עם שמך, כתובת דוא”ל ומספר טלפון

ממן את החשבון שלך

בחר את שיטת התשלום המועדפת עליך והפעל את החשבון עם ההפקדה המינימלית לחשבונך

התחל לסחור בסטראטיס

בחר מטבע קריפטוגרפי על ידי לחיצה על ‘שווקי מסחר’, הגדר את מגבלת הסיכון שלך ולחץ על ‘התחל לעבוד’ כדי להתחיל באסטרטגיית ההשקעה שלך

איפה ניתן לקנות סטראטיס

ההבדל בין מסחר לקנייה

המדריך למתחילים האולטימטיבי לסחר בסטראטיס

כיצד לקנות מטבע סטראטיס

סטראטיס הוא מטבע מבוסס היטב עם הרבה משתמשים ומשקיעים בעולם האמיתי. מסיבה זו הוא זמין באמצעות מספר מרכזיות מהימנות (Stratis Bittrex, למשל), כולל הבורסה הגדולה בעולם: בינאנס. Binance הצליחה יותר לשלב מטבעות חדשים ולדרוג לאימוץ משתמשים מאסיבי, ולכן נכלול אותם בסקירה זו.

איך לקנות סטראטיס מביננס

כמו שאמרנו קודם, יש חבורה של בורסות שמוכרות את סטראטיס (Stratis Bittrex פופולרי, Stratis Coinbase אינו אפשרות). אנחנו אוהבים בינאנס מכיוון שמדובר בבורסה הגדולה ביותר, עם הסקלביליות הטובה ביותר, והביצועים הגבוהים ביותר בתקופות העמוסות ביותר של הקריפטו, כפי שמעידים בחודשים האחרונים. אתה לא יכול פשוט לקנות סטראטיס בדולר ארה”ב, אז תצטרך להשיג קצת ביטקוין, שניתן לסחור מול סטראטיס (STRAT) כמעט בכל מקום. אתה יכול להשיג את הביטקוין שלך ממגוון מיקומים, כולל CoinbaseCex.ioבצ’אנגלי, ו Coinmama. כולן אפשרויות נהדרות, אז פשוט עשה את זו שמתאימה לך. לקנות סטראטיס סטראטיס קריפטו לקנות מטבע סטראטיס איך לקנות סטראטיס לך ל Binance.com ואת הדוא”ל והסיסמה החדשה שלך. לאחר שתלחץ על “הירשם”, תקבל הודעות דוא”ל לרישום מ- Binance. לחץ על הקישורים בו, ולבסוף תובל למסך הבא בו תוכל להוסיף אימות 2 גורמים לחשבונך ליתר ביטחון. בעמוד זה הורד את האפליקציה (iOS או Android) וסרוק את קוד ה- QR שאתה רואה. זה יאפשר אימות של 2 גורמים. האפליקציה שהורדת תראה לך קוד בן 6 ספרות כל 30 שניות, כל היום כל יום. כשתרצה להיכנס ל- Binance, תזין את הסיסמה שלך ואז תסתכל בטלפון שלך אחר קוד בן 6 ספרות. אף אחד לא יוכל להיכנס לחשבון Binance שלך ​​גם בלי הסיסמה שלך וגם הקוד בן 6 הספרות המתעדכן כל הזמן מאפליקציית 2FA.

שליחת ביטקוין לבינאנס

עכשיו בואו נשלח קצת ביטקוין לחשבון Binance שלך ​​כדי שתוכל להחליף אותו במטבע Stratis. התחל על ידי מעבר לבורסה המחזיקה כרגע את הביטקוין שלך (Coinbase, Cex.io, או כל דבר אחר). לחץ על “משיכה” או “שלח” (לפי העניין). כעת חזור לבינאנס ולחץ על “קרנות”, ואז על “יתרות” וחפש את ארנק “הביטקוין” שלך. לחץ על “הפקדה” לצד זה. איך לקנות סטראטיס מטבע סטרטיסט לקנות שווי שוק סטרטיס ביטקוין סטראטיס לאחר שתלחץ על “הפקדה” תראה את התמונה למטה. העתק את הכתובת שאתה רואה כאן. זו הכתובת לארנק הביטאנס של Binance. העתק אותו וקח אותו לבורסה בה כרגע הביטקוין שלך מוחזק. הדבק אותו בשורת הכתובת (בדוק שוב שזה נכון), ואז שלח את הביטקוין שלך לבינאנס. זה אמור להגיע בעוד חצי שעה לערך. בינאנס לקנות סטראטיס

איך לקנות סטראטיס עם ביטקוין בינאנס

עכשיו שהביטקוין שלכם הגיע, בואו נעבור איך להחליף אותו תמורת סטראטיס (STRAT). ראשית לחץ על “חילופי חילופים” ואז על “בסיסי”. זה יוביל אותך למסך שתראה למטה. בצד ימין של המסך, ודא שתיבת הסימון הצהובה “BTC” מסומנת. לאחר מכן הקלד “STRAT” בסרגל החיפוש שלידו. זה יגרום לצמד המסחר של סטרטיס ביטקוין להופיע. לחץ עליו. ואז בתחתית תראה תפריט קטן שמתחתיו כפתור “קנה סטראטיס” ירוק. בינאנס לקנות סטראטיס מחיר סטראטיס בשוק הנוכחי כבר ימולא בשורת “מחיר”. עכשיו בחר כמה מטבעות סטראטיס אתה רוצה לקנות (בדרך כלל פשוט לחץ על 100% כדי לציין שאתה רוצה להוציא את כל הביטקוין שלך). הסכום הכולל שלך יוצג בשורה “סה”כ”. כשתהיה מוכן, לחץ על כפתור הקנייה הירוק. הזמנתך אמורה להסתיים תוך מספר דקות.

איך סטראטיס עובד?סטטיסטיס מטבע בסיס סטראטיס בורסת איך לקנות שווי שוק של סטטיסטיקה

סטראטיס הוא מורכב, אך אנו רוצים להיות מסוגלים לתת לך ביקורת על סטראטיס שתקרא בפועל. במקום להתעמק בטכניקות, בואו נדבר על מה שסטראטיס משיג. זה ידבר על הטכנולוגיה שמתחתיו, במקרה של סטראטיס, היא מתוחכמת להפליא. נניח שרשת פיצות לאומית רוצה ליצור דאפ בלוקצ’יין שמאפשר ללקוחות להזמין פיצה למשלוח בלחיצת כפתור אחת – בלי להתקשר לטלפון, בלי להקליד את מספר כרטיס האשראי שלך לדפדפן שלך, אין דאגות שהרשת תעשה להיות פרוץ ולאבד את הזהות שלך. זה רעיון נהדר, אך לרשת הפיצות אין ניסיון בפיתוח לבלוקצ’יין. הם לא חברת טכנולוגיה. הם אפילו לא יודעים איך לשכור את האנשים לתפקיד. זה המקום בו סטראטיס נכנס, ועוזר לעסקים לשלב בלוקצ’יין באמצעים פשוטים. ככל שסטראטיס תשלים יותר ויותר, עסקים יוכלו להשיק בלוקצ’יין משלהם בלחיצת כפתור. או שהם יכולים לקבל סיוע בביצוע עצמם מצוות סטראטיס והחברה. סטראטיס מקל על יצירת אפליקציות בלוקצ’יין ב- C #, שפת dev מוכרת מאוד. סטראטיס מציעה אפשרויות חינוכיות רבות באתר שלהם. הם מציעים גם דרכים פשוטות לאחסון מאובטח של זהות בבלוקצ’יין. בסופו של יום, סטראטיס מציבה את עצמה כמנגנון שבו בלוקצ’יין הופך לטכנולוגיה הנבחרת לעסקים מודרניים..

מה לגבי מטבע סטראטיס?

אם עסק או אדם פרטי ישתמשו בבלוקצ’יין סטראטיס לצורך השקת פרויקט (כמו ה- ICO האחרון שהושק בסטראטיס), הם יצטרכו להשתמש במטבע סטראטיס כדי להשלים את העסקאות הדרושות. כאשר עסקים רבים יותר מתחילים רשתות משנה הפועלות ברשת סטראטיס הראשית, יישומים רבים יותר נבנים, ואנשים מתחילים לתקשר עם הטכנולוגיה הבסיסית, יהיו יותר ויותר הזדמנויות לשימוש במטבע / סטראטיס (STRAT). באשר למחיר סטראטיס, עכשיו (השבוע האחרון של פברואר 2018) הוא הזדמנות מדהימה לקנות. מחיר כל הזמנים של סטראטיס הגבוה היה 21 $, אבל היום זה רק כשליש מזה, השוכן ממש מתחת ל -7.50 $. עבור אנשים שקונים סטראטיס היום, מחיר זה יכול להתברר כסיכוי לרווחים גדולים שמשקיעים תמיד מחפשים. עם כל כך הרבה מקרים לשימוש במטבע סטראטיס, אנו חושבים שעכשיו זה הזמן לקנות מאחת מכמה בורסות קריפטוגרפיות מהימנות.

מדוע מטבע סטראטיס אטרקטיבי למשקיעים?stratis altcoin stratis ל btc שווי שוק

המשקיעים אוהבים את סטראטיס ולא רק במחיר הנמוך של סטראטיס. הנה כמה סיבות נהדרות מדוע:

  • סטראטיס עתיקה בסטנדרטים של קריפטו (לאחר ICO’d בשנת 2016!), אך ההתפתחות המתמדת שלה מאז מעידה על כך שמדובר בפרויקט שמתבגר במהירות, עם צוות נהדר מאחוריו (לא נסקור את צוות סטראטיס כאן, אבל זה מאיכות גבוהה!)
  • לסטראטיס יש מספר שותפויות משמעותיות, לא פחות מהן מיקרוסופט, המאפשרת לסטראטיס להשתלב עם חלק מהטכנולוגיה שלה על מנת להפוך את סטראטיס לחזקה יותר, להרחבה ולאטרקטיבית עבור משתמשים ומשקיעים חדשים..
  • סטראטיס עושה את העבודה הלא ברורה של הבאת בלוקצ’יין לעולם האמיתי. בטח, קשה יותר להסביר מה זה סטראטיס מאשר, למשל, NEO, אבל סטראטיס מבצע פונקציה כנדרשת. על ידי הפיכת הבלוקצ’יין לשימושים בתעשיות חדשות, הבלוקצ’יין יגדל.
  • סטראטיס יד ביד בתחומי תעשייה אחרים, כמו אחסון ענן ומחשוב. כמו מטבע אהוב אחר שלנו (ARK), לסטראטיס יש שאיפות גדולות. השגת ולו מעטים תהפוך אותם למרכזיים בתעשיית הבלוקצ’יין המתפתחת כעת ובהמשך.
  • שווי השוק הנוכחי של סטראטיס נמוך. מחיר סטראטיס מעניק לסטראטיס שווי שוק של פחות ממיליארד דולר (למעשה פחות). לפרויקטים הגדולים של הבלוקצ’יין שווי שוק מצטבר של מיליארדי דולרים, כלומר אם סטראטיס תצליח, יש מקום לצמוח.

זה רק מגרד את פני השטח של הפוטנציאל הגדול של סטראטיס, אבל זה אמור להספיק כדי ליידע את החלטתך אולי לבדוק את סטראטיס ביטרקס ואופציות אחרות של סטראטיס לקנות. הזדמנות הקריפטו של סטראטיס היא ייחודית, ויש הרבה יותר מחקרים שתוכלו לעשות כדי להבין את סטראטיס טוב יותר. זהו מדריך שנועד להראות לך כיצד לקנות סטראטיס, אם כי אנו נשאיר לך את הצלילה העמוקה יותר במקום להתמקד כיצד לקנות את סטראטיס.

כיצד להשתמש בארנק סטראטיס

קריפטו סטראטיס מאוחסן בארנק דיגיטלי, ממש כמו כל מטבע אחר. עם זאת, סטראטיס אינו דומה למטבעות רבים בכך שהוא מכיל מודל אבטחה וממשל של הוכחה, שבו משתמשים יכולים “להניח” או “לנעול” את מטבע סטראטיס בתמורה לתמורה כספית, בארנק סטראטיס. כדי להשיג ארנק סטראטיס משלך, עבור אל: https://github.com/stratisproject/stratisX/releases/tag/v2.0.0.3 שם הוא זמין עבור Mac ו- Windows.. ארנק סטראטיס סטרטיס ביטטרקס לקנות סטראטיס סטראטיס קריפטו לקנות מטבע סטראטיס איך לקנות סטראטיס לאחר שהורדתם ופתחתם את ארנק סטראטיס, תוכלו למצוא את כתובת הסטראטיס הייחודית שלכם כפי שמצוין בתמונה למעלה, על ידי לחיצה על הכרטיסייה “קבל”. תלחץ על “קבל” בכל עת שתרצה לראות את כתובת סטראטיס בה אנשים ישלחו לך מטבעות סטראטיס, כמו גם אם ברצונך לשלוח לעצמך מטבע סטראטיס (STRAT). שימו לב לכתובת; נשתמש בו מאוחר יותר.

כיצד לשלוח את הסטראטיס לארנק הסטראטיס שלך לשמירה על בטיחות

זוכר את ארנק סטראטיס שהכנו קודם במדריך זה למטבעות סטראטיס? חזור לשם והעתק את הכתובת “קבל”. עכשיו חזור ל Binance “Funds”, “יתרות”. לחץ על “משיכה” לצד ארנק סטראטיס. הדבק כאן את כתובת הארנק של סטראטיס, בדוק פעמיים כדי שהכתובת תהיה נכונה, ואז סיים את העסקה. המטבעות שלך אמורים להגיע תוך מספר דקות.

מחשבות אחרונות על מטבע סטראטיס

סטראטיס הוא פרויקט יוצא דופן עם השלכות מדהימות על מרחב הבלוקצ’יין ומעבר לו. אם סטראטיס יצליח (שרבים יטענו, זה כבר), אז זה יביא הרבה עסקים ותעשיות חדשות למרחב הבלוקצ’יין, שבתורו יביא את הבלוקצ’יין למיינסטרים יותר ממה שהוא היום. לכל זה יהיו השלכות מדהימות על מחיר סטראטיס, כך שהמשקיעים של היום יזכו לתגמול עשיר בחודשים ובשנים הקרובות. איש אינו יכול להבטיח שזו תהיה התוצאה, אך על סמך מה שאנו יודעים על סטראטיס, אנו סבורים שזו ככל הנראה אחת מההזדמנויות הטובות ביותר להשקעה הזמינים עבור סוחרי קריפטו!

קנה עכשיו

כדי לקנות מטבע קריפטוגרפי, עליכם ליצור לעצמכם ארנק שיחזיק את האסימונים. מסחר אינו מחייב זאת.

בַּעֲלוּת:

אם ברצונך לתמוך באתוס המטבע הקריפטוגרפי, הקנייה טובה יותר. אם אתם רוצים להרוויח מההשקעה, המסחר מציע אפשרויות רבות יותר.

מטרות שונות:

מסחר באמצעות CFD הוא הרבה יותר סביר לספק יותר רגולציה כדי להגן על ההשקעה. קנייה בדרך כלל מציעה אבטחה נוספת זו.

תַקָנָה: