קנה Qtum | המקומות הטובים ביותר לקנות QTUM באופן מיידי

קנו את Qtum תוך מספר דקות בלבד

צור חשבון בחינם

הגדר את חשבון המסחר שלך באמצעות eToro בחינם עם שמך, כתובת דוא”ל ומספר טלפון

ממן את החשבון שלך

בחר את שיטת התשלום המועדפת עליך והפעל את החשבון עם ההפקדה המינימלית לחשבונך

התחל לסחור ב- Qtum

בחר מטבע קריפטוגרפי על ידי לחיצה על ‘שווקי מסחר’, הגדר את מגבלת הסיכון שלך ולחץ על ‘התחל לעבוד’ כדי להתחיל באסטרטגיית ההשקעה שלך

איפה קונים Qtum

ההבדל בין מסחר לקנייה

המדריך האולטימטיבי למתחילים לסחר ב- Qtum

למה להשקיע במטבע Qtum

מטבע הקריפטו של Qtum הוא אחד המושכים ביותר בחלל כיום. כולם יודעים שפלטפורמות ההצפנה המוקדמות כמו ביטקוין ואת’רום נתקלות בבעיות גדלות. מספר פרוטוקולי בלוקצ’יין מתחילים כמו EOS ו Cardano מאיימים להשתלט במקום שבו Ethereum “הפסיק” (לא שהוא הפסיק בשום צורה שהיא), אך אין להם מוצרים עובדים או טכנולוגיות מוכחות.. qtum bittrex Qtum, לעומת זאת, מבוסס על קוד הליבה של הביטקוין. הם שואפים להשתמש בטכנולוגיית בלוקצ’יין שנבדקה לקרב כדי להגיע לגבהים בלתי אפשריים עבור את’ריום / ביטקוין, פשוט על ידי התאמת הקוד בצורה כזו שתייעל את מהירות ופוטנציאל הצמיחה. הם עושים זאת על ידי שינוי פרוטוקול הכרייה של ביטקוין מ- Proof of Work ל- Proof of Stake, כמו גם שינויים חשובים אחרים. הם גם אפשרו לתקשר בין BTC ו- ETH, ולבצע חוזים חכמים של Ethereum ב- Qtum. באופן זה, Qtum הוא משהו שמתווך לביטקוין ואת’ריום, עם יכולות חדשות ופוטנציאל קנה מידה משלו. זה אולי לא מתהדר ברעיונות הדור הבא של EOS, אבל אולי לא צריך. אנו יודעים שרעיונות אלה פועלים בעולם האמיתי. בגלל זה, Qtum כבר נמצא בשימוש. יש ארנק Qtum קיים. ICOs Qtum כבר הושקו, עם הרבה יותר בדרך. ו- Qtum מייצג חלק גדול וגדל מהיקף המסחר בקריפטו. אנחנו חושבים שהטוב ביותר שעוד לבוא לקטום.

מחיר Qtum

 QTUM 2.14 דולר (-0.42%) עודכן לאחרונה: כרגע USD כרך: $ 11.51 מיליון Mkt מכסה: $ 213.65 מיליון: כל כרך: $ 133.71 מיליון Qtum ירד בימים האחרונים, יחד עם כל השאר בחלל המטבע. אמנם זה יכול להטריד את חלקם (ואנחנו לא נחלוק על כך שמציאת תיק ההשקעות שלך בהפחתה של 40% בין לילה אינה סיבה לדאגה), תיקונים משמעותיים בשוק הם גם זמן מדהים לקנות בפעם הראשונה. הכל במבצע! לאלה המודאגים מבועות והתרסקויות, חשוב להבין כי עם יותר מ -1,400 מטבעות קריפטוגרפיים בשוק, ועל פי דיווחים על 5,000 בפיתוח, בהחלט יש הרבה סטארט-אפים של קריפטו שהולכים להיכשל. זה בלתי נמנע. עם זאת, בגלל התועלת הרבה של בלוקצ’יין, מספר מסוים של פרויקטים יימשך. יש סיבה טובה להאמין שקטום עשוי להיות פרויקט כזה. יש לה דרך מדהימה לפתור בעיות במרחב הבלוקצ’יין ובעולם האמיתי. פרויקטים כמו אלה עשויים להתאושש ולהגיע לגבהים חדשים בעקבות תיקוני שוק משמעותיים כמו שכולנו חווינו במהלך השבועות האחרונים בינואר 2018. בזמן כתיבת שורות אלה, מחיר Qtum יושב בסביבות 40 דולר, לעומת שיא של כל הזמנים של כמעט 70 דולר. אם Qtum מצליח להשיג אפילו מחצית ממה שהיא מתכוונת לעשות, מחיר Qtum צריך להיות גבוה בהרבה מה- ATH הנוכחי. עם גיוס תמיכה בסכום של 40 דולר, זה עשוי להיות המחיר הנמוך ביותר של Qtum שתראו לזמן מה, אולי אי פעם.

כיצד לקנות מטבע Qtum עם ביטקוין

Qtum אינו אחד המטבעות הבודדים שניתן לקנות בקלות עם דולר ארה”ב. Qtum ל- USD יהיה קשה שכן Qtum מבוססת בסין. אתה יכול גם לבחור לקנות Qtum עם Ethereum מכיוון שחיבור Qtum Ethereum מבוסס היטב. אם אתה רוצה לדעת איך להשקיע ב- Qtum, התחל ברכישת ביטקוין או Ethereum מ מטבע בסיס אוֹ Cex.io. כמו כן, הורד את ארנק Qtum. כאשר ה- Bitcoins שלך יגיע לארנק Coinbase / Cex.io שלך, אתה תהיה מוכן לקנות מטבע Qtum.

כיצד לפתוח חשבון עם Binance על מנת לקנות מטבע Qtum

אתה לא יכול פשוט לקנות Qtum באמזון. מטבעות קריפטוגרפיים כמו Qtum חייבים להימכר בבורסות מיוחדות שמצוידות להתמודד עם כמויות גדולות של עסקאות קריפטוגרפיות. Binance היא הבורסה הקיימת במערב המטפלת בנפח המסחר הגדול ביותר ב- Qtum. ביטרקס היא דוגמה נוספת. מכיוון ש- Binance מקבלת משתמשים חדשים בשלב זה, ב- Bittrex לא, אנו נשתמש בה כדוגמה למדריך זה. בדף הכניסה של Binance.com תתבקש לרשום חשבון חדש. עשו זאת על ידי הזנת הדוא”ל, הסיסמה החדשה וכל מידע אחר שמתבקש. הגיב להודעות אימייל שנשלחו אליך במהלך תהליך ההרשמה. אם אינך רואה את ההודעות האלה, פשוט בדוק את תיקיית הספאם שלך. אם הם עדיין חסרים, תוכל לבקש שיישלחו מחדש. לאחר שתסיים את תהליך רישום הדוא”ל, תוחזר ל Binance.com, שם תצטרך להוסיף זיהוי של 2 גורמים אם ברצונך לבצע מסחר כלשהו. זה מוסיף שכבת הגנה נוספת מעבר לסיסמה שלך, על ידי מתן קוד בן 6 ספרות שהוא טוב רק למשך 30 שניות, בכל פעם שאתה מתחבר. השגת אפליקציית המאמת של גוגל לטלפון היא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.

כיצד לשלוח את הביטקוין שלך לבינאנס

ב- Binance לחץ על קרנות ואז על “משיכות הפקדות”. פעולה זו תעביר אותך לדף הארנק בו תוכל למצוא את ארנק הביטקוין של Binance ואת ארנק Binance Qtum. qtum לקנות qtum usd qtum להחליף איך אבל qtum כשאתה רואה את ארנק ה- BTC. לחץ על “הפקדה”. זה יביא את כתובת הארנק שלך. העתק את הכתובת הזו וחזור חזרה מעל הארנק החיצוני שמחזיק לך כרגע ביטקוין. לאחר שהגעת, בחר למשוך את הביטקוין בארנק החיצוני שלך. הדבק את כתובת ה- Binance Bitcoin שלך בשדה הנדרש ולחץ על “משיכה”. עליכם להגיע לביטקוינים תוך מספר דקות עד שעה (זמן רב יותר בעת לחץ רשת נרחב). השקיעו באלטקוינים קטנים יותר לפני העלייה בפרס

כיצד להחליף ביטקוין במטבע Qtum ב- Binance

עכשיו, כאשר הביטקוין שלך מאוחסן ב- Binance, תוכל לקנות אלטקוינים בבורסת Binance, כולל מטבע Qtum. בזמן כתיבת שורות אלה, מחיר Qtum נמוך ממה שהיה בימים רבים, כך שעכשיו זה לא יכול להיות זמן רע בכלל לקנות. נראה כי שוק הדובים הקריפטוגרפי המתמשך מעיד על כך שמחיר Qtum הנוכחי הוא אכן עסקה טובה, אך נראה כי חוסר יכולת (לפחות עד כה) להיות מסוגל לרדת מתחת ל 40 $ מצביע על כך שזה עשוי להיות הרגע הטוב ביותר של הקונה.. מחיר מטבע qtum כיצד לקנות השקעה qtum qtum לחץ על “Exchange”, ואז על “Basic” בדף הבית של Binance. פעולה זו תוביל אותך למסך המסחר שתראה בתמונה לעיל. בצד ימין, הקלד “Qtum” בתיבת הטקסט. זה יבטל את כל זוגות המסחר למעט “QTUM / BTC”. לחץ על זה, ותראה את האפשרות לקנות Qtum צץ בתחתית המסך (עם הכפתור הירוק). מחיר Qtum בשוק הנוכחי כבר ימולא. אם אתה אוהב מחיר זה, כל שעליך לעשות הוא לבחור את מספר מטבעות ה- Qtum שאתה רוצה לקנות, או פשוט לבחור את אחוז אחזקת הביטקוין שלך שתרצה להוציא. לחץ על “קנה כמות” וההזמנה שלך צריכה להתמלא תוך שניות. אם ברצונכם לשלם מחיר נמוך יותר, בתקווה שהשוק יירד במוקדם או במאוחר, הכניסו מחיר זה לקו “מחיר”. אחרת השתמש באותן ההוראות שאתה רואה לעיל. לאחר שתלחץ על “קנה QTUM”, ההזמנה שלך תושלם רק אם מחיר השוק אי פעם ירד לנקודה זו. לאחר השלמת הזמנתך, תמצא את ה- Qtum בארנק Qtum באמצעות “Funds” > “משיכות פיקדונות”.

כיצד לשלוח את מטבע ה- Qtum שלך לארנק חיצוני לשמירה

לאחר שתראה את כל ארנקי Binance הזמינים שלך, הקלד Qtum בתיבת הטקסט וזה יביא את ארנק Qtum שלך. מחיר מטבע לחץ על “משיכה”. זה ייקח אותך למסך חדש. איך לקנות qtum זוכר איך יצרנו את הארנק Qtum הזה קודם? עשו זאת עכשיו אם עוד לא עשיתם זאת. תוכל למצוא את המידע מוקדם יותר במדריך זה. בתוך ארנק Qtum החדש שלך תראה את כתובת Qtum שלך. העתק זאת וחזור לבינאנס. הדבק כתובת זו בשורת “כתובת משיכת QTUM”. בחר כמה מטבע Qtum תרצה לשלוח (ככל הנראה “מקס”). ודא לחלוטין שהכתובת שהזנת נכונה. אנחנו תמיד אוהבים לבדוק את שלושת המספרים הראשונים ואת שלושת המספרים האחרונים כדי לוודא שהם תואמים בשני הארנקים לפני השליחה. אתה יכול לבדוק את כל הקוד אם אתה רוצה להיות זהיר במיוחד. כשתהיה מרוצה, לחץ על “שלח”. הסיבה שאנחנו עושים את הצעד הזה היא משום שבדרך כלל לא נחשב להחזיק מטבעות בבורסה כמו Binance. זה לא בגלל שבינאנס עצמה אינה בטוחה, אלא שמרכזיות גדולות כמו בינאנס מהוות יעד להאקרים וגנבי מטבעות. אם התקפה גדולה תפקוד את בינאנס, המטבעות שלך יהיו פגיעים. על ידי העברת מטבע Qtum שלך לארנק שאתה שולט בו, תוביל אותם למקום שאינו יעד להאקרים.

מחשבות אחרונות על מטבע Qtum

מחיר Qtum עלה לגבהים מדהימים בשנה האחרונה. אם צפית ב- Qtum אך טרם השקעת ב- Qtum, תשמח כמה קל לעשות זאת. סביר להניח שמחיר Qtum לא יירד בקרוב, במיוחד אחרי שוק הדובים שאנחנו רק מתחילים להתאושש ממנו. Qtum הוא פרויקט חזק. יש לו אחד הצוותים המחויבים והמיומנים ביותר בקריפטו. יש לה גם דרך חדשה לשלב את האסטרטגיות המנצחות של ביטקוין ואת’ריום, תוך הרחבת האפשרויות של מה שפלטפורמה יכולה לעשות בפני עצמה. רק הזמן יגיד אם Qtum משתמשת באסטרטגיה זו בכדי להפוך לפלטפורמת קריפטו כובשת עולמית באמת, אך עד כה השיטות שלהם הצליחו, כשמחרוזת ICO כבר יצאה או טרם תבוא. אנו מצפים שהניידות כלפי מעלה של Qtum תמשיך גם בשנת 2018 ואילך. אם אתה לא נמצא, זה יהיה זמן נהדר לקנות Qtum במחיר Qtum נמוך זה בפעם הראשונה.

קנה עכשיו

כדי לקנות מטבע קריפטוגרפי, עליכם ליצור לעצמכם ארנק שיחזיק את האסימונים. מסחר אינו מחייב זאת.

בַּעֲלוּת:

אם ברצונך לתמוך באתוס המטבע הקריפטוגרפי, הקנייה טובה יותר. אם אתם רוצים להרוויח מההשקעה, המסחר מציע אפשרויות רבות יותר.

מטרות שונות:

מסחר באמצעות CFD הוא הרבה יותר סביר לספק יותר רגולציה כדי להגן על ההשקעה. קנייה בדרך כלל מציעה אבטחה נוספת זו.

תַקָנָה: