5 הראשונים: מטבעות הקריפטו הטובים ביותר להשקעה בשנת 2020

שנת 2020 נפתחת בצמיחה יוצאת דופן בשוק המטבעות קריפטוגרפיים. המצטיין הוא הביטקוין, שיש הרואים בו “הזהב הדיגיטלי” החדש. העלייה המהירה במחיר מטבעות הקריפטו העיקריים הונעה ממתיחות כלכלית וגיאופוליטית בין ארה”ב למזרח התיכון, לאחר שהראשון ביצע “מתקפת דיוק” נגד הגנרל האיראני קאסם סלימאני, אחד הדמויות הפוליטיות החשובות ביותר. באזור. הציפיות גבוהות לשנה זו, שם אירועים פוליטיים אחרים ואחרים יכולים להשפיע על עליית וירידת הערך עבור המטבעות הדיגיטליים העיקריים. במאמר זה נשתף את “הדירוג” שלנו של 5 המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר להשקעה בשנת 2020.

תצוגות הקריפטוגרפיים הטובות ביותר להשקעה בשנת 2020

Bitcóin (BTC)

אנו פותחים את הרשימה עם הקריפטוגרפיה המובילה וזה ממש לא מפתיע. המטבע המקורי מתחיל את השנה על ידי הכנסה מחדש של התנגדות מפתח, וכשמאמר זה ילך לדפוס, הוא גובה עד 8000 דולר. הצעדים ההדרגתיים באימוץ הוכרו, אך היכן שההרחבה של הביטקוין באמת בולטת היא בהקדמתו לכסף מוסדי. מדי שנה נחשפות דרכים חדשות להשקעה ב- BTC באמצעות נגזרים פיננסיים שונים כגון חוזים עתידיים או אופציות. תעודת הסל מבוססת ה- BTC נותרה אחד הפריטים שחצו את הרשימה וכמה חברות פיננסיות ממשיכות לדחוף לאישורה.

אך ישנם שני גורמים קריטיים עוד יותר להצבת הקריפטו החלוצי בראש הרשימה. הראשון הוא אירוע מתוכנן של אמצע השנה. אנחנו מדברים על מחצית תגמולי הגוש. זוהי פעילות המתרחשת בערך כל 4 שנים ומורכבת מחצי הגמול שמקבלים כורי BTC על ידי פתרון הבעיה ההצפנתית המאפשרת להוסיף בלוק חדש לבלוקצ’יין. זהו אירוע חשוב ביותר מכיוון שהכורים מתחילים לקבל תגמולים מופחתים על פעילותם וכתוצאה מכך ההיצע לרוב פוחת. עם ביקוש יציב או הולך וגדל, הדבר עשוי להעלות את מחיר הביטקוין. מבחינה היסטורית, מחצית הוקפה בעלייה משמעותית.

גורם נוסף נכנס לתפקיד בתחילת השנה, כאמור בתחילת מאמר זה. אנו מתייחסים לפחדי המלחמה שכבר מתחילים להשפיע על מה שמכונה “נכסי מקלט בטוח”. הזהב הוא העיקרי והוא הגיע לשיאו מאז 2013. סכסוך גיאופוליטי עולמי עלול להוביל לזרימת כסף לנכסים אלה, כאשר משקיעים מסוימים נוטים “להגן על הונם בעתות משבר או אי וודאות. בנוסף לכך, מצבים אחרים כמו הברקזיט או מלחמת הסחר בין ארה”ב לסין עשויים להוסיף לאור הזרקורים את הביטקוין, שניתן לראות בו דרך מילוט כלשהי.

קנו BTC עם eToro

> קרא את המדריך שלנו לרכישת ביטקוין.

המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר להשקעה בשנת 2020 - 2 BAT

אסימון תשומת לב בסיסי (BAT)

לא סתם ה- BAT מדורג גבוה ברשימה שלנו. ‘מקרי השימוש’ של מטבע קריפטוגרפי בעולם האמיתי הם אחד החששות העיקריים של כמה ספקנים בענף. במקרה של אסימון קשב בסיסי, הצמיחה המהירה שלו באימוץ אינה מותירה ספק בערך החיים האמיתיים של המטבע. האסימון תומך בהפעלת אחד הדפדפנים הצומחים ביותר בשנת 2020: אמיץ. המצאה זו, המתמקדת בביזור ודמוקרטיזציה של ניווט באינטרנט, הוקמה על ידי ברנדן אייך, דמות טרנסצנדנטלית בעולם המחשבים מאז יצירתו הגאונית של JavaScript, קלף הטרמפ של התכנות העכשווי..

עכשיו, בואו נדבר על נתונים. בשנת 2019, BAT נסגר עם רווח של קצת יותר מ -40%. אך אם נסתכל על הסטטיסטיקה העובדתית, הם מציעים שההתרחבות במחיר עשויה להיות גדולה עוד יותר. על פי BAT, היו כ- 9994 אתרים הרשומים בתכנית פרסום מבוסס אמיץ ו- BAT בתחילת 2019. שנה לאחר מכן, הנתון עלה ל 40,172 אתרים, צמיחה של מעל 300%. כמו כן, מספר ההורדות מתחיל לעלות ובאמיץ יכול להתחיל להתחרות בדפדפנים הגדולים בענף בקרוב מאוד. למרות שהמחיר לא בהכרח צריך לעקוב אחר התנהגות האימוץ של פלטפורמות אלה, סטטיסטיקת האימוץ מהווה אינדיקטור טוב לכך שהפרויקט ימשיך לצמוח בשנת 2020.

המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לרכישה בשנת 2020 - 2 אתריום

אתריום (ETH)

את’ריום יכול להיות ברשימה שלנו ומחוצה לה, והתפוצצות מחירו תניע – במידה מסוימת – את ההחלטות שקיבל צוות הפיתוח שלה. היא סגרה את שנת 2019 עם הפסד של כמעט 5% ובידדה את עצמה מקריפטואים אחרים שסיימו את השנה בשיעור תשואה טוב. למרות כל זאת, על פי CoinMarketCap, הוא נותר ללא עוררין כמטבע הקריפטו השני המהוון ביותר בשוק. Ethereum ממשיכה להיות המערכת האקולוגית הגדולה ביותר לפיתוח אסימונים ויישומים מבוזרים, המארחת יותר מ -1 / 5 מסך המטבעות הדיגיטליים בענף..

עם זאת, תצפית זו צריכה לקחת בחשבון גם את מגבלות הקיבולת הבלתי מעורערות של הרשת שלה. לאחר הגעתו של שדרוג איסטנבול בדצמבר 2019, ניתן ליישם בבלוקצ’יין שלה פתרון פיצול שיגדיל משמעותית את מספר העסקאות שעובדו בשנייה. זה יהיה פתח עבור Ethereum 2.0, השדרוג שיכול לשנות לחלוטין את התחזית על Ether. עם זאת, התקדמות זו תלויה בקונצנזוס של צוות הפיתוח בשנת 2020.

קנו ETH באמצעות eToro

> קרא את המדריך שלנו לרכישת Ethereum.

אדווה לוגו

אדווה (XRP)

Ripple היא עוד מטבע קריפטוגרפי שנסגר בשנת 2019 באדום למרות הרחבת רשת RippleNet והפתרון xRapid, מה שהופך עסקאות חוצות גבולות למהירות וזולות יותר באמצעות המטבע הדיגיטלי XRP. לדברי המנכ”ל שלה, בראד גארלינגהאוס, שנת 2019 ציינה את התקופה הטובה ביותר לרכישות וחתימות על חוזים בין Ripple Labs וחברות פיננסיות אחרות מחפש לאמץ את הפתרונות שלו. בגלל מערכת היחסים הקרובה והתלות בבנקים, ה- XRP הוא מטבע מטבע שנוי במחלוקת. עם זאת, הדוחות הרבעוניים של החברה מראים צמיחה ועניין מצד הבנקים.

עם סגירת 2019 בתנאים שליליים (הפסדים של כ -47%) ותנאי מכירה מוגזמת במהלך כמה מסגרות זמן, לשווקים עדיין יש קו כסף באופק. אם אדווה תופס תאוצה ושאר השוק יעבור לטובתו, סביר מאוד להניח ש- XRP יהיה אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר להשקעה בשנת 2020..

קנו XRP עם eToro

> קרא את המדריך שלנו כיצד לקנות אדווה.

יצרן לוגו 2

Maker (MKR)

זהו אסימון שבוודאי אף אחד לא היה מצפה להיות בדירוג הקריפטוסים הטובים ביותר שלנו להשקעה בשנת 2020. ראשית, חשוב להבין את הצמיחה המהירה של מטבעות שכבה בשנה שעברה ואת העובדה שכולם רוצים עסק זה בתעשיית הקריפטו. פיתוח אסימונים המעוגנים לערכם של מטבעות פיאט אינו חדש. Tether היה אחד הראשונים שחקרו את המושג הזה ומטבע ה- USDT שלו מוצמד לערך הדולר האמריקני. נכון להיום, היוון שלה ממקם אותו כקריפטו המטבע הרביעי לפי שווי שוק. עם ההשקה המתוכננת של פייסבוק את המערכת האקולוגית שלה מאזניים בשנת 2020 התברר שאין להתעלם ממטבעות מקושרים. ענקים אחרים כמו ג’יי.פי מורגן או ההנהלה הסינית בעצמו (דרך בנק העם הסיני) החליטו גם הם להשיק מטבעות מטבע משלהם..

עם זאת ישנה בעיה מהותית: הרעיון של מטבע מחובר לפיאט נשבר עם האופי המבוזר של מטבעות קריפטוגרפיים, שכן ישנה רשות מרכזית לגבות כל מטבע מטבע בכסף אמיתי ביחס של 1: 1. הארגון האוטונומי המבוזר של Maker (DAO) משנה לחלוטין תרחיש זה ויוצר DAI מטבע קריפטוגרפי יציב משלו. הוא מבוסס על אלגוריתם אינטליגנטי ששומר על ‘פרוס וקוביות’ עם מחיר הדולר באמצעות הפקדת אתרים ושאר מטבעות הצפנה כבטוחה. מודל “מבוטח” זה מופעל על ידי מטבע MKR. בסוף 2019 בוצע שדרוג מכריע של המערכת עם השקת ה- IAD רב הגב. הסיבות לעיל יכולות לתמוך בעלייה במחיר ה- MKR ככל שנמשך השימוש ב- MCD (IAD רב גיבוי).

> קרא את המדריך שלנו כיצד לקנות Maker.

מטבעות קריפטו אחרים להשקעה בשנת 2020

בנוסף לאלטקוינים שבחנו, ישנם אלטקוינים אחרים שיכולים לגרום להפתעות בשנת 2020, ולכן הכנסנו לרשימתנו את המטבעות הבאים;

  • Chainlink (LINK): זכה במקום החמישי ברשימת מטבעות הקריפטו הרווחיים ביותר לשנת 2019 עם רווחים של יותר מ -500%. הצמיחה הייתה כמעט בלתי ניתנת לעצירה וכל עוד מגמת העלייה תימשך, זה יהיה רק ​​עניין של נקודת כניסה טובה.
  • IOTA (MIOTA): אחד המטבעות הקריפטוגרפיים העתידניים בתעשייה לא הצליח לשכנע את השור בחודשים האחרונים. זה היה אחד המפסידים הגדולים בשנת 2019 למרות כמה בריתות אסטרטגיות עם חברות גדולות כמו יגואר, שהחלו ליישם ערך באובייקטים המחוברים ברשת האינטרנט של הדברים (IoT). אך תנאיו הנמכרים יתר על המידה קבעו ריבאונד, אשר יצטרך להיות מלווה בהתפתחויות חדשות ב- IOTA.
  • VeChain (VET): ההתמקדות שלה בשינוי דיגיטלי של רשתות אספקה ​​היא באמת מעניינת. אך הכללתה ברשימה זו נובעת מהפתיחה האחרונה של סין לשימוש בטכנולוגיות בלוקצ’יין. ההחלטה שקידם הנשיא שי ג’ינפינג עצמו יכולה לתרום לצמיחה של פרויקטים מבוזרים שבסיסה במדינה זו. לפיכך, נוכל לכלול השלמת קבוצה זו בפרויקטים כגון TRON או NEO.
  • קוסמוס (ATOM): עם הופעת בכורה מרשימה והופעה חיובית בשנת 2019, רשתות חסימות מקבילות בקוסמוס יכולות להקל על שילוב טכנולוגיות מבוזרות עם העולם האמיתי. המערכת האקולוגית של חיבורי שרשרת שלה מכונה גם “האינטרנט של רשתות חסימות”.
  • גְרַם: אנו סוגרים עם מטבע דיגיטלי שטרם הגיע לשוק, אך ככל הנראה נעשה זאת בשנת 2020. GRAM, מטבע קריפטומון שהוצע על ידי אחד המובילים בהודעות: טלגרם. זה יתמוך ברשת TON ויהיה זמין להחלפה ביישומי טלגרם לפלטפורמות סלולריות שונות. עם זאת, טלגרם עומדת בפני חומה רגולטורית שעשויה למנוע מהשקת מטבע הקריפטו שלה. אם היא תתגבר על המכשולים, GRAM היה מתגנב מייד לעשרת המובילים של CoinMarketCap עבור ההון שגויס בסבבי המימון הפרטיים שלה..