בדיקת רווח ביטקוין ובדיקה – תרמית או לא?

מה זה רווח של ביטקוין?

על פי הדיווחים, Bitcoin Profit הוא תוכנת מסחר עטורת פרסים המיועדת לסייע לסוחרי מטבעות קריפטוגרפיים להפיק את המרב מההזדמנויות הרבות בשוק הקריפטו. האתר טוען כי הבוט משתמש בטכנולוגיות מתקדמות כמו בינה מלאכותית ולמידת מכונה כדי לפענח כמויות עצומות של נתוני שוק. בזכות אלגוריתמים מתוחכמים וניתוחים חכמים, נאמר כי הבוט יכול לבצע חישובים מהירים ולחזות תנועות שוק סבירות במהירות הבזק, ובכך לבצע עסקאות על בסיס מידע זה..

מי מאחור

מי עומד מאחורי רווח הביטקוין?

זה קובע באינטרנט כי ג’יימס רוברטס תכנן את Bitcoin Profit. לפי הדיווחים, יש לו רקע נרחב בתחום הפיננסים כאנליסט בשוקי המניות, אך נמשך לקראת מטבעות קריפטוגרפיים לפני עשור בעקבות ההתמוטטות הפיננסית שגרמה למוסדות רבים לפשיטת רגל. רוברטס צוטט באומרו כי הוא התאהב במטבעות קריפטוגרפיים בגלל הכוח שנתנו לאנשים על כלכלתם. אומרים שהוא התחיל לחקור את הטכנולוגיה והבין שהוא יכול לעשות הון על ידי סחר בסוגי הנכסים החדשים. באמצעות הידע שלו בשווקים פיננסיים והשתמש בעבר בסוחרי רכב כמו MetaTrader 4, הוא ביקש לעצב משהו דומה שיעזור לסוחרי מטבעות קריפטו לנווט בג’ונגל המסחר בקריפטו בקלות. הוא חבר לצוות של מפתחי תוכנה מיומנים. הם עזרו לו בפיתוח תוכנת מסחר שתבצע אוטומציה של מסחר בקריפטו תוך שהיא מציעה למשתמשים אחוז הצלחה גבוה יותר מהפתרונות הקיימים.

בואו נתחיל!

כיצד להשתמש ברווח של ביטקוין

1. תחילת העבודה

כדי להתחיל, יהיה עליך לבקר באתר הרשמי של הבוט ולהירשם. לאחר ההגעה לאתר תראה טופס להרשמה על ידי הזנת שמך, כתובת הדוא”ל ומספר הטלפון שלך. לאחר שתסיים, לחץ על "הירשם עכשיו," ותקושר למתווך שבו תוכל לגשת לשווקי מסחר שונים. עם זאת, חשוב להשתמש בשם הרשמי שלך כפי שהוא מופיע בתעודת הזהות או בדרכון שהונפקת על ידי הממשלה, מכיוון שאתה צריך לאמת את החשבון והמידע צריך להתאים.

2. בצע הפקדה

לאחר הכניסה, הגיע הזמן להפקיד כספים לחשבון הרווח של ביטקוין. תועבר לדף שבו תצטרך להזין את מספר הכרטיס שלך ופרטים אחרים בתוספת הסכום שתפקיד. ההפקדה המינימלית היא 250 דולר, והמקסימום הוא 10,000 דולר. לאחר שתסיים לממן את חשבונך, יהיה עליך לאמת את חשבונך על ידי העלאת תמונות של תעודת הזהות שהונפקה על ידי הממשלה ומסמך רשמי המציג את מגוריך..

3. התחל לסחור

עכשיו כשסיימת להפקיד ולאמת את חשבונך, הגיע הזמן לסחור. תועבר אל לוח המחוונים שבו תוכל לבצע את העסקאות שלך. ממשק המשתמש מעוצב היטב ופשוט לשימוש. אך לפני שאתה עוסק במסחר חי, נסה את חשבון ההדגמה שבו תשתמש בכסף וירטואלי כדי ללמוד כיצד המסחר בפלטפורמות עובד. ברגע שאתה מרגיש שצברת מספיק ביטחון ויכול לקבוע פרמטרים משלך, המשך למסחר חי.

תכונות עיקריות של רווח ביטקוין

כשבוחרים את הסוחר האוטומטי הטוב ביותר לצרכים שלך, ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון, כמו איך הוא מדורג מול בוטים מסחריים אחרים? האם זה גובה עמלות? איך התמיכה בלקוחות? כפלטפורמה מובילה מדווחת, Bitcoin Profit טוען שיש לה הרבה מה להציע למשתמשים שלה. להלן, נסתכל על חמש תכונות ייחודיות שמשתמשים מציינים כי תוכנת המסחר הזו בולטת.

תשלומים

הבוט טוען שמשתמשים יכולים להרוויח אלפי דולרים ביום, ויש טענות של לקוחות קיימים שהרוויחו סכומים אדירים באמצעות סוחר הרכב. אם תגלול בדף הבית של הפלטפורמה, תמצא קטע שמציג את הסכומים שהסוחרים עשו במהלך 24 השעות האחרונות. לאחר פתיחת החשבונות שלנו, הניסיון שלנו היה נעים למדי למרות שלא הרווחנו כמעט בהשוואה למה שאחרים העידו עליו, ופעלנו בפיקדון מינימלי של 250 דולר..

מערכת אימות

תהליך האימות קל יחסית ומהיר כל עוד מציעים את המידע האישי הנדרש. לאחר הכניסה תצטרך להעלות תמונה של תעודת הזהות הממשלתית שלך או דרכון כדי לאשר את זהותך ולהגיש מסמך המציג את מקום מגוריך. המסמכים ייבדקו, ואם הם ייבדקו, חשבונך יאושר תוך שעה, וברגע שסיים תהליך זה, הגיע הזמן להפקיד ולסחור.

תהליך המשיכה לרווח ביטקוין

במהלך ההרשמה תקבל הזדמנות לקשר את חשבון הבנק שלך לרווח הביטקוין. משיכות יכולות להתבצע ישירות לחשבון הבנק שלך, או שאתה יכול לבחור להשתמש בכל אמצעי תשלום אחר הנתמך בפלטפורמה. כל המשיכות מעובדות תוך 24 שעות.

עלויות ועמלות

תוכנת המסחר אינה גובה כלל עמלות בכל הנוגע להפקדות או משיכות. אך ייתכן שתצטרך עלויות מסוימות בהתאם לאופן התשלום שבו תבחר להשתמש למימון חשבונך. סוחר הרכב עושה את כספו על ידי לקיחת עמלות על מרווחים.

שירות לקוחות

Bitcoin Profit מתגאה בצוות שירות לקוחות מגיב מאוד אשר תמיד עומד לרשות המשתמשים בכל נושא שיש להם בעת אינטראקציה עם הפלטפורמה. לאחר שתיכנס, תקבל שיחה מאחד החברים שינחה אותך לאימות והפקדה בחשבונך. הם גם יעצו לך לנסות את חשבון ההדגמה אם אתה סוחר ראשון כדי להבטיח שיש לך הבנה טובה לגבי האופן שבו המסחר בפלטפורמה פועל לפני שאתה עוסק במסחר חי. בנוסף, יש תיבת צ’אט בלוח המחוונים שלך בפינה הימנית התחתונה שבה אתה יכול לשאול כל שאלה, וחבר בתמיכת הלקוחות יטפל בשאלותיך. לבסוף, תוכל להגיע לפלטפורמה באמצעות דוא”ל עם כל השאלות שנענות תוך 24 שעות.

מתווכים קשורים

כמו רובוטים אחרים של סחר בקריפטו, Bitcoin Profit מעסיק את שירותיהם של מתווכים שונים המסייעים למשתמשים לגשת בקלות לשווקי מסחר שונים. במהלך המחקר ניסינו כמה חשבונות שונים באמצעות VPN כדי לשנות את המיקומים שלנו ובכל פעם נקשרנו למתווך האחר. גילינו שרשויות שונות מסדירות את המתווכים הקשורים לפלטפורמה בתחומי השיפוט שלהם.

האם רווח של ביטקוין הוא תרמית?

במהלך המחקר שלנו בנושא רווח ביטקוין, נתקלנו בהמלצות רבות על המשתמשים, כאשר הרוב היה חיובי. המשתמשים היו אסירי תודה על השימוש ברובוט המסחר, מה שעזר לאוטומציה של תהליך המסחר המפרך אחרת. לאחר הגדרת החשבונות שלנו וביצוע בדיקה של היבטים שונים בפלטפורמה, החוויה שלנו הייתה חיובית למדי.

מהרגע שנרשמת, יש אדם בהישג יד שיעזור לך למקרה שאתה מרגיש תקוע באיזשהו מקום. אתה יכול להגיע אליהם דרך תיבת הצ’אט או אפילו באמצעות דוא”ל. כמו כן, אף על פי שהפלטפורמה אינה מוסדרת בעצמה, מה שלא מפתיע בהתחשב בכך שפרויקטים רבים אחרים של בלוקצ’יין אינם, היא מתקשרת עם מתווכים מוסדרים מאזורים שונים. חברות כאלה בדרך כלל מאוד להוטות עם מי הם מתחברים, מכיוון שהרשויות לעיתים קרובות שומרות על כל מהלך שלהן.

5 סיבות להשתמש ברווח ביטקוין למסחר

כיום ישנם מאות אם לא אלפי רובוטים מסחריים הזמינים בשוק. חלקם לגיטימיים ואילו אחרים לא. חלקן מספקות תוצאות, בעוד שאחרות לא. להלן נעבור על חמש סיבות שמשתמשים בביטקוין רווח טוענים שזו התוכנה הנבחרת.

1. ממשק משתמש אינטואיטיבי

הדבר הראשון שיבלט ברגע ההרשמה הוא עד כמה ממשק המשתמש נראה מלוטש. זה לא אמור להפחיד אותך, מכיוון שזה די פשטני, ומאפשר גם למשתמשים הכי פחות טקניים לבצע משימות באמצעות לוח המחוונים של תוכנת המסחר. הגדרת פרמטרים עבור הסוחר האוטומטי שלך קלה יחסית, וכך גם הפקדה ומשיכה על לוח המחוונים. כל רכיב בתוכנה מוצג בצורה מסודרת והיא שקופה למדי, ומאפשרת מעקב אחר הנעשה בצורה חלקה.

2. מתגאה בשיעור הזכייה המוביל בשוק

בוט מסחר זה מתגאה באחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר בהשוואה לתוכנות מסחר אחרות הקיימות בשוק כיום. לטענתה, היא יכולה לנתח נתוני שוק קריפטוגרפיים עצומים, לבצע חישובים מהירים, לחזות את תנועת השוק הסבירה ולהשתמש במידע לביצוע עסקאות, ובכך לתת למשתמש יתרון בהשוואה למסחר ידני..

3. מהר יותר מסחר ידני

כפי שהזכרנו לעיל, תוכנות מסחר אוטומטיות מפותחות כוללות אלגוריתמים מתקדמים המסייעים לרובוט לבצע חישובים מרובים בקצב ברק בעת ניתוח נתוני השוק. אין אדם שיכול לחשב באותה מהירות תוך קבלת החלטות על סמך נתונים זמינים תוך שבריר שנייה.

4. אנליטיקס חכם

משתמשים מצהירים כי רובוט המסחר נועד לאסוף נתוני שוק חדשים שיכולים להשפיע על השוק לאחר פרסום מקוון. זה יכול להיות חדשות מהרגולטור או התפתחות מרגשת על ידי פרויקט או אפילו חיזוי של משפיע. נמסר כי הבוט ינתח את הנתונים וינבא תחזיות לגבי תגובת השוק למידע ואז ישלב אותו במסחר שלו ומכאן שיקבל החלטות יעילות יותר..

5. הסר שגיאה אנושית

כבן אנוש, יכולותיו של סוחר נפגעות מרגשותיו, אשר עשויים להפריע. אפילו עם אסטרטגיית המסחר הטובה ביותר, היצמדות אליה לפעמים בשוק בלתי צפוי שבו אתה צריך להגיב למידע חדש באופן מיידי עלול לזרוק אותך מכל משמר. מעקב אחר רגשות עשוי להוביל לאסון. אך רובוטים מסחריים אינם מוגבלים על ידי תחושות כאלה, וזה נותן להם יתרון בעת ​​ביצוע עסקאות על סמך מידע זמין.

יתרונות וחסרונות של רווח ביטקוין

יתרונות

מקל על הלחץ של המסחר פחות זמן נדרש לניטור עסקאות יוצר מקור חלופי להכנסה פסיבית יכול לפעול 24/7

חסרונות

אמור לתמוך במטבעות קריפטוגרפיים נוספים נדרש למידה וניסיון לפני שתוכל להתאים להרוויחים אחרים בפלטפורמה

המסקנה שלנו

ככלי תקשורת מכובד, אנו תמיד נמצאים בקו החזית בכל הנוגע לחינוך ההמונים אודות מוצרי קריפטו מדהימים הקיימים בשוק שיכולים להועיל להם. לא לקח לנו זמן רב לחקור יותר אודות Bitcoin Profit לאחר שראינו את הבאז סביב הבוט בפורומים שונים של קהילת הקריפטו המקוונת. זה הוצג ככסף כסף, והיינו צריכים לקבוע אם יש בכך אמת, אז התחלנו לעבוד.

מהירשם, הפקדה, אימות החשבון והמסחר, הכל נראה מעל הסיפון. תמיכת הלקוחות הייתה מועילה, במיוחד בהתחלה, שם הסבירו כיצד נלך על תהליכים שונים בפלטפורמה. היה חשבון הדגמה לתרגול, ולזה היו כל הפונקציונליות של מסחר חי.

שווקי מטבעות קריפטוגרפיים הם תנודתיים מאוד, ואנו מציעים לך ללמוד כל מה שאתה יכול. לא רק על הפעלת התוכנה, אלא על השוק עצמו בכדי לסייע בהודעת החלטות המסחר שלך. אם אתה רוצה לנסות בוטים אחרים, עיין בביקורות שלנו על Crypto Genius, Bitcoin Circuit ו- Bitcoin Millionaire..

שאלות נפוצות

 1. 1. אילו מצבי תשלום נתמכים ב- Bitcoin Profit?

  על פי הדיווחים, Bitcoin Profit תומך במצבי תשלום רבים, כולל העברה בנקאית / בנקאית, כרטיסי אשראי וחיוב, ואופני תשלום אחרים כמו Skrill, DragonPay, Directa24, Rave, VirtualPay ו- ZPay..

 2. 2. כמה בטוח רווח הביטקוין?

  נאמר שהוא מאובטח מאוד, תוך שימוש בכל אמצעי האבטחה האחרונים, כולל אישורי SSL, כדי להגן על נתוני המשתמשים ועל כספים.

 3. 3. כמה עלי להשקיע ברווח של ביטקוין?

  ההפקדה המינימלית היא 250 דולר, וכמתחיל, לא תחרוג מסכום זה. כאשר אתה לומד את המלאכה, אתה יכול להגדיל את ההון שלך כדי להרוויח יותר מהעסקאות שלך.

 4. 4. כמה אני יכול להרוויח באמצעות Bitcoin Profit?

  זה תלוי לחלוטין ברמת הניסיון שלך, בכמות ההון המסחרי ובביצועים הכלליים של השוק.

 5. 5. האם רווח ביטקוין זמין בארצי?

  זו פלטפורמת מסחר אוטומטית שפועלת כמעט בכל המדינות ברחבי העולם. בעת ההרשמה תופיע תפריט נפתח המאפשר לך לבחור את המדינה שלך תוך כדי הזנת מספר הטלפון שלך.