תחזיות מחיר NEO לשנת 2020 | מה אומרים המומחים?

כאשר מתעמקים בתחום הפיתוח המבוזר, התחרות היא קשה, עם יותר מ- Bitcoin ו- Ethereum להתמודד. אחד הבולטים והראשונים לאתגר הוא NEO, מערכת אקולוגית המאפשרת גם פיתוח של יישומים מבוזרים חזקים והשקה קלה של פרויקטים חדשים. כאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הרווחיים ביותר בעיצומה של עליית 2017, רבים מחפשים את הרגע בו NEO יתפוצץ שוב. כאן אנו מציגים את התחזיות הטובות ביותר ותחזיות NEO לשנת 2020 לאחר סדרת ניתוחים בסיסיים, טכניים ומחקרי דעת מומחים.

¡קנה NEO עכשיו!

NEO העתיד לשנת 2020

NEO הוא אחד המבנים החזקים ביותר לפיתוח פרויקטים חדשים המבוססים על טכנולוגיית בלוקצ’יין. אחד המאפיינים המוצקים ביותר שלה הוא הרבגוניות, הניתנת בעיקר מכך שכל מי שיש לו ניסיון בתכנות יכול ליצור פרויקט סמלי או מבוזר משלו באמצעות המערכת האקולוגית של NEO. זאת בשל התאימות לקבוצה גדולה של שפות תכנות לקידוד חוזים חכמים, למשל. C ++, C # ו- Java, בין היתר. המערכת האקולוגית כבר מארחת פרויקטים מוצקים כמו אונטולוגיה, RedPulse, Trinity או Qlink.

למרות ההתקדמות הללו, NEO הייתה אחת ממערכות ההצפנה שהושפעו ביותר מהשפל של 2018. האסימון התומך במערכת האקולוגית איבד עד 97% מערכו משיאיו באותה שנה. עד לפרסום מאמר זה, המצב לא השתנה הרבה והפער עדיין 94% מהשיאים ההיסטוריים. למרות שבשנת 2019, כמה מטבעות קריפטוגרפיים ניצלו את המצב כדי להשיג מקום, NEO חוותה עלייה לא משמעותית למדי. אז האם הפרויקט בדרך לסיומו? למעשה, 2020 יכולה להיות השנה בה NEO יחזור למשחק. לפני מספר חודשים הצוות החל בפיתוח גרסה חדשה של הפלטפורמה; NEO 3.0. אם התוכנית תתממש, NEO 3.0 יגיע בשנת 2020 ויכול להחזיר את המטבע הקריפטוגרפי למפה.

התחזיות של NEO 2020: אירועים חשובים, עדכונים ונתוני מפתח

ברשימה שלהלן אנו מציגים כמה טיעונים לעלייה אפשרית ב- NEO לשנת 2020. האם זו תהיה שנה טובה ל לקנות NEO?

 • עורך “NEO Smart Economy”, אריק ג’אנג, הציג לפני מספר חודשים את מפת הדרכים להשקת NEO 3.0. על פי נתונים שפורסמו במדיום, ההשקה של גרסה חדשה זו מוערכת לאקרנים ברבעון השני של 2020.
 • עדכון זה עשוי לקחת את NEO לשלב הבא. הפלטפורמה תוכל ליישם יישומים בקנה מידה גדול לשימוש מסחרי. בין הכללות החדשות ניתן למנות גרסה מאוחרת של סובלנות תקלות ביזנטית (dBFT), מודל עלות נמוך יותר, אפשרות לחוזים לקבל גישה לאינטרנט בזמן ריצה, מכונת הוירטואלית NeoVM, פלטפורמת אחסון NeoFS ומערכת זיהוי דיגיטלית NeoID..
 • ההתעניינות של סין בתעשיית הקריפטוגרפים גרמה לנשיא סין עצמו לדחוק לתמיכה בשימוש מואץ בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, ברמה הרשמית. כפרויקט עם שורשיו במדינה זו, זה יכול להיות תפנית אירועים מבטיחה מאוד. בדירוג האחרון של מטבעות הצפנה שהוכנו על ידי ממשלת סין – ו פורסם בדצמבר 2019– NEO תפסה את המיקום השישי.

ניתוח טכני של NEO ותרחישים אפשריים (ינואר 2020)

בניתוח הטכני הבא נחקור כמה מהתרחישים האפשריים לעתיד NEO בשנת 2020. הניתוח נערך בינואר 2020, על בסיס יומי. למרות שהמצב עשוי להשתנות באופן דרמטי במהלך השנה, הנתונים עשויים לשמש לזיהוי נקודות עניין מרכזיות. בגלל הסטייה הרחבה שלו, ננתח את מחיר ה- NEO מול הדולר האמריקאי, אך גם מול הביטקוין. לפיכך, כלולים שני זוגות מטבע (NEO / USD ו- NEO / BTC). נתונים אלה עשויים להתברר כבעלי ערך, ובגלל האופי ההפכפך של NEO, יש לקרוא אותם בעיון.

NEO / USD: תצפיות חשובות ותחומי עניין

Análisis técnico NEO 17 de enero 2020ניתוח טכני של NEO לעומת דולר אמריקאי (NEOUSD) עבור 17 בינואר 2020 נתוני Bitfinex נותחו בכלי TradingView.

התרשים מציג כמה אינדיקטורים ורמות חשובות שיש לעקוב אחריהם:

 • על ידי ביצוע ניתוח נרות ליום אחד במסגרת זמן ממושכת יחסית, אנו יכולים לראות כי מסלול ה- NEO ביחס לדולר לא יהיה פשוט..
 • יש אזור איחוד ראשון לפני הפריצה בנובמבר 2018, שם האסימון מאבד תמיכה בסביבות 15 $, מה שמוביל אותו לשיאים נמוכים מאז 2017.
 • זֶה אזור איחוד יהיה כעת המפתח לביצועים של NEO בעתיד. החלק העליון הוא בסביבות $ 21 ואנו יכולים לראות כי NEO כבר ניסתה להתגבר על התנגדות זו באמצע 2019 (ללא הצלחה יתרה).
 • סביר מאוד להניח כי NEO שוב תבקש מקלט באזור זה, והצד השורי יצטרך לפעול בתוקף בכדי להתגבר על חומה זו. אחרת, NEO עלולה ליפול שוב, בדיקת תמיכה בסביבות 6.5 דולר לפני נפילה לקרקע של 5.4 דולר, הרמה הנמוכה ביותר זה למעלה משנתיים.
 • מצד שני, אם היא תצליח להתגבר על האזור שתוחם באדום, נוכל להתחיל לראות פנורמה כלפי מעלה יותר לזו של התפתחות רב לשונית מבוזרת. פיבונאצ’י מסמנת כמה רמות עניין באופן מדויק יחסית. אחד מהם הוא בסביבות 26.5 $; אבל יש התנגדות בולטת יותר בסביבות 40 $.
 • למרות היעדר המפוח של NEO, ה- RSI נראה כאילו הוא מתחיל ליפול לאזור שנקנה יתר על המידה, מה שעלול להוביל לתקופת איחוד בטווח הקצר במקרה הטוב.

NEO / BTC: תצפיות חשובות ותחומי עניין

Análisis técnico NEOBTC 17 de enero 2020ניתוח טכני של NEO לעומת bitcoin (NEOBTC) ליום 10 בינואר 2020. נתוני ביטרקס נותחו באמצעות הכלי TradingView.

תרשים זה מראה רמות גבוהות של תנודתיות, מה שהופך את המידע לברור פחות. עם זאת, יש כמה תצפיות הבולטות:

 • בסוף שנת 2019, מחיר המניות של NEO לביטקוין הגיע לתחתיתו והגיע לרמתו הנמוכה ביותר מאז יוני 2017. אף על פי שהדבר גרם לכך שהוא נסחף לרמות מכירת יתר ב- RSI, לא ניתן לשלול תיקון של תמיכה זו בסביבות 0.0008 BTC. אם השוורים לא יגיבו, הוא עלול ליפול לרמה מסוכנת שמתקרבת ל 0.00036 BTC.
 • עם זאת, אינדיקטור אחד יכול לשנות את התחזית לחלוטין. אנו מתייחסים ל ממוצעים נעים של 50, 100 ו -200 יום (MA50, MA100, MA200). עקומות אלה היו הקובעים העיקריים להתנהגותה של NEO בשנה האחרונה במניעת עלייתה. נכון לעכשיו, מטבע הקריפטו הצליח להתגבר עליהם, שנחשב לאות שורי. עם זאת, יידרש אישור על הפריצה על מנת לעבור לתפיסה חיובית יותר.
 • אם אושר, NEO היה מחפש רמות נדיפות עם התנגדות קרוב ל 131 KSATS (0.00131 BTC) ו- 267 KSATS (0.00267 BTC) כמו רמות משמעותיות ביחס להתנהגות ההיסטורית שלהם כמו רמות S / R (תמיכה / התנגדות). כמובן, ישנן רמות ביניים, אך אלה יכולות להסיח את הדעת מהתמונה הגדולה יותר.
 • הניתוח יאבד תוקף אם הוא לא נעשה בשיתוף עם מחקר של המערכת האקולוגית של ביטקוין.

שיקולים טכניים אחרים ותחזיות עבור NEO

 • מינימום NEO בשנה האחרונה: ירד ל -6.65 דולר באוקטובר, 2019. בספטמבר אותה שנה, מחירו ביחס ל- BTC שקע ל- 0.00083 BTC.
 • שיאי NEO בשנה האחרונה: ביוני 2019 הוא עלה בקצרה מאוד מעל 20 דולר. ביחס לביטקוין, הצמד NEO / BTC הגיע למעל 273 KSATS במרץ אותה שנה.

ניתוח מצביע על הפסקה אפשרית עבור זוג NEO / BTC, אך הדבר ידרוש אישור נוסף וירידה בתחום הביטקוין, מה שעלול להקטין את התרחיש הזה. ביחס לדולר, חומת האיחוד תהיה הרמה לפיקוח השנה לפני שניתן יהיה להסיק מסקנות מדויקות.

תחזיות NEO ועתיד על פי מומחים

 • ערוץ היוטיוב BTC News, עושה תחזית NEO עם שווי קרוב ל -1,555 $ דולר לחודש דצמבר 2020. עם זאת, אנו רואים תחזית זו בלתי סבירה ולא מציאותית.
 • לפורטל LongForecast, המספק תחזיות פיננסיות של מכשירי מסחר שונים, יש תחזית מחיר של NEO לסך של 13.00 דולר לסוף 2020 (התייעץ בזמן מהדורת מאמר זה). זה יאשר את תיאוריית האיחוד אליה התייחסנו.
 • בינתיים, אתר Coin.switch סבור כי הגעתו של NEO 3.0 אכן תשפיע לטובה על המחיר במהלך שנת 2020. על פי פרסום, האסימון יכול לסגור את השנה בעצרת שתגיע לשיאים של $ 274.8 דולר.
 • פורטל אחר, המכונה הביטקוין (Bitcoinist), נשען גם הוא בצורה הפוכה. על פי ידיעה לתקשורת, השדרוג החדש ברשת NEO יניח תחזיות שוריות עבור NEO בשנת 2020. למרות שהם לא מזכירים ערכים ספציפיים, הם מאמינים כי – בשיתוף עם BTC – NEO תהיה המטבע המנצח של 2020.

מה מסקנות התחזיות הללו על NEO בשנת 2020?

השנה עשויה להיות הפתעה גדולה עבור פרויקט שנשאר בצל מאז המעבר מאנטשארס ל- NEO, בשנת 2017. גרסת ה- 3.0 החדשה תשלב תכונות שיכולות להחזיר את הקריפטו למשחק ולהפוך את NEO לתחרותית שוב ב נישה שבה התחרות קשה. אם NEO יצליח להיות אחד מעמודי התווך של כלכלה חכמה, שזה החזון שלהם, מחיר האסימון שלהם עלול לרקוד שחקים – כפי שהיה בעבר. ממשלת סין עשויה להיות אחת מבעלות הברית בהבאת הדבר לקרות ודעות המומחים חופפות בתרחיש שורי בעיקר עבור מטבע קריפטוגרפי זה בשנת 2020..

עם זאת, הניתוח הטכני שלנו ממליץ על זהירות וניהול סיכונים מתאים לפני שהרמות שתוארו לעיל מגיבות. ברצוננו להזכיר לך כי אסימון זה זמין למסחר באמצעות מתווכים מסוימים, וזה יתרון גדול למשקיעים שרוצים לנצל כל מהלך. לא משנה אם חווים מגמת עלייה או ירידה, NEO היא מטבע קריפטוגרפי לאמיצים והסובלניים ביותר; אלה שמחפשים תשואות משמעותיות יותר.