קנה אייקון (ICX) | סחר ב- ICX בקלות ובבטחה

קנו אייקוני תוך מספר דקות בלבד

צור חשבון בחינם

הגדר את חשבון המסחר שלך באמצעות eToro בחינם עם שמך, כתובת דוא”ל ומספר טלפון

ממן את החשבון שלך

בחר את שיטת התשלום המועדפת עליך והפעל את החשבון עם ההפקדה המינימלית לחשבונך

התחל לסחור אייקוני

בחר מטבע קריפטוגרפי על ידי לחיצה על ‘שווקי מסחר’, הגדר את מגבלת הסיכון שלך ולחץ על ‘התחל לעבוד’ כדי להתחיל באסטרטגיית ההשקעה שלך

איפה קונים ICON

ההבדל בין מסחר לקנייה

המדריך האולטימטיבי למתחילים לסחר באייקון

מה זה אייקון ICX?

אייקון ICX היא רשת בלוקצ’יין מורכבת מאוד שכונתה “האת’ריום של דרום קוריאה”. כמו Ethereum, אייקון יוצר ערוצי תקשורת ותשלומים בין מוסדות ועסקים. הוא תומך גם ב- Dapps / חיבורים חכמים כמו Ethereum, NEO, QTUM, ומגוון מערכות בלוקצ’יין מוצלחות אחרות. בפועל, אייקון תהיה רשת בה אוניברסיטאות, בתי חולים, ארגונים ממשלתיים וכו ‘יכולים לנהל אינטראקציה ולהעביר תשלומים מכל הסוגים, מבלי שיהיה עליהם לעבור דרך צדדים שלישיים כמו בנקים. העסקאות יושלמו ב- Icon ICX, וכל עסקה תושלם ברגע עם עמלות מינימליות. אייקון שונה מ- Ethereum במובנים מסוימים. אחת מנקודות המכירה העיקריות שלהם היא בורסה מבוזרת שתאפשר למשתמשים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים בארנק אייקון ללא צורך להשתמש בבורסות צד שלישי. אייקון יאחסן גם את זהות המשתמש בבלוקצ’יין, לגישה מיידית לכל השותפים ללא סיסמה. יתרה מכך, אייקון יכול לתקשר גם עם רשתות חסימות אחרות כמו ביטקוין ואת’רום, כדי לאפשר תהליכים המשתמשים בכוח של רשתות אחרות, מבלי שהמשתמש יצטרך לעזוב את רשת אייקון או להשתמש במטבע אחר. בקיצור, אייקון יכול להיות בלוקצ’יין לשליטה מוחלטת בעולם. להשקיע באייקון אייקון היה אחד ה- ICOs הגדולים והמפורסמים ביותר של את’ריום בשנה שעברה. 2,500 ICX הלכו במחיר של 1 Ethereum, ששווה בזמנו 250 $ בלבד. כיום, במחיר של 8 דולר ליחידה, אנשים שנכנסו ל- ICO הרוויחו הרבה כסף, ורובם מצפים להרוויח הרבה יותר בימים הקרובים. בשלב זה של ההיסטוריה (19 בינואר 2018), ה- icon של אייקון עדיין לא פורסם, כך שכל הפוטנציאל הזה קיים רק בתיאוריה, לפחות ככל שהאדם הממוצע יכול לדעת. למרבה המזל, המסך אמור להיות מושק בעוד 5 ימים בלבד. אם במקרה קראת את זה לפני 24/1, זו עשויה להיות ההזדמנות האחרונה שלך לקנות אייקון ICX בזול! [/ Su_note]

מדוע אנשים מאמינים באייקון?

כל אלה תוכניות גדולות, אך האם יש סיבה טובה להאמין כי אייקון יממש את יעדיו השאפתניים? למעשה, כן יש. אייקון נמצא בפיתוח כבר יותר משנתיים. בצוות הנוכחי 30 מהנדסים העובדים ביום ובלילה. ישנן שותפויות קיימות עם מוסדות ועסקים, וחברת האם של חברת אייקון, DAYLI Financial, המגלגלת מיליארדי דולרים, מבינה את מרחב המטבעות הדרום קוריאני טוב יותר מכולם. דרום קוריאה מהווה 20% מכל נפח המסחר בקריפטוגרפים, אך אייקון הוא רק הבלוקצ’יין הציבורי הלאומי הראשון שלה. הם אומרים כי כל דרום קוריאה המשתמשת במכשיר חכם כבר מוסרת רק מעלה אחת או 2 מעלות מרשת אייקון. זה ככל הנראה יהיה שם ביתי בעוד מספר שבועות בלבד. דרום קוריאה מוכנה, במילים פשוטות, לסוג כזה של דברים. יש להם את הכלכלה הלאומית ה -11 בגודלה, האומה היא מהמתקדמות ביותר בכל מה שקשור לטכנולוגיית אינטרנט ותקשורת, ובמדינה יש הרבה מאמצים מוקדמים של מערכות כמו ביטקוין, את’ריום ופרויקטים פחות מוכרים. יש עוד הרבה מה ללמוד על אייקון, אבל זה בגלל שהוא מורכב מאוד. אתה יכול לעשות זאת בזמן שלך. לעת עתה, בואו ניגש איך לקנות מטבע אייקון.

כיצד לקנות אייקון ICX

אם אתה רוצה לדעת איך לקנות אייקון (ICX), תצטרך קודם לקנות ביטקוין מאתר כמו Coinbase אוֹ Cex.io. אתה גם רוצה ליצור חשבון עם MyEtherWallet.com כך שיהיה לך מקום לאחסן את אייקון ICX שלך ברגע שיש לך את זה.

כיצד לקנות אייקון (ICX) ב- Binance

Binance של הונג קונג היא בורסת המסחר ICX מספר ICX. זה זמין ברוב חלקי העולם. נסקור כאן כיצד ליצור חשבון עם Binance כדי שתוכל לקנות אייקון. ראשית, עבור אל Binance.com וצור חשבון על ידי הוספת כל המידע האישי שהם מבקשים. Binance לא דורשת ממך לספק תעודת זהות אישית רגישה כמו כמה חילופים, לפחות לא עבור חשבונות רגילים, כך שתוכל להשלים את התהליך הזה תוך מספר דקות בלבד. בדוק בדוא”ל שלך אם יש הודעות אישור מ- Binance. בדוק את תיקיית הספאם שלך אם אינך רואה אותם לאחר מספר דקות. לחץ על הקישורים שבפנים ותובל חזרה לבינאנס, שם תוכל לעשות את כל הדרוש לפתיחת חשבונך החדש. Binance דורש ממשתמשים חדשים לאפשר אימות דו-גורמי, שיעניק לחשבונך שכבת אבטחה נוספת מעבר לסיסמה פשוטה. בדרך זו, יהיה לך קוד סודי שיופיע בטלפון שלך בכל פעם שאתה רוצה להתחבר ל- Binance. איש שאין לו קוד זה לא יוכל להיכנס לחשבונך.

כיצד לשלוח ביטקוין לבינאנס מהבורסה בה קניתם אותה

עכשיו שיש לך ביטקוין וחשבון Binance עובד, אתה הרבה יותר קרוב לעומד להשקיע באייקון. לפני שתנווט מבינאנס, לחץ על “כספים” ועל “משיכות הפקדות”. זה ייקח אותך למסך הארנק שם תראה ארנקים לכל מטבע הנסחר ב- Binance. בחלק העליון, תראה את הארנק של “BTC”. לחץ על “הפקדה” מימין לקו הארנק הזה, והארנק יתרחב. תראה מיד את כתובת ארנק ה- Binance Bitcoin האישי שלך, את הקוד האלפאנומרי בפינה השמאלית התחתונה של המסך למעלה. העתק כתובת זו. עכשיו עבור אל הארנק שבו מוחזק כרגע הביטקוין שלך. זה יכול להיות בכל מקום במספר מקומות, אך התהליך עבור כל אחד הוא בעצם זהה. עבור לחלק הארנק של הביטקוין שבו מוחזק הביטקוין שלך. לחץ על “משיכה” או “שלח”. הדביק את כתובת ההפקדה שלך בארנק ביטקוין בשורת הכתובת ולחץ על “שלח”. בעוד מספר דקות או שעות (תלוי בתעבורת הרשת ביום זה), המטבעות שלך יגיעו לארנק Binance.

כיצד לקנות אייקון ICX עם ביטקוין בינאנס

עכשיו אתה מוכן לקנות מטבע אייקון. לחץ על “חילופי חילופים” בראש עמוד הבית של Binance ובחר “בסיסי”. זה יהיה המסך שתראה: בצד ימין של הדף, הקלד ICX בתיבת הטקסט שאתה רואה המלא בתמונה לעיל. זה יראה לך את צמד המסחר ICX / BTC. לחץ על זה, שים לב שאופציות הקנייה והמכירה בתחתית המסך עוברות לאופציות קנייה ומכירה עבור ICX. בחלק “קנה” תראה ששווי השוק הנוכחי של ICX כבר מלא. אם אתה בסדר קונה במחיר זה, פשוט מלא כמה מטבעות ICX אתה רוצה לקנות (או בחר באחוז את הביטקוין שלך שתרצה להוציא) ותראה את העלות הכוללת של ההזמנה שלך להלן. אם אתה אוהב את מה שאתה רואה, לחץ על “BUY ICX” וההזמנה שלך צריכה להתמלא בקרוב. אם ברצונך לקנות מטבע ICS במחיר נמוך ממחיר השוק הנוכחי, הקלד אותו בשורת “מחיר”. בצע את שאר הסדר כמו לעיל. הזמנה זו תתמלא רק אם וכאשר מחיר ICX יורד מספיק כדי להתאים להזמנתך.

כיצד לשלוח את ICX אייקון שלך לארנק חיצוני לשמירה

בינאנס בטח ישמור על בטיחות המטבעות שלך, אך מכיוון שמדובר בבורסה גדולה, ישנם אנשים רבים בעולם שרוצים לגנוב מטבעות מבינאנס. סליחה, ככה הם רק החיים. כדי להימנע מגניבת אייקון ICX שלך בגניבה עתידית כלשהי, בהחלט תרצה לשלוח אותם לארנק אישי שאתה שולט בו, מכיוון שיש הרבה מאוד אנשים שמנסים לגנוב ממך מאלה שמנסים לגנוב מביננס.. ארנק אייקונים אם עדיין לא יצרת את חשבונך ב- MyEtherWallet, עשה זאת כעת. הקפד לשים לב היטב למפתחות הסודיים ולביטויי הסיסמה שסופקו לך על ידי MEW במהלך תהליך זה. אם תשכח את הסיסמה שלך, תוכל ליצור מחדש את הארנק באמצעות קודים אלה. MyEtherWallet הוא ארנק התומך בכל אסימוני ERC20 (מטבעות שהושקו באמצעות רשת Ethereum). רוב הסיכויים שתחזיק בעתיד אתריום או אסימוני ERC20 אחרים, כך ש- MyEtherWallet הוא כלי נהדר שיש בארסנל שלך. ברגע שנכנס, מצא את הכתובת שלך. זהו קוד אלפא-נומרי, בדומה לזה שכבר השתמשת בו במדריך זה. העתק אותו וחזור לבינאנס. עכשיו שאתה יודע לקנות אייקון, חזור לדף “משיכות הפקדות” ב- Binance. הקלד “ICX” בשורת החיפוש וארנק אייקון שלך יופיע. לחץ על “משיכה” והדבק את כתובת MyEtherWallet שלך בשורה המתאימה. לָסֶגֶת. תוך מספר דקות מטבע אייקון שלך יגיע ל- MyEtherWallet שלך. זהו צעד חשוב לכל מי שרוצה לקנות אייקון. לאחר צניחת אייקון בסוף ינואר, ארנק האייקון הרשמי אמור להשתחרר זמן קצר לאחר מכן.

מחשבות אחרונות על אייקון ICX

אם אתה רוצה לקנות אייקון, יש כנראה הרבה סיבות שאתה יודע שזה יכול להיות רעיון טוב. לא רק שזה הבלוקצ’יין הציבורי הראשון שהושק בדרום קוריאה (אחד ממוקדי הטכנולוגיה הגדולים בעולם), לאייקון כבר יש שותפויות עם עסקים ומוסדות רבים. צוות אייקון גדול ומנוסה, לחברת האם שלהם יש את הכסף והידע לגרום לפרויקט בסדר גודל כזה לקרות, ואנשי דרום קוריאה מעורבים באופן אישי יותר בפרויקט זה מאשר אזרחי כל פרוטוקול קריפטוגרפי לאומי אחר. בקיצור, המשאבה מוכנה עבור אייקון. אנו חושבים שזו עשויה להיות הפעם האחרונה שתוכל להשיג את אייקון במחיר זה, מכיוון שה- mainnet אמור לצאת לדרך בתחילת השבוע הבא. 24 בינואר הוא גם יום גדול שכן סוכנות חיצונית תדרג מטבעות קריפטוגרפיים שונים לפי מדדי איכות שונים. ICON נכלל בסיבוב הרייטינג הראשון, ואנחנו חושבים שהם יופיעו בין הטובים ביותר. הישאר מעודכן לאורך השבוע המרגש הזה למטבע שנראה על סף פיצוץ. נראה אותך מהצד השני ונקווה שתשקיע באייקון לפני שיגיע סיפור חדשותי גדול זה בכל רחבי העולם!

קנה עכשיו

כדי לקנות מטבע קריפטוגרפי, עליכם ליצור לעצמכם ארנק שיחזיק את האסימונים. מסחר אינו מחייב זאת.

בַּעֲלוּת:

אם ברצונך לתמוך באתוס המטבע הקריפטוגרפי, הקנייה טובה יותר. אם אתם רוצים להרוויח מההשקעה, המסחר מציע אפשרויות רבות יותר.

מטרות שונות:

מסחר באמצעות CFD הוא הרבה יותר סביר לספק יותר רגולציה כדי להגן על ההשקעה. קנייה בדרך כלל מציעה אבטחה נוספת זו.

תַקָנָה: