סקירת CoinCorner 2021

יש המון דרכים לקנות ביטקוין בימים אלה. שפע האפשרויות הזה יכול להיות מסובך עבור המשקיעים, אך החיפוש אחר הבורסה המושלמת שווה את העבודה. CoinCorner היא דרך לקנות ביטקוין באמצעות אירו ו לירה שטרלינג כתשלום. ל- CoinCorner יש נקודות חוזק וחולשה. במהלך שאר סקירת CoinCorner זו, אנו נפרט על כך שנסקור את פלטפורמת הבורסה, העמלות והמוניטין שלה. אנו נספק לך גם כמה אלטרנטיבות חזקות שעשויות לתת לך תוצאות טובות יותר.

עובדות מהירות של CoinCorner     

 • דֵרוּג: 3 מתוך 5 כוכבים
 • מטבעות מוצעים: ביטקוין
 • הפקדה מינימלית: £ 10 / € 10 ו- £ 20 / € 20
 • תַקָנָה: לא מבוקר
 • שיטות תשלום: אשראי / חיוב, נטלר, העברה בנקאית
 • ארנק כלול ?: כן
 • https://www.coincorner.com/

איך בדקנו את Exchange CoinCorner

אנו מעריכים את כל חילופי הקריפטוגרפים לפי שימושיות, מטבעות המוצעים, אבטחה, מוניטין, עמלות וערכים אחרים. אנו רוצים לתת לך תחושה אמיתית איך זה להשתמש בבורסה, וכיצד בורסה כמו CoinCorner מסתדרת עם שערי הבורסות האחרים שעומדים לרשותך בשנת 2018: https://coinlist.me/exchanges

רקע CoinCorner

דניאל סקוט, פיל קולינס, צ’רלי וולנו ודייויד בראון הקימו את CoinCorner ביוני 2014. הם רצו דרך קלה לאנשים בבריטניה לקנות ביטקוין. כיום מטה CoinCorner נמצא באי מאן. הביטקוין נותר המטבע היחיד הנסחר ב- CoinCorner, אך השירות זמין כעת ב -45 מדינות. CoinCorner היא דרך אמינה לרכישת ביטקוין (אם היא יקרה), אך החברה מקשה מאוד על משיכת מטבע פיאט.

תקנת CoinCorner & בְּטִיחוּת

מספרים כי CoinCorner שיתף פעולה עם ממשלת האי מאן בכדי להקים מסגרת רגולטורית לפיה חייבים לפעול עסקים לאומיים של קריפטוגרפים. במאי 2016 הוענק לחברה מעמד של עסק ייעודי על ידי רשות השירותים הפיננסיים של IoM. זה מדבר על עמידתו של CoinCorner בתקנות הלבנת הון ארציות ותקנות מימון נגד טרור.

על פי הרשות לשירותים פיננסיים, ייעוד זה נוגע ל”עסקי הנפקה, העברה, העברה, מתן שמירה או אחסון בטוחה, ניהול, ניהול, הלוואות, קנייה, מכירה, החלפה או מסחר אחר או תיווך של מטבעות וירטואליים ניתנים להמרה, כולל מטבעות קריפטו או מושגים דומים כאשר המושג מתקבל על ידי אנשים כאמצעי תשלום עבור סחורות או שירותים, יחידת חשבון, חנות ערך או סחורה. “

CoinCheck הייתה אזעקת פריצה אחת בשנת 2016, אך הצליחה להדוף את ההתקפה בכך שהביאה את המשתמשים שלהם לשנות סיסמאות. לא דווח על חסר כספים, ואירועים כאלה לא חזרו על עצמם. למשתמשים יש גם אפשרות אימות גורמים 2 של שכבה שנייה כדי לאבטח חשבונות אישיים נוספים.

מצידם, CoinCorner מאחסן בפלטפורמה כ -90% מהביטקוין באחסון קירור, שם הם כמעט 100% בטוחים מהאקרים..

פלטפורמת המסחר של CoinCorner

מכיוון שביטקוין הוא המטבע היחיד שנסחר באמצעות פלטפורמת CoinCorner, ניתן להניח בצדק שהפלטפורמה קלה לשימוש. 

משתמש פשוט צריך להירשם, לבחור באפשרות תשלום (העברה בנקאית, אשראי / חיוב, Neteller), וניתן יהיה להתחיל ברכישה מיידית. כמובן שחיוב / אשראי תמיד יושלם מהר יותר מהעברה בנקאית, אך כל השיטות הללו אמינות.

מכיוון ש- CoinCorner הוא גם ארנק ביטקוין, המשתמשים ימצאו את הביטקוין החדש שלהם המאוחסן בתוך הפלטפורמה (לא נשלח לארנק חיצוני, כמו אצל Bittylicious ואחרים). אנו לא ממליצים לאחסן מטבעות לטווח ארוך בארנק חילופי, מכיוון שהאקרים יכולים ויכולים למקד את מנגנוני האחסון הללו. לזכותו של CoinCorner ייאמר כי מערכת הבורסה / הארנק מעולם לא נפרצה בהצלחה.

מטבעות נתמכים

CoinCorner מוכר רק ביטקוין, אך לא תמיד זה היה המקרה. כשהחברה הופיעה לראשונה בשנת 2014, הם מכרו גם את Dogecoin ו- Litecoin. פשוט לא היה ביקוש רב לאלטקוינים האלה, ושניהם הוסרו בתמצית. ביטקוין היה המוצר היחיד שנמכר מאז, ו- CoinCorner לא פרסם שום כוונה להוסיף פלטפורמת אלטקוין חדשה. דרישת המשתמש יכולה לחולל שינוי, כפי שעשתה בהסרת Dogecoin ו- Litecoin.

אגרות ומגבלות

עד כה הופיע CoinCorner להפליא, אך יש הרבה מה להתלונן עליו בכל הנוגע לעמלות ולמגבלות קנייה. בקיצור, CoinCorner הוא יקר.

CoinCorner גובה 2.5% על כל הפיקדונות (חיוב / אשראי, העברה בנקאית ו- NeTeller; אין אפשרות של Paypal). החברה לוקחת 1% מכל העסקאות, בין אם המשתמש קונה או מוכר. פיקדונות ומשיכות ביטקוין הם בחינם. משתמשים משלמים רק את עלויות העסקה הגלומות במערכת העסקאות של כורה בביטקוין. CoinCorner לוקח 5 אירו / ליש”ט רק כדי לעבד החזר כספי. לבסוף, אמנם אין מנגנון נוכחי להוצאת פיאט מ- CoinCorner, אך משתמשים מדווחים כי ניתן “לארגן” משיכות וכי הם יקרים מאוד. משתמש אחד מדווח כי שילם 80 יורו כדי למשוך פיאט.

משתמשים אחרים מדווחים כי לא הצליחו לבצע שום עסקה כזו, וכי עליהם היה קודם להפוך את המזומנים שלהם לביטקוין (בתשלום!) ואז להעביר את הביטקוין לארנק חיצוני. שירות הלקוחות של CoinCorner מתחמק מדוע אין משיכות במזומן. אנחנו יכולים רק לדמיין כמה הם היו עולים אם הם היו.

שיטות תשלום

כפי שתואר אחרת, משתמשים יכולים לשלם עבור הביטקוין שלהם בכרטיסי חיוב / אשראי, העברות בנקאיות ו- NeTeller. חיבור לכל אחת משיטות אלה הוא קל ככל שמקובל בפלטפורמות פיננסיות באינטרנט. אם אתה יכול להתמודד עם יצירת חשבון פייסבוק, אתה כנראה יכול לחבר את הבנק שלך או להירשם ל- NeTeller ללא קושי.

שירות לקוחות CoinCorner

נראה כי CoinCorner יוצא מגדרם בכדי ליצור חוויה חיובית עבור לקוחותיהם במידת האפשר. יש הרבה תלונות על היעדר פיקדונות או עמלות גבוהות, אך מכיוון ש- CoinCorner מתפרסמים אלה, והחברה ממהרת להסביר מדוע הבעיות המתמשכות הללו איננו יכולים להחזיק בעיות אלה נגד מחלקת שירות הלקוחות. בשונה ממערכות רבות אחרות של שירותי לקוחות בבורסה, CoinCorner מגיב במהירות. נראה שהם תמיד אזרחיים וידידותיים, גם כאשר הם לא עומדים לפתור בעיה לשביעות רצונו המושלמת של הלקוח.

תכונות ייחודיות

ל- CoinCorner כמה תכונות ייחודיות, וזה מה שהיית מצפה מפלטפורמה שמוכרת רק ביטקוין. הארנק הישיר לארנק שלהם (ארנק לגיטימי, לא רק ארנק חילופי) הוא מאפיין חזק, אולם העובדה שמדובר גם באפליקציה סלולרית ייעודית היא גם נגיעה נחמדה. ככלל, הפלטפורמה אטרקטיבית וקלה לשימוש, אם כי אלה רחוקים מתכונות ייחודיות.

איך CoinCorner משתווה ל- eToro

אנו אוהבים להשוות בין בורסות ל- eToro מכיוון שעדיין לא מצאנו פלטפורמת השקעה בקריפטוגרפיה שקל יותר להשתמש בה ב- eToro. CoinCorner עושה את מה שהוא עושה טוב, אך הפעולות שמשתמשים יכולים לבצע בפלטפורמה זו הן מעטות מאוד. eToro זמין באותו חלק בעולם (בריטניה), בתוספת רשימה מתרחבת של יותר מ -60 מדינות אחרות (כולל ארה”ב). מסיבות רבות אחרות, אנו חושבים ש- eToro עשוי להיות הימור טוב יותר, במיוחד למתחילים, ומכאן סקירה קצרה של eToro.

ההבדל העיקרי טמון במה ששתי הפלטפורמות מוכרות. CoinCorner מוכר רק ביטקוין, בעוד eToro מכסה מגוון מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים, כולל ביטקוין, את’ריום, NEO, Litecoin, EOS, Stellar Lumens ועוד. חשוב לציין, עם זאת, שאמנם eToro נותנת גישה להשקעה למטבעות דיגיטליים אלה, אך החברה מוכרת CFD, ולא נכסים דיגיטליים מוחשיים..

המשמעות של זה היא שאם היית “קונה” 10,000 דולר בביטקוין ב- eToro, היית מתקשר בחוזה שיעניק לך זכויות רווח לביטקוין בשווי 10,000 דולר. כשתסגר את החוזה היית קוצר את הרווחים מהצמיחה במחירים שהתרחשה בין תחילתו לסופו של החוזה. אם התרחשו הפסדים באותה תקופה, ההפרש יישלף מתוך 10,000 $ שהפקדת בתחילת החוזה.

אנשים רבים מעדיפים CFDs על פני בעלות קריפטו מסורתית, מכיוון שקשה מאוד להתמודד עם CFDs. בבעלות מסורתית, על המשתמשים לבצע עסקאות רבות בין ארנקים אישיים, מקבלי מטבעות והחלפות. העמלות משולמות בכל עסקה ותמיד יש את הסיכוי שכתובת שגויה תאבד את הקריפטו שלך לנצח. מכיוון שאף נכס ממשי אינו מוחלף עם eToro, אין שום סיכוי שתאבד את הכספים שלך, אך פוטנציאל הרווח שלך זהה!

eToro היא חברה גדולה יותר, המפוקחת באופן נרחב יותר וקונבנציונאלי. הם מקבלים יותר מטבעות פיאטיים (ו- Paypal!) והם זמינים הרבה יותר מאשר CoinCorner. זה לא הופך את CoinCorner לחילופי דברים גרועים, ואנחנו יודעים שמודל ה- CFD של eToro לא יעבוד עבור כולם. אבל אם אתה רוצה גישה לטונה של מטבעות קריפטוגרפיים שונים ואתה רק רוצה להשקיע (לא לבזבז), אז אתה צריך להסתכל על eToro.

הדרכה: כיצד להירשם ולסחור באמצעות CoinCorner

הרשמה:

רישום ב- CoinCorner הוא בערך מה שהיית מצפה מחילופי מטבעות מוצקים מסוג זה.

אימות:

עליכם לספק דוא”ל וסיסמה ייחודית, שלאחריה CoinCorner ישלח אליכם דוא”ל אימות עם קישור שעליו עליכם ללחוץ. זה יוביל אותך אל פנים המרכזיה, ותוכל להגדיר אימות 2 גורמים כדי להוסיף אבטחה נוספת לחשבונך..

לפני שתוכל לסחור, תצטרך לכלול תעודת זהות ממשלתית, תמונה של הפנים שלך והוכחת כתובת. מכיוון שמטבע הפניות של CoinCorner הוא כפוף לתקנות פיננסיות של האי מאן. האי מאן לא רוצה שפלטפורמות פיננסיות בארצם ישמשו להלבנת הון, הונאה או למימון טרור. כללי “דע את הלקוח שלך (KYC)” אלה מבטיחים כי פלטפורמת CoinCorner אינה משמשת למטרות אלה.

פיקדונות / משיכות

ברגע שאתה נכנס פנימה, תוכל לחבר את אמצעי התשלום שלך ואז לקנות ביטקוין. העברה בנקאית, חיוב / כרטיס אשראי ו- NeTeller הם כולם ערוצי תשלום מקובלים. חשוב לציין כי CoinCorner אינו תומך בשיטות של משיכת פיאט (למעט שיטות מידע ששמענו עליהן מחשבונות משתמשים … אין שום דבר בטוח כאן). המשמעות היא שיש לשנות את כל הכספים לביטקוין לפני שניתן יהיה להשלים את המשיכה. משיכות ביטקוין הן בחינם.

איך לקנות

תוכלו לראות את האזור לקנות ביטקוין בדף הראשי. המחיר שלך כבר יצוין, כך שכל שעליך לעשות הוא לבחור כמה ביטקוין אתה רוצה, להתחייב להזמנה, ולחכות שהמטבעות שלך יגיעו לארנק CoinCorner שלך. התהליך יכול לארוך פחות משתי דקות עבור הזמנות כרטיסי אשראי וחיוב, אם כי העברות בנקאיות ונייטלר נמשכות מעט יותר.

כיצד לאחסן מטבעות בבטחה

CoinCorner הוא בורסה וארנק. יש שאולי אפילו קוראים לזה ארנק שתוכלו לקנות איתו ביטקוין. נכון למועד כתיבת שורות אלה, לא הייתה שום שערוריית פריצה גדולה הקשורה ל- CoinCorner, למעט פחד חד פעמי שלא הביא לאובדן כספים כלשהו. CoinCorner עשוי לאבטח את המטבעות שלכם יחסית טוב, אך הם עושים זאת על ידי שליטה מלאה במפתחות הפרטיים של המשתמש. משתמשים מעטים ירצו בכך, לכן אנו ממליצים לך להעביר את המטבעות שלך לארנק בטוח בו אתה שולט, כמו אקסודוס. אם אתה רוצה לחוות חווית “Hands off” באמת ולא אכפת לך ש- CoinCorner ישלוט במפתחות שלך, השתמש בשום אופן בארנק שלהם. החברות טוענות כי הם מאחסנים את רוב הביטקוינים באחסון קירור עשויים להרשות לעצמכם מעט ביטחון נוסף בארנק החליפין האופייני.

יתרונות וחסרונות של CoinCorner

יתרונות:

 • עדיין אין פריצות
 • NeTeller מתקבל
 • ארנק ביטקוין איכותי ומאובטח
 • ממשק מסחר פשוט
 • בנקים ואשראי / חיוב מתקבלים

חסרונות

 • עמלות גבוהות
 • מקבלים GBP ו- EUR בלבד
 • פקדי CoinCorner משתמשים במפתחות פרטיים כאשר Bitcoin מאוחסן בארנק CoinCorner
 • אין אלטקוינים, רק ביטקוין

מסקנה: האם CoinCorner בטוח?

נראה כי CoinCorner היא דרך בטוחה לרכוש ולאחסן ביטקוין. אנחנו אוהבים את CoinCorner בגלל הפשטות והאמינות, אם כי הפלטפורמה תהיה יקרה מדי ומוגבלת עבור חלקם. יתר על כן, חשוב שהמשתמשים יבינו כי אין דרך למשוך מזומנים מ- CoinCorner (אשר, אם זו לא בעיה כעת, עשויה להוות בעיה עבורך בהמשך). משתמשים תמיד יכולים לשנות את הפיאט שלהם לביטקוין (במחיר), ואז למשוך, אך זה מוסיף צעד שרבים לא ירצו לעשות.

לכן, למרות ש- CoinCorner סביר להניח שהוא בטוח לשימוש, איננו יכולים להמליץ ​​עליו מכל הלב. תוכלו למצוא בורסות זולות רבות שמקבלות יורו ולירה שטרלינג ב- Coinlist.me. רבים מאלה יקבלו מגוון רחב הרבה יותר של אלטקוינים ש- CoinCorner, ואין זה אלא מגבלות מסחר בביטקוין. יתכן ש- CoinCorner ירחיב את שירותיה ויוזיל את מחיריהם בעתיד, אך לעת עתה אנו מוצאים אלה מגבילים ביותר, למרות שביצועי הליבה של CoinCorner מצוינים. זו בעיה מוזרה שיש.

אם אתה מנסה CoinCorner, אנא יידע אותנו בחוויה שלך בתגובות. אהבתם את זה? שונא את זה? משתמשים אחרים ייהנו גם מההערות שלך. בהצלחה במסחר!